Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 14:42   #81
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
nemojte reć da i spavate s dnevnima
na što da ih metnem?
čim malo zatopli spavam gologuza
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:47   #82
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na početku još nije bilo ovih svih olvejsa libresa i sl., sjećam se onih Ona pamučnih. kao da si otkineš velik komad vate za skidanje šminke i staviš u gaćice. i sad ti hodaj normalno s tim užas, ne ponovilo se.
auh, da nisu to oni veličine dječije pelene, ko škripava vata nabijena u neku mrežicu?
Imam traume od tih. Kad su mi tek počeli trebat' mama mi je dala jedan taj nek si ga natrpam kako znam i umijem. Išla sam u školu i imala sam dosta dugo za hodati...i kako sam hodala otplazio mi je na leđa.

Ne nosim dnevne uloške. A ni mjesečne. Natrpam tampon. Ne podnosim tu always/aldays plastiku i ta jebena krilca koja se frču pa se zalijepe za noge.
Tamponi rulz. I ne, nemam problema nit s florom a ni s faunom. :kuc-kuc:
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:47   #83
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na što da ih metnem?
čim malo zatopli spavam gologuza
Kak su krenuli još budu izmislili za takve bezgaćne uloške s ljepilom s gornje strane. Onak malo sa strane ljepilo i kad ga skidaš odmah imaš depilaciju bikini zone

I naravno aloa verom protv crvenila
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:48   #84
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na što da ih metnem?
čim malo zatopli spavam gologuza
ekselent! tak i ja
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:52   #85
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Tamo ispiranje rodnice ....

.
za ispiranje se priroda pobrinula sama, iscjetkom. jace ili slabije, kako kod koga.
ja ih nosim svakodnevno. ne cijeli dan. bacim ga nakon nekog vremena.
i ne smeta mi. ja mengu koristim opet dnevne + tampon, po danu i po noci
noaccount is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:57   #86
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
kulinova sejo, ak' bas 'oces dnevne kroz cijeli mjesec, probaj natracare. nesto skuplji, ali ima da se preporodis, mozda ti se cak i smanji iscjedak i odviknes se od dnevnih ili prorijedis uporabu. test od nekoliko tjedana te nece ubit'. nema plastike i nisu klorgeblajht ..., a udobni su i ne cufaju se i nisu nepouzdani k'o ostale pamucne pi*darije (doslovce pi*darije ). ako zensko ima ikakvih problemcica s preosjetljivoscu, s vaginalnom florom, da ne spominjem nesto gore, onda definitivno preporuka.
vidjet ću kad ove potrošim. tnx na savjetu

Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Sve pet!
no svi ste zaboravili jednu zdravstvenu mogućnost:
Inkontinencija,
puno žena,bez obzira na životnu dob,uslijed slabljenja mišićnog tonusa donjeg truha,gubi konstantno ili povremeno mokraću(osobito kod kašlja ili dizanja tereta).Žene se toga stide ili ne shvaćaju,da je potrebno pravovremeno liječenje.
Naravno da te žene neće razglasiti svima,pa će konstantno nošenje uloška proglasiti modnim ili higijenskim trendom...
je istina. desi mi se - al samo dok sam na wc-u. ovako kad kašljem a ono, valjda bih osjetila da je prošlo baš kroz mokraćovod.
nije stvar u sramu, ipak je ovo forum, ali .. mislim da nemam problema s tim.
pogotovo jer mi na gačama ne ostaje tekućinasta tvar već baš sluzava tvar.
ak me kužiš
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
nitko ne kaže da su žene koje ih nose GLUPE, nego se to poteglo od onog ekstremnog primjerka koji dnevne nosi i na plaži.
samo nisu pametne??

Zadnje uređivanje coolinesay : 22.04.2010. at 15:42.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 14:59   #87
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ne znam što je okluzija, pretpostavit ću da ne čini dobro mojoj rodnici.
jel to znači jez da su tamponi okluzirani?
jel postoje neizbijeljeni tamponi? i jesu li oni onda, smeđi?
rjecnik? gugl? ma, se*em kvake, recimo da mala bas i nema zraka. klasican tampon, kao i hrpa najlona, je drze u zatocenistvu.

ovi nisu smedji. nisu "non-bleached", vec su "non-chlorine bleached" (dakle, nema dioksina i sl. gadova.). pa valjda oksidacijom, ali ne znam sto tocno koriste.
znam za neizbijeljene pelene, al' ne znam bas dal' postoje neizbijeljeni tamponi, nisam dovoljno upucena.

edit: previse pricam o uloscima, odoh ja.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:08   #88
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
jer iscjedak curi 24/7 a sluz nije tako lako oprat sa gača.. tj. ne volim kada su gače mokre a bez razloga.
a nisam u mogućnosti da se tuširam 5 puta dnevno... ko neke tamo.
upravo tako.nosim dnevne uloške svaki dan jer je uvik doli sluzavo.lipše se osjećam s njima.čišće.eto.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:12   #89
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
za ispiranje se priroda pobrinula sama, iscjetkom. jace ili slabije, kako kod koga.
ja ih nosim svakodnevno. ne cijeli dan. bacim ga nakon nekog vremena.
i ne smeta mi. ja mengu koristim opet dnevne + tampon, po danu i po noci
Tako i ja svaki dan, a za mengu kombiniram always ili tampone.
Ali kad u ženskom društvu kaže da sam na tim i tim ulošcima + koristim dnevne, maltene me ne razapnu i izderu da jesam li normalna.Šta ja znam, nemam nikakvih problema. Doktorica kaže da je sve ok, a jbg lakše mi je svaki dan nosit dnevne nego se mislit koji će mi biti više ili manje.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:18   #90
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
auh, da nisu to oni veličine dječije pelene, ko škripava vata nabijena u neku mrežicu?
Imam traume od tih. Kad su mi tek počeli trebat' mama mi je dala jedan taj nek si ga natrpam kako znam i umijem. Išla sam u školu i imala sam dosta dugo za hodati...i kako sam hodala otplazio mi je na leđa.

o da, poznato.
u vrijeme prve menge nije baš bilo nekog izbora. ti Ona ulošci koliko komad vate u rijetkim mrežastim čarapama može išta zadržati, kamoli menstruacije?
em ne drži, em miga dok hodaš, pa se frče. užas
tek godinu kasnije počela je ona rekama kad je ona studentica pričala o "tim danima u mjesecu", s onim prvim ,debelim alwaysima..
što se tiče tampona, njih najvolem, nijedan liječnik nije ništa protiv njih mi rekao, mada sam čula sa strane. trenutno daju više koristi nego štete, stoga za ob, i to one bez one plastične presvlake koju odnedavna nude.

e da, i kakva je ono grozna rekama u kojoj tampon veličine čovjeka sa zlim licem proganja neku curku, koja se inače vrti oko štange u tramvaju?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:23   #91
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
upravo tako.nosim dnevne uloške svaki dan jer je uvik doli sluzavo.lipše se osjećam s njima.čišće.eto.
meni tu jedino smeta što nešto curka iz vđajne dok ja hodam svijetom okolo, pa curilo to na dnevni uložak, krpu ili ništa, jednako me ometa.

malo sam si ocd, pardon
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:24   #92
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u vrijeme prve menge nije baš bilo nekog izbora. ti Ona ulošci koliko komad vate u rijetkim mrežastim čarapama može išta zadržati, kamoli menstruacije?
Vir mogu.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:25   #93
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na što da ih metnem?
čim malo zatopli spavam gologuza
Pa na plahtu ih pometaš, jedno dvjesto tristo komada, i mir. Ili zamoliš nekog ljubaznog momčića da ti ih pridrži 6-7 sati.

Inače, i neki muškarci koriste uloške. Jedan moj prijatelj ih stavlja u biciklističku kacigu, na čelo, dost' se znoji jadan. Ne znam doduše koji su mu najdraži. Meni kaciga ne treba jer sam iznimno tvrdoglav, a i ne znojim se, tako da nemam iskustva s ulošcima. Mislim, s vlastitim.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:28   #94
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Pa na plahtu ih pometaš, jedno dvjesto tristo komada, i mir. Ili zamoliš nekog ljubaznog momčića da ti ih pridrži 6-7 sati.
pa najbolje da stavi onaj plasticni stolnjak ispod sebe. je da ce se malo oznojit', al' boze moj, to je samo par dana...

jbt, vrlete, pa ti cak i na uloscima pokusavas...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:30   #95
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
meni tu jedino smeta što nešto curka iz vđajne dok ja hodam svijetom okolo, pa curilo to na dnevni uložak, krpu ili ništa, jednako me ometa.

malo sam si ocd, pardon
meni nije isto jel curi na mudante il uložak.ne mogu bez tih dnevnih,spavam s njima,kad mi kojim slučajem nestanu stavit ću onaj pravi uložak radije nego bit bez ičega.jebiga,bilo glupo il ne,ja bez njih ne mogu sad kad sam se navikla.koristim one od dm-a,jessa flexi,ka mogu i na tange i na obične.uvik nosim tange,a one baš za tange ne valjaju tako da su mi ove super.

asti,koji fanatik sam sad sama sebi zazvučala :
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:36   #96
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Meni kaciga ne treba jer sam iznimno tvrdoglav, a i ne znojim se, tako da nemam iskustva s ulošcima. Mislim, s vlastitim.
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
pa najbolje da stavi onaj plasticni stolnjak ispod sebe. je da ce se malo oznojit', al' boze moj, to je samo par dana...

jbt, vrlete, pa ti cak i na uloscima pokusavas...
mislila sam na dnevne uloške
ne ponašam se baš ko Merlinka za vrijeme menge

pet za trud Vrrlet
zaista, pokrivaš sve teme ovdje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:49   #97
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Tako i ja svaki dan, a za mengu kombiniram always ili tampone.
Ali kad u ženskom društvu kaže da sam na tim i tim ulošcima + koristim dnevne, maltene me ne razapnu i izderu da jesam li normalna.Šta ja znam, nemam nikakvih problema. Doktorica kaže da je sve ok, a jbg lakše mi je svaki dan nosit dnevne nego se mislit koji će mi biti više ili manje.
žene jedva dočekaju da drugoj kažu na koji način griješi u nekom od ženskih 'rituala', kako nije 'normalnaa' i ta sranja. to je ono - gušt neviđeni

A: ''gleč moje noktiće''
B: - ''ajoj. predivni su. samo nisi trebala stavljati dva premaza.. bio bi dovoljan i jedan. eto da znaš za drugi put. : smješko-smješkić:''
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:58   #98
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post

jbt, vrlete, pa ti cak i na uloscima pokusavas...
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pet za trud Vrrlet
zaista, pokrivaš sve teme ovdje
Nije neki izbor danas: ulošci, menstruacija, ili čokolada. Vrlo loš dan. Čak ni Romi nisu u igri.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:01   #99
možda zato jer je Ženski kutak
a Romi se začudno dugo drže. mislila sam da će past prašina na temu za dva dana.
oftopik: nije mi jasno( mogla bih i na onu drugu temu)zašto je nekim muškarcima bed otić kupit tampone i uloške?
kao, sve će drugo napraviti, samo to ne
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:21   #100
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije neki izbor danas: ulošci, menstruacija, ili čokolada. Vrlo loš dan. Čak ni Romi nisu u igri.
ma naravno, nisam ni ja trudna ovaj mjesec i još sam pokisla...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.