Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 13:23   #6341
Bok, imam jedno pitanje..... Naime, cura i ja se pripremamo za njezin prvi spolni odnos. Ona je još djevica pa trebam obaviti onaj teži dio posla ) . Pokušali smo neki dan, ali ju je pri samom laganom prodiranju jako bolilo tako da nismo išli dalje. Sada se opet spremamo nastaviti pa je rekla da će se pokušati opustiti i da ako treba nek ju boli i da će izdržati. E sad, ona ne želi da koristim kondom jer kaže da žene dobiju karcinom zbog korištenja kondoma i želi da svaki put svršim u nju.... Malo mi je to prerizično jer nebi bilo pametno da sada ostane trudna. Svaki put kada joj spomenem kondome, kaže da ako ih kupim, nema ništa od odnosa... Za pilule ne trebam ni govoriti jer naravno ne misli ih uzimati. Kad joj predložim da ga izvadim prije, opet kaže da ak je to sex nek bude "pravi" i da opet svršim u nju. Kaže da nema šanse da zatrudni barem dva tjedna nakon menstruacije. Da li je netko imao slična iskustva da cura nije htjela koristiti nikakvu kontracepciju?
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:27   #6342
Mislim da ne bi bilo pametno da spavas sa njom uz takva misljenja kakva ima i neznanje. Vjerujem da otac ne zelis biti. Oslanjanje na plodne i neplodne dane nije pouzdano kod iskusnijih parova, pogotovo ne kod onih koji tek pocinju. Ako je na to mislila.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:33   #6343
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Mislim da ne bi bilo pametno da spavas sa njom uz takva misljenja kakva ima i neznanje. Vjerujem da otac ne zelis biti. Oslanjanje na plodne i neplodne dane nije pouzdano kod iskusnijih parova, pogotovo ne kod onih koji tek pocinju. Ako je na to mislila.
A kaj da onda radim jer ona je odlucila da ne želi više biti djevica.. Mislim drago bi mi bilo da zatrudni, ali ne sad ) Jel bi bilo pametno da ja ipak navucem kondom i to onak da ona ne skuzi, pa ga poslije maknem?
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:41   #6344
Reci ti njoj da su joj mnogo veće šanse da zatrudni takvim spolnim odnosom i da zaradi neku spolnu bolest, bez obzira bio ti "čist" ili ne, nego da dobije karcinom korištenjem kondoma. Ako ti ne vjeruje pokušaj je savjetovati da ode kod svog ginekologa, možda njemu povjeruje.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:51   #6345
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Reci ti njoj da su joj mnogo veće šanse da zatrudni takvim spolnim odnosom i da zaradi neku spolnu bolest, bez obzira bio ti "čist" ili ne, nego da dobije karcinom korištenjem kondoma. Ako ti ne vjeruje pokušaj je savjetovati da ode kod svog ginekologa, možda njemu povjeruje.
Hehe naravno da sam čist ) Bila je ona kod ginekologa pa joj je doktorica savjetovala pilule ili kondome, al ona tvrdi da je to njihova propaganda jer kao oni imaju zaradu na tim pilulama. Sve mi se čini da ona želi ostati trudna, ali malo je to meni prebrzo... a opet ne da mi se čekati još nekoliko mjeseci ili godina ).
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 13:58   #6346
Da navuces kondom a da ona ne skuzi? Kako to mislis izvesti?

Ne kuzim zasto bi ona ulazila u spolne odnose kad ocigledno o tome nema pojma. No, dobro, ne bi bila ni prva ni zadnja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:03   #6347
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Da navuces kondom a da ona ne skuzi? Kako to mislis izvesti?

Ne kuzim zasto bi ona ulazila u spolne odnose kad ocigledno o tome nema pojma. No, dobro, ne bi bila ni prva ni zadnja.
Pa ono, pripremim ga....dok traje predigra navucem ga i kasnije maknem... Obicno to ona voli raditi u mraku pa mozda nebi skuzila da imam kondom
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:07   #6348
Diskutabilno pises
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:08   #6349
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Da navuces kondom a da ona ne skuzi? Kako to mislis izvesti?

Ne kuzim zasto bi ona ulazila u spolne odnose kad ocigledno o tome nema pojma. No, dobro, ne bi bila ni prva ni zadnja.
E to je ono, zašto bi. A zašto ne? Sex je pa... sex.

Moje mišljenje je da neke cure koje tako razmišljaju zapravo imaju nekog pojma o sexu ali to ne prihvaćaju i same sebe uvjeravaju u sasvim nešto drugo od istine jer im tako odgovara.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:09   #6350
Quote:
zg86 kaže: Pogledaj post
Bok, imam jedno pitanje..... Naime, cura i ja se pripremamo za njezin prvi spolni odnos. Ona je još djevica pa trebam obaviti onaj teži dio posla ) . Pokušali smo neki dan, ali ju je pri samom laganom prodiranju jako bolilo tako da nismo išli dalje. Sada se opet spremamo nastaviti pa je rekla da će se pokušati opustiti i da ako treba nek ju boli i da će izdržati. E sad, ona ne želi da koristim kondom jer kaže da žene dobiju karcinom zbog korištenja kondoma i želi da svaki put svršim u nju.... Malo mi je to prerizično jer nebi bilo pametno da sada ostane trudna. Svaki put kada joj spomenem kondome, kaže da ako ih kupim, nema ništa od odnosa... Za pilule ne trebam ni govoriti jer naravno ne misli ih uzimati. Kad joj predložim da ga izvadim prije, opet kaže da ak je to sex nek bude "pravi" i da opet svršim u nju. Kaže da nema šanse da zatrudni barem dva tjedna nakon menstruacije. Da li je netko imao slična iskustva da cura nije htjela koristiti nikakvu kontracepciju?
ako ti ne trolaš, cura ti je ili glupa do bola ili te mulja da ostane trudna
otprilike dva tjedna nakon početka menstruacije je najbolje vrijeme za raditi djecu, jer bi tu negdje otprilike trebala biti ovulacija
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:18   #6351
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
ako ti ne trolaš, cura ti je ili glupa do bola ili te mulja da ostane trudna
otprilike dva tjedna nakon početka menstruacije je najbolje vrijeme za raditi djecu, jer bi tu negdje otprilike trebala biti ovulacija
Ja ipak mislim da je njoj u cilju ostati trudna jer ima 29 godina i vec smo razgovarali o vjencanju koje bi bilo u 10-11 mjesecu 2016. Zato ja nebi htio da ostane trudna bar do 5-6 mjeseca sljedece godine, a do tada treba izdrzati bez sex-a što je nemoguće
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:18   #6352
Hmmm, gleda mozda previse sapunice?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:22   #6353
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Hmmm, gleda mozda previse sapunice?
Da da ) ove turske su ju posebno napalile
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:30   #6354
Quote:
zg86 kaže: Pogledaj post
Ja ipak mislim da je njoj u cilju ostati trudna jer ima 29 godina i vec smo razgovarali o vjencanju koje bi bilo u 10-11 mjesecu 2016. Zato ja nebi htio da ostane trudna bar do 5-6 mjeseca sljedece godine, a do tada treba izdrzati bez sex-a što je nemoguće
aha, sve jasno
djevica u 29. godini, koja misli da joj otkucava biološki sat i sad te pokušava nasamariti da ostane trudna što prije
i to prije nego joj slučajno odeš, pitanje kad će sljedećeg naći
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:37   #6355
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
aha, sve jasno
djevica u 29. godini, koja misli da joj otkucava biološki sat i sad te pokušava nasamariti da ostane trudna što prije
i to prije nego joj slučajno odeš, pitanje kad će sljedećeg naći
Pa svjestan sam ja toga ali kako imati normalne odnose jer nebi htio vjencanje prije reda tj. hocu malo uzivati, a ne da zatrudni pa mi jos i tada zabrani sex jer kao "trudna je pa nije dobro imati odnose"
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:42   #6356
a zašto se uopće ženiš s osobom s kojom ne možeš normalno razgovarati o djeci i planirati djecu s njom i za koju misliš da će ti samo tako braniti seks?
odnosno, zar ne vidiš kako te i sad manipulira?




fakat se nadam da si trol
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 14:52   #6357
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
a zašto se uopće ženiš s osobom s kojom ne možeš normalno razgovarati o djeci i planirati djecu s njom i za koju misliš da će ti samo tako braniti seks?
odnosno, zar ne vidiš kako te i sad manipulira?

jbg, zato kaj sam se zaljubio u nju i ona mi je posebna... A vidim da tu na forumu nikakve pomomoći jer tko god da se pojavi s nekim problemom ili pitanjem odmah je svima TROL. Tipično za Forum.hr
zg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:15   #6358
ah, kad ti ne smijem ništa drugo reći bez posljedica
a ništa, onda vadi-ga-van metoda.
i svaki put joj reci da ćeš sljedeći put svršiti u nju i tako sve dok jednom ne ostane trudna
i jedan savjet onda, ako ju već nagovoriš na kondome, ne daj da ona dođe blizu njih, ne bi se čudila da ih ide bušiti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 21:21   #6359
Quote:
zg86 kaže: Pogledaj post
Bok, imam jedno pitanje..... Naime, cura i ja se pripremamo za njezin prvi spolni odnos. Ona je još djevica pa trebam obaviti onaj teži dio posla ) . Pokušali smo neki dan, ali ju je pri samom laganom prodiranju jako bolilo tako da nismo išli dalje. Sada se opet spremamo nastaviti pa je rekla da će se pokušati opustiti i da ako treba nek ju boli i da će izdržati. E sad, ona ne želi da koristim kondom jer kaže da žene dobiju karcinom zbog korištenja kondoma i želi da svaki put svršim u nju.... Malo mi je to prerizično jer nebi bilo pametno da sada ostane trudna. Svaki put kada joj spomenem kondome, kaže da ako ih kupim, nema ništa od odnosa... Za pilule ne trebam ni govoriti jer naravno ne misli ih uzimati. Kad joj predložim da ga izvadim prije, opet kaže da ak je to sex nek bude "pravi" i da opet svršim u nju. Kaže da nema šanse da zatrudni barem dva tjedna nakon menstruacije. Da li je netko imao slična iskustva da cura nije htjela koristiti nikakvu kontracepciju?
Ja to ne bih ni jebala ni ženila
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 22:10   #6360
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Ja to ne bih ni jebala ni ženila
Što se kaže, nit ludo jebi, nit kući vodi.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger