Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2015., 13:59   #3181
Quote:
astra1 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući infinity žarulji, nema skrivenih troškova i nikada ju nećete trebati promijeniti niti će Vas iznevjeriti tijekom tretmana koji Vam je potreban za postizanje prekrasno glatke kože.

-to je za ovaj model Remington IPL6250 i light essential...
Pa da, to tu piše, ali nazovi Remington pa pitaj što znači "infinity" žarulja - When we asked, Remington revealed that the intriguing “infinity bulb” actually has 65,000 flashes
U prijevodu,
"Kada smo pitali, Remington je otkrio da intrigantna "infinity" žarulja zapravo ima 65,000 bljeskova".

http://www.wearebodybeautiful.com/re...iew-top-rated/

Recenzija govori upravo o modelu IPL 6250 i light essential.

Ovdje bi se moglo raditi o zavaravajućem oglašavanju prema Zakonu o nedopuštenom oglašavanju.
juliagulia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 16:17   #3182
Iako kužim što kažu na eng.jeziku, ovo je sa njihove službene stranice preuzeto,tako piše i na ambalaži.. :-) a nadam se da ću ipak ostvariti neki pomak bez obzira na žarulju! :-P
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 17:36   #3183
Quote:
astra1 kaže: Pogledaj post
Iako kužim što kažu na eng.jeziku, ovo je sa njihove službene stranice preuzeto,tako piše i na ambalaži.. :-) a nadam se da ću ipak ostvariti neki pomak bez obzira na žarulju! :-P
Ja se nadam da je ipak tocno to sto pise na ambalazi, a sigurna sam da ce imati ucinka i ja sam gledala taj remington ali kad sam procitala ovu recenziju sam se ipak odlucila za lumeu tek sam obavila prvo blicanje prije dva dana pa zeljno iscekijemrezultate
juliagulia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:49   #3184
Quote:
Mali miško kaže: Pogledaj post
Cure, da li je neka od vas bila u salonu Premium kod Importane galerije? Radi se o ovoj ponudi ->https://m.ponudadana.hr/ponuda?o=16725&c=zagreb&cat=0

Radi se o SHR metodi. Bila sam prije par dana prvi put pa ne mogu ništa reći o eventualnim promjenama u količini dlačica. Međutim, mene muči to što me apsolutno ništa nije boljelo Sve ste rekle kako vas je peckalo. Jel moguće da je preslabo radio aparat ili je ta SHR metda fakat turbo super i ne pecka/boli?

Hai Prošlo je vidim par mjeseci, jel imaš možda neki update? Si išla dalje na tretmane, kakav je tvoj dojam?

Razmišljam da i ja odem na taj SHR ali skeptična sam prema svemu što je tako jeftino.

Googlala sam malo da prokljuvim šta je to SHR, neka nova fora? Ali sam našla da u to zapravo spadaju laser aparati, među njima i onaj famozni (i nimalo novi) Soprano koji je inače užasno skup i kojim smiju baratati samo dermatolozi (bar koliko ja znam). Ovo iz ponude vjerojatno nije Soprano aparat nego sigurno neki jeftiniji, no ako se radi o istoj tehnoloiji ne znam zašto je tako JAKO jeftino i kako to da ga koriste kozmetičari?

Di nam je Phoenix ovih dana, da raskrinka sve te vješto sročene "nove" marketinške termine?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:26   #3185
Hej jel bila koja u zadnje vrijeme na ipl - u u nekom salonu u Zagrebu preko onih ponuda? Čitala sam malo prijašnja negativna iskustva, pa me zanima jel se što promijenilo
Daisy52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 15:01   #3186
Pročitala sam većinu topica, ali nisam baš shvatila, pa molim da mi netko sumira. Kako se Lumea koristi u fazi održavanja? Nakon početnih 4 ili 5 tretmana gdje se koristi nakon brijanja, kasnije nije potrebno brijanje, nego održavanje svakih recimo mjesec dana BEZ brijanja? Samo se prelazi preko nogu ili bikini zone?
Hvala
Phrasal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 11:25   #3187
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Hai Prošlo je vidim par mjeseci, jel imaš možda neki update? Si išla dalje na tretmane, kakav je tvoj dojam?

Razmišljam da i ja odem na taj SHR ali skeptična sam prema svemu što je tako jeftino.

Googlala sam malo da prokljuvim šta je to SHR, neka nova fora? Ali sam našla da u to zapravo spadaju laser aparati, među njima i onaj famozni (i nimalo novi) Soprano koji je inače užasno skup i kojim smiju baratati samo dermatolozi (bar koliko ja znam). Ovo iz ponude vjerojatno nije Soprano aparat nego sigurno neki jeftiniji, no ako se radi o istoj tehnoloiji ne znam zašto je tako JAKO jeftino i kako to da ga koriste kozmetičari?

Di nam je Phoenix ovih dana, da raskrinka sve te vješto sročene "nove" marketinške termine?
SHR je neka vrsta lasera koja je zgodna jer se moze na sunce vec dan nakon tretmana. Do sad sam bila na 4 tretmana (noge, brazilka, pazusi) s tim da je zadnji tretman bio nekidan sto znaci da su ovo rezultati od prva 3 tretmana i vidim pomak pogotovo na nogama. Na bedrima dlake jaaaako sporo rastu, na potkoljenicama rastu razlicitom brzinom, primjerice desni dio potkoljenice raste dosta sporije od lijeve kolicina dlacica se smanjila za 30-40%, vjerujem da bi se smanjilo i vise da se ne brijem u tih mjesec dana, ali kako je ljeto i na posao idem u haljinama, malo je nezgodno hodati dlakav svijetom :P

Na pazusima uopce ne vidim razliku, a na brazilki imam 4 povrsine velicine 5kn gdje nemam dlacice.
Planiram ici na 10 tretmana s tim da se od 10. mjeseca necu brijati pa vjerujem da ce biti brzi i bolji rezultati.

Paket sam platila 650kn i ukljucivao je 5 tretmana, buduci da ja nisam uzela neke djelove tipa trbuh, leđa, lice, ruke, onda cu zamjeniti za jos jedan tretman pazuha i brazilke. Tako cu napraviti i s iducim paketom sto znaci da cu imati 10 tretmana nogu i 12 brazilke i pazuha. Pricala sam s kozmeticarkom koja je stvarno iskrena i rekla je da vjeruje da bi sve trebalo otici u tih 10tretmana.

Imam sliku aparata koji koriste, ali ne znam smijem li ju objaviti :/

Do sad su promjenili 3 aparata, prvi nije nista bolio, od 2. Sam imala osjecaj da mi elektrosokerima prolaze tijelom, dok je ovaj zadnji negdje između - pecka, ali ne jako. Navodno ce taj zadnji aparat sad imati i nece ga mjenjati. Katu da je to najbolji SHR aparat na trzistu.
Mali miško is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 14:34   #3188
Da li mi može netko okvirno reći koliko bi koštalo uklanjanje dlačica sa potkoljenice al sa baš nekim ultra profi laserom, dajte mi nešto naj naj...ovo pitam čisto informativno jer već godinama mučim muku sa voskom, nikad nema glatke noge,(ne tražim neke savršenstvo od glatkoće da ne mislite) možda 4-5 dana i onda već počnu tjerati van neke od ispod koje su ovim peelingom kože sad probile van,ili puknu, onda njih sa epilatorom, pa mi urastu pa s ničim nemogu toliko istrljat kožu, onda pola ljeta provedem u nekim dugim hlačama.. i kad ih pustim da izrastu "sve" preko zime nakraju to opet nisu sve...imam svijetlu kožu i tamne dlačice pa mislim da bi laser mogo u nekoj budućnosti biti spas za mene
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 09:50   #3189
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
Da li mi može netko okvirno reći koliko bi koštalo uklanjanje dlačica sa potkoljenice al sa baš nekim ultra profi laserom, dajte mi nešto naj naj...ovo pitam čisto informativno jer već godinama mučim muku sa voskom, nikad nema glatke noge,(ne tražim neke savršenstvo od glatkoće da ne mislite) možda 4-5 dana i onda već počnu tjerati van neke od ispod koje su ovim peelingom kože sad probile van,ili puknu, onda njih sa epilatorom, pa mi urastu pa s ničim nemogu toliko istrljat kožu, onda pola ljeta provedem u nekim dugim hlačama.. i kad ih pustim da izrastu "sve" preko zime nakraju to opet nisu sve...imam svijetlu kožu i tamne dlačice pa mislim da bi laser mogo u nekoj budućnosti biti spas za mene
Nemam iskustva s laserom, ali evo info o cijeni - na cjeniku poliklinike bagatin laserska epilacija potkoljenica stoji cca 1500 kn, s tim da ti treba bar 5-6 tretmana (neka me netko ispravi ako griješim).

Ja sam mojom lumeom prezadovoljna. Prije sam imala groznih problema s dlakama, urastanjima i upalama. Imam jako osjetljivu, svijetlu i tanku kožu, a debele dlake koje jako brzo rastu, pa bi epilacija voskom imala efekta cca 7 dana s tim da bi mi se prva 3 dana koža oporavljala. S britvicom isto katastrofa, ljeti bih morala brijati pazuhe i bikini svaki dan pa bi mi uvijek bila upaljena koža na tim područjima.
Lumeu koristim nekih 7 mjeseci. Na potkoljenicama, pazusima i bikini području sam je koristila svaka 2 tjedna, a zadnjih mjesec i pol pauziram na nogama zbog izlaganja suncu.
Potkoljenice su i dalje (gotovo) savršeno glatke - tu i tamo izađe koja tanka dlaka koju lako uklonim Bikini (šire područje ) isto
Na pazusima imam jos nešto dlačica koje su doduše tanje i sporo rastu (prođem britvicom svaka 2 tjedna prije blicanja i sve super), a napokon nemam one crne točkice nakon brijanja koje su me nervirale dobar dio života

Svakako, Lumea mi je nadraži aparat i najbolja investicija ikad :klap:
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 22:13   #3190
Koja je razlika između Lumee 2004 i 2008 (osim što 2008 ima nastavak za lice, a 2004 nema)? Razlika u cijeni je značajna pa ne znam jel samo do tog nastavka ili je 2008 poboljšana verzija 2004 pa je cijena i zbog toga veća
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 15:56   #3191
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između Lumee 2004 i 2008 (osim što 2008 ima nastavak za lice, a 2004 nema)? Razlika u cijeni je značajna pa ne znam jel samo do tog nastavka ili je 2008 poboljšana verzija 2004 pa je cijena i zbog toga veća
osim nastavka za lice, 2008 ima i nastavak za bikini (za deblje dlačice, "pojačava" bljesak) i navodno 40 000 bljeskova više od 2004.
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 18:47   #3192
U Elipsu je neka akcija 2008 je 2 999 kn, a 2004 je 2 599 kn...gdje se jos moze kupiti osim u elipsu?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 18:53   #3193
U Elipsa je sad na akciji, SC2004 2599kn (stara cijena 3299), a SC2008 2999kn (stara cijena 4099).

S tim da su ove stare cijene ili napuhali ili su uređaji stvarno poskupili, jer je prije cijena najskupljeg modela bila 3800kn
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 08:39   #3194
Onda su u Elipsu produžili akciju, inače je trajala do 3.8.
Ja sam prošli tjedan kupila SC2008 za 2600kn na akciji u Tehnomarketu
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:07   #3195
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Onda su u Elipsu produžili akciju, inače je trajala do 3.8.

Ja sam prošli tjedan kupila SC2008 za 2600kn na akciji u Tehnomarketu

Uuuuu sad mi krivoooo!!!
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 21:51   #3196
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Onda su u Elipsu produžili akciju, inače je trajala do 3.8.
Ja sam prošli tjedan kupila SC2008 za 2600kn na akciji u Tehnomarketu
Znaš možda do kad traje akcija?
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 08:42   #3197
Hmm, sad vidim na njihovoj stranici da je SC2008 3000kn. Nekih 50-ak kn skuplji nego u Elipsu..
Ko bi ga znao kako to mijenjaju.
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:12   #3198
Jel se Lumea inače može naći na akcijama češće od jednom godišnje? Ne planiram ju koristiti prije 1., 2. mjeseca pa da ne kupujem sad ako će i nakon ljeta biti sličnih akcija
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:03   #3199
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Jel se Lumea inače može naći na akcijama češće od jednom godišnje? Ne planiram ju koristiti prije 1., 2. mjeseca pa da ne kupujem sad ako će i nakon ljeta biti sličnih akcija
bile su akcije za Božić, mislim da je SC2008 bila tad oko 3200kn
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:29   #3200
A kako koristite tu lumeu? Totalni san laik pa mi triba sve skolski objasniti

Jel ju koristite za sva podrucja ili? Koliko cesto?
Se moze skurit s tim?
Jel potribno pripremit kozu na neki nacin?

Ako ima neko vrimena da mi odgovori bila bi joj preprezahvalna!
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.