Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 13:58   #1
TOP LISTA NAJGORE ODJEVENIH by FASHION GURU

20. Alka Vuica
19. Maja Blagdan
18. Mirna Zidarić
17. Vjekoslava Bach
16. Sanja Doležal
15. Mia Begović i Željko Žnidarić
14. Marija Štrajh
13. Jadranka Kosor i Željka Antunović
12. Žarko Radić
11. Natalie Dizdar
10. Mladen Grdović
9. Popularni Jole
8. Maja Šuput
7. Ivana Banfić
6. Vlatka pokos i Dikan Radeljak
5. Robert Kurbaša
4. Zorica Andrijašević - Donna
3. Zrinka Cvitešić
2. Zdravko Mamić
1. Barbara Kolar

POD NAGRADE
1. Najgora kostimografija - Jelena Rozga s Dore.
2. Najružnije cipele - Nagradu je dobila Tina Katanić
3. Najdekolte - Sandra Bagarić
4. Najduži nokti 'Nagradu za najduži nokat - Dubravko Merlić
5. Najfejk ten - Antonija Šola
6. Najgora frizura - Massimo i njegov repić
7. Najgori grupni styling - grupa Rivers

Što vi mislite na ovu top listu
beautiful is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:11   #2
Mislim da Boris totalno seksi i žao mi je šta ga nisam prije uupoznala!!!
nana.i is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:59   #3
Osobno, Natlie Dizdar mi je jedna od najbolje odjevenih Hrvatica. Stvarno ne znam šta ona tamo radi.

Vjekoslava Bach je zaslužila prvo misto. Da mi je samo znat di kupuje onu garderobu. Užas!
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:01   #4
Quote:
nu_tela kaže: Pogledaj post
Osobno, Natlie Dizdar mi je jedna od najbolje odjevenih Hrvatica. Stvarno ne znam šta ona tamo radi.
ovo s natalie je potpuno osobno, oni su se sukobili jos dok je ona na story super nova bila.

bas je jadan s ovim ispao.


al super mi je ova nagrada antoniji soli za ten!
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:21   #5
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ovo s natalie je potpuno osobno
Isto kao i s Vlatkom, što me uvjerava da je čitava "top" lista potpuno bezvezna...
Guylian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:35   #6
Možda on ima oko tu i tamo pogoditi što je lijepo, a što nije, ali frajer nema kompetencije niti elokvencije koliko je crno pod noktom. No, zabavlja narod sa svojim osnovnoškolskim usporedbama, to je važno. I meni zna bit smiješan.

Na listu najgore odjevenih nikako ne bih stavila Zidarićku, Pokosicu, Dizdaricu i Kosoricu, ma koliko njemu bile antipatične.

A bome ni Mamića...to je što Zdravinjo seljačina ne znači da se odjeva loše...uostalom, kaj nisu uske bokse in?! Feši, feši...

Zadnje uređivanje Gzena : 07.01.2008. at 19:33.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:02   #7
Taj Guru je seljo beljo na kvadrat, bozesacuvaj na temelju cega on uzima tolki prostor u medijima. Pravo bi cudo bilo da na njegovoj listi nije Alka Vuica, covjek se s njom tolko prepucava da bi netko pomislio da se on mozda zaljubio pa joj se na neki uvrnuti nacin upucava
Zlatorepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:43   #8
inace ne pratim red c., no jucer nisam imala kaj radit pa sam bacila oko. tip mi je totalno antipatican, ljigav je i ON se gadno oblaci i trebal bi zauzet prvo mjesto. i uopce ne kuzim poantu, osim zabavljanja naroda, u tom javnom ocjenjivanju kak se ko oblaci. pa svi imaju svojih dana kad izgledaju dobro il lose, a i cemu suditi nekoga ko ima il nema svoj stil. zasto bi svi trebali da s eoblace po zadnjoj modi?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:45   #9
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Na listu najgore odjevenih nikako ne bih stavila Zidarićku, Pokosicu, Dizdaricu i Kosoricu, ma koliko njemu bile antipatične.
nek im on bude stilist pa ce bit uber sexy cool!
a i kaj fali vlatkinom oblacenju? za razliku od mnogih koje se naprlitaju ko prave seljacice ona se bar kolko tolko zenstveno zna obuc prem aonom sto sam imala prilike vidjet.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:47   #10
Žena njeguje jedan stil, on nosi ime poslovna elegancija...svakoga treba promatrati unutar njegovih okvira. I to ne mijenja činjenica da je Vlatka nosila haljinu staru par godina...pa što? Ako joj dobro stoji, neka.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:48   #11
Quote:
Zlatorepa kaže: Pogledaj post
Taj Guru je seljo beljo na kvadrat, bozesacuvaj na temelju cega on uzima tolki prostor u medijima. Pravo bi cudo bilo da na njegovoj listi nije Alka Vuica, covjek se s njom tolko prepucava da bi netko pomislio da se on mozda zaljubio pa joj se na neki uvrnuti nacin upucava
To sa Alkom je zezancija,oni su frendovi,bio je i u njenoj kuci dok je snimala svoju kolumnu za Rc i zezali se da su zaruceni....koliko se sjecam

A pogodila sam da ce Soli ici nagrada za ten,cura je ama bas uvijek narancasta...A i ono kad je Barbaru nedavno nazvao ''pingvinska rapsodija'',nije mogla nakon toga da izostane s ove liste...

Jedino mu je glupo sto toliko pljuje po Vlatki,jer mislim da ona ipak nije u kategoriji sa npr Vjekoslavom Bach,Sanjom Dolezal i sl.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:48   #12
Zanimljivo je recimo da na listu nije stavio kraljicu neukusa - Vannu.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:58   #13
Nije ni Stephanie Hohnjec8kako li se već zove) stavio
A čudi me što je Natalie na listi...Pa nek opet braco nosi majcie s porukom
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:01   #14
gu guru gurneš

Quote:
beautiful kaže: Pogledaj post
Što vi mislite na ovu top listu
Pa mislim, da su dotičnom sve žene loše odjevene, jer voli neodjevene muškarce, pogotovo ako mu dođu s leđa..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:41   #15
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ovo s natalie je potpuno osobno, oni su se sukobili jos dok je ona na story super nova bila.
ne pričaj bedastoće. KAd je natalie bila na SSN, Fešn Guru je bio malo debelo adolescentsko dreište kaj mu je mama trenirke na placu kupovala.

Inače, zgodan mi je. i da, sram me zbog toga. ramimse:
Ali moš mislit kak bi mi neka pederčina koja je je ispala s nekog kamiona na putu za Plavu oštrigu ocjenjivala kak se oblačim. Hell no! :talktothehand:
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:48   #16
Quote:
BabyNicky kaže: Pogledaj post
ne pričaj bedastoće. KAd je natalie bila na SSN, Fešn Guru je bio malo debelo adolescentsko dreište kaj mu je mama trenirke na placu kupovala.

Inače, zgodan mi je. i da, sram me zbog toga. ramimse:
Ali moš mislit kak bi mi neka pederčina koja je je ispala s nekog kamiona na putu za Plavu oštrigu ocjenjivala kak se oblačim. Hell no! :talktothehand:

whatever... lose ju je ocijenio (i tad i sad...)
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:50   #17
Bejbi, Feši ima 33 godine, nije on bio tak prištav prije kojih 5 godina.

A u srednjoj su mu redovito prodavali cigle i slali ga po šibice. Hihi,,,ne kužim zakaj je svima zgodan.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:51   #18
feshie je hot
a mislim da je lista ok, i mislim da lik zna svoj posao. no s natali i vlatkom je pogrijesio. ne pratim toliko domacu spicu, ali ok su mi one. naglasio je kako je latka otkako ju je dikan izbacio non-stop u onom bijelom, (je li gucci? :nezna odijelu i kao zbog toga je na listi.
ona jest cesto u tom odijelu, ali to ne znaci da je to odijelo lose
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:52   #19
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Bejbi, Feši ima 33 godine, nije on bio tak prištav prije kojih 5 godina.
he sure was. Zivi u ulazu od moje kompice. tak da sve ovo mogu itakako potvrditi.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:09   #20
Ajde de. Onda je brzo propupao, jer je '74 godište.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.