Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 16:19   #9901
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
e
nama seminar iz nacije nije bio nimalo naporan,al opet,nama su ga stavili u sklopu predavanja (seminaristi u kao ostajali 3. sati,iako nikada nisu naglasili "e,sad je seminar") i s obzirom na to da nismo redovni,nismo imali nikakav rad za napisati....
kak to misliš?
moram na predavanja iz nacije ako sam seminarist
5rich is offline  
Old 24.02.2010., 17:01   #9902
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
istina....moja frendica je prošla jučer kod tereze, a počela učiti u petak naravno, dobila je 2, jer nije znala detalje za višu ocjenu, već samo ono osnovno....ali imala je sreće što je kod nje došla, s obzirom da ona ima raspon ocjena od 2 do 5 i točno se zna što je dovoljno za prolaz....dok je druga pala kod cindori, iako je to učila 3 tjedna....


što se rima tiče, učila sam po horvatu, jednostavnije mi je bio napisan od romca + maršavelski nam je jasno dala do znanja da preferira tu knjigu
Za Cindori sam čula da cjepidlači, ali po onome što sam ja vidjela Tereza je takva isto bila u pon. Mislim...seminaristima je ostao samo 3. kolokvij i rušila je valjda sve osim jednog dečka. Ne vjerujem da baš nitko drugi nije znao.
Baš sam imala dojam da previše traži. Vidiš i ja sam bila kod Maršavelski, ali nikad nisam skužila koju knjigu preferira
Fashion Barbie is online now  
Old 24.02.2010., 17:03   #9903
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
jel ima neka dobra skripta za oppd?

mislim pročitat knjigu i to ali ne stignem naučit....ja bi za 2 ili eventualno 3 odgovarala,tak da me ne napadate

pliz pliz!!!
Pa ja sam učila po onoj nekoj iz 2005. Ta je imala oko 250 str i stvarno je bila dovoljna tada i za 4. Sad vam ne preporučam baš ništa jer su uveli pismeni o kojem ja ne znam ništa Neki kažu da su im jako teški pismeni, nekome su lagani. Netko kaže da je skripta dovoljna, a neki da traže detalje iz knjige. Mislim ako baš nemaš vremena...probaj po toj skripti pa što bude.
Fashion Barbie is online now  
Old 24.02.2010., 17:38   #9904
može link barbie?
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 24.02.2010., 18:17   #9905
To su bile ove dvije: http://www.pravokutnik.net/skripta/o...skripta-oppd-1

http://www.pravokutnik.net/skripta/o...skripta-oppd-2

naravno ja ne znam da li je kasnije došla koja bolja skripta i ne znam da li se uopće više može preko skripte...tako da nemojte mene kasnije krivit
Fashion Barbie is online now  
Old 24.02.2010., 20:24   #9906
thnx

i jos nes

koja su predavanja obavezna u drugom semestru?
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 24.02.2010., 20:58   #9907
Nisu Išla sam na prvo predavanje rima i umrla od dosade...i to je bilo to od mojih predavanja što se tiče 2. semestra
Fashion Barbie is online now  
Old 24.02.2010., 23:56   #9908
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
kak to misliš?
moram na predavanja iz nacije ako sam seminarist
upravo to

ALI!da odmah ne postaneš očajna-ja sam bila na svim predavanjima i NIKADA nisu bilježili tko je prisutan a tko ne...tak da,ako će kod vas nastaviti isti trend-nemoj ići...jer je užasno dosadno -_-
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 25.02.2010., 08:02   #9909
Ma ne morate uopće na predavanja iako nekad govore da su obavezna za seminariste, a nekad za sve. Svi ćete uvijek dobit potpis! Čak i na vježbama (koje se više kontroliraju) na kraju svi dobiše potpis (a par ljudi nije nikad ni bilo). Tako da...bez brige
Fashion Barbie is online now  
Old 25.02.2010., 10:52   #9910
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
upravo to

ALI!da odmah ne postaneš očajna-ja sam bila na svim predavanjima i NIKADA nisu bilježili tko je prisutan a tko ne...tak da,ako će kod vas nastaviti isti trend-nemoj ići...jer je užasno dosadno -_-
bez brige neću..ali ako seminar bude odmah nakon predavanja,ići ću barem jednom tjedno...
al problem mi je u tome kaj mi se preklapa s engleskim,tak da ako seminar bude ponedjeljkom,morat ću se prebacivat kod sočanec
5rich is offline  
Old 25.02.2010., 13:40   #9911
kakve vježbe??
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 25.02.2010., 17:20   #9912
Bas sam nesto s frendicom pricala i ona je iskomentirala kak je totalno glupo da je sistematski uvjet za upis u višu godinu.
Pa se ja sjetila,kada ce nama biti sistematski?i procitala sam da izvanredni ne moraju tj.da im nije obvezano,ali ako zelimo jel mozemo otici
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 25.02.2010., 17:29   #9913
Mislim da je barbie rekla (ak sam zabrijala, ispravite me ) da će biti u 9.mj...
bistric is offline  
Old 25.02.2010., 17:47   #9914
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
upravo to

ALI!da odmah ne postaneš očajna-ja sam bila na svim predavanjima i NIKADA nisu bilježili tko je prisutan a tko ne...tak da,ako će kod vas nastaviti isti trend-nemoj ići...jer je užasno dosadno -_-


hmm ovo mi je malo čudno. jer u pravilu ne smiješ izostati sa seminara više od dva put (ili tri). pa kak onda ne bi popisivali?! mislim, to mi je sad malo nelogično
jer seminar je obavezan a predavanja nisu.znači ako ne dolazim na predavanja (u sklopu kojih je seminar) onda ne mogu dobit ni ocjenu iz seminara niti bi tako uredno izvršavali seminarsku obvezu...jel tako?
ili sam se opet pogubila?
starlight_ is offline  
Old 25.02.2010., 17:51   #9915
Quote:
starlight_ kaže: Pogledaj post
hmm ovo mi je malo čudno. jer u pravilu ne smiješ izostati sa seminara više od dva put (ili tri). pa kak onda ne bi popisivali?! mislim, to mi je sad malo nelogično
jer seminar je obavezan a predavanja nisu.znači ako ne dolazim na predavanja (u sklopu kojih je seminar) onda ne mogu dobit ni ocjenu iz seminara niti bi tako uredno izvršavali seminarsku obvezu...jel tako?
ili sam se opet pogubila?

da,i meni je to bilo čudno...a onda sam prestala mariti

nisi se pogubila,al stvar je u tom da se na našem faksu pravila očito rijetko kad provode u djelo
gle,tako je bilo nama vanrednima....vama će biti ili isto tako,ići će vam 3. sat biti seminar-pa ćete naravno samo na njega dolazit
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 25.02.2010., 17:57   #9916
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
da,i meni je to bilo čudno...a onda sam prestala mariti

nisi se pogubila,al stvar je u tom da se na našem faksu pravila očito rijetko kad provode u djelo
gle,tako je bilo nama vanrednima....vama će biti ili isto tako,ići će vam 3. sat biti seminar-pa ćete naravno samo na njega dolazit


ahaaaaaa
znači budu nas obavijestili točno kad bude taj seminar?
starlight_ is offline  
Old 25.02.2010., 18:01   #9917
Quote:
starlight_ kaže: Pogledaj post
ahaaaaaa
znači budu nas obavijestili točno kad bude taj seminar?
pa naravno na predavanju prvom će vam reć sve kaj vas zanima
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 25.02.2010., 18:04   #9918
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
pa naravno na predavanju prvom će vam reć sve kaj vas zanima
ooo pa super. a ostala dva seminara su u neko normalno vrijeme, mislim, ne u sklopu predavanja?

imam sto pitanja a još neznam kaj ću dobit za seminar
imala sam sociologiju sad paaa...ja bi nekak naciju stavila na prvo mjesto,pa zatim rim, pa pol.ekonomiju. koje su šanse da to dobim? ili ih uopće nema
starlight_ is offline  
Old 25.02.2010., 18:25   #9919
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
pa naravno na predavanju prvom će vam reć sve kaj vas zanima
a damn..nejdem na to..
idem radije na engleski

ma starlight,dobit ćeš naciju
think pink
5rich is offline  
Old 25.02.2010., 18:25   #9920
Quote:
starlight_ kaže: Pogledaj post
ooo pa super. a ostala dva seminara su u neko normalno vrijeme, mislim, ne u sklopu predavanja?

imam sto pitanja a još neznam kaj ću dobit za seminar
imala sam sociologiju sad paaa...ja bi nekak naciju stavila na prvo mjesto,pa zatim rim, pa pol.ekonomiju. koje su šanse da to dobim? ili ih uopće nema
stavi rim pa naciju pa političku...dobit ćeš naciju najvjerojatnije,al opet-nikad ne znaš kak će njima puknut a rim je fakat najbolje dobiti...

a kužiš,ne znam oće vama biti isto kao nama...jer ste redovni...najbolje da pričekaš predavanja pa će ti sve reći
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.