Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 00:06   #1
Wink "Kreteni" i ženski odabiri

Svaka djevojka se barem jednom u životu s njima susrela. Često se prijateljicama jadala i nazivala ih muškim svinjama, debilima, kretenima. Proklinjala cijeli muški rod! „svi su oni isti,svi žele samo jedno“

Osobno mi je najdraži naziv za takve dečke kreteni. I ja sam jedan od mnogih. Ustvari jako je mnogo „kretena“ s kojima se djevojke susreću pa sam ih odlučio razvrstati u par skupina.

1. Urođeni kreten – vrlo lako ga je prepoznati ovaj tip kretena. U društvu se ponaša bahato,čak pomalo bezobrazno,al mu to svi toleriraju jer ipak je on pravi muškarac – alfa mužjak. Jebe sve što stigne a cure tretira kao zabavu. U gradu svi znaju ko je i kakav je. Odmah na prvu se vidi sto traži, što želi –donosi nevolju i ništa više. Koristi žene kako bi zadovoljio potrebe i podigao ego. Takav tip kretena je sposoban djevojku dovesti do dna samog dna. Djevojka koja je otišla s njim..ili za njim znala je u što se upušta. Jasno su je upozorili da je kreten kakvog nema,a i sama je mogla zaključiti kako se odnosi prema drugima. Možda je htjela biti gažena,a možda se naivno nadala da je ona „prava“ i da ce ga preobratiti. Urođeni kreten je polako počinje omalovažavati ostavljajući je samu na rođendan, ili vrijeđati je vani pred prijateljima. Upravlja njome kao marionetom. Ona postaje sve jadnija i jadnija. Gubi prijatelje, i na faksu joj više ne ide. Naime nitko više ne trpi njene dugometražne priče o njenom dečku kretenu kojeg će ostaviti a već sutra mu leti u zagrljaj. On je počinje varati jel on to može. Ona saznaje za prijevaru ali i dalje ga ludo voli, čak još i više nego prije. I to se tako razvlači sve dok on ne odluči da je gotovo il dok ne nađe sljedeću žrtvu. Naime njemu odgovara potlačena djevojka koja će tolerirati varanje i usput mu kuhati večere i s kojom će imati sigurnu ševu. Urođeni kreten se naime ipak može preobratiti ali..samo na kraći period. Zaljubi se u neku superbitch girl. Tada se smiri ali samo dok zaljubljenost traje 1-3 godine recimo. Kad zaljubljenost prođe on opet poželi švrljati. No ovaj puta je oprezniji jer mu je ipak stalo do njegove ljubavi. Ne želi prokockati uloženi trud. Zna da superbitch ne prašta. Nalazi se u potpunoj tajnosti s ljubavnicama i prodaje priče kako mu je teško prekinuti s curom s kojom je već 3,5,7 godina.. Zavlači ljubavnicu,a zatim je ostavi i traži novu. Urođeni kreten je najpoželjniji ali i najgori tip kretena.

2. Kreten dobrica – nekoć je on bio stvarno jako dobar dečko. Čak predobar. Zaljubio se u krasnu djevojku. No on nju nije zanimao. Zanimao ju je urođeni kreten. Dobrica kreten joj je bio samo dobar prijatelj i tako ga je doživljavala iako se on uvijek nadao da će nešto biti. Iskorištavala je maksimalno. Uzimala sve što joj je dobrica nudio –plaćao kave,pica, vodio je na večere, pomagao joj u poslu,na faksu. Nakon što je napokon smogao hrabrosti priznati joj sve ona ostaje zatečena. Ne zna što će! Odluči još ga malo zavlačiti jer ne želi izgubiti sve moguće privilegije koje je s njim imala. Nakon dužeg odugovlačenja donosi njemu pogubnu vijest – da definitivno nema nade za njih. Nakon toga kreten dobrica pati. Posveti se faksu,poslu,teretani, razmišljanju i opijanju. Jako je povrijeđen. Toliko ulaganja truda(i svega ostalog) u ništa. Nakon što se donekle oporavio, na sljedećoj curi iskaljuje svoj bijes,svoju patnju. Uvidjevši da je dobrotom pogriješio prema svakoj sljedećoj se ponaša kao kreten. S tim ponašanjem ne može pogriješiti. Može ili odbiti ili dobiti curu bez previše utrošenog truda i vremena. Ovdje spadaju i dobri dečki koji su bili iskorištavani od različitih vrsta sponzoruša.

3. Slučajni kreten – nakon što je djevojka hodala s prva 2 tipa kretena, pokuša pronaći nekog stvarno dobrog. Upoznaje stvarno dragog dečka i sigurna je kako će mu zavrtiti tlo pod nogama. Napokon će ona nekome manipulirati i neko će je držati kao kap vode na dlanu i cijeniti. Djevojka planira noć koja će završiti baš kako je ona zamislila do najsitnijih detalja jer joj se planovi nikad prije s dečkima nisu mogli realizirati. Nije mogla manipulirati ni urođenim ni kretenom dobricom. Međutim slučajni kreten javlja ta neće moći doći, da ima rođendan. Jer je on jako dobar dečko i mora doći na iznenadni rođendanski tulum kod dugogodišnjeg prijatelja i otkazati djevojci. Ona se nad njim postavlja nadmoćno, misli da može manipulirati pa mu postavi ultimatum – ili dolazi kod mene ili je s nama gotovo! Slučajni kreten ne razumije zašto je tako nerazumna i odlazi na rođendan. Djevojka ga čeka, sigurna je da će doći. Kada shvati da on stvarno neće doći počinje razmišljati. Razmišlja dugo u noć. Odlučila je da je gotovo, da on ne može naći bolju od nje. Prošlo je par dana i on je ne zove. To ju kopa i brine, osjeća se pomalo jadno. Samopouzdanje joj se srozalo ali se osjeća pomalo zaljubljeno. Odluči ga nazvati i kada se nađu sve stvari izglade. Slučajni kreten napravi još par sličnih „pogrešaka“ i ona je totalno in love. Počinje trčati za njim, pomalo ga guši. A on shvaća da što je lošiji da je ona luđa za njim. Jednostavno sasvim slučajno i neplanirano je postao kreten.
Ja sam osobno ovaj tip kretena. Nisam to htio biti,ali jednostavno dogodilo se.

4. Jadni kreten – ovo je očajan tip kretena. Za kojeg svi živi znaju da je očajan i da mu kretenizam ničem ne služi. Piše poruke 20-ak cura u isto vrijeme. Previše javno pati za pizdom. Želi na sve načine doći do seksa ili djevojke ali nije baš nešto pametan pa su mu svi potezi previše jadni i patnički. Ovaj tip kretena je kreten kojem se izruguju i žene i muškarci. U slučaju da ima love taj tip kretena može uloviti i pokoju jeftinu sponzorušicu.

5. Nekreten – ovo je stvarno nepokvariva dobrica. Uvijek završava u suzama. Iz nijedne veze ništa ne uči. Ženama je često s njima dosadno. Mora biti stvarno zgodan da bi zadržao djevojku.

6. Ostale mutacije kretena : ovdje su svi oni koji nisu niti u jednoj od navedenih skupina.

Evo to bi bilo to od mene. Sada par pitanja za pokretanje teme.
Za cure:
1. S kojim tipom kretena najčešće završite,odnosno kojeg tipa kretena birate?
2. Što je toliko neodoljivo u tome da smo bezobrazni prema vama i da vas gazimo?
3. Imaju li nepokvarive dobrice ikakve šanse?
4. Od koliko ste likova same napravile kretena a da je prije vas bio dobrica?
5. Dali bi kreteni opstali bez vas djevojaka?? Odnosno zašto podržavate svojim postupcima kretene na sve moguće načine!
6. Zašto svaka djevojka ogovara drugu kako je jadnica i kako si dopušta da je tako gazi, a onda ona dopusti to isto,ako ne i još gore?
Za dečke:
1. U kojem tipu kretena se najviše pronalazite?
2. Kada ste shvatili da kretenizam pali?
3. Jesu li vas djevojke napravile kretenima?
jasamnebitan is offline  
Old 21.08.2012., 00:11   #2
Kreten dobrica definitivno samo što nikad nisam ni dospio van frendzonea...
Rocco18 is offline  
Old 21.08.2012., 00:14   #3
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Kreten dobrica definitivno samo što nikad nisam ni dospio van frendzonea...
znaci zapravo si još nepopravljiva dobrica. jer kreten dobrica je onaj koji je zapravo totalno dobar ali iz toga nauči lekciju i postane gad. odnosno kreten.

kad postaneš kreten neces biti više u friendzone-u
jasamnebitan is offline  
Old 21.08.2012., 00:21   #4
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
....
Jeste, ova zadnja, napravila broj 2 od mene, donekle, ne u detalj opisano, ali tako otprilike.

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.08.2012. at 00:48. Reason: NE quotajte ogromne postove, ovako napravite!
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:27   #5
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
4. Od koliko ste likova same napravile kretena a da je prije vas bio dobrica?
Kladim se da ce na ovo pitanje pasti najvise odgovora
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 21.08.2012., 00:29   #6
Quote:
Divine Heresy kaže: Pogledaj post
Jeste, ova zadnja, napravila broj 2 od mene, donekle, ne u detalj opisano, ali tako otprilike.
a to su malo karikirane pričice...hehe ima različitih varijacija kako cura može od dobrog dečka napraviti debila..

uglavnom pitanja su samo za pomoć da se RASPRAVA ODVIJA..ali slobodno komentirajte,pitajte,iznesite svoje teze..i sl..
jasamnebitan is offline  
Old 21.08.2012., 00:32   #7
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
a to su malo karikirane pričice...hehe ima različitih varijacija kako cura može od dobrog dečka napraviti debila..

uglavnom pitanja su samo za pomoć da se RASPRAVA ODVIJA..ali slobodno komentirajte,pitajte,iznesite svoje teze..i sl..
Ne samo od dobrog decka, nego od veseljaka napraviti deprimiranog, iskoristenog kretena. Naravno, zenske nisu iskljucivo same krive za to, krivi smo i mi koji smo si to dopustili.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:34   #8
ja se recimo volim u samom startu napraviti kretenom, ili barem polukretenom
a onda stvar polako razvijati u tom nekom zacrtanom kretenskom pravcu.
Onda mi se ne može dogoditi da me netko drugi pravi kretenom, kad sam se već sam tako predstavio
Štaviše, mrskom neprijatelju izbijam sve poluargumente iz nalakiranih ruku
jer ne može mi se čak ni u pijanstvu prigovoriti što sam kreten jer sam već priznao da jesam to, kreten.
Zero kreten.
Nulta točka kretena.



jel vidiš u prvom postu da jesam kreten?
...šta kreten, slabo je reći kreten, ultra kreten s tri decimale i srebrnim pleterom povrh

Prijatelju, ti nemaš zašto biti histeričan. Samo trebaš prihvatiti stanje stvari takvo kakvo jest.
Muški jesu kreteni ali svejedno...žene vole kretene, zaljubljuju se u kretene, jebu se s kretenima, udaju se za kretene i djecu rađaju samim kretenima.
Ponekad nisu zadovoljne sa svojim kretenima i onda idu potražiti još većeg kretena. I što je najbizarnije...u moru kretena one uvijek uspiju naći najvećega.

Žene imaju osjećaj uhvatiti dobru priliku.
Imaju taj nagon.
Praiskonski nagon za produženjem ljudskog kretenluka.
Pronalaze bit.

I zato kažem, slobodno budi kreten i uživaj u svom kretenluku, toplo preporučam
HayabusaG-Rider is offline  
Old 21.08.2012., 00:35   #9
svaka cura treba proći to da bude/izađe sa idiotom to je to, lekcija

Depeche E. is offline  
Old 21.08.2012., 00:36   #10
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
ja se recimo volim u samom startu napraviti kretenom, ili barem polukretenom
a onda stvar polako razvijati u tom nekom zacrtanom kretenskom pravcu.
Onda mi se ne može dogoditi da me netko drugi pravi kretenom, kad sam se već sam tako predstavio
Štaviše, mrskom neprijatelju izbijam sve poluargumente iz nalakiranih ruku
jer ne može mi se čak ni u pijanstvu prigovoriti što sam kreten jer sam već priznao da jesam to, kreten.
Zero kreten.
Nulta točka kretena.



jel vidiš u prvom postu da jesam kreten?
...šta kreten, slabo je reći kreten, ultra kreten s tri decimale i srebrnim pleterom povrh

Prijatelju, ti nemaš zašto biti histeričan. Samo trebaš prihvatiti stanje stvari takvo kakvo jest.
Muški jesu kreteni ali svejedno...žene vole kretene, zaljubljuju se u kretene, jebu se s kretenima, udaju se za kretene i djecu rađaju samim kretenima.
Ponekad nisu zadovoljne sa svojim kretenima i onda idu potražiti još većeg kretena. I što je najbizarnije...u moru kretena one uvijek uspiju naći najvećega.

Žene imaju osjećaj uhvatiti dobru priliku.
Imaju taj nagon.
Praiskonski nagon za produženjem ljudskog kretenluka.
Pronalaze bit.

I zato kažem, slobodno budi kreten i uživaj u svom kretenluku, toplo preporučam
Znas da ima tu nesto, jer ako o nekoj osobi koju jos ne poznas, mislis ono najgore, pa i to da je kreten, mozes se samo pozitivno iznenaditi.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:39   #11
Quote:
Divine Heresy kaže: Pogledaj post
Znas da ima tu nesto, jer ako o nekoj osobi koju jos ne poznas, mislis ono najgore, pa i to da je kreten, mozes se samo pozitivno iznenaditi.
da se razumije nemam ja ništa protiv kretena. i sam kao što rekoh sam bio prema nekoj kreten.

ali mi je interesatno kako djevojke svjesno sebe dovedu do samog dna
jasamnebitan is offline  
Old 21.08.2012., 00:41   #12
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
da se razumije nemam ja ništa protiv kretena. i sam kao što rekoh sam bio prema nekoj kreten.

ali mi je interesatno kako djevojke svjesno sebe dovedu do samog dna
Cuj, u mom slucaju je zenska ciljano radila kretene od muskaraca, nisam bio jedini, dakle, moglo bi se reci da joj je to bilo zanimanje u neku ruku.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:44   #13
Quote:
wicked666 kaže: Pogledaj post
To je to. Nije mi jasno kako netko može sebi dopustiti da netko drugi od njega napravi nešto šta nije, to samo govori o jačini karaktera te osobe a pari mi se da muški postaju sve više i više slabiji naspram žena, nažalost to sve više i više vidim u svom okruženju
Ajmo ovako, iz rupe si izasao, za rupu zivis, u rupi ces zavrsiti. Sve se vrti oko te rupe/pichke.

I ja priznajem javno da je od mene napravila kretena, nisam pola covjek kakav sam bio prije nje, dovoljna je bila samo ta jedna kucka da unisti sve ono dobro u covjeku, a kao sto rekoh, kada ne povuces rucnu na vrijeme, dodje do ovoga.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:44   #14
Quote:
Divine Heresy kaže: Pogledaj post
Znas da ima tu nesto, jer ako o nekoj osobi koju jos ne poznas, mislis ono najgore, pa i to da je kreten, mozes se samo pozitivno iznenaditi.
Naravno, jer kad bolje razmotriš stvari to je samo nadmetanje dvije kretenske skupine. Utakmica u kojoj se takmičimo tko će koga napraviti većim kretenom.

Ponekad se ugodno iznenadiš i kažeš, gle...pa ovaj nije totalni kreten!


Onda se s njim oženiš i ispadneš kreten
HayabusaG-Rider is offline  
Old 21.08.2012., 00:48   #15
Quote:
HayabusaG-Rider kaže: Pogledaj post
Naravno, jer kad bolje razmotriš stvari to je samo nadmetanje dvije kretenske skupine. Utakmica u kojoj se takmičimo tko će koga napraviti većim kretenom.

Ponekad se ugodno iznenadiš i kažeš, gle...pa ovaj nije totalni kreten!


Onda se s njim oženiš i ispadneš kreten
Tocno to, ali, to je zivot. Ima jedan slucaj, dogodio se kada sam bio jos djete, imao sam psa, taj pas si je nasao kuju, cesto su bili skupa, pomislih, biti ce mladih. Donosio joj je igracke, hranu, lizao ju, sve sto psi tako rade.

Jedne veceri, kisa je padala, pogledam, moj pas stoji pred kucicom na kisi, sav mokar, pogledam u kucicu, a ta kuja se jebe s drugim u njegovoj kucici, u kucici koju smo mu moj otac i ja napravili. Nebih htio reci sta sam napravio, nebi valjalo javno, ali vidis, ima toga i medju zivotinjama, a paralele mozes povuci i sa ljudskim zivotom.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:49   #16
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
1. S kojim tipom kretena najčešće završite,odnosno kojeg tipa kretena birate?
ništa od navedenog.

Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
2. Što je toliko neodoljivo u tome da smo bezobrazni prema vama i da vas gazimo?
nema mi ničeg neodoljivog, odbija me takvo ponašanje.

Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
3. Imaju li nepokvarive dobrice ikakve šanse?
valjda

Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
4. Od koliko ste likova same napravile kretena a da je prije vas bio dobrica?
nijednog

Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
5. Dali bi kreteni opstali bez vas djevojaka??
bi, jer su kreteni

Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
6. Zašto svaka djevojka ogovara drugu kako je jadnica i kako si dopušta da je tako gazi, a onda ona dopusti to isto,ako ne i još gore?
gluposti, ne ogovara svaka, niti svaka gore završi od one koju eventualno ogovara

Zadnje uređivanje pizdekalo : 21.08.2012. at 01:02.
pizdekalo is offline  
Old 21.08.2012., 00:51   #17
prema ženama se odnosimo kao KRETENI..
ili ako one stvore od nas kretena...
ili ako nam one dopuste to...
jasamnebitan is offline  
Old 21.08.2012., 00:58   #18
Quote:
wicked666 kaže: Pogledaj post
ako si stvarno rođeni kreten i tako se odnosiš prema svima



ako si jebeni papak koji je dozvolio da do toga dođe



ako si glup da prihvatiš da budeš kreten iako nisi
Ali vjerujem da kada jednom ispadnes kreten jer si dozvolio da do toga dodje, drugi puta sigurno neces vise, kad se jednom opeces, postanes oprezan.
Divine Heresy is offline  
Old 21.08.2012., 00:58   #19
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
prema ženama se odnosimo kao KRETENI..
ili ako one stvore od nas kretena...
ili ako nam one dopuste to...
Kako koji muškarac, naime...
Kao i kako koja žena...
Ovdje bih rekla - samo ako su oboje malo mutavi...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 21.08.2012., 01:06   #20
ako si jebeni papak koji je dozvolio da do toga dođe
ponekad se desi da ispadneš papak,htio - ne htio, ili si jednostavno još neiskusan ...


ako si glup da prihvatiš da budeš kreten iako nisi[/QUOTE]
ponekad shvatiš da je bolje biti,kreten da bolje prolaze u životu kreteni..iako nisi kreten..
jasamnebitan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger