Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 00:17   #21
Quote:
Winona kaže:
ja nisam.

Niti imam zelje probati, iskreno receno.
Niti ja jer mi to tako zvuči i djeluje neprirodno ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 15:01   #22
Sirevi su cool klopa, a tek uz pivo, oni smrdljivci - kak ja zovem plijesnive sireve.
Manex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 16:15   #23
Jel zna tko kako se cuva paski sir?

Cula sam kao zamotan u vlaznu krpu jer smeksa, nisam ga mogla rezati koliko je bio tvrd, raspada mi se....
 
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 19:01   #24
Joj,ovo ljeto sam se najela tolko paskog sira i prsuta,mljac.Sad ga mjenjam parmezanom i to ga jedem onak samog sa zlicom ili grizem komade.Tu u US je veliki luksuz kupovat prave sireve,tak da si to ne priustim pre cesto .Zato kad dodjem u HR ,udri.
Ovdje jedem Danish Blue,koji podsjeca na gorgonzolu ,cheddar ali ne narancasti,ne svidja mi se pepperjack i ne volim kad se u sir stavljaju ljute stvari.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:45   #25
zasto je dobar sir u USA luksuz, Rita?

Jesi jako skupi?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 17:06   #26
ja sam blazena u Francuskoj od uvijek se u kuci jelo puno sira (obitelj nedeklariranih "vegetarijanaca"). od onih koje sam u HR jela, voljela sam dimsi i paski (mi ga imamo umocenog u maslinovo ulje evo i sad je jedan kotac u stanu...).
uglavnom volim razne vrste sireva s plemenitim pljesnima (ima jako puno varijacija, ovisno o pljesni, ovisno o fermentaciji prije inokuliranja plijesni) od kravljeg ili kozjeg mlijeka. od jedne modenke sam naucila jesti parmezan (lomljeni) u balzamskom octu, mozzarelu volim s maslinovim uljem i soli, cottage chese volim na zlicu bez icega...
volim i kad ima raznih dodataka, papra, mirodija, oraha...

uglavnom, sirevi i ja se jako, jako volimo vec desetljecima
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 17:23   #27
ovdje jako popularno po boljim ducanima da imaju razne varijante svjezeg sira - dakle sa svjezim vlascem, sa naribanom mrkvom i jabuka itd.

Znam si to u zdjelici ( prodaju na deke) kupiti za posao za rucak i pojesti ga samog, bez kruha eventualno sa paradajzem
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 20:16   #28
Question Quark sir

Kako trazilica ne radi ne znam da li je vec bilo slicnih pitanja. Zanima me da li netko zna ima li u Hrvatskoj za kupiti sir Quark (tako ga mislim zovu u njemackoj - fermentirani kravlji sir. Amerikanci ga zovu Cottage Cheese).
Trebao bi mi onaj sa 1% masnoce ali tu u Rijeci (i okolici) nisam ga uspio pronaci.
Ima li ga mozda u Sloveniji?
Bio bih zahvalan za svaku informaciju.

Pozdrav...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 23:39   #29
Quark nije cottage cheese (germ. smierkase). Drugaciji im je proces fermentiranja, razlicite su teksture i okusa. Q teksturom vise podsjeca na ricottu, ali ricota ima krem boju i puno blazi okus.

Quark je tipicno njemacki krem sir i ako ga vec moras zamjeniti za neki recept necim drugim, onda radije miksom ricotte i vrhnja (mada to nema veze s quark, ali barem je tekstura slicnija, okus se naravno ne moze plagijarizirati.)

Ne znam gdje u HR mozes naci lowfat quark. Mozda zamolis u nekoj vecoj trgovini da ti ga nabave?

Joj sad mi se jede quark.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 23:57   #30
E da, pogledaj i da li negdje ima Topfen to je drugo ime za quark. Sretno.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 00:17   #31
Puno hvala na odgovoru ...
Pogledati cu i Topfen. Po onome sta sam skuzio Quark (onaj nemasni) nema okusa.
Meni ne treba za kolace vec mi treba bas ovaj nemasni radi odredenih kemijskih spojeva u njemu, tj. imaju to i masni i nemasni ali masni mi je beskoristan bas zato jer je "masni".
Cuo sam da ga u Srbiji zovu "Svapski sir" jel' moguce da je to taj sir?
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 00:20   #32
"Svapski sir" ti je nas obicni bijeli kravlji sir kojeg imas u svakom ducanu. Imas Dukatov s malo masnoce u casama od pol kile.
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:20   #33
U Hrvatskoj se prodaje svježi zrnati sir Kerniger na kojem piše i 'Cottage Cheese'.

Inače, nemam pojma kako izgledaju quark a ni cottage, ali ovi što pišu deklaracije valjda znaju
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:24   #34
Vidio sam quark, ali voćni u Konzumu...uvoznik je bio čini mi se Stanić, pa se možeš kod njih raspitati
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:40   #35
Quote:
Juraj2 kaže:
"Svapski sir" ti je nas obicni bijeli kravlji sir kojeg imas u svakom ducanu. Imas Dukatov s malo masnoce u casama od pol kile.
Potpisujem. Najsličniji okus i tekstura. Kak ovdje nema tog našeg mladog kravljeg sira, koristim kvark za štrudle, bureke i tako to.
Kvark može biti low fat, a može imati i do 40% mm. Tak da provjeri u receptu koju količinu masnoće sir mora imati.

Kerniger ni u ludilu, kerniger je slan, zrnat i izuzetno ukusan (meni), ali kvark nije posoljen i drugačije je teksture.

Osobno ne vjerujem da ćeš kvark naći u Konzumu, ali bi ga mogla naći u Kauflandu (njemački dućan).
Eventualno i u Lidlu (austrijski dućan) jer ga oni tu drže.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:43   #36
spomenula sam Kerniger jer je u uvodnom postu spomenut 'cottage' sir. a to piše na kernigeru. i napomenula kako pojma nemam kako izgledaju quark i cottage

a kerniger jest jako ukusan, ali nimalo slan. Meni.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:50   #37
U usporedbi sa kvarkom je. Vjeruj.
Kvark je prema mom mišljenju apsolutno bezukusno nešto (dok recimo, mladi kravlji sir bih maznula sam ovak i iz posude , nije da mi se jednom desilo da sam kupila sir za štrudl pa ga pojela ), ocijeđeni svježi kravlji sir, zmiksan, dodaju mu sve i sva kak bi bio iole jestiv kao namaz za kruh (kiselo i slatko vrhnje, začine....), u receptima se ipak koristi taj nezačinjen.

Može se pojesti s kiselim vrhnjem, ali ovdje umjesto svježeg kravljeg sira prije ću pojseti kerniger nego kvark.

Ah, i sad sam se sjetila! Ona posudica kernigera od 200 g koja u Zg košta oko 10 kuna, tu košta 30 centa (oko 2 kune). Fuj ih bilo!!!!!

Eh da, kerniger je cottage cheese
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:56   #38
cottage cheese je najslicniji kravljem siru, isto se moze kupiti low fat, i dosta je ukusniji nego quark, ali za kolace meni su oba odlicna.
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:57   #39
nemam priliku jesti DOMAĆI svježi sir. a kupovni mi je apsolutno nejestiv u neobrađenom obliku.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 20:51   #40
Hvala svima na odgovorima.
Moram priznati da mi jos uvijek nije sve jasno.
Kako me kuhanje nije nikada zanimalo (a ni sada me ne zanima) ali iz zdravstvenih razloga (taj sir mi je potreban za lijecenje i bas zato mi treba sa najvise 1% masnoce) moram neke stvari nauciti meni su vecinom svi ovi termini i nazivi nepoznati.
Meni bi trebao fermentirani kravlji sir (sto slicniji Quarku) (prirodni, tj. bez konzervansa i drugih dodataka) sa najvise 1% masnoce. Sad, da ne gnjavim sa raznim nazivima, kamo bi takvo sto bilo najbolje kupiti? Da li na trznici? (kako da budem siguran u kolicinu masnoce?) Jel' to taj od Dukata sta je netko spomenuo?
Vidio sam na trznicama kravlji sir ali to nije ono sta mi treba (ovo sta sam vidio je nakako kompaktno, nema one 'vode' oko njega).
Takoder me zanima gdje ima da se kupi "buttermilk" - pretpostavljam da bi to trebao biti mlijecno vrhnje (takoder sa najvise 1% masnoce).
BTW, gdje ima za kupiti kod nas taj Kerniger? Nisam ga nasao u Billi ni u Kauflandu (barem ne tu u Rijeci, zadnji put kad sam trazio).

Sorry ako sam dosadan ali eto, mnogo mi je toga nepoznato a nemam koga drugog pitati.

Pozdrav...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.