Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 10:49   #101
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
Pišeš gluposti
Ruda is offline  
Old 23.03.2007., 10:51   #102
Quote:
Ruda kaže: Pogledaj post
Pišeš gluposti
ne glup je opcenito !


Svasta, idem sad odrezati komad kite da mi bude ljepsa
johnny b good is offline  
Old 23.03.2007., 11:01   #103
aj pa posalji fotografiju da se divimo lepoti
aleksa81 is offline  
Old 11.05.2007., 17:16   #104
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
Sigurno je odnos duži, glavić mu je manje osjetljiv na fizičku stimulaciju.
Kako obrezani kurac može imat drugačiji oblik, kurac je kurac jbo te.
soulfeeder is offline  
Old 11.05.2007., 17:29   #105
Aleksa je obrezan, smeta mu kondom, nemoze svrsit jer pije caj, ujutro nema erekcije, i jos na tisuce problema. Aleeeksaaaaaa!!!!!!!!!

kada je decko obrezan bolji i duzi seks?!?
svrsit dva puta bez vadjenja!!!
Nemam jutarnju erekciju!?!
nemere sa kondomom
da li je ovo !safe sex!?
Da li je ovo pravi Jebac?
masturbiram na svoju curu
`dokle god imam prst ne mora mi bit cvrst`
kontraceptivna sredstva--muska
svrsavanje preko hlaca, obuceni..
u toku seksa cura se ne voli grliti ni ljubiti..
Svaku devojku s kojom brzo ZAVOLIM

Izvor: https://www.forum.hr/search.php?searchid=1614344

Zadnje uređivanje Ri3 : 11.05.2007. at 18:03.
Ri3 is offline  
Old 11.05.2007., 18:04   #106
Koliko imas godina aleksa81?
Ri3 is offline  
Old 12.05.2007., 16:14   #107
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Koliko imas godina aleksa81?
25
aleksa81 is offline  
Old 12.05.2007., 16:34   #108
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
tocno i ja na kraju doist mislim da nema TOLIKO veze obrezanost sa duzinom sexa.. ja eto u poslednje vreme svrsim do 1minuta a obrezan sam
I to kad ti se digne, isključivo navečer?
__________________
Pravim muževima ne treba potpis.
stitch is offline  
Old 12.05.2007., 16:43   #109
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
dakle moje iskustvo je sledece, obrezan jesam doista, jesu i jos dva moja drugara (koji su ostetili kozicu cini mi se fimozu,kada su drkali ppa su je morali skidat ) i svo troje se slazemo da je qrac dugacijeg oblika, ne nesto tipa zeke koji jede sargarepu vec doista je manje zasiljeniji na vvrhu kod glavica, glavic vremenom nekako `ocvrsne` i manje je osetljiv qrac kod glavica i tim pre osecaj i nadrazaj je manji u toku seksa..
pa baš to... jebote to mi fakat ne treba... i ovako prilično teško svršavam... di ćeš još manje osjetljiv i duži seks... ne hvala...
Spreher is offline  
Old 15.05.2007., 21:55   #110
Kakvi su ovo idiotluci.....

Jedina prednost je što djevojke imaju povlasticu da se nemoraju naknadno dovršavati......

Ja mogu sat vremena, već joj dojadim.....
green-sk is offline  
Old 15.05.2007., 22:13   #111
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
E moj Aleksa....previše ti fukaš ovdje na internetu,,,samo ne tamo gdje stvarno treba. Ajd, ostavi se tipkanja i glupih tema i napravi nešto konkretno!
Aspire is offline  
Old 15.05.2007., 22:29   #112
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Koliko imas godina aleksa81?
Ja znam jednog od 41 god. koji je to uradio ..zezala ga kaze kozica vec dugo ..znao je prokrvaviti..i rece da mu je sada lepsi nekako i veci ..hehe. E to ne znam.nisam mu ga videla ni pre ni posle..a mozda ga i vidim ..svidja mi se nosioc istog ..pa ako ga vidim..budem vam rekla jel lep ili nije..
Trilijan is offline  
Old 15.05.2007., 22:35   #113
Quote:
Ruda kaže: Pogledaj post
Pišeš gluposti
zasto? to sam i ja cula da je dokazano. puno manja sansa da peder pederu prenese hiv ako je klip-klip
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 24.09.2009., 11:21   #114
vidim ljudi se obrezju zbog higijene,duzeg sexa itd....ja sam obrezan,ali sam to uradio zbog fimoze a inace se nikada nebih obrezao...
zeleni_zub666 is offline  
Old 24.09.2009., 11:27   #115
Isuse, koja tuga... A ja sva sretna kliknula na temu, misleći da se moj Alexa vratio...

Mikino, i tebe čekam!!!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 24.09.2009., 11:42   #116
Ma mislim da kod obrezanih nakon nekog vremena dolazi do smanjenja seksualnog užitka.S vremenom s glavić previše istroši
U opuštenom stanju kožica prekriva vrh penisa i štiti ga od raznoraznih podražaja,dok su obrezani stalno izloženi tim podražajima.
Puf5a is offline  
Old 24.09.2009., 11:51   #117
Na vasu veliku zalost (posto vidim da volite bez podloge zezati ljude), Aleksa je u pravu.
Kod obrezanih muskaraca prilikom cirkumizacije se odstrani i dio frenuluma (po zelji moze i vecina da se ukloni), a upravo taj dio je najvise opskrbljen nervima zaduzenim za osjetljivost penisa, manje nerava = manje nadrazivanje = duzi put do orgazma.

Takodje, jos jedan mehanizam umanjuje osjetljivost. Nezasticen glavic s vremenom stvara zadebljanje na povrsinskom/epitelnom sloju (koje je nevidljivo za oko), te time stiti povrsinu glavica i ostatka frenuluma od pretjeranje osjetljivosti.

Jedan period sam nosio ogoljen penis, nekih desetak dana, i postao je znatno manje osjetljiv i znatno duze mi je trebalo da postignem erekciju, jer jednostavno nije pretjerano reagovao na podrazaje rukom, zbog svakodnevnog trenja o gacice/bokserice, postao je "ravnodusan" na ostale podrazaje
Visoka struja is offline  
Old 24.09.2009., 12:41   #118
a znate li vi da je nedavno bio ovdje tip koji je tvrdio da se rodio obrezan.....kaze da je to njemu tako u obitelji-genetski...da mu se i otac takav rodio......ne da mi se sad trazit temu ali nedavno je to bilo......
leon23 is offline  
Old 24.09.2009., 12:53   #119
bijah i s obrezanim i s neobrezanim. samo mogu reći da je neobrezanog ljepše natezati.
boa_ is offline  
Old 24.09.2009., 14:21   #120
probala i jedan i drugi, neobrezani je bio mali i bilo je to davno, pa nula bodova, obrezani mi ljepše izgleda (trenutačno trošim jednog takvog) pa mi je njam, njam..
__________________
ut ameris, ama!
LoveCake is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger