Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2010., 01:50   #1
Ezel vol.1 / spoileri

U kakvoj su vezi Ejšen i onaj lik iz sudnice kojeg je gledala dok je davala iskaz?
Šta je bilo s Omerovom obitelji nakon njegovog odlaska u zatvor _ u jednoj sceni govori da je izgubio sve: obitelj, prijatelje, ljubav svog života?
Didulina is offline  
Old 09.11.2010., 09:29   #2
hahaha kako se požurila otvoriti temu
Pa osim ako Srbi već nisu počeli gledati, morat ćemo čekati Rtl....zgodan mi je glavni lik, ali ona Eješn, bezveze, posebno nakon Šeh
V element is offline  
Old 09.11.2010., 11:15   #3
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
U kakvoj su vezi Ejšen i onaj lik iz sudnice kojeg je gledala dok je davala iskaz?
Šta je bilo s Omerovom obitelji nakon njegovog odlaska u zatvor _ u jednoj sceni govori da je izgubio sve: obitelj, prijatelje, ljubav svog života?
mislim da joj je on otac i da ju je ucjenio s nečim pa je morala lažno svjedočit
slavaz is offline  
Old 09.11.2010., 11:51   #4
meni je serija dobra, pogotvo šta ja obožavam montekrista!
Ima dosta nastavaka, a čujem da se još i snima....
Audrey 2010 is offline  
Old 09.11.2010., 23:57   #5
dakle,koliko sam skužila večeras,a nisam gledala zadnjih 45 min,ejšenina sestra je bolesna,otac ju je valjda nekaj ucijenio pa je zato lažno svjedočila

nek me netko ispravi ko zna...

a omer si je u zatvoru promijenio fizički izgled lica ili nakon?
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 10.11.2010., 00:06   #6
a omer si je u zatvoru promijenio fizički izgled lica ili nakon?[/QUOTE]

U zatvoru će mu lice bit unakaženo pa će ga operirat, pomoć će mu neki mafiozo tip kojeg će tamo upoznat
Didulina is offline  
Old 10.11.2010., 00:31   #7
Quote:
Didulina kaže: Pogledaj post
a omer si je u zatvoru promijenio fizički izgled lica ili nakon?
U zatvoru će mu lice bit unakaženo pa će ga operirat, pomoć će mu neki mafiozo tip kojeg će tamo upoznat[/QUOTE]

a tako znači....negdje jesam pročitala da mu je promijenjen fiz.izgled ali nisam znala kad,kako i zašto.
tnx
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 10.11.2010., 11:07   #8
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
dakle,koliko sam skužila večeras,a nisam gledala zadnjih 45 min,ejšenina sestra je bolesna,otac ju je valjda nekaj ucijenio pa je zato lažno svjedočila

nek me netko ispravi ko zna...

a omer si je u zatvoru promijenio fizički izgled lica ili nakon?
da, prvo joj je rekao da mu pomogne zadnji put i kad nije pristala, pokazao joj je nalaze od sestre joj. bolesna je i treba joj operacija,a operacija puno košta jer se mora napraviti u sad-u i zao ona pristaje. na sudu je htjela odustati od svega , ali je tatica uveo sestru u sudnicu i izazvao sažaljenje kod nje pa je ipak lažno svjedočila... jadni omer
Audrey 2010 is offline  
Old 10.11.2010., 15:28   #9
meni ova serija čak izgleda bolja od 1001 noći, samo mi predugo bilo bi dosta da je jedna epizoda.

a ovaj njen otac mi se zgadio govno od čovjeka, a nije ni ona zlatna, samo eto ona je mislila da će ga optužit samo za pljačku i dobit 4 g zatvora, nisu joj rekli da će čuvara ubit, al opet valjda je to saznala do suđenja !?!?!?

sad me samo zanima zašto je nakon svega ostala s onom dvojicom tzv. frendova, i zašto se udala za onoga!!
__________________
only a vampire can love you forever

za sve moje SELJANKE !!!!
Deniii is offline  
Old 10.11.2010., 16:10   #10
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
da, prvo joj je rekao da mu pomogne zadnji put i kad nije pristala, pokazao joj je nalaze od sestre joj. bolesna je i treba joj operacija,a operacija puno košta jer se mora napraviti u sad-u i zao ona pristaje. na sudu je htjela odustati od svega , ali je tatica uveo sestru u sudnicu i izazvao sažaljenje kod nje pa je ipak lažno svjedočila... jadni omer
ni danas nisam uspjela pogledat reprizu al sam uspjela ovo shvatit sama. skužila sam da joj je sestra bolesna i da ju je stari vjerojatno na taj način iskoristio.đubre šugavo!
a sestra joj je lijepo rekla jučer:nemoj pristati na to što te traži.....
al onda mi nebi imali kaj za gledati.....

a udala se za ovoga pretpostavljam zato što su onu nju ucijenili da ako ne pristane da će nešto ozlajat(al ti pak nema logike) ili zato kaj je ostala trudna sa omerom(to bar nije bilo teško za shvatiti)....ko zna.....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 10.11.2010., 16:32   #11
evo ima na youtube sve epizode sa engleskim subtitlovima . Pa ko voli nek izvoli hehe
danci is online now  
Old 10.11.2010., 18:02   #12
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
ni danas nisam uspjela pogledat reprizu al sam uspjela ovo shvatit sama. skužila sam da joj je sestra bolesna i da ju je stari vjerojatno na taj način iskoristio.đubre šugavo!
a sestra joj je lijepo rekla jučer:nemoj pristati na to što te traži.....
al onda mi nebi imali kaj za gledati.....

a udala se za ovoga pretpostavljam zato što su onu nju ucijenili da ako ne pristane da će nešto ozlajat(al ti pak nema logike) ili zato kaj je ostala trudna sa omerom(to bar nije bilo teško za shvatiti)....ko zna.....

Ja mislim da se udala zbog trudnoće, kao da dijete ima oca - bar je tako bilo u orginalu,ali i u orginalu ona nije znala da joj je budući spremio sadašnjeg u zatvor, a ovdje ne samo da zna, nego je i u ona sudjelovala u tome, tako da
Audrey 2010 is offline  
Old 11.11.2010., 08:57   #13
mogao bi se Ezel spetljat sa sestrom od Ejšen samo da im bude blizu
slavaz is offline  
Old 11.11.2010., 11:19   #14
Quote:
slavaz kaže: Pogledaj post
mogao bi se Ezel spetljat sa sestrom od Ejšen samo da im bude blizu
ja mislim da se Ali pali na seku.....

al nije mi jasno kak ezel ne kuži da je mali njegov? ako ništa bar po godinama
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 11.11.2010., 13:33   #15
Quote:
Soon Li kaže: Pogledaj post
ja mislim da se Ali pali na seku.....

al nije mi jasno kak ezel ne kuži da je mali njegov? ako ništa bar po godinama
da al se seka ne pali na njega...i čini mi se da je seka skroz drugi tip od njih...ne pali se na moć i lovu

valjda pitanje malog još nije došlo na "dnevni red"
slavaz is offline  
Old 11.11.2010., 18:40   #16
Quote:
slavaz kaže: Pogledaj post
da al se seka ne pali na njega...i čini mi se da je seka skroz drugi tip od njih...ne pali se na moć i lovu

valjda pitanje malog još nije došlo na "dnevni red"
da,i ja mislim da njoj baš i nije bitna lova...ona je organizatorica one jučerašnje hum.akcije neke..
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 11.11.2010., 19:32   #17
moglo bi tu biti svašta!!

joj, kad su bili u onom liftu i ezel govori kako ne voli zatvorene prostore, ja se mislim - ma šuti, iskoristit će to poslije protiv tebe....
Audrey 2010 is offline  
Old 11.11.2010., 20:26   #18
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
moglo bi tu biti svašta!!

joj, kad su bili u onom liftu i ezel govori kako ne voli zatvorene prostore, ja se mislim - ma šuti, iskoristit će to poslije protiv tebe....
to je i meni odmah palo na pamet

jedino mi se nije dopalo ono kad su se vozili u autu on i ali ili džingis kan,ne znam više.....ko da je malo previše ispitivao....ja bi to onak sa strane,da ih još kurim na vartici....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 11.11.2010., 20:42   #19
sa đengizom je pičio.... ja sam mislila da će ga ali skužiti kad su bili u liftu i kad je rekao da nikad ne zaboravlja lica, a ezel mu govori pogledaj me onda dobro!! ezel je faca

malo off, ali vidjeh sad na drugoj temi da si nam ti jedan od trudnica na forumu... čestitke i sve najbolje
Audrey 2010 is offline  
Old 11.11.2010., 20:45   #20
nisam skužila jel ezela glume različiti glumci ili?jel onaj pomoćnik od alija ustvari neka uhoda od ezela?
vanesa.ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.