Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 16:36   #10481
ak ti se netko tko nesto zna javi na toj sluzbi za korisnike skidam kapu

imas realno dvije opcije

pismeno ili najblizi t-centar(ne t-partner nego bas t-centar)

ako odes u t-centar prije ikakvog razgovora zapisi ime i prezime osobe s kojom razgovaras

i pazi da se ne vratis kuci s jos jednim ugovorom, ovisno o tome na koga naletis nece te pustit kuci dok im jos nest novo ne potpises

nabili su svim radnicima takve targete za ispunit da je i ono malo postenih pocelo varat i muljat

s T-comom treba imat posla jedino ak jako dobro znas sto radis

edit: kad kazem pismeno mislim postom, jer se e-mailovi putem "zagube" i postom posalji s povratnicom
anati is offline  
Old 18.09.2014., 19:44   #10482
Imam problem sa T-comom!
Bilo koja "e" pošta od PBZ (Privredna banka Zagreb) ne stiže na moju T-com adresu-otputuje nekam dalje, ...ono [email protected] (ili ono .... [email protected]).
Iz PBZ dobijem poštu na [email protected] i tu poštu pošaljem sam sebi na navedene T-com adrese - uredno sve stigne.
Već nekoliko mjeseci ratujem sa T-comom. Dao sam im Korisničko ime i lozinku, ali se ne javljaju niti "sređuju" stvari!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 18.09.2014., 21:05   #10483
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Imam problem sa T-comom!
Bilo koja "e" pošta od PBZ (Privredna banka Zagreb) ne stiže na moju T-com adresu-otputuje nekam dalje, ...ono [email protected] (ili ono .... [email protected]).
Iz PBZ dobijem poštu na [email protected] i tu poštu pošaljem sam sebi na navedene T-com adrese - uredno sve stigne.
Već nekoliko mjeseci ratujem sa T-comom. Dao sam im Korisničko ime i lozinku, ali se ne javljaju niti "sređuju" stvari!
Čemu ti služi Gmail? Ko još koristi t com mail

Sent from my GT-I9505
tintilinic100 is offline  
Old 18.09.2014., 22:07   #10484
A tko još koristi gmail?

Sent from my Windows Phone using Tapatalk
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 18.09.2014., 22:30   #10485
Svi koje znam

Sent from my GT-I9505
tintilinic100 is offline  
Old 18.09.2014., 22:55   #10486
Možda ti ga prepoznaje kao sam, stavi ga na white listu
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 19.09.2014., 14:15   #10487
Quote:
anati kaže: Pogledaj post
ak ti se netko tko nesto zna javi na toj sluzbi za korisnike skidam kapu

imas realno dvije opcije

pismeno ili najblizi t-centar(ne t-partner nego bas t-centar)

ako odes u t-centar prije ikakvog razgovora zapisi ime i prezime osobe s kojom razgovaras

i pazi da se ne vratis kuci s jos jednim ugovorom, ovisno o tome na koga naletis nece te pustit kuci dok im jos nest novo ne potpises

nabili su svim radnicima takve targete za ispunit da je i ono malo postenih pocelo varat i muljat

s T-comom treba imat posla jedino ak jako dobro znas sto radis

edit: kad kazem pismeno mislim postom, jer se e-mailovi putem "zagube" i postom posalji s povratnicom

Hvala puno na objašnjenju. Katastrofa da su naši prodali telekom Nijemcima koji nam oderaše kožu.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Old 20.09.2014., 10:42   #10488
pozzz ekipa....moze pomoc u vezi interneta i fiksnog telefona....ovaj mjesec mi je istekao ugovor od 24 mjeseca za flat 4 mb/s...isto tako imam i fiksni telefon koji vec dugo godina nije na ugovoru i za taj fiksni tel mjesecno placamo oko 350 kuna...tel i internet su na ocevo ime...znaci telefon i internet mjesecno placamo vise od 500 kuna...tel i mob su spoajeni na telekomovomu mrezu....nedavno smo i morali spojiti kabel od telefona na ruter(ako je to vazno)
sad mene zanima ovaj paket u telekomu...MAX2 L na ugovor od 24 mjeseca za 241 kunu....ima li tko taj paket.???..mozete li mi sta reci o tome...ima li tu kakvih skrivenih caka ili....spomenuo sam ocu da to napravimo ali on je dosta nepovjerljiv ...kao potpises ugovor a onda te oni zakinu za ovo ili ti kazu da treba jos i ovo platit itd..
Znaci moze li mi tko prijeneti svoja iskustva sa tim paketom....
leon23 is offline  
Old 20.09.2014., 11:07   #10489
Ja ti imam MAX2 S za 215kn pošto baš ne koristim telefon.
Jedino je bila caka da su mi naplatili više oko 20kn pa sam se žalio ispravili to i vratili novac, nešto su krivo dodali kaj nisu trebali.
Sada je 215kn Flat, 10mbit, 60min i CLIP.
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 20.09.2014., 15:02   #10490
moji doma cesto koriste fiksi telefon...i to svakodnevno..ali rijetko zovu mobitel...to su sve pozivi na fiksne telefone...tamo pise da je telefoniranje u istoj mrezi neograniceno...znaci ako recimo svakodnevno zovu na fiksne telefone koji su u t-com mrezi....bez obzira koliko puta zvali i koliko dugo ti razgovori traju cijena je uvijek ista..????
leon23 is offline  
Old 20.09.2014., 15:28   #10491
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
Ja ti imam MAX2 S za 215kn pošto baš ne koristim telefon.

Sada je 215kn Flat, 10mbit, 60min i CLIP.
To imam i ja, ista situacija. Šta je CLIP?
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 20.09.2014., 15:37   #10492
Fiksni provjeri dal su to samo HT ili i ostali.

Clip je prikaz broja
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 20.09.2014., 15:42   #10493
Aha, thx. Ma ne koristim fixni uopće, a nisam imao problema sa zaračunavanjem.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 20.09.2014., 18:30   #10494
@anati

Na koju adresu trebam poslati pismo žalbe?
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Old 20.09.2014., 18:59   #10495
http://faq.hrvatskitelekom.hr/pages/...l?question=345
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 21.09.2014., 09:43   #10496
Thx.

Evo objasnio mi je njihov tehničar danas. Ne mogu imati brzinu 4 megabita, već 2, zato jer u mom kraju je mreža jako loša, tj. trebalo bi promijeniti i provesti nove kablove i žice, plus nedavno ih je grom spržio, a ovi to neće to neće još jer im nije isplativo. Tako da moram se žalit tj. pisat pismo pa vidjet kako će to ispast.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Old 22.09.2014., 17:49   #10497
Eto bili su mi tehničari. Riješeno je barem za sada.
Problem je što su mi sami povećali brzinu od 5 do 10 Mbita pa je došlo do zagušenja i nije moglo više od 2.

Dosta mi je kuća daleko od razvodne kutije, negdje 700 m pa bih trebao pisati T com da postave jednu bliže kući jer onda bi sve radilo bolje i ne bi se toliko kvarilo.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Old 22.09.2014., 23:09   #10498
evo danas bio jedan iz t-coma kod mene i uspio nakon 3 tjedna slozit sve kako treba
uglavnom kad je pitao ko je bio prvih par puta kod mene i popravljao to cim sam spomenuo samo se nasmijao... mjenjali su zice oko po kuci a na kraju od centrale do stupa grom sve spalio a oni nisu ni provjerili to... sto reci t-com...
Joe2 is offline  
Old 23.09.2014., 13:11   #10499
Quote:
Joe2 kaže: Pogledaj post
evo danas bio jedan iz t-coma kod mene i uspio nakon 3 tjedna slozit sve kako treba
uglavnom kad je pitao ko je bio prvih par puta kod mene i popravljao to cim sam spomenuo samo se nasmijao... mjenjali su zice oko po kuci a na kraju od centrale do stupa grom sve spalio a oni nisu ni provjerili to... sto reci t-com...
Upravo tako. Svaki njihov tehničar ima svoj stav o istom pitanju.

Uglavnom ne da se njima baš raditi svoj posao. Najlakše je doći u kuću upaliti laptop i provjeravat bez penjanja po stupovima i hodanja po terenu. Treba ih stisnut i stalno se buniti jer inače ništa. Prije kad nešto ne bi radilo kako treba bi umanjili cijenu računa za taj mjesec a sad ništa. Osim toga svaki put kad ih zovem zbog nekog kvara mi još žele nešto uvaliti.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Old 26.09.2014., 14:28   #10500
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
moji doma cesto koriste fiksi telefon...i to svakodnevno..ali rijetko zovu mobitel...to su sve pozivi na fiksne telefone...tamo pise da je telefoniranje u istoj mrezi neograniceno...znaci ako recimo svakodnevno zovu na fiksne telefone koji su u t-com mrezi....bez obzira koliko puta zvali i koliko dugo ti razgovori traju cijena je uvijek ista..????
Nije, nakon sto potosis xy minuta, u L tarifi gdje je poziv prema fiksnoj "besplatan" naplacuje ti se svaka uspostava poziva.
https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...Id=885&rType=2

Quote:
nakon iskorištenih 60 minuta za svaki ostvareni poziv prema fiksnoj nacionalnoj mreži Hrvatskog Telekoma se obračunava samo prva minuta poziva za Halo Super 60 tarifni paket
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.