Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 18:17   #21
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A gdje sam ja napisala da samo ti kriv?
pa nisi, ali tako ispada gledajući tok događaja...

Quote:
Samo, većina forumaša zbog pobrisanih postova časti me nemoralnim ponudama na PP a ti se buniš na PŽK
e jel se vidi sad ko je moralan ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 18:27   #22
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
- misliš da netko, tko bijesnim osobnim napadom reagira na predočenje činjenica koje pokazuju kako nije u pravu -nema psihičkih problema ?

- nakon rasprave u kojoj netko decidirano pokaže kako mu ništa nije jasno, kažnjivo je to ustvrditi ?

- Nerazumni, koji od početka svoga kloniranja, iz posta u post valja ovakve bisere koji veze nemaju sa temom, je logičar ili "logičar" ?
Imao, nemao - nije na nama da o tome sudimo. Barem ne javno. I da - reći nekome da je za psihijatriju, a na temelju neke rasprave, koja uz to nije na forumu gdje se daju psihološki savjeti, jest uvreda.
I čiji je Nerazumni klon?

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
- dozvoljeno je neargumentirano ocrnjivati i pljuvati razum, logiku i znanost, ali nije dozvoljeno tome se usprotiviti ?
Nije moja (naša) krivica ako netko ne može/ne želi/ne zna argumentirano raspravljati. Gdje je rečeno da se ne smiješ usprotivit? Samo to učini na adekvatan način, a ako misliš da je tvoja replika nepravedno kartonirana/izbrisana, prijavi post na kojeg si odgovarao.
Btw, jasno je da i sama replika može biti neadekvatna, neovisno o citiranom postu.


Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Sori i te kako me se tiču ako me se kartonira zbog jednakog načina ophođenja prema drugima koji se ne kartonira kod njih.
A nisi pomislio da si koji put ti taj koji "započinje"? A ako misliš da trollaju, nemoj im odgovarati.

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
A koji se to točno put treba uzdržat od komentiranja svega ? I što je to "sve" ? "Alternativni" oftopik je o.k., ali haramovi komentari na iste se ne toleriraju ? Da znam za ubuduće...
Nema puno alternativnog offtopika. Jedan krene i nakon toga uslijedi lančana reakcija. Ti jako dobro znaš što sam rekao i na što sam mislio, a ako ne znaš procijeniti kada na nešto treba reagirati, a kada ne, ja tu ne mogu puno pomoći..

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Molim!? Neko kao henkak je ontopik, i opus mu je potreban ? Ili Nerazumni koji ni slova u vezi s temom Nibiru nije napisao, već pokušava progurati ono što se ni na Religiji ili Filozofiji ne usudi ?

Ako je Alternativa, nije psihijatrijska ustanova gdje pacijenti pizde na one koji im predoče činjenice koje ne podupiru njihova razmišljanja.
Ako misliš održati minimum tolerancije, trebaš pokazati da pljuvanje ničijih stavova nije prihvatljivo, ne samo onih alternativnih.
Alternativa pdf postoji da bi ljudi kao henkak i Nerazumni mogli reći ono što misle, inače bi u slučaju odlaska na npr. PZ pobrali karton, a vrlo vjerojatno i parcijalu. To je špranca odavna na Forumu.

Pljuvanje stavova nije prihvatljivo i tu se slažemo. Međutim, ako ćemo se striktno držati toga, ode pola pdf-a baj baj. Ti ni ne znaš koliko se toga briše jer je "too much".
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 04:44   #23
Quote:
...
Alternativa pdf postoji da bi ljudi kao henkak i Nerazumni mogli reći ono što misle, inače bi u slučaju odlaska na npr. PZ pobrali karton, a vrlo vjerojatno i parcijalu. To je špranca odavna na Forumu.

Pljuvanje stavova nije prihvatljivo i tu se slažemo. Međutim, ako ćemo se striktno držati toga, ode pola pdf-a baj baj. Ti ni ne znaš koliko se toga briše jer je "too much".
Ti npr. ovo nazivaš izražavanjem mišljenja?

Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
na ovom forumu ima tone gluposti,ali ovo je JEBENI VRH HAHAHAHAHAHAHA
kakve glupace isss
90 posto ovih praznoglavih tuka navodi kao neke "kriterije" a pada cim ih neko pogleda
najjace su ove koje trabunjaju o rukovanju,da mi je vidjeti vas mocni stisak ruke hahahah vrh idiotizma,vrh
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
kakav debil
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
aaaaaahahahahahahahahhahahahaha
pa ovaj lik nezna niti recenicu pravilno srociti
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
treba stisnuti poreze tupanima koji imaju preko 20 tisuca postova po raznoraznim forumima.
Frajer s 27k postova nekome govori da je jebivjetar hahahah
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
ajde onda mars natrag na ljes ili zenski kutak raspravljati o smecu o kojem vec tamo razgovarate.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
inace mi na zivce idu ovi krscani i pripadnici drugih religija,ali ti si takodjer totalni imbecil.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
naravno,najlakse je samo srati,svugdje oko nas su bezumnici koji ti se smiju ako nesto pokusas uciniti ili promjeniti,i najpametniji su unutar svoja 4 zida,misle da su popili svu pamet svijeta a u biti su jadnici i beskicmenjaci,imaju razmisljanja samo unutar svoje ogranicene kutije,s takvima ne mozemo niti ocekivati promjene bar jos neko vrijeme.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
poserem se u usta tebi,astrobobu i svim ostalim "znanstvenicima" na ovom forumu,nadjite si zivot paraziti krzljavi.
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post

vidim tvoje postove na ovoj temi,vjerojatno su ti i ostali takvi,neda mi se pregledavati,ali iskreno mislim da si ti zapravo iskompleksirana glupaca,aj bok.
... itd...

momak je zbilja neprocjenjivi doprinos za podforum Alternativa, Forum.Hr, i ljudski rod općenito, ima i 1 (jednu) temu otvorenu... ostale slične nikove neću citirati...
Kako li tek izgleda to "too much" koje se briše i kartonira? -Aha, znam; kad haram takvome na kraju kaže da ima psihičkih problema...


Ovo inzistiranje na forumskoj kurtoaziji prema onima koji "doprinose tematski" (dok komuniciraju svinjski) već prelazi u uvredu za zdrav razum... čak i na Alternativi...

Zadnje uređivanje haram : 02.05.2012. at 04:53.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:51   #24
Od svega ovoga što si citirao, moj propust je samo jedan. Pazi - jedan. Ne tiče me se što rade/ne rade ostali modovi na svom pdf-u. Također mi nije jasno kako si uspio citirati izbrisane postove. Očito na dotičnog imaš nekakav pik, a na vama je da to riješite među sobom.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 14:57   #25
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Od svega ovoga što si citirao, moj propust je samo jedan. Pazi - jedan. Ne tiče me se što rade/ne rade ostali modovi na svom pdf-u. Također mi nije jasno kako si uspio citirati izbrisane postove. Očito na dotičnog imaš nekakav pik, a na vama je da to riješite među sobom.
Nemam ja na dotičnog pik, taj ima pik na cijeli svijet, i nije jedini na tom podforumu... ti si spomenuo kako takvi imaju pravo na iznošenje mišljenja jer tematski doprinose, a ja primjećujem da je to sve skupa bulšit; od iznošenja takvih "mišljenja" do nesimetrične tolerancije u njihovu korist...
a postovi koje sam citirao tada su bili vidljivi (valjda je još netko zapazio ovu temu)... i što to znači da to "riješimo među sobom", na koji način? Na forumu ne možemo, pa onda -slanjem opscenih peemova -ili da se potražimo u nekoj mračnoj uličici -ili šta?

Ali mene zanima kako netko može mene (ili općenito čitav segment ljudi koji razmišljaju logički konzistentno) okvalificirati kao psihički poremećenog (s namjerom vrijeđanja), i još proći bolje kad mu se uzvrati istom mjerom ali argumentirano (ili misliš da je normalno da, u anonimnoj komunikaciji, netko na predočenje činjenica koje pokazuju kako nije u pravu -reagira bijesnim osobnim napadima?) -ovo se u prvom redu odnosi na moj kartonirani odgovor Kerefeku (pogledaj kakve si mu sve meni upućene postove izbrisao pa reci tko ima pik na koga), ali je primjetljivo i šire...
Zapravo me i ne zanima, sve mi je jasno -samo sam poželio da to ovako tematski izdvojeno istaknem, jer bi na Žalbama za kartone prošlo prilično nezapaženo i obrađeno automatizmom bez želje da se uđe u neke detalje.

Pišem ovo zbog iskrene želje da se komunikacija na tom podforumu malo popravi, jer bi mogao biti zgodna nadopuna ili protuteža Prirodnim znanostima (u smislu razbijanja zabluda i tabua kako u znanosti tako i u pseudoznanosti), samo toga neće biti dok god se budu tolerirali razni psihotični ispadi s ruba pameti, a gušile reakcije na njih. Dobro, i ja sam u nekoj mjeri kriv jer više nemam strpljenja, kao u početku, svaku dlaku ispravljati u toj šumi nebuloza -ali brate mili nemam ja moderatorske alate pri ruci
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 16:14   #26
Evo pokušat ću razjasniti barem jednu nedoumicu - zašto ti kad uzvratiš na vrijeđanje vrijeđanjem ali i argumentima dobiješ karton, a onaj kome si izvratio ne (iako bilo bi mi lakše da si stavio konkretni primjer): vrijeđanje bez argumenata ja odmah brišem, a tvoji odgovore mi se ne da brisati upravo zbog toga što u njima ima i argumenata, ali ne mogu pustiti nekažnjeno ni vrijeđanje.

Slažem se da možda ne izgleda logično, ali primjetila sam da većina korisnika se više ljuti na izbrisani post nego na karton , a u zadnje vrijeme dosta korisnika se žali na "prelabavo" moderiranje, i da na pdf-u se tolerira ono što na drugim dijelovima foruma nije.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.