Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2005., 10:43   #41
Razmišljam što bi s kosom. Obično je isfeniram i onda podijelim u dva dijela i zavijem ih jedan oko drugog, tako stoji par sati, pa pustim i onda dobijem one mekane kovrče stila Beyonce. Ali na žalost, brzo mi se volumen izgubi. Ako stavim pjenu prije feniranja, kosa je sva opterećena, drugi dan si pol glave počupam kad se želim počešljat.

Ne znam kako vama, ali ja ponekad izgubim razum kad si trebam napravit "frizuru" za neku prigodu. Baš onda neće da stoji i bog. Uh!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 11:46   #42
Skroz ispeglana kosa (doduše,i onak je prilično flat ),smokey eyes (crno),usta cijela preć s korekturnom olovkom i svijetlo bež sjajilom (super to izgleda),crna majica sa šljokicama-imam ju a to je jedini dan u god da ju mogu obuć,dolje vjerovatno trapke i ravne špičoke (nemrem stajat cijelu noć u štikletinama-prošle godine sam krepala u svojim divnim čizmicama).
Sad se bar mogu naprlitat do mile volje... ,a da ne izgledam ko blesača..
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 02:01   #43
Quote:
hana kaže:
Trazila sam onaj topic "kako se dobro nasminkat" da tamo stavim ovo ali nisam nasla (izbrisan??) pa evo ovdje...
kakav make up i frizuru planirate za bozicne i novogodisnje zabavice?
odlucujete se na sljokice, zlato i srebro ili ste i dalje vjerni mat sjenilima i uobicajenom nacinu sminkanja?
kosa podignuta, raspustena, frizura iz frizerskog ili kucne radinosti?
etc...
ja sam frisko osisana,tako da nece biti umetaka nego samo novi friz.posto cu imati sve crno,sminka ce samo imati srebrno sjenilo-minimalno,maskaru i naravno "kleopatra look"oci...i puno sjajila.ako se ne predomislim.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 13:34   #44
Ja ću se našminkat kak se i inače šminkam za večernje prigode; oči iscrtane tušem - malo deblja i duža crta nego inače, koraljno sjenilo, Lancomeov Photogenic, rumenilo, Collistarov ruž(br. 26). Kosa: ravne šiške i niski repić u stranu. Obleka: bijele špicoke, crne hlače s prugama, bijeli kožni remen i bijeli topić lađa izreza. Za sad... Još si razmišljam da si dam raditi crvene pramenove (imam tamnu ravnu kosu do ramena sa šiškama, al još nisam sigurna....)
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 13:38   #45
Kosu ću si isfenirat ravno. Naime, nabavila sam si novu četku, keramičku, ionsku i jako sam zadovoljna. Kosa mi dođe tako fenomenalna od nje da sam potpuno odustala od kupnje Lissime ili pegle.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2005., 15:19   #46
Quote:
Ziki kaže:
Kosa: ravne šiške i niski repić u stranu.
ovakvu frizuru nosim kada sam sportivo, jako slatko.
 
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 16:55   #47
Curke, pomagajte sa savjetima!!!

Naime, odlučila sam ipak otić za doček u neki restoran pa sada ne zna što da odaberem za make up. Toaleta je cijela crna (suknja i top). Imam kestenjastu boju kose, smeđe-zelene oči. Da li mislite da je bolje da odaberem sivo sjenilo, roza rumenilo i roza sjajilo ili tamnosmeđe sjenilo, breskvasto rumenilo i isto takvo sjajilo?
Meni se više sviđa ova 2. varijanta jer mi ono sivo sjenilo nije jako tamno. Šteta da nemam crno, npr.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 18:56   #48
Quote:
club delicious kaže:
Curke, pomagajte sa savjetima!!!

Naime, odlučila sam ipak otić za doček u neki restoran pa sada ne zna što da odaberem za make up. Toaleta je cijela crna (suknja i top). Imam kestenjastu boju kose, smeđe-zelene oči. Da li mislite da je bolje da odaberem sivo sjenilo, roza rumenilo i roza sjajilo ili tamnosmeđe sjenilo, breskvasto rumenilo i isto takvo sjajilo?
Meni se više sviđa ova 2. varijanta jer mi ono sivo sjenilo nije jako tamno. Šteta da nemam crno, npr.

ja bi tebe nasminkala u ljubicastim nijansama, onak na ocima sve ful ljubicasto, a na usne prozirno sjajilo.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:49   #49
Pomoć!!!Hitno!!!

Drage moje cure,trebam pomoć.Naime,brzo se udajem i namjeravam se šminkati.Ali imam problem,moje lice je katastrofa masno!!!U roku 1 sat zamasti se i izgledam ko božično drvce.Puder neće izdržati da mi sve to sakrije i upije masnoću.
Molim savjete što da radim!!!Hvala!!!
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:51   #50
Quote:
Mai kaže:
Drage moje cure,trebam pomoć.Naime,brzo se udajem i namjeravam se šminkati.Ali imam problem,moje lice je katastrofa masno!!!U roku 1 sat zamasti se i izgledam ko božično drvce.Puder neće izdržati da mi sve to sakrije i upije masnoću.
Molim savjete što da radim!!!Hvala!!!

puder u prahu na tekuci puder, kasnije svako malo potapkaj nekim puderom u kamenu, a mozes nabaviti i papirice za upijanje masnoce od shiseida ili art decoa. sretno!!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:03   #51
Jednom pokušala sa papirićima.Odnijeli sav puder sa lica!!!ipak hvala na pomoći.
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:06   #52
Quote:
Mai kaže:
Drage moje cure,trebam pomoć.Naime,brzo se udajem i namjeravam se šminkati.Ali imam problem,moje lice je katastrofa masno!!!U roku 1 sat zamasti se i izgledam ko božično drvce.Puder neće izdržati da mi sve to sakrije i upije masnoću.
Molim savjete što da radim!!!Hvala!!!

profesionalna šminka da i to rješiti.
ja sam za maturu imala sličan problem, tekući puder pa u prahu i fiksator na cjelo lice.
i sve pet.
šminka izdržala i preko potrebnog roka

inače za takav problem kupi masku za lice i stavi je neposredno pred stavljanje make upa.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 21:21   #53
Možete mi reći ime fiksatora pa da sve to ja lijepo vidim sa svojom kozmetičarkom ali ako može na pm.Thanks.
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:11   #54
Maškare

triban za maškare zacrnit facu (ko crnac)..s čime...ali da mi koža može disat..šta prirodnije to bolje..
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:22   #55
pa zacrni je sa ugljenom
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:24   #56
pa i mislija san s time samo,koji ugljen...jesli se on posli lako skine
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:32   #57
bojom za tijelo
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:43   #58
Bojom za tijelo

Ja sam baš jučer bila na karnevalu i bila sam kaun

kupila sam si boje u stikovima... praktičnije su nego one što budu kao u posudicama... lako se skidaju (sapunom i vodom)... ja sam se bojala da nedobijem neku alergiju, ali nisam... kada sam pročitala sastav, imali su manje kemikalija nego bilo koja kremica

baš je kod mene bila jedna grupa koji su se obukli u crnce... predobri su bili
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 00:26   #59
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Ja sam baš jučer bila na karnevalu i bila sam kaun
najdosadnija maska ikad!
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 00:53   #60
Quote:
~Jesen kaže: Pogledaj post
najdosadnija maska ikad!
Nemoj tako,bas je bila slatka.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.