Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2012., 02:51   #221
Bademovog ulja ima za kupit u ljekarni? Jel se to nalazi na nekoj polici negdje gdje sami trazimo ili to gospoda donese od nekud sa strane?
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:40   #222
Imaš ga sigurno u BIO&BIO.. za ostale nisam sigurna.

Pitanjce... di držite ulje?
Ja sam sebi odvojila dio u bočicu i to mi je kupatilu, di ostatak..? U frižider?
..:sunscreen:.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 05:24   #223
Quote:
..:sunscreen:.. kaže: Pogledaj post
Imaš ga sigurno u BIO&BIO.. za ostale nisam sigurna.

Pitanjce... di držite ulje?
Ja sam sebi odvojila dio u bočicu i to mi je kupatilu, di ostatak..? U frižider?
Ma ne trebaš u frižideru, bitno da je u prostoriji normalne temperature u kojoj nije vruće i da je naravno u tamnoj staklenoj bočici
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 21:28   #224
Zanima me da li u borbi protiv strija (nedavno sam ostala trudna) mogu koristiti rafinirano bademovo ulje, ima li koristi...znam da je nerafinirano puno kvalitetnije, rafinirano je dosta jeftinije pa me zanima ili li koristi uopće?
shiva 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 09:24   #225
može pomoć...gdje mogu preko neta naručiti najjeftinije hladno prešano bademovo ulje a da znate da je hl. prešano, ja sam trudnica pa mi treba toga na litre pošto se stalno mackam:-)
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 12:01   #226
Ne znam je li najjeftinije, ali ja naručujem ovdje http://www.terra-organica.hr/biljna-...i-maslaci.html
ili na oshadhi.hr.
Cijene su više-manje iste.

I da, možda ti neće trebati na litre ako ulje utrljaš u vlažnu kožu
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 15:07   #227
zanima me gdje da kupim za dijete bademovo ulje??treba nam za kupke i tuširanje

da tražim po ljekarnama ili???
Veky39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 17:23   #228
Gledam na terraorganica bademova ulja.
Za 200ml: H. Lamotte 72kn, Oshadhi 137kn, Pranarôm 150+
Sva su hladno tiještena, nerafinirana.

Ne kužim koja je razlika???
Osim u cijeni
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 09:54   #229
Imate u Kemigu,200 ml-66 kn,nerafinirano.
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:03   #230
sad sam se i ja uzivila u bademovo ulje citajuci vas

zanima me, prije nego ga kupim, jel velika razlika izmedju rafiniranog i nerafiniranog? i sta je to hladno presano

koza mi je suha, i podhitno joj treba svakodnevni tretmani ovog ulja, to sam sad zakljucila
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 18:50   #231
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
sad sam se i ja uzivila u bademovo ulje citajuci vas

zanima me, prije nego ga kupim, jel velika razlika izmedju rafiniranog i nerafiniranog? i sta je to hladno presano

koza mi je suha, i podhitno joj treba svakodnevni tretmani ovog ulja, to sam sad zakljucila
Velika je razlika između rafiniranog i nerafinirano, a hladno prešano je neafinirano ulje. Znači da je dobiveno hladnim prešanjem, a ne zagrijavanjem pa su tako očuvani i svi bitni sastojci.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 01:05   #232
aha, hvala na pojasnjenju

na pocetku teme su cure pisale da ga drze u bocicama i spricaju po tijelu nakon tusiranja, cekaju malo da se upije, i onda obrisu.

jel mi moze netko rec gdje da kupim onda hladno presano bademovo ulje i po kojoj cijeni? prvo bi htjela probat pa mi nije bitno da je neka velika kolicina..
i jos jedno glupo pitanje, to hladno presano, je isto u tekucem obliku, a ne kao... maslac, ili krema npr?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:08   #233
Ja nisam sigurna gdje ga možeš kupiti u Splitu, ali cijene možeš pogledati ovdje

Hladno prešano ulje je ulje, dakle u tekućem obliku, nije maslac.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 13:01   #234
ma skoro stalno sam u zagrebu, tako da mi i zagreb odgovara

hvala punoo
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 17:57   #235
znam da ovo nije mjesto za to, al ne znam koje je, pa cu zamolit ode, nadam se da ce mi moderatorice progledat kroz prste
zamolila bi nekoga, ko je u mogucnosti, i ko ce svracat do kemiga da mi kupi to njihovo ulje za 66kn i posalje za st. ja sam u splitu, i sad duze vrijeme necu dolazit do zga.. uplatim novac prije kupnje naravno..
hvala unaprijed
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 23:51   #236
Možeš naručiti preko www.terra-organica.hr
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 20:50   #237
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
znam da ovo nije mjesto za to, al ne znam koje je, pa cu zamolit ode, nadam se da ce mi moderatorice progledat kroz prste
zamolila bi nekoga, ko je u mogucnosti, i ko ce svracat do kemiga da mi kupi to njihovo ulje za 66kn i posalje za st. ja sam u splitu, i sad duze vrijeme necu dolazit do zga.. uplatim novac prije kupnje naravno..
hvala unaprijed
ako se javis Kemigu na mail...mogu ti i oni poslati putem poste
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 00:41   #238
taman sam dosla to napisat

poslala sam im upit da, i kazu da mogu, al naravno, +40kn postarine- jer je city exspres valjda.. tako da cu razmislit jos, hvala u svakom slucaju )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 16:37   #239
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
taman sam dosla to napisat

poslala sam im upit da, i kazu da mogu, al naravno, +40kn postarine- jer je city exspres valjda.. tako da cu razmislit jos, hvala u svakom slucaju )
Na Terra organica web shopu je 20 kn poštarina.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 00:28   #240
a koji da uzmem s te stranice? vidila sam da ih ima nekoliko..od nekoliko proizvodjaca :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.