Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 10:24   #2601
e jel ko probao kremu Elicinu? kakva je ona? to je isto na bazi puževe sluzi...
louiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 11:48   #2602
Quote:
louiana kaže: Pogledaj post
e jel ko probao kremu Elicinu? kakva je ona? to je isto na bazi puževe sluzi...
Ja sam imala, odmah nakon 3 dana mi je izazvala prhutanje lica, što je i normalno jer u sebi ima i voćnih kiselina, ali je nisam dugo koristila da bi mogla donijeti neki konkretan zaključak. Ali za lice je onako ugodna, fino se upije.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 15:04   #2603
Draga Ana..googlala sam malo o kremama Zoe estetic da vidim o čemu se radi i našla kolekciju Zoe Eternity s ekstraktima od zmije a kako je zmija zaštitni znak ljekarništva i farmacije, tome jedino vjerujem!...a i bilo je prošli tjedan na Exkluzivu Tabloid da je zmija u preparatima za njegu kože in!
Pa da vas malo uputim curke; krema s ekstraktima zmije bazirana je na sintetskom zmijskom otrovu (kaže dr. Korkut malo zmijskog otrova je više nego poželjno za kožu)..a vidjela sam da Demi Moore, ona crvenokosa iz kućanica i Gwyneth Palthrow to koriste (a sve imaju mlađe frajere )..Fora je da taj zmijski otrov ima isti učinak kao botox, tj. opušta mišiće i smanjuje nastanak novih bora i ublažava postojeće..Čini mi se kao odlična stvar za moju mamu koja je upravo sad u toj fazi (50) i čeka scoju kolekciju!...jeeeij...slična stvar kao botox ali nema uboda iglom..
Gotovo svaka farmaceutska firma danas ima u svojoj kolekciji preparativne kozmetike neki proizvod na bazi zmijskog otrova..uglavnom, mama je neki dan naručila kolekciju od zmije preko njihovog weba pa me baš zanima da li će biti zadovoljna kad počne koristiti..

Drž'te fige..
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 16:04   #2604
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Je li tko probao ovu kremu?
Pomaže li išta?
Od svih proizvoda za problematičnu kožu, najviše su mi pomogli Garnier Pure proizvodi, tako da ih definitivno preporučam.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 16:11   #2605
inače koristim balea aqua serum i kremu, ali kako je sad zahladilo nije mi to dovoljno, treba mi malo jača krema jer me malo zateže lice.
imam mješovitu kožu, tu i tamo koji prištić u pms-u, nešto mitesera na nosu i bradi.
prije je bila jako osjetljiva, reagirala na sve ljuštenjem i crvenilom, tako da sam još uvijek pomalo oprezna - najgore je reagirala na l'oreal i garnier tako da ne bih neku njihovu kremu.
mislila sam možda rosal, afrodita, tako nešto? glavno da nije krcato alkoholom i parfemima (da parfem bude pri kraju popisa sastojaka) i da nije premasna.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 16:43   #2606
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja sam imala, odmah nakon 3 dana mi je izazvala prhutanje lica, što je i normalno jer u sebi ima i voćnih kiselina, ali je nisam dugo koristila da bi mogla donijeti neki konkretan zaključak. Ali za lice je onako ugodna, fino se upije.
ok! hvala na odgovoru..a kolka je cijena otprilike ak se sjećaŠ?
louiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 18:45   #2607
moja dobitna zimska kombinacija, koliko god isprobavala uvijek zakljucim da je najbolja
etincelante za noc

i creme fraiche za dan
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:42   #2608
Jel mi može netko preporučiti neku noćnu kremu... Imam masnu t-zonu i suhe obraze...

Kao dnevnu koristim Afroditinu hidratantnu kremu Oliva

legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 00:48   #2609
Quote:
louiana kaže: Pogledaj post
ok! hvala na odgovoru..a kolka je cijena otprilike ak se sjećaŠ?
Po ljekarnama u Zagrebu je oko 300 kuna, ali ja sam naručila sa ebay-a malo pakiranje 30 ml i bila je oko 100 kuna.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 13:17   #2610
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Draga Ana..googlala sam malo o kremama Zoe estetic da vidim o čemu se radi i našla kolekciju Zoe Eternity s ekstraktima od zmije a kako je zmija zaštitni znak ljekarništva i farmacije, tome jedino vjerujem!...a i bilo je prošli tjedan na Exkluzivu Tabloid da je zmija u preparatima za njegu kože in!
Pa da vas malo uputim curke; krema s ekstraktima zmije bazirana je na sintetskom zmijskom otrovu (kaže dr. Korkut malo zmijskog otrova je više nego poželjno za kožu)..a vidjela sam da Demi Moore, ona crvenokosa iz kućanica i Gwyneth Palthrow to koriste (a sve imaju mlađe frajere )..Fora je da taj zmijski otrov ima isti učinak kao botox, tj. opušta mišiće i smanjuje nastanak novih bora i ublažava postojeće..Čini mi se kao odlična stvar za moju mamu koja je upravo sad u toj fazi (50) i čeka scoju kolekciju!...jeeeij...slična stvar kao botox ali nema uboda iglom..
Gotovo svaka farmaceutska firma danas ima u svojoj kolekciji preparativne kozmetike neki proizvod na bazi zmijskog otrova..uglavnom, mama je neki dan naručila kolekciju od zmije preko njihovog weba pa me baš zanima da li će biti zadovoljna kad počne koristiti..

Drž'te fige..
Svaka ti cast... zapravo me jedino to i zanima, cemu sluzi koji sastojak u kremi, pa si sama mogu odabrati sta trebam... jos samo da mi se lice odluci dal zeli bit suho ili samo cudno.. to mi je najgore sta ne znam koji tip koze imam jer se stalno mijenja, a kad mi kazes da sadrzi taj i taj sastojak onda bar pola muke skraceno a mami sretno i nek bude ko crvena iz kucanica (zenska mrak izgleda!!)
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 13:36   #2611
Draga Ana,

najbolje ti je dati si malo truda i prokopati na njihovim stranicama..ja sam bila skeptična prema sastojicima, doduše manje prema zmiji ali više prema pužu.. jer mi nije bilo potpuno jasno kako i na koji način to sve djeluje a pogotovo kolekcija od bisera..?..ali sam se onda bacila na istraživanje pa sam otkrila da su bisere koristili u davnim vremenima u Kini pa sam se sjetila da Kinezi imaju kožu glatku kao bebina guza..
Dakle, biser ima svojstvo hranjenja kože, zapravo, takvog je sastava da ga koža lako upija. MOžda je baš to pravo rješenje za tebe. Sadrži aminokiseline, minerale i kalcij koji sprečavaju isušivanje kože i potiču regeneraciju stanica kože..osim toga, pročitala sam da koristi i pri uklanjanju mrlja s kože (valjda sitne nepravilnosti u pigmentaciji), a kako se radi o bisernom prahu ta mikrozrnca čiste kožu. Vjeruj mi, prednostima nema kraja jer koristi još i kod smirivanja osipa i problematične kože (a nadolazeća hladnoća će ti itekako poremetiti ravnotežu). Iskopala sam na netu da su Kinezi koristili bisere za sprečavanje znakova starenja da bi dobili lijep i njegovan izgled kože..samo baci jedan pogled na Lucy Lu....lol
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 14:06   #2612
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Draga Ana,

najbolje ti je dati si malo truda i prokopati na njihovim stranicama..ja sam bila skeptična prema sastojicima, doduše manje prema zmiji ali više prema pužu.. jer mi nije bilo potpuno jasno kako i na koji način to sve djeluje a pogotovo kolekcija od bisera..?..ali sam se onda bacila na istraživanje pa sam otkrila da su bisere koristili u davnim vremenima u Kini pa sam se sjetila da Kinezi imaju kožu glatku kao bebina guza..
Dakle, biser ima svojstvo hranjenja kože, zapravo, takvog je sastava da ga koža lako upija. MOžda je baš to pravo rješenje za tebe. Sadrži aminokiseline, minerale i kalcij koji sprečavaju isušivanje kože i potiču regeneraciju stanica kože..osim toga, pročitala sam da koristi i pri uklanjanju mrlja s kože (valjda sitne nepravilnosti u pigmentaciji), a kako se radi o bisernom prahu ta mikrozrnca čiste kožu. Vjeruj mi, prednostima nema kraja jer koristi još i kod smirivanja osipa i problematične kože (a nadolazeća hladnoća će ti itekako poremetiti ravnotežu). Iskopala sam na netu da su Kinezi koristili bisere za sprečavanje znakova starenja da bi dobili lijep i njegovan izgled kože..samo baci jedan pogled na Lucy Lu....lol

Daaaa! Lucy Lu, šta bi dala da imam lišce kao ona

Ja sam isto malo proučavala tu novu kolekciju po webu, i još sam vidjela njihov oglas u Story-u prošli tjedan...Ja bi si ubola definitvno zlato, daj zamisli, od kreme zalice, do mlijeka za tijelo..sva u zlatu, poput Kleopatre...
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 14:11   #2613
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko preporučiti neku noćnu kremu... Imam masnu t-zonu i suhe obraze...

Kao dnevnu koristim Afroditinu hidratantnu kremu Oliva


Jesi pogledala malo ovu novu kolekciju ZoeEstetics? Odi na njihovu stranicu, novi su skroz, šta znaš, možda ti od njih nešto bude odgovaralo jer imaju baš za sve tipove kože, a imaš setove, pa ti se isplati pogledati, definitivno ćeš proći jeftinije ako kupiš 3 stvari u setu, a imaš sve u njemu...

Ja si naručujem kremu od zlata, tj, kolekciju od zlata, a koža mi je kao tvoja. T-zona masna, obrazčici suhi

Želim probati nešto novo, a i cijena im je ok, pa ćemo vidjeti!
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 15:13   #2614
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Draga Ana..googlala sam malo o kremama Zoe estetic da vidim o čemu se radi i našla kolekciju Zoe Eternity s ekstraktima od zmije a kako je zmija zaštitni znak ljekarništva i farmacije, tome jedino vjerujem!...a i bilo je prošli tjedan na Exkluzivu Tabloid da je zmija u preparatima za njegu kože in!
Pa da vas malo uputim curke; krema s ekstraktima zmije bazirana je na sintetskom zmijskom otrovu (kaže dr. Korkut malo zmijskog otrova je više nego poželjno za kožu)..a vidjela sam da Demi Moore, ona crvenokosa iz kućanica i Gwyneth Palthrow to koriste (a sve imaju mlađe frajere )..Fora je da taj zmijski otrov ima isti učinak kao botox, tj. opušta mišiće i smanjuje nastanak novih bora i ublažava postojeće..Čini mi se kao odlična stvar za moju mamu koja je upravo sad u toj fazi (50) i čeka scoju kolekciju!...jeeeij...slična stvar kao botox ali nema uboda iglom..
Gotovo svaka farmaceutska firma danas ima u svojoj kolekciji preparativne kozmetike neki proizvod na bazi zmijskog otrova..uglavnom, mama je neki dan naručila kolekciju od zmije preko njihovog weba pa me baš zanima da li će biti zadovoljna kad počne koristiti..

Drž'te fige..
Zmije?

A koji ekstrakti zmije su unutra? Ja koristim samo ekstrakte udava
I baš me zanima koliko tu ima zmije, bisera, zlata, puževa...za tu cijenu
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 15:35   #2615
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala malo ovu novu kolekciju ZoeEstetics? Odi na njihovu stranicu, novi su skroz, šta znaš, možda ti od njih nešto bude odgovaralo jer imaju baš za sve tipove kože, a imaš setove, pa ti se isplati pogledati, definitivno ćeš proći jeftinije ako kupiš 3 stvari u setu, a imaš sve u njemu...

Ja si naručujem kremu od zlata, tj, kolekciju od zlata, a koža mi je kao tvoja. T-zona masna, obrazčici suhi

Želim probati nešto novo, a i cijena im je ok, pa ćemo vidjeti!
Jel ti radiš za njih? Mislim, svih 12 postova ti je vezano za taj ZoeEstetics....
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 15:53   #2616
Quote:
frogy kaže: Pogledaj post
Jel ti radiš za njih? Mislim, svih 12 postova ti je vezano za taj ZoeEstetics....
Haha, ma ne radim, nego mi se fakat čine zanimljivi, dobila sam na svoj mail njihove linkove i malo sam čituckala o njima i fakat imaju zanimljivu ponudu.

Inače sam do sad koristila ili Decleor(pretežak za moju kožu) ili Avene(isušavalo mi lice stravično), a trenutno sam na Nikel kozmetici, koju možeš kupiti i u Dm-u sada jer se prije samo mogla kupiti u dvije ljekarne u Zg-u (Priroda liječi ljekarne),i fakat mi pomaže jer mi je lice izmučeno od prestanka pijenja pilula. I taj Nikel mi je otkriće, još je naša kozmetika, i kako tvrde, na prirodnoj bazi.

A ovo ću definitivno probati, tj.naručiti čim mi sjedne plaćica
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 15:57   #2617
hehe ja sam tako lijena da mi je draze doci ovdje i vas pitati salim se, samo trazim nekoga tko ima malo vise pojma o tome, jer me izludi po zimi kad mi se cijelo lice sasusi... a za kreme od 350 kn ili vise nemam para, ipak je kriza ..skuzila sam na faceu njihovu stranicu sa ekstraktima svega i svacega... pa da vidim tko ista zna o tome... i hvala puno na informacijama
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:14   #2618
Quote:
Maariina kaže: Pogledaj post
Haha, ma ne radim, nego mi se fakat čine zanimljivi, dobila sam na svoj mail njihove linkove i malo sam čituckala o njima i fakat imaju zanimljivu ponudu.

Inače sam do sad koristila ili Decleor(pretežak za moju kožu) ili Avene(isušavalo mi lice stravično), a trenutno sam na Nikel kozmetici, koju možeš kupiti i u Dm-u sada jer se prije samo mogla kupiti u dvije ljekarne u Zg-u (Priroda liječi ljekarne),i fakat mi pomaže jer mi je lice izmučeno od prestanka pijenja pilula. I taj Nikel mi je otkriće, još je naša kozmetika, i kako tvrde, na prirodnoj bazi.

A ovo ću definitivno probati, tj.naručiti čim mi sjedne plaćica
Jesi probala Matis, i jos jedan koji uvijek stoji u parfumerijama blizu, a ja zaboravila ime ? Matis je meni bio super kad mi je lice bilo kao u pubertetu samo sam trebala redovito na ciscenje lica kod kozmeticarke (iako sam nasla puno cura da pise o kremama od puza za pristice i to sve...) sad mi se sve ocistilo, bilo je i vrijeme, ali ne znam da li si procitala, meni je stigla moja kolekcija od bisera i ne, nisu perle bisera unutra ali mi je koza fina glatka (sto je cudo jer pohrapavi cim padnu temperature i prvi snjeg...) u svakom slucaju ja sam zadovoljna jos cekam da odem na skijanje pa imam pravo testiranje iako mi je kozmeticarka rekla da ako stavim serum ispod kreme trebalo bi biti sve ok...
Anazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:33   #2619
Marina, ti radis u Zoe... mislim, vidim na njihovoj str. da u Hr radi Marina Zunic
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 17:27   #2620
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
Marina, ti radis u Zoe... mislim, vidim na njihovoj str. da u Hr radi Marina Zunic

Baš je bila diskretna
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.