Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2009., 11:45   #201
Prvi dan uspjesno zavrsen
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 20:58   #202
ufff...prvi dan je gotov...upravo sam se navecerala....i to bas jako...s tim da nisam rajčicu jela(jer u trgovini nije bilo)...za cudo-nije tak tesko bilo...nego,htjela sam pitat-kaj,salata se jede bez iakvih zacina?jer ja sam je jela s jabučnim octom,soli i malo sam si jogurta stavila...
matea000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:57   #203
Hej..
Evo i mene u ovu družinu..
2 dan tek, nekako ide..
Studentski je stan pa vagu nemam ali valjda ću već nekako procijeniti napredak..

Imala bih jedno pitanje za one iskusnije..
Da li je moguće menu ručka zamijeniti s onim za večeru.?!?!

Nekako mi više paše (zbog faksa i inih obaveza) da malo više jedem preko dana, a malo manje navečer..

I da, s dolaskom sunca krenula je i sezona kafenisanja po gradskim terasama pa me zanima da li je oke popiti kavu S MLIJEKOM.?!
Bez šećera, naravno..
__________________
It's too bad that stupidity isn't painful.
bitcharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 00:25   #204
ne znam ni ja neke cake ali ja po sebi okrenula a drugi dan gotov. ja pijem previše kave, dakako bez šećera i čajeve isto. za doručak je samo jedna voćka,večere nema. ručak je salata neka s jajetom. vidi danas bilo meso
nemam ni ja vagu no moram priznati da sam se, vjerovali ili ne, za dva dana riješila nadutosti. nakon toliko vremena nema stomačine i ne boli me. ispuhala. dakle pridržavati ću se i dalje ovakvog načina ishrane. a meni će mjerilo hlače biti. vage se ipak previše bojim.
čurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 00:31   #205
Kava s mlijekom ili bez.?!?!

Muči me to jer me skoro cijeli dan nema doma, a teško da će mi netko u birtiji skuhat tursku kavu ili nešto slično..
A onaj maaaaaali espresso mi baš ne pomaže previše..
__________________
It's too bad that stupidity isn't painful.
bitcharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 00:36   #206
pa neće te to ubiti jer ipak ne šečeriš. nema tu puno mlijeka. bar ja mislim da može. hajde svi mi zgriješimo tu i tamo. vidi mene kako preskačem obroke. svela na jedan a znam da nije uredu. sjeti se prije koliko si i šta jela(to ja po sebi govorim). naspram toga kava s mlijekom je ništa.
čurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 01:09   #207
dan br 2 zavrsen yupiii yeee....jos samo nekih 19 dana sa pauzama...stala na vagu isto, doduse vagala sam se kad sam se napojila s puno vode a s obzirom da je vaga digitalna i da mjeri svaku sitnicu onda cu da se ubijedim u to, a i onako je prerano.ujutro cu opet da stanem a onda necu do petka.jedem po jelovniku osim sto ne volim zelenu salatu pa je nisam ni jela, krastavce pak nisam mogla naci ...ujutro pijem obicni ness sa malo mlijeka? jel moze to il bas treba turska?
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 10:54   #208
Thumbs up

eto mene i početka mog drugog dana....pojela sam narancu i dva dvopeka jer me ceka tezak dan na faksu-do 6-grrr...a narancu,jaje jogurt i 2 dvopeka cu lijepo u torbu i tam negdje skrivecki pojest,ipak dok me vidu na faksu s jajetom-kaj ce reci??hehehe...nego,ja vam nebi preporučila kavu s mlijekom jer ipak onda dolazi do mijesanja namirnica pa ce mozda i to malo utjecat na rezultat...eto...
iddemo curke dalje u nove pobjede!!! sve za jednu jedna za sve
matea000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:08   #209
Bok!
Čitam vas i super je imati ovakvu potporu. Ja idem na vjenčanje za točno 10 dana,to mi je taman 2x5 dana ove dijete,pa evo da stanem u haljinu Tako da vam se pridružujem s 1.danom. Inače već sam bila na ovoj dijeti,ali nisam se baš držala pravila,pa nije puno otišlo,ali je svejedno otišlo nešto
Sretno nam da ne mislimo na hranu
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:57   #210
Dobro dosla sroceress i sretno..
Treci dan kg manje,
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 16:06   #211
mmmm...baš sam uživala u ručku i sasvim mi je dosta ,ne znam kako,valjda zbog dobrih zaliha
Baš sam krenula sa entuzijazmom,inače ne krećem tako ni na jednu dijetu nego budem sva pokisla jer nema čokolade i pekarskih proizvoda
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 16:08   #212
Hvala red berries! I ČESTITAM!!! ODLIČNO!!
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 18:35   #213
Evo da vam ja javim moje rezultate... danas mi je fakticki 13. dan dijete ali u tome sto jos od ponedeljka ja sam pomalo mjenjala na svoja pravila, i sinoc( samo 12 dana sam drzala, fakticki samo 10 po pravilu) sam se malo docepala alkohola, hihi.... ali ja jutros stala na vagu i kila dole otisla znaci od pocetka dijete skinula sam 6 kg
zelim vam puno srece i da mi se ne udebljate preko praznika, ja idem na odmor, pa cu vam se javim za 2 sedmice koliko je ponovo doslo( nadam se nista) ili mozda je jos otislo(nadam se)

Puno toplih pozz i sretan uskrs svima koji ga proslavljaju!!!
Zdenchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 00:09   #214
Prvi dan gotov i sve po pravilima! :klap:to mi je jako bitno jer kad ja počnem brljaviti tome nema kraja!
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 15:05   #215
Bravo..
Ja sam sinoc malo brljala jer sam isla na veceru pa ipak nisam mogla gledati dok oni jedu, pojela sam malo kupus salate i krastavaca...bilo je kolicinski jako malo, da kad sam dosla kuci bila sam gladna, al prezivjela..Sad upravo pojela rucak,mladi nemasni sir i mogu reci da sam se najela dobro...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 18:00   #216
Pa je,zapravo su zasitini obroci iako su mali. Ma super je ako se krši u jako malim količinama,ako se možeš zaustaviti nakon par zalogaja svejedno će biti rezultata,a malo kršenje naspram onog koliko sam prije jela je ništa..uh..izgladnjivanje naspram svim onim čokoladama..
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:20   #217
Upravu si ti , samo ja nisam jela slatko toliko,(mozda u tjedan dvaput po nesto) koliko kruh tako da mi ova dijeta super dodje, mozda se naviknem bez njega da jedem..Daj boze...2 kg su manje, ipak nisam uspjela da izdrzim do petka a da se ne izvagam..samo naprijed mi!!!! Sutra jos jedan dan, pa pravim pauzicu,ipak je uskrs a i imam svatove...al naravno necu nista pretjerivati..Obecajem
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 00:27   #218
E to s kruhom je i meni isto super, jer ja imam slabe strane i slatko i kruh A što mi je super u ovoj dijeti je da sam naučila da je sasvim dovoljno i puuuno manje jesti. Počela sam prakticirati ako mi se jede nešto što npr. jede moj dečko uzmem zalogaj toga, pa neće se ništa dogoditi od zalogaja kebaba,a ja ću si utažiti želju za tim. E ali jedna je caka da ne smijem bit jaaako gladna jer onda se neću zaustavit na jednom-dva zalogaja

Samo oprezno s količinom i uživaj u uskršnjim slasticama,ja ću isto jaako oprezno
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 00:29   #219
I ČESTITAM NA -2 KG!!! To je genijalno! I jako brzo
sorceress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 10:55   #220
Da, super je ,jutros 2,5 kg woooow, zadovoljna sam pravo.. kad bi ovako nastavilo bila bih pre pre zadovoljna....Samo pitam se gdje su ostale curke nije valjda da smo samo ja i ti sada na ovoj dijeti
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.