Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2006., 14:54   #1
Gdje naci muske koji su spretni s rukama??

Pa covjece dok sam ja rasla bilo je toliko puno striceka i barba oko mene koji znaju sve po kuci radit.. popravljat sitne i krupne kvarove.. ma prava milina ih gledat .. i bilo je nebitno sto su po zanimanji ..i u citelji i sviraci..ma svi su se razumili u DIY ( sam svoj majstor) ..

Isto je bilo i sa mojim bivsim.. daj mu 5-10 minuti i skuzit ce mehaniku problema i rijesit zagonetku kvara.. ako mio zbog icega nedostaje a to je zbog toga.. pravi je mikelandjelo..

No, u zadnjih 2-3 godine koga god sretnem pravi je tuta mozak za zidarske, elektricne, vodointalaterske itd probleme.. cak mi se cini da i oni kojima je to struka vise ne znaju svoj posao..

Kod mene ( iz osobnog iskustva hehe ) je nekako spretnost u 'sam svoj majstor' stvarima poistovjecena sa spretnoscu u seksu.. ako oduzmemo kompjutrerase..
Kakve koristi, pitam se, imamo od tolikih intelektualaca oko sebe.. kad ne znaju niti koji venit zavrnit kad zatreba
Pitam se gdje su ..gdje su nestali svi ti spretni momci???
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:06   #2
Opet ti se luster sjebo?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:13   #3
Ovaj put malo vise od lustera.....tj cijeli spisak imam..
I dodje mi da raspisem audiciju ..trazi se pravo starinsko musko..a oko tebe sve neki ili u odjelima ili u biciklisatickim shorcevima
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:20   #4
da tražiš one koji naplaćuju svoje majstorije našla bi
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:26   #5
problem je moja mala, što ti je sad večini momaka "ispod časti" da oni nešto rade, i žive ko paraziti od love koji im daju starci, il ako nešto rade, rad e ko preko kurca... nekoriste mozak, i sjede po kafama ..

ja se fala bogu mogu pohvaliti da sam radio svakakvih poslova u životu i da se u svašta razumijem... nedavno sam popravio i svoj auto, i to kvar koji dosta majstora nije htijelo da rade jer nisu znači il ako su znali, htijeli su mi naplatiti 2 puta više nego cijena novog motora...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:27   #6
Quote:
tash@ kaže:
da tražiš one koji naplaćuju svoje majstorije našla bi
Ma trazim ..trazim.. i placam i naplacala sam se ali sve ti je to 'drzi bure vodu dok majstori odu' ..jedini koji me zbilja zadivio ima 63 godine! i Bosanac je..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:31   #7
Quote:
Ona007 kaže:
Ma trazim ..trazim.. i placam i naplacala sam se ali sve ti je to 'drzi bure vodu dok majstori odu' ..jedini koji me zbilja zadivio ima 63 godine!
eto, stariji su bolji majstori
šta mu se dogodilo da te više ne može zadiviti? penzija ili nešto gore
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:35   #8
nije mu se nista dogodilo nego sam zaprepastrena manjinom.. tj 1 u 10 i nije neki broj
ja sam rasla misleci da se podrazumjeva kao si musko da znas DIY.. i s bivsim je bilo tako.. a sad ta neka nova moda ili trend da nitko ne zna nista ostavit ce buduce generacije u gadnim problemima
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:36   #9
Quote:
AmADin_gospo kaže:
problem je moja mala, što ti je sad večini momaka "ispod časti" da oni nešto rade, i žive ko paraziti od love koji im daju starci, il ako nešto rade, rad e ko preko kurca... nekoriste mozak, i sjede po kafama ..

ja se fala bogu mogu pohvaliti da sam radio svakakvih poslova u životu i da se u svašta razumijem... nedavno sam popravio i svoj auto, i to kvar koji dosta majstora nije htijelo da rade jer nisu znači il ako su znali, htijeli su mi naplatiti 2 puta više nego cijena novog motora...
bravo muškarčino glavno da si nam se vratio.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:40   #10
Quote:
Ona007 kaže:
ja sam rasla misleci da se podrazumjeva kao si musko da znas DIY..
a šta se tijekom tvog rasta podrazumijevalo za ženu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 15:41   #11
ja sam jako spretan s rukama... ustvari s prističima
A kaj se tiče nekih sitnica po kućama ... pa kako se uzme.
Manje kvarove i probleme otklanjam... ali struju ne diram (osim što mjenjam žarulje) jer jednom prilikom me strefila struja i od tad ju poštujem i klonim je se...

A za ostalo... postoje ljudi koji su plačeni da rade i popravljaju a ja stojim iznad njih i pametujem... "kako ovo, zašto ono... daj rađe ovako nego onako... uzmi križni šrafciger i gedoru broj 8... JAOOOO pa to se tak ne dela" nočna mora svakog majstora

Nikad neću zaboravit kad sam išao popravljati video... fino ga rastavio... nekaj malo prčkao... onda ga sastavio ali... nakon sastavljanja mi vani ostala neka dva kotačića i jedna šaraf ... i najbolje od svega video je radio... nekih 3 dana a onda krepao nepopravljivo hehe
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:43   #12
gdje su nestali svi ti spretni momci???

u eri Justina Timberlakea ovo pitanje je suvisno
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:56   #13
Quote:
Ona007 kaže:
Pitam se gdje su ..gdje su nestali svi ti spretni momci???
drustvo ih satralo

ja sam uvijek bio "uradi sam" lik, to sam naslijedio od starog.. samo sto ti drustvo
bas vise nije za to.. svi me gledaju kao idiota kad nesto idem sam popraviti

nekad je i nemoguce.. npr. jucer - popravljam bicikl i manje-vise svaki vijak je
nestandardan, svaki moguci dio.. na svakom biciklu drugaciji.. i svaki ima svoj
alat koji kosta 150 kn. da kompletiras nesto alata treba ti nekoliko tisuca kn.
pa vidi hoces li radije to ili odnijeti nekoliko puta godisnje na servis za 200-300 kn
i ne prljati ruke..

uglavnom, ja ne odustajem.. sam cu si na majicu izrezati i prisiti -
DO IT YOURSELF!

i btw, uvrijedjen sam za ovo sa kompjuterasima!
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:13   #14
Quote:
Vanjushka kaže:
u eri Justina Timberlakea ovo pitanje je suvisno

__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:15   #15
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:16   #16
Moj stari, recimo, nije bio zainteresiran za takve stvari dok nije pred par godina kupio svoj stan. Prastari.

Još ga uređuje. Osim električnih i sličnih instalacija, sve radi što solo, što s dedom.
Od nekoga mora i naučiti, na kraju krajeva.

Vjerojatno ni ja neću naučiti dok mi ne zatreba... i dok mi ne postane isplativo.
Sad imam druge interese...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:27   #17
Sve su žene emancipirane do onog trenutka kad treba promijeniti žarulju.

(c) doktor
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:28   #18
Quote:
Ona007 kaže:
Kod mene ( iz osobnog iskustva hehe ) je nekako spretnost u 'sam svoj majstor' stvarima poistovjecena sa spretnoscu u seksu.. ako oduzmemo kompjutrerase..
A sto izuzimas kompjuterase?

Moj je kompjuteras (tj, srodno tome), a i spretan u obje one druge vjestine koje navodis

Jedino je nekad ljenguz za odmah popraviti, ako se radi o necemu sto moze cekati.
Ali popraviti svasta nesta zna. Ne sjecam se kad smo zadnji put zvali majstora za nesto po kuci.

Na autima one osnovne stvari uradi sam, ali posto su nam auta pretpotopna, ima tu i vecih kvarova koje prepustimo mehanicarima.

Vidis, meni to sve skupa i nije bio neki kriterij pri odabiru bas njega - zapravo dok nismo poceli skupa zivjeti i nisam znala za te neke njegove talente.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:29   #19
Quote:
Ona007 kaže:

Kod mene ( iz osobnog iskustva hehe ) je nekako spretnost u 'sam svoj majstor' stvarima poistovjecena sa spretnoscu u seksu.. ako oduzmemo kompjutrerase..
Kakve koristi, pitam se, imamo od tolikih intelektualaca oko sebe.. kad ne znaju niti koji venit zavrnit kad zatreba
Pitam se gdje su ..gdje su nestali svi ti spretni momci???
pa imas ih u malim oglasima, malo dalje od "intelektualnih usluga"..
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 17:31   #20
Quote:
Rajna kaže:
A sto izuzimas kompjuterase?
bas.
evo, ja bas razmisljam dal da si zovem nekog od stalnih servisera da mi instalira adsl il da nadjem novog frajera informaticara
joj zajebavam se, a muka mi je.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.