Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2013., 06:45   #141
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 20:33   #142
Crnkinje su ili debeloguze zdepaste ili strkljave,
nemaju ujednacene mjere
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 22:23   #143
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Crnkinje su ili debeloguze zdepaste ili strkljave,
nemaju ujednacene mjere
Lako za to, lice mi je najčešće problem...
Boja i kosa su mi prekrasni, zato su mi mulatkinje odlične...

Recimo Halle Berry, Alicia Keys, Rihanna i sl., sve su one mulatkinje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 03:46   #144
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Crnkinje su ili debeloguze zdepaste ili strkljave,
nemaju ujednacene mjere
pa,nebi se baš složio s tobom ,često sam u nigeriji točnije u lagosu, u barovima u koje zalazimo vjeruj mi stvarno jebeno zgodnih crkinja i mulatkinja se bez problema nađe,
dok u naprimjer u Temi (Gana)je situacija totalno drukčija i teže je nać,uočit neku "kvalitetniju robu"
__________________
the clairvoyant
alenkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 09:11   #145
Quote:
alenkr kaže: Pogledaj post
pa,nebi se baš složio s tobom ,često sam u nigeriji točnije u lagosu, u barovima u koje zalazimo vjeruj mi stvarno jebeno zgodnih crkinja i mulatkinja se bez problema nađe,
dok u naprimjer u Temi (Gana)je situacija totalno drukčija i teže je nać,uočit neku "kvalitetniju robu"
Previše organizama vrši simbiozu na njima za bilokakvo daljnje razmišljanje o barenju jedne takve
Sve crnkinje koje su bjelcima zgodne, manje-više imaju neke facijalne karakteristike bjelkinja pa tako i ova na slici gore - sive oči i oblik obrva kao u bjelkinje, ako gledaš samo oči i obrve vrlo lako ih možeš smjestiti na neku malo jače kvarcanu europljanku.
Ili "europćanku", jel tako Bozaniću?
Dajjal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 10:21   #146
Koju sam ja crnkinju vidjela prošlu subotu!!
Baš crnkinja ne mulatkinja...išla sam si po hamburger kod šipca na tržnicu Utrine,navečer oko 11...ona isto,izašla iz nekog auta sa dobrim frajerom...visoka negdje oko 180 u štiklama,tajice uže od kože a guza....jebote to nikada uživo nisam vidjela!!
Brijem da kad je udariš po njoj,još 10 min se trese...predobra!!
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 10:42   #147
Meni je odlična ova što je glumila oniu glupaču u princu iz Bel Aira. Zaboravio sam sad kako se zove. Inače crnkinje bas crnkinje su rijetko napete. Mulatkinje su puuuuno bolje. Baš imaju lijepu boju i kombinacija crnih i bijelih gena izgleda prejebeno. Kako kaže moj stric naši bijeli geni im ubiju onu njojnu crnačku (čitaj preveliki nos i usne)
__________________
"Travelling makes you witty, but he who departes dull shall return dull"

TIGR
diogen1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 10:44   #148
http://www.google.hr/search?hl=hr&gs...NouGhQebg4DQCw
__________________
"Travelling makes you witty, but he who departes dull shall return dull"

TIGR
diogen1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 22:13   #149
Crnkinje su jedno, a mulatkinje drugo... meni su puno ljepše i posebnije crnkinje, one prave Afrikanke
sky9418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 02:21   #150
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Lako za to, lice mi je najčešće problem...
Boja i kosa su mi prekrasni, zato su mi mulatkinje odlične...

Recimo Halle Berry, Alicia Keys, Rihanna i sl., sve su one mulatkinje
Moram se slozit sa ovim,jer velik dio crnkinja koje sam vidio su imale savrseno tijelo,ali u faci su bili ruzne ili prosjecne
Samo jedna crnkinja iz Kolumbije mi je bila savrsena u licu i tijelu,ta mi je top 3 zena koje sam ikad vidio
Ali u Kolumbiji ima dosta mijesanja,tako da postoji mogucnost i da ona nije bila 100% crnkinja,iako je boja koze bila bas crna
Meni zene iz Somalije znaju bit bas lijepe
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:40   #151
Quote:
Luđak iz hrv kaže: Pogledaj post
Moram se slozit sa ovim,jer velik dio crnkinja koje sam vidio su imale savrseno tijelo,ali u faci su bili ruzne ili prosjecne
Samo jedna crnkinja iz Kolumbije mi je bila savrsena u licu i tijelu,ta mi je top 3 zena koje sam ikad vidio
Ali u Kolumbiji ima dosta mijesanja,tako da postoji mogucnost i da ona nije bila 100% crnkinja,iako je boja koze bila bas crna
Meni zene iz Somalije znaju bit bas lijepe
Bio sam u jednom etiposkom restoranu i konobarice su preseksi. isto ovakav tip žene kao ova iz Somalije. vitke kao gazele, jako jako ženstvene i baš elegantne. Prekrasne uglavnom. Imale su neke, ne znam kako da ih nazovem, ali Erykah Badu nosi tako nešto, na glavi i baš su bile predobre. I da, nisu crne crne kao npr iz Nigerije nego više onako kao mulatkinje
__________________
"Travelling makes you witty, but he who departes dull shall return dull"

TIGR
diogen1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:52   #152
Mulatkinje da, sex izvire iz njih ali crnkinje mi baš i nisu napete.Isto ko i naše bjelkinje blijede ko kreč ala Nikol Kidman i takve, bzv
__________________
kaj te briga!?
stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 00:07   #153
I Romkinje se mogu nazvati mulatkinjama... hah
sky9418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:04   #154
crnkinje su predobre, nisam znao kako su lude za bjelicma dok nisam bio u USA., bas su zgodne, seksipilne, dize mi se cim ih vidim... imaju prebrutalnu guzicu, zenstvene su i prekrasan osmijeh i kosu.. treba to trpat od jutra do sutra
monaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 10:17   #155
Jesam i opet ću...jednostavno imaju drugačiji okus poljubca i mačkice!

A sada vas ostavljam malo uz glazbu:
www.youtube.com/watch?v=TZtiJN6yiik
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 14:14   #156


https://www.youtube.com/watch?v=DswpFhX_vz0
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:32   #157
ljetos sam bio samo 2 dana na moru i za oko su mi zapala jedna crknkinja i jedna mulatkinja. Majke mi da sam se zaljubio ali je drugi dan nije bilo više a mene nije treći i to je to. Predobre.
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 20:09   #158
[SLIKA OBRISANA]
ovo bi siso, nebi se ni briso
__________________
Uzalud vam tvrd svirači :)
BuNj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:52   #159
Quote:
diogen1984 kaže: Pogledaj post
Bio sam u jednom etiposkom restoranu i konobarice su preseksi. isto ovakav tip žene kao ova iz Somalije. vitke kao gazele, jako jako ženstvene i baš elegantne. Prekrasne uglavnom. Imale su neke, ne znam kako da ih nazovem, ali Erykah Badu nosi tako nešto, na glavi i baš su bile predobre. I da, nisu crne crne kao npr iz Nigerije nego više onako kao mulatkinje
To je zato što su iste rase kao i mi - Caucasian. Mislim da bi to na našem bilo Europeidi.

Naravno, postoji više definicija rase. Problem je što se neke definicije miješaju, pa je tako negdje caucasian sinonim za bijalca.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Lako za to, lice mi je najčešće problem...
Boja i kosa su mi prekrasni, zato su mi mulatkinje odlične...
Meni je najveći problem, govoreći o Afroamerikankama, karakter.
Ne mogu ih smisliti s tim preuveličavanjem emocija i reakcija. A to je poprilično čest slučaj kod njih. Čak oni koji se ponašaju "normalno" znaju biti diskriminirani jer nisu "black enough".
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:04   #160
jab jeba rijanu i bijons. evo i ovu šta je babunovič stavija , moždab još koju taku. inaće preveriran plavuše , al bi siguro nataka i crnkinju plavušu , ćistokrvnu crnkinju nisan nataka
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger