Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 13:53   #3521
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
neće više nikad biti kao nekada.
sad je postala baba.

jedino ako konačno nađe ljubavnika.
Matija s Indexa tvrdi da ima

mršavica i sofi su nam medijske zvijezde

edit: c/p Matijinog statusa

Matija Babić dijeli video.
16. lipanj


Na Fejsu mi se oglasio gospodin Dikan. Što je zanimljivo, jer sam bio uvjeren da je umro od starosti. Iako nije da Dolores nešto tuguje po tuđim stanovima. Pa da se prisjetimo Otvorenog u kojem je počeo naš "spor".
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Old 20.06.2012., 13:59   #3522
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Eto, praviš sprd s tako jednom ozbiljnom stvari kao što je diploma(i to na privatnom fakultetu). I briga te za grkljan, a znaš kako je ricavi osjetljiv na Faniku
Nedavno ga je i Tedeski završio samo ne znam kad je stigao učiti jer uvijek kaže da je posvećen poslu 16 sati dnevno, onda one silne Cedevitine utakmice, službena putovanja pa žena i djeca...a sigurno ga je završio prije roka
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 20.06.2012., 14:00   #3523
Quote:
cvetek_ kaže: Pogledaj post
Možda godi al je stvarno dno novinarstva...

Vanja Mamić, pa pobogu ta žena mi je djelovala razumno, normalno, odraslo, ..jel to Vanja Mamić na koju mislim? Ne mogu vjerovat kakva piskaranja i koji nivo..razočaranje veliko...
Hoaxy is offline  
Old 20.06.2012., 14:01   #3524
Quote:
cvetek_ kaže: Pogledaj post
malo sam stalkala Tanjin profil i razgovori nje i Mamicke su famozni. ko dvije šiparice, ljuuubeeeeee, mrviceeeeeeee... elokventne žene majke kraljice
naglo mi se probava otvorila
Quote:
anasib kaže: Pogledaj post
Na Fejsu mi se oglasio gospodin Dikan. Što je zanimljivo, jer sam bio uvjeren da je umro od starosti. Iako nije da Dolores nešto tuguje po tuđim stanovima.
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 20.06.2012., 14:16   #3525
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Nedavno ga je i Tedeski završio samo ne znam kad je stigao učiti jer uvijek kaže da je posvećen poslu 16 sati dnevno, onda one silne Cedevitine utakmice, službena putovanja pa žena i djeca...a sigurno ga je završio prije roka
a čuj, znam ja i neke sportaše koji su završili državne (tj. javne) pravne fakultete i u zagrebu i u splitu, a da faksa također nisu vidjeli (i nisu studirali "uz rad") tak da.... tedeschiju bi ja dala tu diplomu onak... nek si zakači u uredu.

i tako će i dalje raditi ono što već 20 godina radi, wtf....

(sigurna sam da oni koji su kupovali ispite na ekonomskom javnom faksu ne znaju više o biznisu od tedeschija).
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 14:23   #3526
Quote:
Hoaxy kaže: Pogledaj post
Možda godi al je stvarno dno novinarstva...

Vanja Mamić, pa pobogu ta žena mi je djelovala razumno, normalno, odraslo, ..jel to Vanja Mamić na koju mislim? Ne mogu vjerovat kakva piskaranja i koji nivo..razočaranje veliko...
Da dno... Ne znam što ovo treba ženi od 40+!

Sve je to isti škart!
freckles is offline  
Old 20.06.2012., 14:25   #3527
jel Tanji, a i Goranu jasno da će jednog dana to njihova djeca čitat na netu? a Amber il Amarie (kaksevećzove) vrlo skoro (ne znam kolko ima godina).

strašno. kurvaju se i necelebritiji, al daj, jebote, nemaju djeca trag na internetu o tome. super je vidit mamu kak joj neki dečko drži prst na ustima.
mrš.
WhiteWidow is offline  
Old 20.06.2012., 14:31   #3528
Quote:
WhiteWidow kaže: Pogledaj post
jel Tanji, a i Goranu jasno da će jednog dana to njihova djeca čitat na netu? a Amber il Amarie (kaksevećzove) vrlo skoro (ne znam kolko ima godina).

strašno. kurvaju se i necelebritiji, al daj, jebote, nemaju djeca trag na internetu o tome. super je vidit mamu kak joj neki dečko drži prst na ustima.
mrš.
a neš ti njihovih 'vrijednosnih tablica': kakve cipele kupiti i kakvu frizuru imam.
mislim da se njihovi horizonti ne šire tako daleko da bi pomislili da će njihova djeca čitati nešto o njima. pogotovo ne da će ih to smetati. teško da vide dalje od svog nosa.
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 14:33   #3529
Quote:
cvetek_ kaže: Pogledaj post
malo sam stalkala Tanjin profil i razgovori nje i Mamicke su famozni. ko dvije šiparice, ljuuubeeeeee, mrviceeeeeeee... elokventne žene majke kraljice
Aj Mačak, od njega me ništa ne može iznenaditi, al Vanja Mamić, tko tako još razgovara
~Asia~ is offline  
Old 20.06.2012., 14:37   #3530
Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
Aj Mačak, od njega me ništa ne može iznenaditi, al Vanja Mamić, tko tako još razgovara
zapravo, strašno biti u tom društvu!
kak prežive?!
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 14:49   #3531
majketi, maknem se od kompjuktora na sat vremena, i vidi što se događa

nego, evo jedne pitalice:

dođe političar po svoje dijete u vritć. dijete izlazeći trči prema starom i oduševljeno viče: taaaataaaa! na to ga ćale prekori i hladno kaže: jesmo rekli da nećemo emocije pokazivati u javnosti!

o kome se radi?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.06.2012., 14:51   #3532
zbunjuje me izjava vanje mamić: "A i frizuru sam ti mogla napraviti za naslovnicu...."
ja mislila da je ona ugledna zubarica, a ne frizerka
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.06.2012., 14:52   #3533
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
majketi, maknem se od kompjuktora na sat vremena, i vidi što se događa

nego, evo jedne pitalice:

dođe političar po svoje dijete u vritć. dijete izlazeći trči prema starom i oduševljeno viče: taaaataaaa! na to ga ćale prekori i hladno kaže: jesmo rekli da nećemo emocije pokazivati u javnosti!

o kome se radi?
Milanović?
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 20.06.2012., 14:52   #3534
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Milanović?
bilo je jako teško pogoditi, jelda
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.06.2012., 14:53   #3535
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
majketi, maknem se od kompjuktora na sat vremena, i vidi što se događa
fakat, danas je sabor koka!!!
baš je LJepo kad vas (nas) puno ima!!!

Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
bilo je jako teško pogoditi, jelda
i ja sam htjela napisati da bih rekla on, jedino što on nema djecu u vrtiću.
stara anegdota?

on fakat djeluje ko neki frik.
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 14:56   #3536
možda sam krivo zapamtila, vrtić/škola ili je stara priča, e to sad ne znam, al je priča autentična.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.06.2012., 14:56   #3537
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
možda sam krivo zapamtila, vrtić/škola ili je stara priča, e to sad ne znam, al je priča autentična.
katastrofa!
ali najgore mi je kaj mi se čini da bi moglo biti istinito.
aryna is offline  
Old 20.06.2012., 14:57   #3538
Ja sam posve zaboravila kupiti Story jutros, a sad sjedim na poslu pod klimom i ne idem van dok me tete čistačice ne izbace.

Jedva čekam da vidim kako će se ovo razvijati, jedva čekam, vjerujem da ima još puno toga za doznati! Slike definitivno nisu objavljene bez Tanjinog odobrenja, i stvarno može biti da nabija roge Goranu, samo ne kužim sljedeće:

- ako je Goran zapravo s Vanjom, zašto se ona po novinama vucara s Barbierijem? Koga on ševi da se mora slikati s Tanjom? Da nije možda gej?

- koja bi bila Tanjina korist od razvoda? Koliko znam, njoj bi s aspekta podjele imovine više pasalo da su ostali nevjenčani jer se takva zajednica izjednačava s brakom pod određenim uvjetima (koje oni naravno zadovoljavaju) i dobila bi pola svega što je on zaradio otkad su u vezi. Ovako može dobiti samo pola onoga što je stekao u zadnje dvije-tri godine, a to je ništa.
Tko zna što je s tim dionicama koje joj je dao, vrijedi li to išta. To javno prepisivanje mi je bilo baš zbunjujuće.

Uglavnom, mislim da bi nastavak mogao biti zanimljiv.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 20.06.2012., 14:59   #3539
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
katastrofa!
ali najgore mi je kaj mi se čini da bi moglo biti istinito.
moji skromni doprinosi su uvijek istiniti moram još malo pojačati vožnje tramvajem
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 20.06.2012., 15:00   #3540
Quote:
~Asia~ kaže: Pogledaj post
Aj Mačak, od njega me ništa ne može iznenaditi, al Vanja Mamić, tko tako još razgovara
To je ona što jaše konje? :facepalm
Btw, njih dvije su 'zaručene'
Jebote, koji retajluk, kad babe zabriju da im je tlinaest godina

edit: čovjek makiva kečap s usana
... da naša prašina bude veča...
plus, nakon zaraze i točke dolazi razmak

Jep, žena je retaj :kava
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.