Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 21:05   #221
tnkju
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 12:55   #222
Lux

Pozdrav svima!

Već dugo na policama nisam vidjela Lux sapune, a svekrva mi je zbog nekih alergija koristila isključivo njihove sapune, najćešće onaj s mirisom ruže. Spomenula je da ih više vjerojatno ni ne proizvode. Znate nešto o tome?

Molim javite ukoliko još negdje vidite Lux sapun na prodaju. Dakle isključivo sapun, nikakvi gelovi.

Hvala unaprijed!!!
Adamovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:31   #223
gdje ima za kupiti onih malih rucnih masazera za celulit? da li ima toga u dm-u mozda?
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:36   #224
Znam da ima u Avonovom katalogu, a mislim da sam vidjela i u Kozmu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:47   #225
tnx pogledat cu onda u kozmu
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 22:27   #226
Trazim bočicu sa tzv. losion pumpicom. Ona pumpica koja se nalazi na tekućim puderima, kremama i sl. Vidim na stranici ispred da se bočice za parfeme mogu naći u Refanu i Sephori. Ima li možda i ovih tamo? Ili negdje drugdje u Zagrebu?
Giraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 14:25   #227
Body paint

Gdje ima za kupiti boja za body paint?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:23   #228
gdje ima za kupiti onih mini pakiranja kaladonta? u dm nisam nasla, a ni u mulleru na trgu.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:37   #229
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupiti onih mini pakiranja kaladonta? u dm nisam nasla, a ni u mulleru na trgu.
probaj pitati u ljekarni ja sam nekada znala trazit testere Lacalut kaladonta kada mi je trebalo za put i uvijek su mi dali...doduse kaladont je u vrecici, a ne u tubici sto zna biti nespretno kada otvoris pa zato nemoj otvoriti cijelom duzinom vec samo malo na vrhu sa skaricama...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:41   #230
Zar nema u DM-u mini Dontodent Intensive Clean? Cini mi se da sam ih vidjela u hr (u Sloveniji i Austriji definitivno ima).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 17:32   #231
u kojem god dmu sam bila nisam vidjela. mozda ih ne drze svi. pogledat cu u jos nekima. hvala.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 18:21   #232
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Zar nema u DM-u mini Dontodent Intensive Clean? Cini mi se da sam ih vidjela u hr (u Sloveniji i Austriji definitivno ima).
Ima toga kod nas sigurno samo se ne mogu sjetiti u kojem DM-u
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:37   #233
boja za trepavice

da li netko zna gdje mogu kupiti boju za trepavice u zg?
prije par godina sam bojala trepavice kod svoje frizerke i rezultat je bio fantastičan, otkada ona više ne radi nekoliko sam puta to napravila u drugim salonima, ali rezultat nije bio ni približan, a oči su me pekle....
sad bih željela kupiti boju i sama si to napraviti....
ima netko iskustva?
vitara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 13:10   #234
Mislim da sad ima i Studio Di.
http://www.umjetninokti.com/shop/pro...045b363d6a485d
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:10   #235
Koleston u Splitu?

Cure, zna li netko di ima kupit Wella Koleston profesionalnih boja za kosu u Splitu? Unaprijed zahvaljujem!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 13:44   #236
Bila sam nedavno u DM-u u Avenue Mallu da obnovim zalihu malih putnih pakiranja. Tamo su uvijek imali sve, i male paste za sube, baš sve. A sada baš ništa! Prodavačica mi je rekla da više ne drže ta pakiranja! I pobjegla. Nisam je stigla pitati je li samo tu ili inače u DM-u. Znate li vi?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 13:49   #237
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupiti onih mini pakiranja kaladonta? u dm nisam nasla, a ni u mulleru na trgu.
Muller CC1.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:02   #238
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno u DM-u u Avenue Mallu da obnovim zalihu malih putnih pakiranja. Tamo su uvijek imali sve, i male paste za sube, baš sve. A sada baš ništa! Prodavačica mi je rekla da više ne drže ta pakiranja! I pobjegla. Nisam je stigla pitati je li samo tu ili inače u DM-u. Znate li vi?
Samo u tome. Dobar izbor putnih pakiranja imaš u DM-u na placu na Kvatriću.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 21:25   #239
Make up Belt

Ovak...curi se bliži rodjendan a počela se bavit šminkanjem u fotografiji i šminka na lokaciji pa mora sve imat pri ruci uvijek...pa me zanima da li u Zagrebu ima gdje za kupiti ovo...





i koliko bi moglo koštat i isto tako neki set ovih četki što idu unutra i slično...hvala svima unaprijed

btw...valjda već ne postoji neka dogovarajuća tema za ovo
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 11:54   #240
^^hitća je ljudi!
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.