Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2009., 21:25   #101
Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
Ma nije ona loša prijateljica, samo sve što joj se nesviđa ona komentira..
Sad se pocela oblacit malo ženstvenije. Prije par mjeseci je po prvi put bila u terranovi. Inace kupuje u sportskim ducanima. Ona nosi odjecu koju mogu i muskarci i zene. Neki dan je došla u novim hlačama, ja sam prvo mislila da su muške jer su tamno zelene, i njoj se ni nesviđa stil oblacenja kod ostalih cura jer se one ne oblace sportski nego moderno i cool. I ona bi mogla i to bi joj dobro stajalo samo ne želi..
ja sam ti imala takvu jednu u školi, nosala je samo muške majice i traperice, dok su joj ženskaste krasote što su joj starci donosili trulile u ormaru...meni sline curile a ona niš
da je viš sad
manikure, frizeri, markice, štiklice... nisam je vidla dve godine bar al načula sam da su u medjuvremenu pali i silikoni i natjecanje za miss (ovaj zadnji dio me uvijek dokrajči)
ko zna šta tu bude ispalo
__________________
///////////////////////////////////
Herbert West is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 21:32   #102
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
gle, tebi je to možda svjetsko čudo, ali to je normalna faza u odrastanju. ako misliš da su joj komentari preoštri, reci joj.
obje ćete isprobati razne stilove dok ne nađete nešto "svoje". ili ne nađete. odjeća ne čini čovjeka (inače bi mafijaši bili najveća gospoda). odjeća je način da pokažemo svoju kreativnost, ili raspoloženje, ili količinu novca kojom raspolažemo. lijepa odjeća ne čini te uspješnom ili dobrom osobom.
a ovdje se sigurno tri cure ne bi složile oko defincije lijepe odjeće.


p.s. i ja nosim tamnozelene hlače.
apsolutno se slazem

bublice, ako ti je frendica tako iskrena prema tebi, vjerojatno ocekuje da i ti budes iskrena prema njoj
uostalom kakve veze ima dal ces popljuvat ili pohvalit neciji stil?? kako to moze utjecat na prijateljstvo
sweet caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 21:35   #103
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
i ti si malo ogorcena a?

to su klinci od 14 godina, o kakvom podrzavanju ti pricas? pa oni ne znaju gdje im je glava a gdje dupe,
vjeruj mi, savršeno doba za podbadanje, ogovaranje i izdaju... u osnovnoj školi sam okusila više ženske zlobe, ljubomore i gluposti nego ikad kasnije u životu

BUBLICA14: ona smije reći da joj se takav stil ne sviđa, ali tu njezino pravo staje. kao da se meni sviđa sve što moje prijateljice stave na sebe? a i one za mene ponekad kažu "joj fora i super ti stoji, ali ja se ne bih usudila tako nešto staviti na sebe..." - ljudi su različiti. počnite se navikavati na to.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 23:16   #104
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
p.s. i ja nosim tamnozelene hlače.
Ma te su hlace na prvi pogled ružne radi boje, jer nije ljepa zelena nego govnasta. Nekažem ja da na njol loše stoje. Imaju par rozih crta u koje se moraš zagledati da bi vidio da su tu....Inace je kroj ljep, druga prijateljica ima iste samo crne s ljubicastim i puno su ljepše....Nemam ja ništa protiv zelenih hlaca

No ipak mi je nja frendica, vjerovatno ce se promjeniti s vremenom kao i vecina cura....
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 12:27   #105
i ja imam problem, imam hrpu odjeće, imam hrpu aksesorajza i raznoraznih đinđa, ali to jednostavno ne znam skombinirat i onda uvijek izgledam dosadno i obično
Audrey Bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 13:38   #106
Sviđa mi se da je pokrenuta ova tema! Naime, doista bi se naše današnje cure trebale više zamisliti nad ovim pitanjem! Eto, prolazim ja tako gradom i doista se užasavam: eto čak i sad po ovom ljetnom vremenu prevladavaju cure u trapericama! Lijepo oblačenje i ženstvenost su gotovo posve iščezli, doista je postala rijetkost vidjeti neku curu/ženu obučenu u lijepoj suknji/haljini! Stvarno ne znam zašto je tomu tako i jako mi je drago da ste neke od vas ipak uvidjele ovaj problem, te da se trudite da ipak ne budete dio ove totalno bezlične mase oko nas...! Takvima poput vas dajem punu podršku i nadam se da će vas biti sve VIŠE!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 13:50   #107
Draga Bublica14, vjeruj mi, znam kako ti je. Svojedobno sam i ja vodila tu "borbu za vlastiti stil2 sa mamom i sama sa sobom. I mene je mama oblačila i stalno mi kupovala odjeću koju sam počela odbacivati u potrazi za vlastitim stilom. Moj je ormar bio pun ružičastih/bijelih/žutih haljinica, majica, odjeće sa razno-raznim djetinjastim aplikacijama i općenito se radilo o stvarima za koje sam smatrala da sam ih prerasla. Ne znam, možda naše majke sa takvom odjećom žele sebi i nama dokazati da smo još njihove curice, iako mi znamo ili barem osjećamo da to više nismo.
U tim godinama ne tražiš samo svoj stil odjevanja, već i svoj identitet i spremna si postati kompletna osoba, ili barem započeti taj životni put. Neću sada previše filozofirati, ali moj savjet je (kao što su ti već rekle druge cure) da porazgovaraš sa mamom i da joj objasniš tu svoju želju za identitetom. Objasni joj svoju želju da i ti budeš dio društva mladih koji te okružuje i da se želiš oblačiti moderno poput njih. Neka se samo ona sjeti da je vjerojatno i ona to htjela u tvojim godinama .
Sjećam se kada sam mami bila rekla da, umjesto jezivih lakiranih cipelica i šarenih haljinica želim vojničke čizme i kožnjak . Na početku je to njoj bilo neshvatljivo, mislila je da je odjeća koju mi kupuje dražesna, no onda sam ju upitala kako je njoj bilo kada je poželjela svoje prve trapez-traperice i platforme. Skužila je što hoću reći i dopustila mi da sama počnem birati (iako nikada nije odustala od nevinih prijedloga tipa "Ona roza majica je baš lijepa, što kažeš?", na što bi ja samo rekla da ne volim takve stvari.
Cure su ti predložile da ideš u New Yorker, pa to me mogu samo dodati da povedeš i mamu. Tako će i ona ona vidjeti kako se želiš odjevati i vjerojatno će ti i pomagati pri izboru.
Što se tiče frendice, ne brini. Doživjet će i ona svoju fazu pretvorbe i potrage za vlastitim stilom, kad tad. Mislim, može ona reći da joj se nešto ne sviđa, ali bitno je da poštuje taj tvoj izbor.

Audrey Bell, kreni od najjednostavnije kombinacije, od odjeće koju najviše voliš nositi. Šta ja znam, omiljena majica, omiljene traperice i onda podigni kombinaciju sa nekim detaljem - remenom, lančićem ili maramom. Ako treba, vježbaj na Polyvore . Najbitnije je da se ti dobro osjećaš u tome što nosiš .

Forumas-ZG - a što ćeš, ako nose traperice, vjerojatno im je tako najudobnije Volim suknje i haljinice, no moram priznati da mi je ponekada neugodno odjenuti nešto tako zbog idiota koji se osjećaju pozvanima da komentiraju taj izbor (tu prvenstveno mislim na kretene koji misle da su zviždanje i izrazi tipa "Dobra pi***" kompliment - možda nekome jesu, ali meni nisu, stoga u dvoumici neka zadrže to za sebe).
Iako su traperice zbilja komotan i praktičan odjevni predmet, kad ga zaprži IMO nema mi boljeg izbora od suknjice ili haljinice
Ali što ćeš, nismo svi isti. Bitno da je ljudima dobro u tome što nose. Meni frendica uvijek kaže kako bi se ona na 12 cm pete strmopizdila čim bi zakoraknula, meni je s druge strane nezamislivo da obujem balerinke. Uostalom, ako znaš nositi odjeću i najobičnija majica i trapke mogu biti dobitna kombinacija.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 14:55   #108
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Forumas-ZG - a što ćeš, ako nose traperice, vjerojatno im je tako najudobnije Volim suknje i haljinice, no moram priznati da mi je ponekada neugodno odjenuti nešto tako zbog idiota koji se osjećaju pozvanima da komentiraju taj izbor (tu prvenstveno mislim na kretene koji misle da su zviždanje i izrazi tipa "Dobra pi***" kompliment - možda nekome jesu, ali meni nisu, stoga u dvoumici neka zadrže to za sebe).
evo upravo ovo je razlog zašto ja najčešće ne nosim haljinice, prije koji tjedan obukla sam nekakvu običnu crnu haljinicu do koljena, i jedan odvratni pedofil me čitavo vrijeme odmjeravao, i ne samo on, primjetila sam još 1o takvih
kad idem van nikad mi nije palo napamet obuć suknjicu jer imam osjećaj da će mi neka budala uletit i podić ju, znam paranoična sam

a što se tiče ljepšeg oblačenja..ja u ormaru volim imat par dobrih stvari koje mogu kombinirati sa svim i svačim (jedne dobre traperice koje mi stoje u nekakvoj boji koju mogu kombinirati, također dobre sandale/patike/čizme/votever u nekakvoj neutralnoj boji da ide na sve, bar basic majčica, nekakvu vestu..dakle ništa posebno)..ali onda kupim nekakvu šarenu torbu, par narukvica, prsten, posebno volim šalove, duge ogrlice itd., đinđe uglavnom
i ko što je netko već prije rekao naoćale dosta podignu kombinaciju, ne moraju bit ni marka niti skupe, bitno da stoje, sad ih barem ima svugdi nać i za 5o-ak kn.
e i ono što jako volim su vestice ispod kojih obučem nekakvu običnu bijelu majicu, dodam šal, par đinđa i eto. nije to toliko posebno nešto al opet nije ni sama majica. kombinirajte, stavljajte detalje, pogledajte i kako se druge cure po gradu oblače (tako često dobijem i sama ideju), isprobavajte čak i one stvari za koje mislite da nisu baš nešto, al eto često se ispostavi da dobro stoje...
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 15:03   #109
[QUOTE=BUBLICA14;21298664]QUOTE]

Ja imam mladu sestru tvojih godina koja je nedavno bila u istim problemima.
Lunatic panda ti je dala odlicne savjete. Kad budes razgovarala s mamom, onda razgovaraj mirno, budi razumna, nemoj se derat, svadat, durit jer ces postic samo kontraefekt (koliko god ti to bilo tesko ). Onda razmisli sta zelis, sta ti treba, napravi neki popis, po internetu trazi slike tih komada da dobijes otprilike dojam sta trazis. Ako ti se svida nesto od prijateljica pitaj ih gdje su to kupile pa prosvrljaj i po tim ducanima. Uglavnom, new yorker je broj jedan za cure tvojih godina, dobar je tally weijl, terranova, urban republic cure su jos spomenile deichmann za cipele. Ili shoe be do (ne znam koliko ti mama placa npr jedne patike, tu su skuplje nego u deichmana) i zara (trf odjel), u onim raznim kineskim ducanima imas dodataka npr. obruci stvarno jeftino. Sad su snizenja, a za koji tjedan i zadnje rasprodaje pa mozes kupit stvari za jako malo novaca.
Uvijek ce ti dobro doc par osnovnih stvari i mogu se kombinirat uz sve: dobre rebe, u kojima se osjecas super i dobro ti stoje, patike/cipele u kojima si svaki dan, obicne pamucne majice npr. crna i bijela, ili plava koju najvise volis. Kupuj stvari koje mozes nosit i u skolu i vanka, npr neku majicu s printom, a ne iskljucivo za jedno pa nemas za drugo.
Spomenila si i da imas sestru od 15 godina koja kupuje jako fora stvari. A zasto ne posudis od nje nesto sta ti se svida? Naravno, uz njen pristanak, NE BEZ PITANJA i kradomice jer ce te otkrit i nece ti vise htjet nista posudit, vjeruj mi . Ja sa sestrom koja je od mene starija 2 godine imam puno zajednickih stvari, ako nemate iste mjere onda mozes uzet bar torbu/maramu/kajis, to je univerzalno. Ili kad idete u soping pitaj nju da ti pomogne izabrat tako fora stvari. Ili ako se njoj nesto vise ne svida a tebi da, neka ti da. Ne obaziri se puno na misljenja tih prijateljica, sad kreces u srednju i kreces ispocetka sa skroz novim ljudima. A toj curi lipo reci da se tebi taj stil jako svida i da ne vidis nista lose u tome, svak ima svoj ukus. Ne daj da te obeshrabri, nosi sta ti se svida. Kad jednom se ohrabris i kupis par tih fora stvari kasnije ce ti to postat normalno. Samo polako, ne triba ti odmah cila hrpe robe, malo po malo skupit ce se
Napravi skupa s mamom pregled ormara, izvadi sve i ono sta ti je najgore i nikako ti se ne svida izbaci da ti ne sakriva ostatak. Ostavi ono sta ti je najlipse i ono sta ti je tako-tako pa nekad mozes to za promjenu obuc.
Na te balerinke sta si kupila idu sve vrste reba, tamnijih hlaca i kratkih i dugih, i majice npr. crna, bijela, siva, crvena, ljubicasta, zuta, zelena, svasta
I ja san se raspisala al nadam se da san pomogla

Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
i ti si malo ogorcena a?

to su klinci od 14 godina, o kakvom podrzavanju ti pricas? pa oni ne znaju gdje im je glava a gdje dupe,
o to ti mislis znaju oni svasta sta ne bi tribali
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 17:47   #110
JOJ hvala svima......i nisam prvi srednje, tek sam nedavno imala rođendan tako da idem u 8. sad.....
Sestra mi je jucer dala hrpu majici koje su njoj male ili joj se vise ne nose..
Mami cu valjda lako objasniti, ali mozda i necu morati...
Mojoj sestri je pocela kupovati modernu odjecu za koju je mislila dace joj se svidjeti kad je pocela mijenjati stil oblacenja...
Sutra bi trebala s prijateljicom u grad da kupim par stvari pa cu nju pitat misljenje...
Odlucila sam se za pretezito ljubicastu, crnu i sivu odjecu, ali imam i nesto rozo crne i takvih kombinacija od sestre...
A majicu s sidrima necu bacati, mozda mi jednog dana bude trebala neka slatka majica za obuc pa neka stoji u ormaru....
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 17:49   #111
Jel netko zna gidije ima slicnih majici ko ova a da nije new yorker jer sam iz rijeke a tamo ga nema.....

BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 18:04   #112
pogledaj u UR, oni ti imaju majica na tu foru, tj. barem su imali
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:27   #113
Quote:
BUBLICA14 kaže: Pogledaj post
JOJ hvala svima......i nisam prvi srednje, tek sam nedavno imala rođendan tako da idem u 8. sad.....
Sestra mi je jucer dala hrpu majici koje su njoj male ili joj se vise ne nose..
Mami cu valjda lako objasniti, ali mozda i necu morati...
Mojoj sestri je pocela kupovati modernu odjecu za koju je mislila dace joj se svidjeti kad je pocela mijenjati stil oblacenja...
Sutra bi trebala s prijateljicom u grad da kupim par stvari pa cu nju pitat misljenje...
Odlucila sam se za pretezito ljubicastu, crnu i sivu odjecu, ali imam i nesto rozo crne i takvih kombinacija od sestre...
A majicu s sidrima necu bacati, mozda mi jednog dana bude trebala neka slatka majica za obuc pa neka stoji u ormaru....

bravo bublica! drzim ti fige za nabavku puno lijepih stvari i jako sam vesela radi tebe sretno!
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 22:37   #114
Puno hvala svima, ako neko ima još savjeta neka kaže, ustvari apiše, stvarno ste mi pomogli svi....
Nadam se da će ovi savjeti pomoči još mnogim curama.......
BUBLICA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 19:15   #115
nemoj nista od majica bacati, malo ih razsjeci s skarama! napravi koju rupicu!!! ... volim rezat... i okani se tupih i ogranicenih komentara... zivi svoj zivot i razmilsljaj o tome da u 90% slucaja te ljude neces imati dugo u zivotu! i slusaj ove cure i izprobavaj... najvaznije je da se tebi stvari svidjaju a ne drugima. drugi ti ih ni ne kupuju, nit te oblace niti ista....i ne boj se!!!
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 23:19   #116
dobar topic svidja mi se aurelie odlican post na pocetku

evo da pridonesem i ja sa dva pitanja koja nisu bas problem ko postavljacice topica ali imaju veze s tim...
jedno sam pitala na "kako ste danas obuceni" ali cu sad tu... znaci ja imam masu super robe i znam kupit ljepih stvari ali mi se cesto to ne da oblacit za kvartovsku kavu, do decka ili do ducana, za fax, neku kavu van svoje ulice, kino, izlazak sve to se sredim u stilu "kako ste danas obuceni" i "hrabrih" topica ali za ovako neke sta ja kazem bzvz odlaske negdje necu jer mi se ne da i jer me nece niko ni vidit (sta zapravo ne bi ni trebalo bit bitno - znam ali kako ne nosim recimo haljinu obucenu taj tjedan vise vjerojatno nikad taj mjesec a ne samo taj tjedan onda mi zao obuc za bzvz odlazak ) ugl moje prvo kvescn je sredjujete li se vi uvijek tip top gdje god isle ili ne? jel ja grijesim time sta ja ne i necu li radi toga nikad postat dostojna bloga ugl salu na stranu kvescn broj dva ja smatram da nemam svoj stil a nemam ga jer se nemogu/ne zelim odlucit jer ima toliko predivne robe i predivnih stilova, zaljubljena sam u kosulju i vestu preko sta je kao nesto onako ozbiljnije, zenstveno a raspametim se i na neki funky alternativni look i jednostavno se nemogu prislit da budem samo jedno i imam dosta nesparive robe koju onda nosim kako mi je koji dan i di idem... mislite da ipak treba imat jedan stil?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 00:27   #117
pa kao prvo mislim da je ispravno jedino ono sto osobu samu cini sretnom, tj. treba raditi sto se zeli i kako se osjeca (za ona pitanja "mislite li da treba")

a sad za ostalo evo kako je to kod mene

ne, ne sredjujem se kamo god isla i ne vidim smisao u tome ako mi se ne da, imam los dan ili idem samo na brzaka do trgovine po nesto. i sve situacije koje si i sama nabrojala. ili radim nesto di se ne zelim isticati, npr. na ispit kod nekog tko mi se ne cini toliko otvoren ili u neku drzavnu instituciju nekaj obaviti. skroz obican i nesredjen izgled u takvim slucajevima mi pogoduje da brze obavim neke stvari, jednostavno je prakticnije a i nisam od onih kaj ne mogu iz kuce izaci bez kilu i pol pudera i sredjeni tip top. ak mi se ne da nema te sile kaj ce me natjerati i mislim da je to skroz oke i nema to veze s nikakvim greskama itd. ja obozavam odjecu i izrazavanje stilom ali ono, nemam potrebu da to bude bas svaki trenutak svog zivota i da ne znam kaj dokazujem s tim, ko da se bojim kaj ak ce me netko vidjeti vani drugaciju od toga. ima ljudi kaj me vide i tak skroz obicnu ili svaki put drugacije buduci da nosim razne stilove (kaj god mi se svidja), pa onda misle da sam "fejk" ali za njih me zaboli ko i za sve druge. odjecu treba nositi radi sebe i skroz je normalno da postoje razne situacije kada se osjecamo na odredjen nacin i kada nam neke stvari nisu prakticne (npr. ak nosim lolita stil onda cu se i srediti da to nekak zgleda...a na to mi nema smisla trositi vrijeme ak moram skoknuti do ducana).

a druga stvar - joj nemas blage koliko te kuzim ja obozavam hrpu stilova plus mijesanje svega toga, kada sam bila mladja sam to i pokusavala ali sve je rezultiralo time da sam imala gomilu garderobe a nista se nije medjusobno slagalo i uvijek bi nesto falilo za ikakvu malo bolju kombinaciju. naprosto nemam toliko love da bi mogla to sto mi se svidja isfurati kak spada jer ne uspjevam kupiti toliko odjece a ne volim nesto polovicno nositi. ili ce bit kak spada i vise od toga, ono prejebeno ili nece biti nikak nikakve kombinacije si ostavljam za gore navedene odlaske u trgovinu i kvartovske kave lol, a za sve ostalo ocu da to bude savrseno. zato sam se s vremenom odlucila za orijentiranje samo prema par stilova koji su mi najdrazi i jako puno planiram u nabavci robe kako bi to sto kupujem definitivno bilo nesto sto je prisutno i u drugim stilovima koje nosim (znaci neke generalne karakteristike mog ukusa najvise nabavljam u svim svojim stilovima: rozo, leopard, karirano...) a opet gledam da sve te stvari medjusobno mogu pomijesati opet u nekakvom vlastitom buckurisu svih tih stilova. ono, vecinu stvari koje imam koristiti na mnoge nacine...i super to trenutno ide i stvarno koristim 90% ormara jako uspjesno...zna mi doci da mi bude zao kaj ne mogu isfurati i nekaj drugo ali sad sam i to pocela rijesavati tako da opet usporedim sa sadasnjim stilovima i izmislim nesto sto bi opet bilo najblize njima i s njima se moze kombinirati, a opet da sve vecom nabavkom idem sve kvalitetnije prema tocno tome sto mi se svidjelo.

khm raspisala sam se ali da ovo drugo i mene zna muciti jer imam siroki ukus ali ovo gore napisano je nacin kako sam si to rijesila. zahtjeva dosta strpljenja i planiranja i naravno dijelom dobivam nesto (savrseniji izgled stilova koji nosim) i gubim nesto (ne mogu odma nositi nesto drugo ) ali funkcionira to nekako sad i moram reci da sam zadovoljna s tim i smjerom u kojemu se moje razvijanje stila krece... (no naravno brijem da moja glad za odjecom i raznim stilovima nikad nece biti u potpunosti zadovoljena cak ni kad vise kroz kucu necemo moci prolaziti od mojih silnih cipela i krpica na sve strane...)
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 00:49   #118
dobro si rekla da ovo moje "Mislite li..." je glupo ali nisam znala kako drukcije forumulirat post
ugl ovo sa stilovima... mislim da su moji nespojivi u stilu da nosim tu odjecu zajedno ali onda sam jedan dan u jednom drugi u drugome, a ovisi i di idem, za sad mi to kako tako uspjeva jer imam brdo robe pa sparajuem sta se sparit da ali opet nije to bas to... ja mislim da je dobro imat svoj stil i furat jedno, ne mislim tu sad jedno striktno kao jedno te isto nego u necemu se nac, cesto mi se zna desit da mi ljudi kazu da imam dobar/poseban/super/nesto trece pozitivno stil ali zapravo ja mislim da nemam stil nego nosim sve i sva kako koji dan pa mi je to malo smjesno... neznam jel cure koje postaju ovdje prate kako ste danas obuceni ili hrabre ali cure koje tamo cesto postaju nose jedan stil, barem ja to tako dozivljam - ko jedan stil
i jos sam nesto htjela rec ali nemam vise pojma sta... aha da... jako mi se svidja kako je aureli (ja mislim) rekla da kupuje planski, odlicna stvar, morat cu i ja tako pocet jer ja kupujem tako da idem u ducan igledam sta mi se svidja i to kupim onda dodjem doma pa nemam s cim sparit pa idem kupit nesto za sparit s time sreca da ne kupujem skupe krpice pa si mogu nakupovat toliko toga
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 01:08   #119
nisam rekla da je ono glupo uopce samo da stvarno nije bitno ako tebi tako pase i da se ne brines.

a ovo sto si rekla da cure koje postaju cesto imaju jedan stil - to je bas zato sto je najlakse kupovati za jedan stil, tj. ne mora to biti nesto odredjeno da ima svoj naziv ali svatko vec zna sto mu se najvise svidja i na taj nacin se stil definira. ici van toga je jako financijski zahtjevno i nema puno ljudi koji to mogu. meni je osim para problem i nedostatak prostora sanjam o nekoj posebnoj prostoriji kao citavom ormaru hahaha.

a ovo planski...mozda si na mene mislila? ja jako cesto to govorim ovdje jer fakat bolesno planski kupujem i vec imam u glavi tocno unaprijed za godinu dvije i vise (ili opcenito buducnost svog stila) pojam sto moram kupiti i u kom smjeru ici...bolesno je koliko sam se istrenirala u tome ali to sam napravila upravo zato sto sam kao i ti prije tako kupovala sve sto bi mi se svidjelo no kako se meni previse toga svidja znala bi kupiti svasta bez da bi imala ista za skombinirati i to nije nikako islo planiranje je zeznuto jedino sto treba vjezbati samokontrolu u shoppingu ali je stvarno dugorocno isplativo.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 01:21   #120
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
dobar topic svidja mi se aurelie odlican post na pocetku
ugl moje prvo kvescn je sredjujete li se vi uvijek tip top gdje god isle ili ne? j mislite da ipak treba imat jedan stil?
e ovako prvo pitanje,da, uvijek se sredjujem, i cak to ne smatram sredjivanjem nego mi je normalno i kad idem do benzinske po cigare u stiklama sam,haljini,ne znam klac,masna na glavu, ne pravim uopste razliku izmedju prigoda.
normalno necu na fax otic u sljokicastoj haljini, ali isto tako trebala bi imat dokumentovanu dijagnozu neke prihicke bolesti da odem na fax u nekoj bezveze robi,u ravnom il nesto trece

ne vidim zasto bi trebala bit sredjena za izlazak a za kvartovsku kafu i za odlazak decku ne

sto se tice drugog pitanja, mislim da bi trebalo imat neki okviran stil,npr ja nikad ne nosim t shirt i farmerice, i znam vidjet zensku na kojoj mi to dobro izgleda, al to ne znaci da cu se ja tako obuci
smatram da imam manje vise izgradjen stil, svako malo mi neki drugi detalji zaokupe paznju,al promjene su manje vise minimalne
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.