Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2005., 08:02   #21
možda imaju u boćarskom - mislim da se dućan zove 'pipa', i još jedan im je u ilici kod trga francuske republike.

probaj na tel. imeniku naći broj pa se raspitaj.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 10:55   #22
Quote:
Hannah kaže:
možda imaju u boćarskom - mislim da se dućan zove 'pipa', i još jedan im je u ilici kod trga francuske republike.

probaj na tel. imeniku naći broj pa se raspitaj.
bas sam nabavila jucer broj od njih i nazvacu ih da vidim.
imaju i web stranicu, i nasla sam samo bijele pipe za lavabo, za kade nema, bar na slikama....
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:59   #23
Slavina za sudoper

Ima li netko kakvih iskustava s Blanco slavinama za sudoper?
Zapela mi za oko ova...
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8264&zadetek=0

Koje su opcenito dobre slavine? Htjela bih da je takva, s "lukom" i da ima tus. Molim ponosne vlasnike slavina s tusem da mi kazu je li to uopce korisno (kao sto ja mislim) te je li istina da su takve slavine podlozne kvarenju?

Hvala unaprijed!
Ms. Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:19   #24
imam bas takvu
kupila sam bas blanco jer mi je bilo jednostavnije kupiti u istom ducanu i sudoper i pipu (lijenost )
da sad biram kupila bi grohe (isti tip) - ova blanco je dosta visoka pa jako sprica

(ovaj model ti nema tus)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:29   #25
Ima ih u vise izvedbi. A koliko dugo je vec imas?
Ms. Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:30   #26
2.5 godine
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 09:16   #27
Quote:
Ms. Love kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvih iskustava s Blanco slavinama za sudoper?
Zapela mi za oko ova...
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8264&zadetek=0

Koje su opcenito dobre slavine? Htjela bih da je takva, s "lukom" i da ima tus. Molim ponosne vlasnike slavina s tusem da mi kazu je li to uopce korisno (kao sto ja mislim) te je li istina da su takve slavine podlozne kvarenju?

Hvala unaprijed!

ja ti imam istu slavinu , ali sam je kupio u onoj trgovini di su Blanco slavine na velesajmu- mislim da je sg forma naziv trgovine, i bila je jeftinija cca 700kn.
e sad da li je potpuno ista velicina ili debljina nisam ziher, mada meni djeluje isto.
uglavnom meni super izgleda, i zasad sve 5.
__________________
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi!
GRUNF
andy_0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 09:29   #28
Meni su draže sa tušem, ali su i dosta skupe!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 11:13   #29
Definitivno smo se odlucili za nju i kupili smo je jucer u Bijeloj Tehnici, tamo je bila najjeftinija (cca 1000kn). Izvedba bez tusa je oko 700kn...

Nadam se da cemo bit zadovoljni kad ju isprobamo!
Ms. Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:36   #30
blanco

upravo sam bila pogledati blanco sudoper od silgranita i pripadajuću slavinu

sudoper sa dva bazena (šir 80 cm) je cca 2.800 kn za gotovinu, a slavina sa tušem u istom stilu (boji) cca 1200 kn

za tako vrhunsku kvalitetu i izgled, ne čini mi se to jako puno
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 15:18   #31
Quote:
Ms. Love kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvih iskustava s Blanco slavinama za sudoper?
Zapela mi za oko ova...
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8264&zadetek=0

Koje su opcenito dobre slavine? Htjela bih da je takva, s "lukom" i da ima tus. Molim ponosne vlasnike slavina s tusem da mi kazu je li to uopce korisno (kao sto ja mislim) te je li istina da su takve slavine podlozne kvarenju?

Hvala unaprijed!
Ja imam, doduse ne te marke i to ti je super. Taj tus je odlican, ako npr. hoces dobro okolo oprati radnu plocu, pogotovo ako imas kamenu kao ja, tako da joj ne skodi kad je puno polijevas vodom, a savrseno se opere.
To je dobro isto ako hoces vodu natociti u kantu i sl.
Uopce se ne kvari, imam je godinama.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 17:19   #32
Nisam kupila Blanco, već Grohe, jer je bila za cca 200 kn jeftinija u ABC interijeru od Sigme i k tome su dali na 12 rata na American bez kamata.

Tuš je zakon...pogotovo ako se izvede 'nevidljivo', tj. kao nastavak tijela pipe. Najviše ga koristim kad punim Britu, a sudoper mi je npr. pun prljavog suđa.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 08:17   #33
Slazem se. Tus je odlican! Onaj savijen, "u luku" je mozda ljepsi, ali imas i tus koji se izvuce van, cijev je skrivena, i to je mozda prakticnije.
Mislim jedino da, ako uzimas slavinu s tusem, moras imati dublji sudoper!!! Prakticnije je, a i manje ce ti se zaspricati okolna povrsina. Ja na zalost o tome nisam razmisljala na vrijeme...
Moja pipa je Franke - Joy Coctail.. hm, stavila bih ti sliku da znam kako!
Vidi na http://www.franke.com.tr/mutfakarmaturu/coctail.asp
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 08:27   #34
Quote:
Tursiops truncatus kaže: Pogledaj post
Slazem se. Tus je odlican! Onaj savijen, "u luku" je mozda ljepsi, ali imas i tus koji se izvuce van, cijev je skrivena, i to je mozda prakticnije.
Mislim jedino da, ako uzimas slavinu s tusem, moras imati dublji sudoper!!! Prakticnije je, a i manje ce ti se zaspricati okolna povrsina. Ja na zalost o tome nisam razmisljala na vrijeme...
Moja pipa je Franke - Joy Coctail.. hm, stavila bih ti sliku da znam kako!
Vidi na http://www.franke.com.tr/mutfakarmaturu/coctail.asp
Ja imam isto Franke, samo kod mene je tus skroz unutra i ne vidi se dok se ne izvuce. Slazem se da sudoper treba biti dublji, pogotovo za visoko stojece slavine.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 10:45   #35
a koliko se tuš može izvući?
metar ili više od toga?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:42   #36
Više od metra.
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:21   #37
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Više od metra.
I ja mislim tako, mada nisam mjerila, znam da ga skroz do poda mogu izvuci
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 08:14   #38
slavina za sudoper

Kupovina naizgled jednostavne stvari, postala je problem nakon dizajnerskih zahtjeva supruge. Vidjela je na reklamama slavine koje izvijaju onako polukruzno a sa strana imaju nekakve fine "zvijezdaste" ventile (ako vam nije jasno prisjetite se reklama za razne deterđente).
Problem je što meni treba slavina s tri cijevi, usadna i time mi je izbor dodatno sužen.
Znali netko gdje imati nabaviti gore opisanu slavinu, pa ako je i malo skuplja nije vazno bitan je mir u kući.

E jos bi bilo dobro da je trgovina negdje na sirem podrucju Splita ili Zadra.
zutokljunac505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 09:52   #39
ja sam u os vidjela takve u svakoj trgovini- sad su "popularne", dakle vjerojatno je isto tako i u zd i st, jedino što se tiče toga zahtjeva s tri cijevi, nemam pojma
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 14:54   #40
U potrazi za "špinom"...

Pozdrav svima

Zanima me da li netko zna gdje kupiti ovakvu tuš-slavinu? Nigdje po dućanima u Rijeci nisam našao ništa slično... Ako znate neku trgovinu ili proizvođača koji ima ovakve špine u ponudi, bio bi zahvalan na informaciji...

CabDriver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.