Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Brazila:
negledljiva 2 10.00%
podnosljiva 5 25.00%
dobra 8 40.00%
vrlo dobra 3 15.00%
odlicna 1 5.00%
vrhunska 1 5.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 15:30   #341
Eto, hvala na pojašnjenju zašto trebamo, a ti pogotovo, stavljati linkove. Stavljaj linkove.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:57   #342
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ovo prvo i drugo boldano ti je jedno te isto , samo je drugacije formulirano!, namjerno isto i drugacije formulirano da nebi bilo zabune!

Procitao sam iskreno govoreci jedno 200 knjiga , knjiga a ne slikovnica da nebi bilo opet zabune, vidim da se lako zbunjujes pa da apostrofiram!
I prvo i drugo je notorna glupost! Ako hoćeš mogu ti i objasniti zašto, iako nije tema za to. Možda na chatu kasnije...

@dmv, da je recimo Vettel uzeo prvenstvo, to bi bilo po tebi nezasluženo, jer ga je tim favorizirao?!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:55   #343
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
I prvo i drugo je notorna glupost! Ako hoćeš mogu ti i objasniti zašto, iako nije tema za to. Možda na chatu kasnije...

@dmv, da je recimo Vettel uzeo prvenstvo, to bi bilo po tebi nezasluženo, jer ga je tim favorizirao?!
Mislim da je Dmw bio jasan u vezi toga!

Rekao je da ce biti za njega bolji onaj koji osvoji naslov, to je rekao jos pocetkom sezone i nekoliko puta ponavljao koliko se sjecam.

Da je Vettel uzeo naslov normalno da bi ga sazluzio, kakco favoriziranje, nije bilo potrebe za favoriziranjem jer je Kimi bio jednostavno prespor , a sam Kimi niti jedanput u sezoni nije pomogao Vettelu osim u Madarskoj ali na toj istoj stazi je i Bottas pomogao Hamiltonu.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:09   #344
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post

@dmv, da je recimo Vettel uzeo prvenstvo, to bi bilo po tebi nezasluženo, jer ga je tim favorizirao?!


Zasto sad mesas Fetela? Da si pratio moje izjave rekao sam da bi ja prvi cestitao Fetelu na pobedi Hama i priznao bi da je bolji od njega. Kakav Kimi ni senka.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 07:38   #345
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


Zasto sad mesas Fetela? Da si pratio moje izjave rekao sam da bi ja prvi cestitao Fetelu na pobedi Hama i priznao bi da je bolji od njega. Kakav Kimi ni senka.
Da pojednostavnimo... samo odgovori sa da ili ne.
Da li je Rosberg zaslužio svoju titulu u borbi sa Hamiltonom?
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:26   #346
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Da pojednostavnimo... samo odgovori sa da ili ne.
Da li je Rosberg zaslužio svoju titulu u borbi sa Hamiltonom?
Da!! Apsolutno!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:45   #347
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Da pojednostavnimo... samo odgovori sa da ili ne.
Da li je Rosberg zaslužio svoju titulu u borbi sa Hamiltonom?
Ti meni postavljas pitanje a nisi odgovorio na moje:

Quote:
Ako njihov tim moze birati koji ce od njihova dva vozaca biti sampion kako je oni onda mogu zasluziti?
Prvo odgovori ti meni pa cu ja tebi
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:45   #348
interlagos je odlična staza neravna na brežuljku u70ima se vozilo 8 km sada 4 km,no ona staza u riu de janeiru je bila dobra ali vidio sam da su je srušili zbog olimpijade sada su tamo stadioni užas
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.