Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 15:34   #421
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
(...) jer ne treba žaliti one koji su predmet sprdnje ako i jesu, nego one druge jer su takvi kakvi jesu

Sve si dobro rekla, sa svime se slazem!

Nikad toliko negativnosti prema debljim ljudima nisam vidjela od strane deblje osobe! A radno okruzenje ti je sramotno, spustati se na takvu razinu neprofesionalnosti na radnom mjestu i komentirati naglas neciji izgled...
I toliko si se "uzdigla" iznad nas, a trebala bi onda biti i malo mudrija - npr. savjetovati da u zivotu treba uzivati, napraviti sve sto zelis (nositi sto zelis) jer je zivot samo jedan, pogotovo ne primati uvrede od strane ljudi koji su iskompleksirani. Jer jedino ljudi koji nisu sobom zadovoljni komentiraju tako, vjerojatno ih zdere kako si jedna "jadnica debela" moze priustiti toliko slobode. A sto su deblji nesigurniji, to su oni sretniji i jos okrutniji. A ti ocito to radis, oblikujes svoj zivot prema tome sta ce neki krebil reci. I onda smo mi koje nosimo haljine iskompleksirane
I slazem se da je ovo tema za gdje i sto kupiti. Pogledaj par strana unazad tko je sve zapoceo.

Freakette, ne pratim inace tu temu, ali morala sam pogledati sad i evo jedna pohvala i od mene Jako lijepo se upakiras, a opet ne obicno i dosadno, supika!

Zadnje uređivanje SmthSpecial : 15.09.2010. at 15:41.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:26   #422
Ne smatram se debelom nego ugodno popunjenom, taman di treba Najmrže mi je tražiti hlače, to prezirem Jedva nađem, naprosto mi je guza čudna, kao da vodi svoju politiku O.o . Ako uzmem skinny, ne mogu ih navući preko bokova i guze a one extra skinny ni preko listova one trapez su grozne, izobliče me obično uzmem ravnog kroja pa ih malo suzim kod listova ili bedara ako ima potrebe pa dobijem neke svoje polu-skinny, dobro izgleda
Od vas što i zimi nosite haljinice, gdje ih obično kupujete? Ove sam godine poludjela za haljinicama jer su udobnije, ljepše stoje i lakše ih je kombinirati. Planiram si kupiti neku zimsku ali gdje god sam bila sve su ljetne, valjda kolekcije nisu došle

Smatram da nitko sebe ne treba diskriminirati nego voljeti svoje tijelo takvo kakvo jest. Tek kada se dobro osjećaš u vlastitoj koži, i drugi će te cijeniti. Ljudi koji (pre)često komentiraju tuđi izgled, obično su kompleksaši koji svoje komplekse liječe na drugim ljudima. Neka prvo sebe pogledaju pa onda sude o drugima.
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:30   #423
Joj, hvala vam cure

Trešnjica, sve znam, moja guzica, struk, bedra i listovi, oni svaki vode svoju politiku. Tak da ja svake hlače koje kupim moram nosit na sređivanje kod krojačice jer su mi uglavnom velike u bokovima i struku i padaju mi. A ako uzmem manje, ne mogu ih navuć prek listova. Obožavam kupovat hlače
Ja planiram kupit par zimskih haljinica, to nikad nisam imala pa da vidim kak je to Valjda ću ih nać u Austriji.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:33   #424
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
nekako imam filing da si i ti komentirala.


Freakette, potpisujem Cafe Mlle, ti si i meni jako slatka i super se oblačiš, fino naglasiš obline, ali ukusno. i odlično ti stoje i suknje i haljinice. i svaka čast na stavljanju slika.

no, dobro, dosta o tebi.

ontopik:

imate ideja gdje ima jeftinih, a dobrih xxl štrampli/grilonki?
Meni je broj jedan Calzedonia, sad jedino ako nisi iz Zg-a pa ju nemaš u blizini.

Najbolje su mi one niskog struka i negdje oko 35 kn mislim da su.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 16:34   #425
Jao da, i moje su redovan gost kod krojačice, plus što moraju na skraćivanje
I ja si mislim kupiti po prvi put zimske haljinice ali ne znam gdje tražiti
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:27   #426
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Meni je broj jedan Calzedonia, sad jedino ako nisi iz Zg-a pa ju nemaš u blizini.

Najbolje su mi one niskog struka i negdje oko 35 kn mislim da su.
koliko su zapravo velike te strample iz calzedonije?
bila sam ovo ljeto uzela njihove najlonke ( 8 kn su, pa rekoh - ajmo probati) velicinu 4. izgledale su ogromne kada sam ih otvorila a nakraju sam ih jedva navukla do pola bedra...

inace, haljine ne nosim. nekako se ne osjecam bas najugodnije u njima ( zapravo, mislim da sam toliko navikla na nosenje hlaca/suknji koje imaju pasicu pa mi to kod haljine fali ). to mi je jako zao, jer ima toliko ljepih modela.
a hlace su posebna prica. imam jake noge, posebno bedra i bokove. a struk mi je malo naglasen. i sve hlace koje probam ako su mi dobre u bedrima i bokovima su mi u pasici presiroke. i strse mi samo iznad guze.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:42   #427
Quote:
Charmel kaže: Pogledaj post
inace, haljine ne nosim. nekako se ne osjecam bas najugodnije u njima ( zapravo, mislim da sam toliko navikla na nosenje hlaca/suknji koje imaju pasicu pa mi to kod haljine fali ). to mi je jako zao, jer ima toliko ljepih modela.
a hlace su posebna prica. imam jake noge, posebno bedra i bokove. a struk mi je malo naglasen. i sve hlace koje probam ako su mi dobre u bedrima i bokovima su mi u pasici presiroke. i strse mi samo iznad guze.
E, tak je i kod mene, sve mi u struku strši, ili mi je kroj preplitak pa mi se nazire dolina smrti kad se čučnem A našem tipu tijela najbolje stoje strukirane haljine koje idu dolje u zvono, naglašavaju struk i skrivaju bokove i fakat oduzimaju desetak kila
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:45   #428
di uopće ima Calzedonie?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:50   #429
kad ste ju svi nahvalili, morala sam i ja pogledat Freakette! super obleka, posebno mi se svidaju one bez hlace sa visim strukom. di si ih kupila?

e,a hlace....u zadnje vrijeme ih kupujem u c&a,imaju i za niske-znaci isti broj samo krace. ak nadem takve da mi stoje ne moram ih ni skracivat, al svejedno moram nosit krojacici da mi suzi u pasici.
tamo sam i haljine kupovala, iako sam ih najcesce davala sivat jer ih bas i nema u ponudi puno.
lijepih haljina ima i s.oliver (bas sam si nasla jednu tamno sivu), al na moju veliku zalost preskupo je.tak da ak bude kaj na snizenjima ok, ak ne mozda osvojim na lotu.

i da, nositi haljine je stvar navike. i meni je u pocetku to bilo cudno, i nekako prefensi, al sad iz haljina ne izlazim. ni ljeti, a pogotovo zimi.
najvise mi se svida haljina ispod koljena i visoke cizme
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:58   #430
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
E, tak je i kod mene, sve mi u struku strši, ili mi je kroj preplitak pa mi se nazire dolina smrti kad se čučnem
a meni su iznad guze obicno osjetno plice nego od naprijed. pa kada se sjednem pasica mi se zabije u trbuh a s leda mi se vide gace..

e, deedeedee ja znam za caldezoniju u westgateu i u onom rosesu u sv. krizu zacretju
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 18:02   #431
Quote:
Charmel kaže: Pogledaj post
koliko su zapravo velike te strample iz calzedonije?
bila sam ovo ljeto uzela njihove najlonke ( 8 kn su, pa rekoh - ajmo probati) velicinu 4. izgledale su ogromne kada sam ih otvorila a nakraju sam ih jedva navukla do pola bedra...
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
di uopće ima Calzedonie?
U Zg-u je u King Crossu, ima u Začretju, u Zadru i Splitu ono što ja znam, možda ima još negdje

Meni je 4 ok, s time da nosim veličinu traperica uk 16, a mogu se utrpati i u 14 ako sam stvarno odlučna
Nemam posebno jaka bedra, guzice skoro ni nemam, meni je problem struk i cice
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 18:28   #432
Gdje je Calzedonia u St a gdje u Zadru? Molim adresu
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 19:15   #433
U Splitu je u Marmontovoj, tamo blizu Zare, a u Zadru je tamo blizu Interspara u onom nekom centru.
Ako sam fulala, znam 100% sigurno da u Dugopolju ima outlet kao u Začretju, ali nemam pojma kako doći niti ništa, jer tamo samo prolazim busom

U Splitu sam bila u Intimissimi, a oni su obično jedni pored drugih, za Zadar sam samo vidjela da je vani veliki natpis, al nisam ulazila u taj centar pa zadržavam pravo da informacije nisu dovoljno nove jer nisam niti iz jednog od ta dva grada
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 23:35   #434
Quote:
Jane(Doe) kaže: Pogledaj post
kad ste ju svi nahvalili, morala sam i ja pogledat Freakette! super obleka, posebno mi se svidaju one bez hlace sa visim strukom. di si ih kupila?
Hvala hvala U Top Shopu, evo baš sam ih danas nosila, sad su i one malo široke u struku, al dobro, one ne mogu nikam past
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 02:57   #435
Zimskih haljinica bude u Orsayu i H&M-u (tamo sam ih ja kupovala), ali nema ih jos jer nije jos ni roba dosla kontam, ne mogu pouzdano reci jer nisam bila cca mjesec dana u Orsayu, a prosle i pretprosle godine sam ih pazarila u H&M (B&B linija) na snizenju u 1.mj. Uglavnom, bude ih tamo i bude lijepih
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:43   #436
Sutra pocinje prodaja Beth Ditto kolekcije za Evans
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 20:56   #437
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Gdje je Calzedonia u St a gdje u Zadru? Molim adresu
za cure koje ne znaju, u dugopolju u zoni Podi ima outlet od intimissime i calzedonie...zajedno su, nisam još bila, al sam čula iskustva od drugih cura: donje rublje se može nać u onim 'normalnim' veličinama, hoću reći...malih i velikih brojeva nema ili ih ima malo! al što se tiče hulahopki (kako ih vi zovete - štrample ), ima ih u svim veličinama i bojama i jako su jefine...pa eto, ako imate prijevoz, odite pogledati!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 17:53   #438
samo da dam savjet za cure kojima se tare bedra....
imate u lisci kupit hlačice, pamučne, baš za to. jako lagane i udobne, a na trbuhu malo više tak da odmah malo i stisnu. i super su. po ljeti nije vruće s njima, a uopće se ne kuže. a ima velikih brojeva, do 130 negdje... (kao gaće su brojevi), i oko 100 kn dođu.
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 04:27   #439
bok ljudi pomagajte molim vas///

imam dva pitanja....
1.di ima u rijeci butik sa donjim rubljem "la senza" u taweru se zatvorio i sad sam luda ....
2.di mogu kupit lijepu vecernju haljinu vecih brojeva....?
udajem se pa bi mi trebala neka haljinica poslije ponoci....

pliiiiz help........
buduca_mladenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 02:52   #440
I ja sam pogledala fotke Freakette, i stvarno ima odlican stil, i figuru (!), ne znam da li kaskam u temi pa da li je ona predlozena kako bi se mogle punije cure oblachit po njenom uzoru ili se ona smatra sama punijom, ali uopche mi tako ne izgleda i ne djeluje...
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.