Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2006., 00:50   #41
Quote:
arty_ kaže:
nisam joj predložila da ode u teretanu, bildati..
lijepa definicija se postiže na puno drugih nacina.. no dobro, mogli bi ovako u nedogled, a meni se neda, i naravno-poštujem mišljenje drugih
znam šta hoćeš reć', ali ne znam jesi li bila u situaciji da nemaš što definirati. kad si kost i koža, definiranje nije prioritet. najčešće mršave cure i imaju lagano definirane mišiće. ja sam bila baš jako sitna i mršava, ali ono malo mesa što sam imala bilo je potpuno čvrsto, nazirali su mi se trbušnjaci, leđa isto potpuno definirana, kao i mišići na rukama, a nikakvom se aktivnošću nisam bavila, osim tjelesnoga jednom tjedno.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 09:01   #42
Quote:
res publica kaže:
znam šta hoćeš reć', ali ne znam jesi li bila u situaciji da nemaš što definirati. kad si kost i koža, definiranje nije prioritet. najčešće mršave cure i imaju lagano definirane mišiće. ja sam bila baš jako sitna i mršava, ali ono malo mesa što sam imala bilo je potpuno čvrsto, nazirali su mi se trbušnjaci, leđa isto potpuno definirana, kao i mišići na rukama, a nikakvom se aktivnošću nisam bavila, osim tjelesnoga jednom tjedno.

E takva sam ti i ja, s minimalno vježbe imam ful definirane mišiće, i sad čekam da dobijem bar 3,4 kile pa da odem na pilates il neš slično. Čitala sam u jednom fitness časopisu da su vježbe puno efikasnije ako imaš više masnog tkiva, i da se tijelo puno ljepše oblikuje u tom slučaju.

Kod mene bi sad bili sami mišići da krenem ozbiljno vježbati s ovom kilažom i konstitucijom.
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:14   #43
Moja sestra ima 13 godina 162 cm i 48 kg
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:17   #44
Quote:
-perica- kaže:
Znaci, tajna je u vjezbanju
Ja sam se malo udebljala kad sam krenula u teretanu, jer sam još više jela, tijelu je trebala dodatna snaga, ali čim sam se privikla na dodatnu aktivnost, nakon mjesec i pol, ponovno sam se vratila na staru kilažu.
Nn.Nn. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:20   #45
Ajd onako da bubnem: zasto se tako, skoro pa ocajnicki, zelite udebljati? Prema podacima koje ste napisale, nije da ste neishranjene ili da zbog tezine imate zdravstvenih problema.
Den1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:48   #46
Quote:
-perica- kaže:
11
Ti jos rastes, doci ce to na svoje - ne brini - ako ne prije, onda iza cca 18te godine kada se stanes razvijati. Do tada jedi sto god hoces i koliko hoces, ali nemoj zanemarivati zdravu hranu, niti forsirati nezdravu, jer nezdravom hranom, dugorocno gledano, opet mozes stvoriti nezeljene posljedice..
nick_name1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 13:52   #47
[QUOTE=izgubljena_u_noci]stalno se pokušavam udebljatiQUOTE]


Nemam savjet, al' da sam ti malo zavidna, jesam :
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:04   #48
Quote:
kurjoza kaže:
E takva sam ti i ja, s minimalno vježbe imam ful definirane mišiće, i sad čekam da dobijem bar 3,4 kile pa da odem na pilates il neš slično. Čitala sam u jednom fitness časopisu da su vježbe puno efikasnije ako imaš više masnog tkiva, i da se tijelo puno ljepše oblikuje u tom slučaju.

Kod mene bi sad bili sami mišići da krenem ozbiljno vježbati s ovom kilažom i konstitucijom.

Pilates ce ti opet izduziti misice.
Ako zelis dobiti masu i usporiti metabolizam, odi u teretanu. Jedi prije teretane neke secere, a poslije teretane nesto proteinski da se misici imaju od cega izgraditi. I jedi koliko si gladna(i malo vise) i kad si gladna.
I onda jos po mogucnosti nakon par mjeseci treniranja, kada se tijelo navikne na povecanu potrosnju kalorija i na povecan unos kalorija, prestani ici u teretanu, a nastavi jednako jesti - za par mjeseci ce se sigurno vidjeti rezultati

I nemoj zaboraviti na kruh, grah, kolace i cips

Opcenito, za dobivanje tezine bi trebalo krsiti sva pravila, znaci:
- jesti manje vecih obroka dnevno (umjesto preporucenih 5 manjih oborka dnevno)
- jesti neredovito - sto znaci da jedes svaki dan ali u razlicito vrijeme. (Pretpostavljam da vi cure jos idete u skolu, i da uvijek jedete u vise manje isto vrijeme - marenda u 10, rucak u 13-14h, vecera oko 18..). Mozda da pokusas cekati dok ne ogladnis jako npr oko 15-16h- onda ces sigurno jesti vise i brze, ali nemoj zato sto si ovaj obrok odgodila, odgoditi i veceru...
- preskakati dorucak
- puno secera (ne sladila, nego secera), tjestenina, krumipiri, cokolada (ne one za kuhanje, od tih nis-koristi)

Ja sam pred par godina radila sve ovo obrnuto, da malo ubrzam metabolizam - sada mogu kao i vi jesti koliko goood hocu i ne debljam se Konstantno imam 66-68kg na 182
Nadam se da sam sve spomenula.
nick_name1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:11   #49
Ps. moram priznat da mi je ova tema bas zanimljiva - svi se uvijek zale na visak tezine i kako je skinuti - a o tome svi sve znamo A kada sam procitala potpuno suprotno pitanje, malo sam ostala zamisljena - sta da im kazem?!

Jedino me malo zacudilo sto tako mlade cure pitaju ove stvari. U svakom slucaju je dobar znak da nisu opterecene mrsavljenjem (sto je sada trend), ali nisu jos ni dovoljno stare za brigu. Tek nakon 18-20godine, se tijelo u potpunosti razvije, i tada pocne vise dobivati na masi.
Uz to svakih mislim 10godina, se metabolizam usporava za cca 10puta - plenty of time to get full and fat
nick_name1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:11   #50
Quote:
Ajd onako da bubnem: zasto se tako, skoro pa ocajnicki, zelite udebljati? Prema podacima koje ste napisale, nije da ste neishranjene ili da zbog tezine imate zdravstvenih problema.
zato što oću izgledat normalnije
izgubljena u noci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:40   #51
Ma moraš priznat da ovo smješno zvuči - moramo se malo zezati na svoj račun

I ne se pilat jer nam se kilice onda neće hvatati
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:42   #52
evo da još jednom kažem

Quote:
oću bit ko seka aleksić
izgubljena u noci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:45   #53
Quote:
kurjoza kaže:
Ovo zaboravih 62kg na 185!

Idealna bila u srednjoj sa 72 (to mi je max).

E da, kile sam izgubila na faksu, na drugoj godini (nisam posteno jela 15 dana zbog situacije u kojoj sam bila) i nikad ih vise nisam vratila.

to su sigurno poremecaji hranjenja.... sinoc je bilo na tv o tome....

svakako posjet dontorima je preporucljiv....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:51   #54
Quote:
alabrale kaže:
to su sigurno poremecaji hranjenja.... sinoc je bilo na tv o tome....

svakako posjet dontorima je preporucljiv....

Ma sigurno da, znaš ja sirota živim u malom selu koje se zove zagreb i mi nikad nismo gledali tv i bili kod dotura, nije ti do došlo do nas još. Ali hvala ti šta si mi rekla da takvo štogod postoji, kad za godinu dana odem do nekog malo većeg sela, sigurnu ću pitati tamošnje doture što misle o tome
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 14:52   #55
Cure jel vi vidite OVAKVE komentare!!!

I to tu, na našem utočištu!!!!

I svi misle da su pametni i da ti svojim IDIJOCIJAMA eto baš oni mogu POMOĆI!

GRRR!
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:15   #56
Quote:
izgubljena_u_noci kaže:
zato što oću izgledat normalnije
A normalnije bi bilo.... kako? Zapravo, sto danas znaci "normalno" izgledati?
I ovaj tvoj odgovor nije uzrok, to je posljedica koju ti zelis imati, to nije zasto.
Mene stvarno zanima, zasto mislite da vas izgled i/ili konstitucija tijela nije normalna? Zbog manje velicine grudi? Ili opsega bokova? Ili cega vec?
Den1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:19   #57
cure, zanima me kako frajeri reagiraju na to šta ste mršave...mislim, dobivate li negativne komentare, pozitive komentare, ikakve komentare...?
ne provociram, samo me zanima...
p.s. i znam da muški rod s tim vašim problemom nema nikakve veze, al eto, zanima me...
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:20   #58
Quote:
bistra kaže:
cure, zanima me kako frajeri reagiraju na to šta ste mršave...mislim, dobivate li negativne komentare, pozitive komentare, ikakve komentare...?
ne provociram, samo me zanima...
p.s. i znam da muški rod s tim vašim problemom nema nikakve veze, al eto, zanima me...

A zašto te to zanima?

Radiš istraživanje?

Zadnje uređivanje kurjoza : 13.12.2006. at 15:59.
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 17:16   #59
Quote:
bistra kaže:
cure, zanima me kako frajeri reagiraju na to šta ste mršave...mislim, dobivate li negativne komentare, pozitive komentare, ikakve komentare...?
ne provociram, samo me zanima...
p.s. i znam da muški rod s tim vašim problemom nema nikakve veze, al eto, zanima me...
pa ne regiraju baš najbolje. meni je jedanput uletio tip i rekao:"imaš lice u koje bi se mogao zaljubiti, ali si tanka. javi mi se kad se udebljaš"

gornji komentar o poremećaju hranjenja je čista glupost. o poremećaju hranjenja se radi kad cura ne želi jesti ili kad jede i povraća, a ne kad jede normalno i ne može se udebljati.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 19:22   #60
Ja se ni ne želim udebljati. Više ne. U ranoj mladosti su mi se rugali zbog mršavosti, a sad se grizu od jada kad me vide
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.