Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2009., 14:48   #21
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post

i jos fascinantnije da mu nakon 3 godine veze nisi mogla reci da si razocarana sto ti nista nije kupio, napravio, priredio....sto god....
mogla je, ali bi se vjerovatno osjecala jos jadnije nego sada
Eva_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:50   #22
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??
Je li se uopće sjetio tvog rođendana?
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:51   #23
Koji užas. Ako je zaboravio meni je to dokaz da mu nije stalo. Ono jebote nemres to zaboravit.
Ako nije ima love to opet nije opravdanje jer je cokoladu mogao kupiti.

Idiot.. pedala odmah
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:55   #24
Preko nekih se stvari jednostavno ne može prijeći. Ova je jedna od tih.

Odjeb momentalni!!!


Makar, tri godine Da nije možda tri mjeseca u igri?
__________________
Ispituješ zaborav, obaraš alibi i biraš ulogu kao haljinu za večer, a u prolazu me dotakne miris noći i kaže: Probudi se, pokreni se, probudi se, pokreni se
Ti si sav moj bol
Nenaklona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:56   #25
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??
Ah,to je ono kad "Volim te i Obožavam te" postane slogan ili rutina. kako ti je lakše


Ja nemam curu pa neam kome šta kupit. al kad sam imao,ono kupio sam joj kinder jaje...nije ništa posebno al od srca je, i ona je to cijenila
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:57   #26
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??
Zaboravio je , uzima te zdravo za gotovo. Nije ga briga. Ne cijeni te. Želi da ga ostaviš. A šta si ti očekivala. Tri godine se jebeš s njim. Dosasdila si mu. Dosadna si, odjebi. To bi ti bilo drugim riječima. Nađi drugog i idi. Ili što? Počet ćeš pronalazit 500 opravdanja za takvo ponašanje, razumjevanje, oprost, želju za ponovnom šansom... Curo, nekad su se ženske udavale nevine. A danas do udaje pojebu cijelu kompoziciju. Šta ti je nejasno? Kako tvoj tata voli mamu a tebe dećko ne? Daj dođi k sebi. I ne misli da je sve što pročitaš na forumu istina, ili priće iz stvarnosti. Tu se svi ali baš svi dođu zajebavati i dobro nasmijati.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:00   #27
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Po ovom ispada da su zene retardirane jer na jednostavno pitanje primjerice: ''Sto bi ti htjela da ti kupim za rodendan?'' nisu u stanu dati - smisleni odgovor.
Onda ja nisam zena. Na to pitanje ja samo kazem "Do koliko para?"
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:01   #28
Mozda da napravite dijete? To ce sigurno stabilizirati vezu...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:09   #29
Quote:
Eva_Ri kaže: Pogledaj post
mogla je, ali bi se vjerovatno osjecala jos jadnije nego sada
da, navika ljudi je ne razgovarati o nicemu
nije joj to susjed nego decko, osoba s kojom dijeli sve
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:09   #30
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Moj bed
pa dobro, nije baš takva katastrofa
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:10   #31
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Mozda da napravite dijete? To ce sigurno stabilizirati vezu...
super ideja, još dijete može proć pod poklon
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:13   #32
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
da, navika ljudi je ne razgovarati o nicemu
nije joj to susjed nego decko, osoba s kojom dijeli sve
slazem se da treba razgovarati, ali ja bi se osjecala jadno da moram nekoga tko me voli i kome je stalo do mene, prozivati jer me se nije sjetio taj jedan dan u godini....nista se time nece promijeniti, osim sto ce biti neugodno i mnei i njemu...a rodjendan je prosao
Eva_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:14   #33
Quote:
Eva_Ri kaže: Pogledaj post
slazem se da treba razgovarati, ali ja bi se osjecala jadno da moram nekoga tko me voli i kome je stalo do mene, prozivati jer me se nije sjetio taj jedan dan u godini....nista se time nece promijeniti, osim sto ce biti neugodno i mnei i njemu...a rodjendan je prosao
i što onda predlažeš umjesto toga?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:17   #34
Quote:
Eva_Ri kaže: Pogledaj post
slazem se da treba razgovarati, ali ja bi se osjecala jadno da moram nekoga tko me voli i kome je stalo do mene, prozivati jer me se nije sjetio taj jedan dan u godini....nista se time nece promijeniti, osim sto ce biti neugodno i mnei i njemu...a rodjendan je prosao
varas se....

tvoj parner ce cijeli zivot raditi manje i vece pogreske, ako o tome ne razgovarate neces nista rijesiti.....

to je bas los, kukavicki pritup vezi koji ne vodi nikud
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:18   #35
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
i što onda predlažeš umjesto toga?

razgovor o vezi opcenito, a ne zapoceti sa zaboravljenim rodjendanom...netko je napisao da je decko podrazumijeva...mozda malo razmisliti o tome prije svega drugoga
Eva_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:20   #36
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
varas se....

tvoj parner ce cijeli zivot raditi manje i vece pogreske, ako o tome ne razgovarate neces nista rijesiti.....

to je bas los, kukavicki pritup vezi koji ne vodi nikud
moze li se nekoga natjerati na nesto sto sam ne zeli...nisam pristalica tih metoda...

e sad koliko ce grijesiti i koliko ce se to tolerirati, ovisi o puno drugih stvari, ne samo jel mi zaboravio kupiti poklon za rodjendan
Eva_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:22   #37
Quote:
Eva_Ri kaže: Pogledaj post
razgovor o vezi opcenito, a ne zapoceti sa zaboravljenim rodjendanom...netko je napisao da je decko podrazumijeva...mozda malo razmisliti o tome prije svega drugoga
a, kao okolišanje... zašto mu ne bi odmah mogla reći što je muči? da ga možda slučajno ne povrijedi?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:23   #38
Quote:
Eva_Ri kaže: Pogledaj post
moze li se nekoga natjerati na nesto sto sam ne zeli...nisam pristalica tih metoda...

e sad koliko ce grijesiti i koliko ce se to tolerirati, ovisi o puno drugih stvari, ne samo jel mi zaboravio kupiti poklon za rodjendan
ne radi se o tjeranju ikoga vec o razgovoru, o tome sto se dogodilo....
o tome je li njen rodjendan njemu vazan.....
itd..

o svemu, uvijek......

meni se u mojoj vezi to nikad ne bi moglo dogodit..... jer ju otpocetka vodim na drugaciji nacin...al mi je jasno da su mnogi ljudi stranci u vezi
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:25   #39
Po meni je to nedostatak paznje, ljubavi i opce kulture kod doticnog.
Mozda je reci "odmah prekini" pomalo radikalno s obzirom na sve ali svakako je prilika da se preispita buducnost sa tom osobom jer niste zajedno 30 godina nego 3. A i nakon 30 godina ove tri navedene stvari moraju postojati izmedju osoba koje dijele krevet.
Kolika ce ti podrska takva osoba biti kada naidju prave teskoce ako sada nije u stanju shvatiti da ti je potreban mali znak paznje...ili da bi trebao odvojiti dva piva od usta da ti kupi ruzu..

A brat bratu mogao je i popaliti nekakav cvijet iz supermarketa..
(Ideja o kradji cvijeta se moze koristiti samo u znanstvene svrhe)
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:32   #40
s druge strane, jedan rodjendan moj decko meni nije kupio nista.....nije imao novca za nista, bio je jadan i depresivan

dobila sam veceru i masazu al nije mi kupio cokolad ni ruzu jer mu je to bilo jadno..s obzirom da mi je zelio kupiti nebo i zvijezde a nije imao s cim...

samo, meni je itekako bilo jasno zasto se to dogodilo, kako se osjeca i na koji nacin razmislja...

kad je imao novaca uzeo je prekrasn ruzu iz nekog vrta dok smo setali sto je bilo romanticno, u ovoj situaciji totalne besparice njemu se to cinilo jadno i luzerski..

mozda njen decko ima neki svoj razlog....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.