Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2008., 14:20   #201
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
jel normalno otić na službeni put i ostavit trinaestogodišnju kćer samu doma?
Skini ružičaste naočale i pogledaj svijet oko sebe realno. Nije poželjno ostavljati dijete u toj dobi da se brine samo o sebi ali zar misliš da je njenoj majci bilo lako odlučiti se za takav čin? Žena je otišla na poslovni put, dijete ide u školu, same su. Nema druge nego riskirati i ostaviti je samu.
Samohrani roditelj često zna da je jedina karika koja može spajati kraj s krajem da osigura kakvu-takvu budućnost svom djetetu i ne tako rijetko odlučuju se na poteze koji nisu pedagoški ali su djela ljubavi i brige za svoje dijete. Potrebe školaraca osobito djevojčica vrlo su velike a samohrani roditelj jako ponosan sa mišlju "Ja to mogu, hoću, želim i moram jer neće nitko ako ja neću". Jeben je to život... Ne sudi tako lako.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 28.04.2008., 14:21   #202
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
I tu nema razlike između ženskog ili muškog djeteta. Ženskoj djeci se odvijek popuštalo. Zato danas i imamo legije egocentričnih mladih žena, koje misle da su samo one bitne, koje nisu spremne na kompromis i čije su potrebe uvijek ispred potreba svih ostalih.
Ovime si usrao cijeli post....

Sva sreća da si primjetio da je svijet prepun neodgovornih i komotnih maminih sinova kojima je maksimalan napor u životu potrčati za tramvajem, koji nisu spremni na obavezu u bilo kom obliku, koji žive od danas do sutra na grbači roditelja pod motom: "u se', na se' i poda se' i studiraju do 35..."

Nema to veze sa popuštanjem ženskoj ili muškoj djeci već činjenicom da danas svatko ima djecu a nema vremena za baviti se istom na adekvatan način.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 28.04.2008., 14:23   #203
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Skini ružičaste naočale i pogledaj svijet oko sebe realno. Nije poželjno ostavljati dijete u toj dobi da se brine samo o sebi ali zar misliš da je njenoj majci bilo lako odlučiti se za takav čin? Žena je otišla na poslovni put, dijete ide u školu, same su. Nema druge nego riskirati i ostaviti je samu.
Samohrani roditelj često zna da je jedina karika koja može spajati kraj s krajem da osigura kakvu-takvu budućnost svom djetetu i ne tako rijetko odlučuju se na poteze koji nisu pedagoški ali su djela ljubavi i brige za svoje dijete. Potrebe školaraca osobito djevojčica vrlo su velike a samohrani roditelj jako ponosan sa mišlju "Ja to mogu, hoću, želim i moram jer neće nitko ako ja neću". Jeben je to život... Ne sudi tako lako.
Da, slažem se djelomično no nekada ipak treba procijeniti da li će ti potezi donijeti više štete ili koristi.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 28.04.2008., 14:27   #204
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Ne, krivo.

Normala je medy jedna stvar.

Normala je tebi druga stvar.

Ali ne postoji univerzalno normala. Mze postojati dogovor (zajedniciki) ali svi smo razliciti....
Ko je medo??
Da, točno!

Pogotovo zato jer ti nemaš iskustva.

slažem se da nam nisu iste stvari normalne...

Oprosti, ali postoji donja granica normalnog ponašanja u odgoju djeteta... sve ispod je utjerivanje sile... Da zajednički dogovor... remenom po djetetu...
Deedy is offline  
Old 28.04.2008., 14:27   #205
pa ugledala se na mamu...nije joj ni mama sigurno bila bolja u tim godinama..ne pada kruska daleko od stabla..
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 28.04.2008., 14:31   #206
Quote:
€uro kaže: Pogledaj post
pa ugledala se na mamu...nije joj ni mama sigurno bila bolja u tim godinama..ne pada kruska daleko od stabla..
Da, mene od početka proganja ta misao...
El Bradbury is offline  
Old 28.04.2008., 14:31   #207
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Da, slažem se djelomično no nekada ipak treba procijeniti da li će ti potezi donijeti više štete ili koristi.
Teško je uvijek biti racionalan u takvim situacijama mada je bi trebali naučiti biti takvi osobito kad je o djeci riječ.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 28.04.2008., 14:31   #208
..očito je žena sama u problemu,pa nije vidjela što joj se događa sa kćeri..

psihoterapija i za majku i za kćer
jer majka ne može pomoći kćeri ako je i sama u problemu..
__________________
ugodno-s korisnim
zrela_smokva is offline  
Old 28.04.2008., 14:39   #209
Quote:
zrela_smokva kaže: Pogledaj post
..očito je žena sama u problemu,pa nije vidjela što joj se događa sa kćeri..


jer majka ne može pomoći kćeri ako je i sama u problemu..
A kakve njih dvije to imaju probleme???
Zašto je odjednom postala vrhunska tragedija dječje eksperimentiranje??
Osobno,žao mi je jedino što i sam nisam počeo s 13 nego godinama kasnije....

Zašto?
Pa zato što sam do sada bio samo s punoljetnim ženama,a jako bih htio biti s maloljetnicom.
Međutim,po ovim današnjim neopisivo racionalnim zakonima,ja sam pedofil ako kao 21-godišnjak završim sa 17-godišnjom ženom(ŽENOM,rekao sam).
FassGoHard is offline  
Old 28.04.2008., 14:50   #210
Moram se uključiti! Ljudi moji,djeci prije svega treba roditelj-odgajatelj a ne "roditelj prijatelj". Djeca skoro sve uče od svojih roditelja.
Kako da se djetetu od 5 godina ne priča o seksu,spolnosti ili kako god ga nazvali kad takvih stvari na tv-u ima i u jutro i podne i navečer.
A šta napravit tom djetetu od 13 godina,osim razgovora,razgovora i razgovora ništa! I ja sam dobila batina kad me mama našla da pušim sa 13 godina,pa nikakva korist od toga,pušim do dana današnjeg (cigarete naravno),ali da mi je pokazala slike koje su posljedice pušenja, vjerovatno više nikad ne bih.
Dobro je rekla VirtualBaby teško je biti racionalan.Da ja svoje dijete tako nađem,ne znam,vjerovatno bi najprije dobila batina,a onda bi se razgovarale,jer čovjek u takvoj situaciji ne može biti racionalan,ali sve se to da spriječiti unaprijed.Dijete se odgaja do 3,4-te godine a sve ostalo kasnije je samo nadogradnja i korekcija.
baggy is offline  
Old 28.04.2008., 14:50   #211
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
A kakve njih dvije to imaju probleme???
Zašto je odjednom postala vrhunska tragedija dječje eksperimentiranje??
Osobno,žao mi je jedino što i sam nisam počeo s 13 nego godinama kasnije....

Zašto?
Pa zato što sam do sada bio samo s punoljetnim ženama,a jako bih htio biti s maloljetnicom.
Međutim,po ovim današnjim neopisivo racionalnim zakonima,ja sam pedofil ako kao 21-godišnjak završim sa 17-godišnjom ženom(ŽENOM,rekao sam).
naravno da ne poznam cijelu situaciju ali razmišljam na način da njena majka je u godinama kada bi trebala imati normalnu sexualnu vezu,a možda je nema zbog kćeri pa je s te strane frustrirana,a kad je frustrirana i u problemu jer ima nesređen život ne može vidjeti što joj se događa sa kćeri..
ono što je očito da nemaju zdrav odnos majka kćer..jer da imaju razgovarale bi o sexu,trudnoći bolestima..zrelosti i ti psihičkoj ne fizičkoj..

da si ti otac i da imaš kćer vjerujem da ne bi napisao to što si napisao..
no s obzirom da imaš samo 21 ne možeš drugačije ni razmišljati..

sex nije složiti kućicu od lego kocaka..za sex trebaš biti zreo psihički a ne samo fizički
__________________
ugodno-s korisnim
zrela_smokva is offline  
Old 28.04.2008., 14:57   #212
Quote:
wizardofOZ kaže:
Da ja nadem kcer sa nekim klincom i vibratorom kod sebe u stanu mislim da postao bolno svjestan da sam nesto zajebo u odgoju.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 28.04.2008., 14:58   #213
Quote:
zrela_smokva kaže: Pogledaj post
sex nije složiti kućicu od lego kocaka..za sex trebaš biti zreo psihički a ne samo fizički
Zašto???
Da bih znao kako treba staviti kondom???
FassGoHard is offline  
Old 28.04.2008., 14:59   #214
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Zašto???
Da bih znao kako treba staviti kondom???
naravno,da znaš zaštititi partnericu i sebe
__________________
ugodno-s korisnim
zrela_smokva is offline  
Old 28.04.2008., 15:03   #215
Quote:
zrela_smokva kaže: Pogledaj post
naravno,da znaš zaštititi partnericu i sebe
Pa,dobro,to sam znao i sa 13....Ali sam bio stidljiv i aseksualan...
Ono što mi nije jasno je to kako danas djeca tako rano ulaze u pubertet.
Moji prijatelji i ja smo se prvi put obrijali sa 17.
FassGoHard is offline  
Old 28.04.2008., 15:18   #216
Jel moze broj tel od mame da ne razbija glavu s kcerkinim igricama?
LAV-LAV is offline  
Old 28.04.2008., 15:20   #217
KAKVA MAMA TAKVA KCI...RADO BIH SE DRUZIO S MAMOM...
LAV-LAV is offline  
Received Infraction
Old 28.04.2008., 15:36   #218
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Pa,dobro,to sam znao i sa 13....Ali sam bio stidljiv i aseksualan...
Ono što mi nije jasno je to kako danas djeca tako rano ulaze u pubertet.
Moji prijatelji i ja smo se prvi put obrijali sa 17.
dole ili gore?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 28.04.2008., 16:14   #219
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Recimo to ovako; roditeljstvu se ne pristupa od jutra do sutra. Kad dobiješ klinca, onda je on tvoja odgovornost i pred Bogom i pred svijetom. Moraš dati maksimalno od sebe da od njega napraviš čovjeka. A ne prespavati 13 godina i onda se jednog dana čuditi di si zeznuo!? Piši kući, propalo je. A netko će na kraju svega ispostaviti račun i za to.

Klinca se odgaja prvih 12 ili 13 godina života. A kasnije ga počne odgajati više društvo nego roditelji. Ako do tog trenutka klinac ne zna što je dobro, a što zlo i kakvo društvo je za njega, a kakvo nije, onda definitivno roditelj nije napravio dobru stvar.

Isto tako, pitanje batina nije bezazleno. Prvi puta treba objasniti klincu zašto njegov postupak nije dobar. Drugi puta može i vaspitna batina. Tog trenutka on MORA ZNATI ZAŠTO!? Ne bezveze, već s razlogom. I tu nema razlike između ženskog ili muškog djeteta. Ženskoj djeci se odvijek popuštalo. Zato danas i imamo legije egocentričnih mladih žena, koje misle da su samo one bitne, koje nisu spremne na kompromis i čije su potrebe uvijek ispred potreba svih ostalih.
Iako se sa prva dva dijela slazem ne slazem se da se zenskoj djeci uvijek popustalo.
Stovise, smatram da je tradicionalnim odgojem zenska djeca bila nepravedno zapostavljana i nedovoljno razvijana, narocito ako govorimo o inzistiranju da je skolovanje nesto nebitno za zene. To naravno govorimo o pocetku proslog stoljeca kada se sve pocelo mjenjati dolaskom sufrazetkinja i pokretom za zenska prava (koji zdusno podupirem)

Sa druge strane ako govorimo o proteklih 50-tak godina onda imamo posljedicu umisljenih bahatih tuka koje su same sebi dovoljne i koje nisu u stanju ispuniti svoju ulogu zene u drustvu. Jer, nemojmo se zanositi uloga zene je prevenstveno da bude majka i zena. To je njena prirodna uloga u drustvu i nesto sto bi trebalo biti najvaznije.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Old 28.04.2008., 16:15   #220
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
dole ili gore?
glavu, a nakon toga su natamburali pankere i cigane
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger