Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 21:19   #281
Završila sam Društveno veleučilište u Zg. Nekad davno sam studirala na Pravu u Zg i dala cijele 2 godine. Jel bi se sad npr.mogla prebacit u Osijek na Pravni fakultet i jel bi mi oni uopce priznali te ispite s Prava? Hvala na odg.
Sun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 18:32   #282
...

Ugl. nisam imala vremena čitati starije postove. Trebam samo jedan odgovor...
Dali se još mogu prebaciti na drugi fakultet.
Išla sam prvu godinu marketing, nisam dala sve ispite, a prvi semstar mi je opravdan... Tokom godine shvatila sam da me to nimalno ne zanima i da želim na povijest na kojem je ostalo slobodnih mjesta.
Da li se još stignem prijavit... Nisam u gradu u kojem studiram pa ne mogu na faxu pitat.

I još nešto me zanima. Ako mi je opravdan prvi semestar, a ja na drugom semstru nisam dala sve ispite... koliko otprilike plačam godinu i da li se to plača odmah na upisu ili tokom semestra?

Molim nekog hitno da mi odgovori u in-box. Hvala.

Trenutno frustrirana studentica.
petrarhistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 23:30   #283
Quote:
petrarhistica kaže: Pogledaj post
Ugl. nisam imala vremena čitati starije postove. Trebam samo jedan odgovor...
Dali se još mogu prebaciti na drugi fakultet.
Išla sam prvu godinu marketing, nisam dala sve ispite, a prvi semstar mi je opravdan... Tokom godine shvatila sam da me to nimalno ne zanima i da želim na povijest na kojem je ostalo slobodnih mjesta.
Da li se još stignem prijavit... Nisam u gradu u kojem studiram pa ne mogu na faxu pitat.

I još nešto me zanima. Ako mi je opravdan prvi semestar, a ja na drugom semstru nisam dala sve ispite... koliko otprilike plačam godinu i da li se to plača odmah na upisu ili tokom semestra?

Molim nekog hitno da mi odgovori u in-box. Hvala.

Trenutno frustrirana studentica.
ne možeš s marketinga na povijest samo tako... na ffzg moraš položiti prijemni. a prijave su odavno završile
jetsoverhead is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 03:35   #284
Na koje fakseve se može prebaciti s FOI-a? Glupo pitanje al molim vas za odg, koji su mu faksevi srodni? Ne postoji mogućnost da se prebacim ako završim godinu s foi-a na neki društveni fakultet, strane jezike il nešto?? Hvala.
drammaqirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 17:34   #285
Da li je netko upoznat s mogućnošću prebacivanja sa ffzd na ffzg,konkretno na smjer psihologije,jesu li dobar prosjek i svi položeni ispitni dovoljni za odobrenje zamolbe.Brucoš sam,a stvarno bih se volio dogodine prebacit
dream theater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 21:58   #286
Samo mali savjet svima koji imaju pitanje o prebacivanju...

Ako vam tu netko ne dogovori u neko razumno vrijeme, skoknite na naš pdf Fakulteti i visoka učilišta i nađite fakultete na koje bi se hteli prebacit, pa pitajte tam. Lako moguće da ćete tam prije dobit odgovor.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 09:03   #287
jel se moguće prebaciti s ekonomije u Rijeci na ekonomiju u Zagreb?
__________________
D
danci3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 12:42   #288
moguće je u polaganje razlike predmeta i dobar prosjek
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 22:07   #289
Hej ljudi!!
Zanima me dal itko zna da li postoji mogućnost prelaska s filozofskog ( germanistike ) na učiteljski fakultet (njemački smjer) ?
Donna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 15:28   #290
da li je moguce prebaciti se s jednog faxa na drugi odmah nakon zimskog semestra (sigurno ne,al eto da pitam za svaki slucaj)? upisala sam fax ali me taj fax uopce ne zanima a htjela bi se sto je prije moguce prebaciti na zeljeni fakultet
bambi101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:40   #291
Sigurno nije moguće.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 19:44   #292
Ima netko tko se prebacio s FER-a na ETFOS poslije prve godine da kaže šta treba i kak sve to ide?
mezozopimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 14:34   #293
Prebacivanje sa faxa na fax!

ekipa molim vas, hitno ako netko zna
jel moguce se sad prebacit na neki drugi fax
recimo u mom slucaju sa foia u varazdinu na dif u zagrebu?? ako netko zna...
zaaab21 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.10.2011., 21:02   #294
Prijepis ocjena- di,što, kako?

Ima li netko iskustva s time?

Znači lani sam bio na jednom faksu, a ove godine sam na drugom, opet prva godina. Primjetio sam da mi neki predmeti ( npr. matka) imaju više manje jedna program, pa računam zašto da mi je ne priznaju ako sam već položio to.

Zna li netko proceduru, što trebam sve obaviti, itd ...
bakar123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:30   #295
Quote:
bakar123 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s time?

Znači lani sam bio na jednom faksu, a ove godine sam na drugom, opet prva godina. Primjetio sam da mi neki predmeti ( npr. matka) imaju više manje jedna program, pa računam zašto da mi je ne priznaju ako sam već položio to.

Zna li netko proceduru, što trebam sve obaviti, itd ...
Odi u svoju referadu i pitaj ih, ponekad je dovoljno da ti predmetni profesor odobri, ponekad pročelnik i tako dalje.
Vjerojatno ce ti trebat prijepis ocjena koje dobiješ u referadi starog faxa.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 07:51   #296
Moze jedno jednostavno pitanje?
Koje su opcije da se na istom faksu promjeni studij prije zavrsenog diplomskog (s titulom bakalara), a da se to sacuva za neke buduce planove nastavka?
hvala!
rueDeCascades is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:50   #297
Quote:
bakar123 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s time?

Znači lani sam bio na jednom faksu, a ove godine sam na drugom, opet prva godina. Primjetio sam da mi neki predmeti ( npr. matka) imaju više manje jedna program, pa računam zašto da mi je ne priznaju ako sam već položio to.

Zna li netko proceduru, što trebam sve obaviti, itd ...


Ja sam se ove godine prebacila i kolko sam cula na svim faksevima kad te prebace traze prijepis ocijena i plan i program proslog faksa .

Bez tih dokumenata ti ne mogu priznati predmet.
U planu i programu je opisan predmet pa ako ima slicnosti bi ti se priznalo.

Meni je konkretno priznato sve položeno - ali samo jer sam dokumente na vrijeme donesla. Priznati predmeti su navedeni u ODLUCI O PREBACIVANJU , taj papir imas i ti ako je obavljeno prebacivanje.

Sad kad vec faks traje 3 tjedna( kod mene ) sumnjam da bi se ovi u referadi bavili mojim papirima jer se to obavlja prilikom upisa.
__________________
✽2.7.2010. - M ✽
orGinaLna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 19:47   #298
Quote:
orGinaLna kaže: Pogledaj post
Meni je konkretno priznato sve položeno - ali samo jer sam dokumente na vrijeme donesla. Priznati predmeti su navedeni u ODLUCI O PREBACIVANJU , taj papir imas i ti ako je obavljeno prebacivanje.
Čekaj, kaj je sad ovo?
Ja sam trenutno prva godina i htjela bi se prebaciti na drugi faks, ali navodno moram čekat slijedeću akademsku godinu i upast preko prijemnog. Barem ja tako mislim.

Kada se možemo ovako prebacivati kao ti? Moraju li biti srodni fakulteti?
thirsty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 21:18   #299
Prijelaz s jednog fakulteta na drugi

Ljudi bok!
Ima li onih koji su to ostvarili, dakle prešli s jednog fakulteta na drugi i koji su uvjeti, procedure? Konkretno me zanima prijelaz s Elektrotehničkog fakulteta Osijek na Tehničko veleučilište Zagreb. Godina je tek počela, još nisu ispiti krenuli pa da ne moram polagat razliku predmeta, pretpostavljam da je moguće, ali ako ima netko s više informacija i kako to izvesti...
markan14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 08:41   #300
Quote:
thirsty kaže: Pogledaj post
Čekaj, kaj je sad ovo?
Ja sam trenutno prva godina i htjela bi se prebaciti na drugi faks, ali navodno moram čekat slijedeću akademsku godinu i upast preko prijemnog. Barem ja tako mislim.

Kada se možemo ovako prebacivati kao ti? Moraju li biti srodni fakulteti?
Ja nisam morala cekati prijamni niti polagati drzavnu maturu ni slicno.

Objave na stranicama fakulteta rok i predas zamolbu za prebacivanje sa svom potrebnom dokumentacijom.
Znaci ti sad zavrsis ovu godinu , u 9.mjesecu najcesce idu te objave van. Treba ti prijepis ocjena i plan i program ovog faksa di si sad. + napisana zamolba

To se predaje , a ostali dokumenti kasnije ako je zamolba rijesena.

Kod mene na novom faksu se konkretno 4 studenta prebacilo na redovni i vise od 20 njih na vanredni faks.

Uglavnom su sve zamoblbe pozitivno rijesene.
__________________
✽2.7.2010. - M ✽
orGinaLna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.