Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 15:28   #3821
Ne razume opsednutost turskih muškaraca plavim i visokim devojkama, kada su oni svi niski ćelavi sa stomakom kaže možda da ipak nađu neku spram njih takvih


Çağlar ile Oyun Saatiovaj je lud vrištim
I na ovo naišla:


Hayaller ve Gerçekler: Çağlar Ertuğrul

Yalan Nedir: Çağlar Ertuğrul

Hayaller ve Gerçekler: Yasemin Kay Allen i ovo mi je

Yalan Nedir: Yasemin Kay Allen
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 13.11.2017., 16:11   #3822
to je bosanski humor, ne kontate vi to

black, objasni curama.
TheWitch is offline  
Old 14.11.2017., 11:30   #3823
I nije neki black su izgleda pojele mačke https://www.youtube.com/watch?v=ts7lKet0RQQ ohladila se od Leonsita, a on baca šapke trči u zagrljaj, ja sam se naježila mogu misliti fanovi, def trenutno serija sa najjačom glumačkom postavom
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 14.11.2017., 17:30   #3824
mi smo u zalosti jos zbog Tutsaka, ni meni se nista ne da

jos cu da odhebem Fazilet, dajem jos 2 epke za pomak i onda se okrecem Ibrici
TheWitch is offline  
Old 15.11.2017., 08:53   #3825
Jutro!






Crni kompletić , ima Bule ovih sličica za čitavu zimu.
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 15.11.2017., 10:05   #3826
dan



njihova klasicna komedija?
Bhea is offline  
Old 15.11.2017., 12:15   #3827
Burcin mene posebno zanima ono snimanje kada je nastala fotka na kojoj je samo u Ilkerovoj košulji Berrak izgleda odlično u Fi Či ili kako se sad zove

Ja iskreno pravim strategiju izlaza ne mogu da se silim a već je došlo do zasićenja, iako vidim kod Ibrice SM zahvate i da je u fulu sve

Jeste bhea i ići će nedeljom kada maldito uglavnom i meće da kažemo sitkome, ej ti sitkom od 2h sata



Iz filma
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 15.11.2017., 14:53   #3828
Ne prolaze Bas Komedije u Turskoj, ne znam da li da ovo uopce pogledam kad ce vjerovatno brzo ukinuti.

Vidjela sam ekipu Fi Ci Pija i Berrak ima rekla bih iste noge ko Serenay, Ali bitno da ova druga uvijek isturi nogu.

Zavrsi i Tutsak. Kenan je bio meni tako divan lik, steta sto su scenaristi uradili kako jesu i sto je prica tekla kako je tekla.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 16.11.2017., 05:23   #3829
Jedna maca nas je bas isprepadala bila. Izasla sam u toalet nekad iza 4 i cula jednu koja kao da se davi. Djelovalo je kao da joj se nesto zaglavilo u grlu. I trzala se stalno. Sad je bolje. Izgleda da je nesto u vezi dlaka. Pa sam legla posto joj je bilo lakse, prestalo je skroz, a lijepo je i rucala, a onda sam ju cula kako mjauce pred vratima. Ustala sam da ju uspavam i evo mi je odmah zaspala na krilu sunce moje malo. Prede bas intenzivno.

Jos jednom su obje pred vratima mjaukale pa sam ustala i citala nesto na laptopu dok nisu zaspala, a to se desilo jako brzo.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 16.11.2017., 11:38   #3830


Zanemarite jezivost ovog pokušaja mačke

To zna da frustrira pošto ne mogu da ti kažu šta ih muči, boli ali još više frustriraju veterinari koji pripadaju vrsti koja se služi ljudskim govorom međutim više im odgovaraju šifre i simboli, i uglavnom im dobar dan košta jednu crvenu tj 10e
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 16.11.2017., 20:57   #3831


Iako nije Buki objavila, nek konačno predju preko ovog fotošutinga. Već vidjeno samo druga poza i butkica za Red

Black šta bi sa Leonsitom, mislila sam da ces se ponovo zagrijati nakon fragija, a ti ni riječi.

PS: Ako ovo ne otopi led, onda ne znam. Premašili dizi standarde

https://twitter.com/KanalD/status/931249198707757057
__________________
"brave wee thing"

Zadnje uređivanje Dašinka : 16.11.2017. at 21:25.
Dašinka is offline  
Old 16.11.2017., 23:01   #3832
Butkica in all its glory Dužni su nam iz hamama, pamtim ja

Hileon

Htela sam da prebacim sa starog kompa arhivu Pk i Ilker ali sam odlučila da aktiviram VK profil i da malo po malo sve uploadujem tamo ne znam još kako funkcioniše mreža zbunjuju me neke stvari, ja sam navikla na tagove, kako ovde da obznanim široj javnosti da sam tu od sada sam ovde https://vk.com/id371660567
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 16.11.2017., 23:50   #3833
Draga Dasinka, kod meine izgleda kad vatra splasne tesko ponovo zabukti nisam ni 6.dio zadnje epizode VS pogledala, veceras pogledala neke kratke videe na YT, vidjela i taj poljbac, sli me ne vuce da gledam. Nastavicu se tjerati na gledanje jer kazu da je dobra glumacka postava evo gledala Siyah Beyaz Ask

Joj Caglara sam i ja ljetos gledala malo, evo na ovom sam se i sad ismijala https://www.youtube.com/watch?v=cuwobnE1sgQ koja je ovo muzika oko Minute, poznata mi

A jesu se djecica izljubila, ko da se tri mjeseca nisu vidjela sta li ce reci WItch ovaj put
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 17.11.2017., 02:43   #3834


oplakah. pravo mi suze posle na oci.
Bhea is offline  
Old 17.11.2017., 11:31   #3835
Tako sam je ohladila od EyFeta Maldito poskidao sve epizode K&G

Ta melodija je iz Ezelablack Caglaru bolje idu te fore nego klasična gluma
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 17.11.2017., 13:37   #3836
Pa nisi valjda gledala na malditu seriju? Ja na YT, jest da bude ponekad dosta reklama ali mi je lakse nego na malditu. A i maldito mi nesto steka u zadnje vrijeme.

Hileon se eno i zazvalio, a kod mene nema nikakve reakcije

Hajde sto je tebe prosao Eyfet nego je i mene Yavbah, nimalo im paznje ne poklanja u zadnje vrijeme, samo tapkaju u mjestu...

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 17.11.2017., 15:52   #3837
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
sta li ce reci WItch ovaj put
a sta cu reci, poslije onakvog Kenan beya da me ovi od 13 godina nesta trebaju strecat

ne mogu da get into anything razvalilo me ovo ukidanje

SBA sam u toku, pogledala i Cukur, Fazilet vise ne gledam s prevodom, sto prevtrim, prevrtim nasuho, VS se kanila pogledati premijeru, sad citam silovana Azize, ma bljak.
TheWitch is offline  
Old 17.11.2017., 16:17   #3838
Ovo sa Kenanom je izgleda naša interna stvar, devojke sa onog internacionalnog uopšte ne cene pleća

Black sve poskidali sa YouTube , scene su sklonili očistili, a na njihovom sajtu te šalju BluTV koji i nije skup ali ja sve nešto oću neću 5,6 evrića mesečno, našla sam negde HD. Tamo gde sam zabagovala sa serijom opet imam problem, ajde recimo da Simay podnosim ( jedna od većih šifrica) međutim ovo sa Zeynep mi nekako prelazi granicu njena minutaža je veća od Cemre i Banu zajedno. Mogu da gledam kako uzun uzun razgovara sa Alijem, cemre itd. pola sata Kuzey i Zeynep se gledaju pričaju o prošlosti+ jedna tura Sezen... Čemu? Resmen grade novu ljubavnu priču , opet premotati i nije rešenje preskočila bih te sitne promene raspoloženja i ponašanja kada se spomene Cemre i tsl.

Zvučaću ko najgora sekta, ali kako je gleda https://twitter.com/charmsbur/status/931470728423231490
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 17.11.2017., 21:49   #3839
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
a sta cu reci, poslije onakvog Kenan beya da me ovi od 13 godina nesta trebaju strecat

ne mogu da get into anything razvalilo me ovo ukidanje

SBA sam u toku, pogledala i Cukur, Fazilet vise ne gledam s prevodom, sto prevtrim, prevrtim nasuho, VS se kanila pogledati premijeru, sad citam silovana Azize, ma bljak.
Vidis, mozda je i meni zbog Kenan beya izostala svaka emocija na Hileonu.

Izgleda da je Azize zaista silovana, ali nisam jos pogledala. Dobro, bilo je Toga zasigurno, ali je ipak bezze kad se protagonistici dogodi nesto takvo. Mogli su nekoga drugoga uzeti za to.

Red, nisam mogla vjerovati pa sam otisla da provjerim, zaista nije on dzabe maldito bona ali ipak ima nekih epizoda, nemoj zafrkavati, potrazi a jesi se i kanila tri mjeseca
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 18.11.2017., 13:25   #3840
Mislila sam da će ovo biti uzbudljiva dizi jesen zato sam zamrzla KG,međutim Ima epizoda ali nisu sve u HD-u, našla sam na onom netd. Ali odmah sam se ubacila u istu emociju, gledala sam izgleda baš sa pažnjom ništa nisam zaboravila. Ulan Istanbul ne razumem jbg nisam na tom nivoJu, sledeće godine u ovo doba

https://twitter.com/ilkerkaleliiFC/s...98018473807872 tačno tako



Sa ronjenja od letos Burak beycim
__________________
La tristesse durera toujours

Zadnje uređivanje Red Coat : 18.11.2017. at 13:38.
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.