Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 12:03   #8661
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
baš, kao da su se rješavali onoga što im je ostalo u frižderu vidiš po ribanom siru da su to ostaci jer bi inače to stavili u nekakvim većim komadićima

A daaaaaj

Ovaj argument s ribanim sirom nema ama bas nikakvo uporiste.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 02.12.2016., 12:08   #8662
prvi put u životu da sam vidio picu sa ribanim sirom nema šanse da će se imalo otopiti kad je stavljen na ispečenu picu i to preko zelenjave
Krkimir is offline  
Old 02.12.2016., 12:09   #8663
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
prvi put u životu da sam vidio picu sa ribanim sirom nema šanse da će se imalo otopiti kad je stavljen na ispečenu picu i to preko zelenjave
krki, prvi pizza teoreticar u hrvata
gmit is offline  
Old 02.12.2016., 12:55   #8664
Nije im cilj da se otopi cim je na kraju nariban. Ima i trgane mozzarelle, prsuta. Nije to lose sve skupa dapace. Al za tu cijenu bi dodao jos toga gore a manje zelenjave. Iako curke bile full zadovoljne da je svega taman. Tijesto je mekano prozracno pa se lagano jede iako je full debelo. Vidi se na drugoj fotki.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 02.12.2016., 14:04   #8665
Meni i dalje nije jasno kako vi išta vidite na tim fotkama, jer su rezolucije 320x240.
_MK_ is offline  
Old 02.12.2016., 23:54   #8666
Gdje pojesti finu pizzu na potezu Sesvete-Dugo Selo? Postoji li uopce?
micek-jerry is offline  
Old 03.12.2016., 00:02   #8667
Ne
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 04.12.2016., 18:18   #8668
Neki dan razgovor dvojice ekstremista.
Jedan čelist, drugi oharaš.
Dvije nepomirljive frakcije iste partije - picoljubaca.

S obzirom da sam ja bio vozač i dozvizdilo mi je njihovo cendranje, posjetili smo bez daljnih konzultacija&pregovora kod javnog bilježnika nakon dulje vremena Paesano (Lanište).
Sukobljene frakcije su sjele za isti stol - i nismo požalili.
Nikakav wow-efekt, no standardno kvalitetno tijesto (posebice kad ga zapeku 2-3 min. duže), sastojci kvalitetni, nije oskudno, a nakon klope ugodan osjećaj sitosti.
Usluga korektna, čisto, interijer intiman a istodobno ne skučen (premda smo sjedili na onim zidnim naslonjačima).
Cijene pristojne.

Destinacija koja je uvijek preporučiva, možda ne kao prvi izbor, ali svakako pouzdan izbor.
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 04.12.2016., 22:48   #8669
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Gdje pojesti finu pizzu na potezu Sesvete-Dugo Selo? Postoji li uopce?
Pizzeria Stari Zagreb
ozirus is offline  
Old 04.12.2016., 23:04   #8670
Quote:
ozirus kaže: Pogledaj post
Pizzeria Stari Zagreb
Hm, nije li to bliže uz Novi Jelkovec?

Kao preporuka vrijedi, samo lokacija je malo izvan glavnog pravca Sesvete-Dugo Selo
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 04.12.2016., 23:13   #8671
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Hm, nije li to bliže uz Novi Jelkovec?

Kao preporuka vrijedi, samo lokacija je malo izvan glavnog pravca Sesvete-Dugo Selo
To je iza onog polupropalog centra,gdje je trebala biti tržnica.Nisam dugo
bio tamo pa neznam kakva je sad kvaliteta.Pamtim je po vrlo ukusnoj hrani
i lijepom ambientu.
ozirus is offline  
Old 04.12.2016., 23:17   #8672
U tom kraju uistinu je OK pizza tamo.
Često zna biti jako ukusna.
Meso im nije nešto.
Prostrano je, relativno čisto, ljeti je terasa sasvim korektna (posebice preko tjedna, vikendom zna biti gužva, još ako su u susjedstvu svatovi )
Carske prostorije u pravilu uredne
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 05.12.2016., 16:26   #8673
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Sada su restoran-catering.
Nisu imali, nego imaju. Probaj, fakat su dobri, jedino imaju idiotsku dostavu.
Jesi ti jeo tu picu na kvatriću ili je naručio?
Tamo mi je prije živio prijatelj i često smo naručivali picu i bila mi je stvarno ok. I prije par godina smo bili na kvatriću i kao ajmo na picu tamo, ali tada picu nisu nudili u restoranu. Jel to bila neka spika da si ne srozavaju renome restoranu
farfan is online now  
Old 05.12.2016., 20:21   #8674
Već danima slušam reklamu na Yammat fm-u o novoj tratoriji, a kako dotična Piccola Italia u ponudi ima pizze, ostavljam link na recenziju:

http://plavakamenica.hr/2016/12/05/u...u-green-goldu/
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Old 05.12.2016., 20:31   #8675
Quote:
body halleck kaže:
Neki dan razgovor dvojice ekstremista.
Jedan čelist, drugi oharaš.
Dvije nepomirljive frakcije iste partije - picoljubaca.

S obzirom da sam ja bio vozač i dozvizdilo mi je njihovo cendranje, posjetili smo bez daljnih konzultacija&pregovora kod javnog bilježnika nakon dulje vremena Paesano (Lanište).
Nakon takvog tekstualnog build-upa očekivao sam, u najmanju ruku, da si ih odlučio prvo povesti u Chello na miješanu pa onda u O'Haru na miješanu - da jednom za svagda riješite spor.

Quote:
ozirus kaže:
To je iza onog polupropalog centra,gdje je trebala biti tržnica.Nisam dugo
bio tamo pa neznam kakva je sad kvaliteta.Pamtim je po vrlo ukusnoj hrani
i lijepom ambientu.
Zadnji put sam ondje jeo prije godinu dana. Nakon što su mi nakon 2 posjeta servirali polusirovu pizzu (i ta 2 puta su me bez pardona uvjeravali da to nije sirova pizza), definitivno sam ih prekrižio.
Još prije godinu i po imali su dobre pizze. Valjda neki novi glupi pizza-majstor, ne znam...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 05.12.2016., 20:33   #8676
@CocoRocha, OMG. Skoro sam završio prošli tjedan tamo. Na isti način - žena čula reklamu na radiju

Sreća pa sam ju ipak odgovorio i odlučili smo se na sigurniju varijantu.
MisterNo007 is offline  
Old 05.12.2016., 22:41   #8677
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam ja bio vozač i dozvizdilo mi je njihovo cendranje...
Bar si se osjećao k'o na forumu.
Pellaprat is offline  
Old 05.12.2016., 23:09   #8678
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Nakon takvog tekstualnog build-upa očekivao sam, u najmanju ruku, da si ih odlučio prvo povesti u Chello na miješanu pa onda u O'Haru na miješanu - da jednom za svagda riješite spor.
Prozvali bi me za nasilje nad njihovim jedidbenim navadama i tužili pravobraniteljici za prava... uglavnom, nekakva&nečija prava

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Bar si se osjećao k'o na forumu.
Tako nekako
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 09.12.2016., 20:08   #8679
O'hara danas, pizza filletti - preodlicna nijedne zamjerke nemam..cak se i fior di latte otopio kako treba
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 09.12.2016., 21:34   #8680
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
O'hara danas, pizza filletti - preodlicna nijedne zamjerke nemam..cak se i fior di latte otopio kako treba

Skoro da bih se kladio da to nije isti fior di latte kao onaj s pocetka novog menija. I mene je neki dan iznenadio, vidim da nije bilo slucajno

Pizza je i dalje vrh, ali ja doduse imam dva prigovora:
1) datterini rajcice mi bas nisu pasale pecene na pizzi, zadnji put sam trazio da ih stave gore nakon pecenja. Nisu mi ni takve valjale, kisele su i slabog paradajzastog okusa.

2) Nije bilo pizzajolke Kristine za pultom zadnjih 3-4 puta
Zamjene dobro peku, nemam prigovora na pizzu ni na tijesto ni na kolicine, ali su pomalo slampavi i povrsni. zadnja dva puta mijenjao sam sadrzaj pizze pri narudbi i oba dva puta su pizzu ponovo pekli jer nisu napravili trazene izmjene. A znam da konobar nije kriv, cuo sam ga kad im je govorio. Nadam se da sam samo imao peh...
MisterNo007 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.