Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.12.2008., 20:46   #1
Citroen C5 - problemi

Poštovani, FORUMAŠI molim za mišljenje, savjet i odgovor za probleme koje imam sa svojim autom marke CITROEN - C5 II, 1,6 HDI iz 11/2004.god.

Evo ukratko, moj C5 II upravo je navršio 4 godine i ima 149000 km, sve je bilo savršeno do 140000 km mijenjao sam ulje i filtere svakih 20000 km,
a onda u kolovozu ove godine počinju problemi.U samo 2-3 mjeseca ( kolovoz, rujan, listopad ) događa se slijedeće otkazuje motorić hladnjaka kilera-mora se mijenjati cijeli ventilator, na vrijeme je zamijenjen tako da se motor nikada nije grijao. Ubrzo otkazuje pročistač čestica FAP i mora se mijenjati uz obveznu dopunu aditiva.Nakon par dana blokira vodena pumpa i puca zupčasti remen, sva sreća pri startu tako da motor nije prolupao, nije još gotovo. Nedavno na semaforu ( na Pešćenici ) pri ubacivanju u prvu brzinu puće sajla mjenjača, mora se mijenjati komplet sajli mjenjača a kad je sve dolje skinito, mislim na mjenjač, utvrdilo se da zamašnjaci imaju lufta te da se moraju staviti novi, a to znači potisna ploča,kvačilo,korpa i dr. Ukupan ceh svih ovih zamjena iznosi 4.000,00 eura. Sada auto ide normalno, ali pri kočenju kočnice neugodno škripe, cvile ponekad se čuje zvuk poput metalne pištaljke. Pločice prednje i stražnje su zamjenjene između 80.000 km i 120.000 km i nisu istrošene, diskovi su još dobri.
Još jedna pojava, sada mi se pri ubrzavanju-dodavanju gasa pali na displeju INFO RISK BLOOK OF FILTER i lampica SERVICE opet FAP, motor tada počne nemirno raditi,pomalo podrhtavati i to sve traje dok ne pronađem mogućnost da ujednačeno vozim cca 70 km/h oko 30 minuta, nakon toga upozorenje se gasi i motor normalno funkcionira, danas 10.12. imao sam dva paljenja upozorenja i isto gašenja. Zvao sam CITROEN HRVATSKA i postavio pitanje, da mi nisu "slučajno" na ovlaštenom servisu nešto podvalili, takvu mogućnost oni odbacuju, jer svi rezervni dijelovi avionom preko CITROENA HRVATSKA stižu po narudžbi ovlaštenih citroen servisa u RH. Predložili su mi da napravim dijagnostiku FAP-a u drugom servisu i utvrdim stupanj zasićenja "novog filtera".

MOLIM ODGOVOR, ŠTO SE TO DOGAĐA SA FAP-om? ZAŠTO ŠKRIPE KOČNICE? I ŠTO JE SLIJEDEĆE ( TURBINA, TURBOPUNJAČ I SL. )? ZAR JE MOGUĆE DA C5 KOD 150000 km više nije siguran.Servisiran je u Zagrebu.
SADA SE VOZIM I RAZMIŠLJM O PRODAJI, DA SE RJEŠIM FRANCUZA ?? ILI ME USKORO ČEKA NOVO IZNENAĐENJE, VENTILI??,
Molim za komentar. HVALA.
VONKOR is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.