Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 14:00   #1
HTC U11


Specifikacije

Bio sam se raspitivao za HTC U 11 dual SIM i ispada da VIP i T-mobile blokiraju utor/korištenje druge sim kartice. Pa sam u Tele2 kupio uredjaj kod kojeg je utor za SIM1 zaključan na Tele2 a utor za SIM2 otključan na sve mreže. I sad koristim obje SIM kartice.

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju

Zadnje uređivanje assassin : 14.08.2017. at 06:20. Reason: Dodana slika i specifikacije
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:41   #2
Ne razumijem baš- Vip i Tmobile zaključaju oba utora?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:33   #3
Da, Dual SIM uređaj kod njih koristiš samo kao uređaj sa jednom SIM karticom.

Poslano sa mog HTC U11 koristeći Tapatalk
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 06:19   #4
Aha, promaknulo mi je da pričaš o U11.
Premjestio sam sad postove.

Uglavnom, U11 ima single SIM i dual SIM verziju pa jednu prodaju jednu, a drugi drugu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:19   #5
Operatorima se više ne isplati zaključati mob jer ga stranka ima pravo otključati mukte, pa i onda ako je potpisan ugovor na 2 godine. Ne znam tko se to usuđuje zaključati mobitele. Pozovite se na HAKOM.
Kakav vam se pokazao U11 do sada?
Moram priznati, jedan posve neobičan telefon. Izgledom kao da je pušten u prodaju prošle godine, ali po brzini je među prvih 10 za ovu godinu. Baterija je sasvim u redu. Jedan dan se može izvući. Trik "stiskanja" je nešto totalno ludo! Po meni, to je onaj wow-efekt zbog kojega će se prodavati, ono što je nedostajalo HTC-u već nekoliko godina. Također, efekt tekućeg stakla na leđima je perverzno dobar!
Znači, staromodnog izgleda, a mobitel viče "kupi me"! Audio karakteristike su iznad prosjeka. Mislim da odavno ništa nije zvučalo tako dobro kao HTC slušalice koje dođu s njim u paketu i koje se priključuju na USB-C port.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 08:56   #6
Zasad sam zadovoljan s mobitelom, ne primjećujem neke mane u ovih 10-ak dana koliko ga imam... Prije sam imao S7edge i ovaj HTC mi nekako bolje leži u ruci. Ne vjerujem da ću se više vraćati na samsung flagshipove, bar dok ne izbace ove jako zakrivljene ekrane.
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 13:17   #7
Tja, imam S8+ i ovoga. Ne znam što reći. Oba su mi dobra. S8+ me uvijek uspije iznenaditi tim svojim velikim ekranom.
Ali HTC mi je više prirastao srcu. Jer, najiskrenije trenutno nema sličnog konkurenta. Ovaj trik sa stiskanjem, ponavljam, možda je nešto najbolje otkad je Samsung pustio u prodaju zakrivljene ekrane. Samo se bojim da nije do kraja iskorišten. Moglo bi se dodati još funkcija od dosadašnjeg "kratko" i "dugo" stiskanje. Nekakvim kombinacijama moglo bi se još bar 4 radnje dodati (pritisak 3, 4 puta, pritisak samo s jedne strane itd.).
Ono, baš kada čovjek pomisli da je sve izmišljeno, nađe se nešto ovako
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 14:05   #8
Gore sam malo nespretno napisao, uglavnom htio sa reći da ne volim puno zakrivljene ekrane
Što se tiče "staromodnog" izgleda HTC-a, to mi ništa ne znači kad ga ionako držim u maski pa svi izgledaju slično
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:34   #9
Ovaj mob mi je na popisu za kupnju, zanima me kakva mu je baterija i kamera, hvala.

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 09:58   #10
Baterija je OK, izdržala bi 2 dana bez problema (iako ga punim svaku večer). Koristim ga uglavnom za razgovore cca 1h dnevno, konstantno mailovi, te povremeno surfanje, viber i whatsapp. Sad ovisi koliko ti koristiš mobitel..
Stražnja kamera je stvarno odlična! Ovu prednju i ne koristim, ali nije me se nešto dojmila. Najviše mi se sviđa što puno brže tipkam( precizno) nego na prijašnjem mobitelu( s7 edge).
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:40   #11
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
Baterija je OK, izdržala bi 2 dana bez problema (iako ga punim svaku večer). Koristim ga uglavnom za razgovore cca 1h dnevno, konstantno mailovi, te povremeno surfanje, viber i whatsapp. Sad ovisi koliko ti koristiš mobitel..
Stražnja kamera je stvarno odlična! Ovu prednju i ne koristim, ali nije me se nešto dojmila. Najviše mi se sviđa što puno brže tipkam( precizno) nego na prijašnjem mobitelu( s7 edge).
Može koja slika kamere? Na mobu sam isto konstantno od jutra do veceri..

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 09:46   #12
Nisam neki foto umjetnik

Po danu:
https://imgur.com/JhIBbEO

https://imgur.com/4dSYDqx

Noćna:
https://imgur.com/YPyUpkh
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 15:35   #13
Dobre fotke.
Nego, ljudi, jeste li vi dobili update? Najavljen još oko Velike Gospe.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:16   #14
A koji je trebao izaći? Ja sam na 7.1.1
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 16:37   #15
Onaj za poboljšanje performansi kamere i snimanje na 60fps.
I dalje je to 711.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 17:54   #16
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
Hvala puno

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:20   #17
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Onaj za poboljšanje performansi kamere i snimanje na 60fps.
I dalje je to 711.
Evo meni je stigao. Instalirao sam ga, vidim da može snimati 60fps. Kvalitetu fotografija nisam testirao.
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:35   #18
Pozdrav. Imam U11, star dva dana, napravio trece punjenje al ova aplikacija mi veli da je baterija na 94% kapaciteta odnosno 2831mAh. Napravio factory reset. Kak je kod vas situacija?
Tu bi trebalo bit health 100% i 3000mAh s obzirom da sam ga tek tri puta punio..


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:12   #19
Stock aplikacija ili sa playa?...ako nije stock,brisi...

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:51   #20
Svi ti programi navode krive podatke za baterije. Sada, možda su i točni jer otkud točno znamo da U11 ima baš 3000mAh (ne recimo 40 mAh manje ili više).
Mislim da se ti kapaciteti kod većine samo zaokruže na višu vrijednost (ili vrijednost koju baterija može postići tijekom svoga vijeka).
Uglavnom, i meni je stigao upgrade. Čini mi se mob da je dosta brži nego što je bio. Nekakve vidljive promjene nisam primijetio.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.