Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 22:36   #7881
Video sam nekog...ali se nisam javio...
skene is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 21:18   #7882
Susjed me zaustavio na stubistu.. kaze, ja vas mjesecima zelim pitati zasto se penjete na zadnji kat, pa dole, pa opet gore... ja kazem, pa treniram... pita on,pa kaj trenirate... ja kazem, pa trenutno noge i guzicu, logicno ne... tip se okrene i kaze, bozeee dragi i ode Stvarno ima cudnih ljudi...
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:43   #7883
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Susjed me zaustavio na stubistu.. kaze, ja vas mjesecima zelim pitati zasto se penjete na zadnji kat, pa dole, pa opet gore... ja kazem, pa treniram... pita on,pa kaj trenirate... ja kazem, pa trenutno noge i guzicu, logicno ne... tip se okrene i kaze, bozeee dragi i ode Stvarno ima cudnih ljudi...

__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:46   #7884
Jutros idem do ducana, sve se nes poslozilo u kurcu, vidim tabelu (putokaz) neko svetiste Svete neke (zaboravih koja je, meni skroz nepoznata) i pomislim si:"Aj Sveta, daj pomozi", za par minuta stojim u redu na blagajni, zvoni mob, da skratim, u pol sata mi se pozitivno rjese 3 grande pizdarije.

E pa hvala ti Sveta "nesto"
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:14   #7885
Dakle danas stojim u redu u dućanu i ispred mene je jedan lik koji mi je facebook friend već godinama. Upoznali smo se preko neke aplikacije, išli na kavu, poslije se čuli porukama... Mislim da sam mu jednom nosila svoj lap top. Nismo nikad više išli na kavu, ali nismo se ni brisali s fb-a. Ono...lik je ok, zašto da ga brišem, može mi još nekad zatrebati jer ima svoj servis za kompove. Uglavnom, ja se njemu javim, a on mene blijedo gleda i ne može se sjetiti. Samo sam mu rekla kako je facebook interesantna stvar, lajkaš slike, razmjenjuješ poruke i onda ne prepoznaš osobu uživo. Mislim da ću ga izbrisati.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:37   #7886
nisam se napio :klap:

mozda ima nade za mene. kljucna rijec mozda
__________________
the greatest thing..
obfuscate is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:41   #7887
Quote:
obfuscate kaže: Pogledaj post
nisam se napio :klap:

mozda ima nade za mene. kljucna rijec mozda
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:43   #7888
cuti budalo tankeštela je tu blizu a ojra puni dzepovi. ne copraj coprnjico
__________________
the greatest thing..
obfuscate is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:42   #7889
Nasla sam pokojnog gospodina gustera bez repa.
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:56   #7890
Probudila se s istegnutom tetivom ruke. Kako ja to spavam?? Nisam se ni probudila zbog boli nego jer me sunce probudilo. Hvala bogu na prijateljima, doći će mi oprat suđe.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:45   #7891
Udario rubom vrata u čelo. Sad okolo s čvrgom hodam
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:02   #7892
^
Nek draga ljubi, proći će!

OT: Jela sam.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:13   #7893
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
^
Nek draga ljubi, proći će! .
Jest i bude. Sve dok ne zacijeli.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:02   #7894
ovo mi se pojavilo u jutarnjoj kavi

Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:37   #7895
Odlučila sam se za novi frizerski salon jer je u prijašnjem frizerka stalno kukala kako je iznemogla, bole je ruke, noge, glava, ima upalu grla, upalu pluća, upalu jajnika.
Ne može ona više s tim ljudima, posao joj je očajan...
I, eto, ja sad imam novu boju kose i drugu frizuru.
Ne znam što bih rekla. To više nisam ja
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:53   #7896
^^
Ja sam prezadovoljna svojom. Jedina je koja mi nikad nije skratila kosu više nego što sam dopustila. Danas mi je savjetovala drastičnu promjenu i savršeno je ispalo...čak mi se sad ovako čokoladne boje čini dulja i gušća nego prije.

Obitelj na okupu, napokon. Mama i tata su presretni. Unuci bu im opet demolirali kuću, ali koga briga!!!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:02   #7897
Ma nije mi puno skratila (srećom), samo centimetar-dva, ali mi je stanjila onim dugačkim škarama pa je sad ne mogu vezati kako meni padne na pamet. I neka nijansa, ne znam, trebala je biti plava, ali nije, baca na crvenkasto.
Ja volim tu boju na drugima, na sebi ne.
Ali dobro. Što sad?

Danas sam u iščekivanju večerašnjeg izlaska, a dotad red, rad i disciplina.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:11   #7898
Iako je do isteka godine ostalo 29 dana, već sad se može praviti rezime prilično jednolične i u odnosu na ranije praznije 2017. godine. Već godinama sam u punoj samoći i izolaciji, od 17. svibnja 2013., te se ta udaljenost od svih tokova i zbivanja najviše odrazila upravo u ovoj godini. Ni s kim nisam pričao cijelu godinu! Posljednji put sam više od 5 min razgovarao s nekim svojim vršnjakom 15. studenog 2016. Tu se vidi koliko sam ogrjezao u uživanju u neuključenosti. Došao sam do brojke od 2 152 svoja članka na Wikipediji. Nijednim se stopalima nisam približio, iz čega se izvlači zaključak kako je ono s Japankom iz 2016. bila puka luda slučajna sreća, koja se možda nikada ne će ponoviti. Život teče u dragovoljnom isposništvu, asketizmu. Gotovo cijela 2017. prošla je u mikrokozmosu, samo je ukupno 9 dana provedenih izvan Dubrovnika. Ukupno sam u rezimeu izdvojio tek 20 događaja koji se tiču moga osobnog života, ostalo su vanjske vijesti. Dakle, 20 dana se nešto vrijedno bilježenja dogodilo u mom životu, a 345 dana nije ništa. Sve je manje pamćenja vrijednih događaja, život teče suhoparno. Zadržane su moje osnovne životne vrijednosti. Puna samoća i izolacija i puna bezbrižnost.

Od nadolazeće 2018. očekujem još manje zbivanja.

13. veljače: zapisao guslarske spjevove Ivan Čaljkušić-Poruka Jovanu Raškoviću, Tomislav Smoljko-Treća Imotska bojna, Jozo Karamatić-Pozdrav iz Posušja i Tomislav Smoljko-Pogibija Milana Trutina Šilje
* 7. ožujka: dovršeno prikazivanje izvrsnoga dokumentarnog serijala Hrvatski velikani
* 9. ožujka: u Helioposu u Kairu pronađena 7.9 m visoka kolosalna statua Psamtika I.
* 14. ožujka: vaterpolisti prva hrvatska reprezentacija koja je ubilježila službeni nastup u Vukovaru, u kvalifikacijama Svjetske lige svladali Francusku 16:6
* 22. ožujka: pogledao šest epizoda Neobičnih vlakova (Brazil, Bolivija, Tajska, Malezija, Rumunjska, Turska); Jug-Barceloneta 11:10
* 27. travnja: prvi put u životu spazio crkvu podno Bogišićeva parka
* 5. svibnja: prvi put u životu vidio turistice iz Ugande, tj. turiste iz neke afričke zemlje osim JAR-a
* 21. svibnja: Rijeka prvi put nogometni prvak Hrvatske; Fenerbahçe prvi put osvojio košarkašku Euroligu
* 22. svibnja: u islamističkome terorističkom napadu u Manchesteru 23 mrtva i 119 ranjenih
* 26. svibnja: u Komolcu povodom 25. obljetnice oslobođenja dubrovačkog kraja otkriven spomenik braniteljima; u poluzavršnici Lige prvaka Jug svladao Pro Recco 10:9
* 27. svibnja: Szolnok prvi put osvojio vaterpolsku Ligu prvaka
* 3. lipnja: na arheološkom lokalitetu Šarengrad Klopare, nedaleko od Iloka, pronađeno je 18 novih avarskih grobova, među njima je i posebno značajan grob u kojem je pokopan vojnik s palašem, avarskom sabljom, iz otprilike 725. godine
* 4. lipnja: Ponikovac Franković izabran za dubrovačkog gradonačelnika
** makedonski klub RK Vardar iz Skoplja iznenađujuće je na svome prvom nastupu na završnom turniru osvojio naslov europskog prvaka u rukometu, u poluzavršnici je pobijedio Barcelonu 26:25, a pobjedonosni pogodak postigao je Hrvat Luka Cindrić u posljednjim sekundama utakmice, u završnici protiv pariškog PSG-a, također debitanta u završnicama, Vardar je slavio 24:23, odlučujući pogodak postigao je Hrvat Ivan Čupić doslovno u posljednjoj sekundi utakmice
** zagrebački zoološki vrt predstavio je volijere za afričke ptice, čime se omogućuje promatranje bez ikakvih vidljivih barijera, zahvaljujući suvremenome arhitektonskom rješenju afričke ptice močvarice dobile su golem nadsvođen prostor koji im omogućuje boravak na tlu, ali i letenje, posjetitelji su dobili mogućnost ući u samu nastambu i vidjeti ptice na metar-dva, kao u prirodi, osigurane su i promatračnice s kojih se ptice može gledati uz pomoć dalekozora i teleskopa
* 5. lipnja: Crna Gora kao 29. članica pristupila NATO-u
* 6. lipnja: prvi put u životu vidio turista iz Indonezije
* 8. lipnja: koncert potpore šestorici nekadašnjih dužnosnika Herceg-Bosne održao je pred oko 15 000 obožavatelja Marko Perković Thompson u Mostaru
* 11. lipnja: unutar tri sata otplivao 30 dužina preko cijelih Danača
* 14. lipnja: u požaru u neboderu "Grenfell Tower" u Londonu poginulo je 79 osoba, a 74 su ranjene
* 17. lipnja: u šumskim požarima diljem središnjeg Portugala poginule su 64 osobe, a 160 ih je ranjeno
* 21. lipnja: Velika džamija al-Nuri u Mosulu iz 12. stoljeća, poznata po kosom minaretu, razorena je u borbama
* 28. lipnja: u Višegradu otkriven spomenik Mehmed-paši Sokoloviću
* 3. srpnja: postigao pogodak dok mi je branio bivši vratar Juga Mirko Nižić
* 9. srpnja: obrambeni sustav Zadra i tvrđava sv. Nikole u Šibeniku pod zaštitom UNESCO-a
* 14. srpnja: u poluzavršnici Wimbledona Hrvat Čilić svladao Querreya iz SAD-a 6:7(6),6:4,7:6(3),7:5
* 21. srpnja: moja prva pobjeda u Divljoj ligi, u kvalifikacijama moja momčad Betula Danče pobijedila Lukovicu 6:4
* 24. srpnja: izboren glavni turnir, Betula Danče pobijedila Plažu ispod Petke 6:4
* 27. srpnja: nakon sedam godina vaterpolisti svladali moćnu Srbiju, u poluzavršnici SP-a 12:11
* 29. srpnja: moj prvi nastup u glavnome turniru Divlje lige, Betula Danče u Mlinima izgubila od branitelja naslova moćne Elite 15:3
** Hrvatska nakon 10 godina prvak svijeta u vaterpolu, drugi naslov donijela pobjeda u Budimpešti nad Mađarskom 8:6 (ishod koji sam sam sebi prognozirao prije utakmice, najslađi mogući put do zlata)
* 30. srpnja: na Dančama sa mnom igrala vaterpolo svjetska prvakinja Maggie Steffens iz SAD-a
* 19. kolovoza: najbolja petnaestka u mom životu, trajala više od pola sata, Obuljen svladan 17:15, stigao sam zaostatak od 10:5, poveo 14:11, on mi obranio više zicera i poveo 15:14, ja zaredao tri pogotka od kojih je predzadnji bio predivan, tog dana omjer pobjedeorazi u petnaestkama 6:3
* 31. kolovoza: dobro branio u dvjema viktorijama
* 1. rujna: Trg maršala Tita u Zagrebu postao Trg Republike Hrvatske
* 6. rujna: pobijedio B.N. u petnaestci 16:14, omjer u petnaestkama od rođendana (24. kolovoza) 12:12, uklonjeno vaterpolsko igralište na Dančama
* 13. rujna: prvi put u životu u Italiji, u Anconi, slikavao za Wikipediju
* 14. rujna: prvi put u životu na Braču, slikavao za Wikipediju
* 16. rujna: Stari Grad na Hvaru, Šolta
* 17. rujna: Slovenija europski prvak u košarci
* 18. rujna: Trogir, Šibenik, Rijeka
* 19. rujna: kraj klošarske pustolovine od 8 dana/7 noći na otvorenom, nakon koje mogu zaključiti kako sam bio u Italiji, bio na svim otocima srednjeg i južnog Jadrana (a ukupno na 21 otoku) te bio na svim mjestima pod zaštitom UNESCO-a u Hrvatskoj osim Poreča (ne računajući nedavno uvrštena mjesta); u potresu u središnjem Meksiku 370 mrtvih i 6 011 ranjenih
* 30. rujna: Bari, Italija
* 19. listopada: drugi dan zaredom ništa ne jeo
* 2. studenog: Pongo tapanuliensis klasificiran je kao novootkrivena vrsta orangutana, ja povodom toga 12 dana kasnije napisao o njemu članak na Wikipediji
* 12. studenog: u potresu na granici Iraka i Irana preko 540 mrtvih, 8 100 ranjenih i 70 000 obeskućenih
* 13. studenog: Italija nakon 60 godina bez nogometnog SP-a
* 15. studenog: svrgnut Robert Mugabe
* 22. studenog: Ratku Mladiću kazna doživotnog zatvora
* 29. studenog: otpješačio od Pila do Prijevora za 1h34min (1:44-3:18); Haaški sud je konačnom pravomoćnom drugostupanjskom presudom osudio šestoricu bosanskohercegovačkih Hrvata: Jadranka Prlića na 25, Brunu Stojića, Slobodana Praljka i Milivoja Petkovića na po 20, Valentina Ćorića na 16 i Berislava Pušića na 10 godina zatvora, odmah nakon izricanja presude Praljak je izvršio samoubojstvo otrovom

ROĐENJA

* kći moje mlađe sestre: 1. travnja u 5:33
* drugi sin moje starije sestre: 6. srpnja u 10:22

SMRTI

* 15. svibnja: Mirko Miočić
* 1. lipnja: Alois Mock
* 16. lipnja: Helmut Kohl
* 3. listopada: rođak F.Ć.
* 29. studenog: Slobodan Praljak

Zadnje uređivanje Dubrovčanin : 03.12.2017. at 14:27.
Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:14   #7899
Sad sam se probudila
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:17   #7900
Kaj bi mi se dogodilo sad sam se probudio
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Sad sam se probudila
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.