Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 08:15   #9401
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
za multiplu moraš radit punkiju leđne moždine? tj mogu se na ctu vidjet neke lezije ako ih ima, ali za potrdu multiple ide punkija.

a ovo s okom... hmm... mm je još prije nego što smo se upoznali imao problem s okom. najednom ga je glava zaboljela i jednostavno nije vidio na (čini mi se desno) oko. hitnim prijjevozom je završio u osijeku u bolnici, danima išao u baro komoru, primao neke konjske injekcije u oko... zakrčila mu se žila. bolest starih ljudi. i nikad nije vratio potpuno vid. vidi samo pola slike na to oko i dan danas. i to samo donji dio slike. drugo oko mu je super.
Nije mi nitko spominjao punkciju jos. Ma oni ne znaju jos sta je pa se razbacuju sad s nekin bolestima, plase me. Kao pada im na pamet puno bolesti. Ja vidim na oko, al vidim i neke mrljice kad gledam samo s tim okom. Nasli su oni meni na toj zutoj pjegi neku bijelu mrljicu. Aparat ocitava zutu pjegu kao crnu mrlju a na mojoj je neka bijela mrljica. A to sta su mi zile takve u ocima rekao mi je dr na pregled vratnih zila da su meni mozda takve zile urodeno. A isla sam u tog dr jer su me oftalmolozi prepali da imam aterosklerozu (bolest zila), a nema ni traga time. Eto nadam se da ce biti tako i s ovom multiplom, ali moram bit sigurna i sve iskljucit, pogotovo ovako ozbiljnu bolest.
Al necemo vise o ovome, nije tema podforuma. Javim ako budem imala nesto konkretno. Hvala svakako na brizi i savjetima.
betty boop! is offline  
Old 18.11.2017., 08:47   #9402
Cure hvala vam na cestitkama za betu. Poslusala sam vas za utrice i pocela ih sinoc koristiti. Jos ne mogu vjerovati da se ovaj put uhvatilo iz prve. 10ak dana smo uzivali po Italiji, opusteno, setnjice i eto
Pokrili smo 7. 9. 10. i 12. dc, 11. dc sam ujutro imala par jako malih zilica krvi, prvi put sam to vidila, a 13. i 14. dc sam imala egg. 12. dc sam dobila po noci temp 38,5 i prekosutra sam otisla u Rim u bolnicu zbog oka i zbog mogucnosti da cu mozda morat primat inekcije avastina u oko (ne smiju se u trudnocu) nismo vise tili radit na bebi za svaki slucaj.

Eto tako je izgledao ovaj moj dobitni ciklus.
Aria ne samo da smo skoro terminuse nego smo zajedno i u strahu, sjecas se da sam i ja imala spontani ovo ljeto i jos cekan te nalaze za Laiden i ostale vezane za trombofiliju.
betty boop! is offline  
Old 18.11.2017., 10:54   #9403
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
I kod vanmaternicne beta sporo raste, zar ne? A kod mene je bas lipo narasla u 2 dana. Ma bas me nanervirala. Privatni gin nije nista filozofirao i odmah mi napisao utrice, i jos sam mu upala kao padobranac, ono dr moguce da sam trudna I ovaj gin je poznati hvaljeni gin u Splitu. A kad sam se s njom cula vec sam znala i ovu jucerasnju betu.
Da, kod vanmaternicne ili ne raste, ili ako raste, ne dupla se pravilno, bude niže od pravog duplanja.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 18.11.2017., 10:57   #9404
Betty, cestitam!! Italija je bila plodno tlo! Sretno draga, sve ce biti OK.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 18.11.2017., 11:09   #9405
Betty cestitam!!! Dobro da si pocela sa utricima, mogu samo pomoci. Beta se lijepo dupla, to je bitno

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 18.11.2017., 14:47   #9406
Cure jel' ovo evaporacijska crta?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 18.11.2017., 15:26   #9407
Nije,ja bih ti rekla cestitam na plusicu
Snow Fairy is offline  
Old 18.11.2017., 16:12   #9408
jooj Ivana, drzim fige da je pluuus! ponovi sutra pa zaljepi opet! a koji si dpo? si uspjela uhvatiti kad ti je bila O? znam da si se mucila s trakicama...
treelaa is offline  
Old 18.11.2017., 16:53   #9409
Ma otisla na sluzbeni put a ostavila trakice doma, tak da nemam pojma ali mislim negdje oko 12 dpo. Po sluzi ako racunam, a za 12 dpo mi izgleda slaba crta. Jer sta ce mi trakice ja na putu a muz doma, podruzili se vecer prije neg sam otisla i valjda ima izdrzljive spermice

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 18.11.2017., 19:03   #9410
Meni ovo ne izgleda kao evap i nije slaba. Tak je i meni bilo i evo me uskoro u 13 tt


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 18.11.2017., 19:05   #9411
ja crtu ne vidim, ali ako je ima, nemoj se brinuti da je preslaba za 12DPO. rano je to još, a i meni se na kinezima crta vidjela puno bljeđe nego na boljim testovima na 12DPO.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 18.11.2017., 19:23   #9412
Ja inace ne vidim crte kad svi drugi vide. A ovo je kao sto je bila i moja, negdje na 11 dpo
Snow Fairy is offline  
Old 18.11.2017., 20:33   #9413
Hvala angie i Ivanche
angie kako si ti? Kad je novi pregled?
LilLi vec skoro 13 tt, divno, bas je brzo proslo. Pa ti si prosla najgore razdoblje Ja sve nekako u glavi mislim da je jos to pocetak.

Ivannaa vidim i ja jako blijedu crticu ali bas izgleda nekako pravilno pa se nadam da je to to, drzim fige da je. Citala sam da beta jako varira od zene do zene tako da nekom je manja nekom veca pa se tako i na testu ocitava.
Ja nisam jos utopila ni jednog kineza Danas mi je ustvari tek 26. dc ali buduci da je beta jucer bila 37.3 vjerojatno bi vidila crticu, al pricekat cu jos do 28. dc pa cu ga umocit iz zabave

Anda je li prija vadila novu betu? Bas me zanima sta je bilo.

Drzite mi fige da mi sutrasnja magnetska glave nista ne naskodi trudnoci, stvarno moram na to.
betty boop! is offline  
Old 18.11.2017., 20:46   #9414
Cure koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite?
Ja se nadam plusiću..
crvenaruža is offline  
Old 18.11.2017., 20:59   #9415
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Cure koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite?
Ja se nadam plusiću..
Ja sam prvi put iz 5. ciklusa pokusavanja ali je, nazalost, zavrsilo spontanim. Drugi put sam iz 1. ciklusa, prije 10ak dana Obe u 33. godini. Taman sam negdi posli ovulacije napunila 34 god

Koliko ti vec pokusavas? Drzim fige da vidis plusic sta prije.
betty boop! is offline  
Old 18.11.2017., 21:03   #9416
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
Ja sam prvi put iz 5. ciklusa pokusavanja ali je, nazalost, zavrsilo spontanim. Drugi put sam iz 1. ciklusa, prije 10ak dana Obe u 33. godini. Taman sam negdi posli ovulacije napunila 34 god

Koliko ti vec pokusavas? Drzim fige da vidis plusic sta prije.
Negdje od ljeta.. Sve čekam ponedjeljak ili utorak za test ako me opet ne razočara menga.
U utorak je negdje dva tjedna od ovulacija i odnosa.. Da li je to prerano za vaditi krv?

Čestitam ti draga. Nadam se da ću se veseliti s tobom
crvenaruža is offline  
Old 18.11.2017., 21:15   #9417
Mi pokusavamo od travnja 2015., u lipnju 2016. sam ostala trudna, ali je bio spontani, onda sam imala 3 mj pauze od pokusaja i sad sam u zadnjem ciklusu ostala trudna i za sad je sve ok. No ja sam rekorderka tu na temi cini mi se, pa ne brini Osim toga meni je stitnjaca divljala godinama, tek sad zadnja 3 mj mi je TSH ispod 2. (Hrpi drugih testova smo napravili i muz i ja, pa znam da je u biti sve drugo bilo i prije ok osim te moje nesretne stitnjace.)

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Old 18.11.2017., 21:24   #9418
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Mi pokusavamo od travnja 2015., u lipnju 2016. sam ostala trudna, ali je bio spontani, onda sam imala 3 mj pauze od pokusaja i sad sam u zadnjem ciklusu ostala trudna i za sad je sve ok. No ja sam rekorderka tu na temi cini mi se, pa ne brini Osim toga meni je stitnjaca divljala godinama, tek sad zadnja 3 mj mi je TSH ispod 2. (Hrpi drugih testova smo napravili i muz i ja, pa znam da je u biti sve drugo bilo i prije ok osim te moje nesretne stitnjace.)

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Ne pisem vise tu al vas citam

66.ciklusa iza nas. 6 mpo postupaka. Bez dijagnoza,po nalazima je sve ok s oboje

Kad krenete u "projekt beba" oboruzajte se strpljenjem.
Vecini upali odmah ali ima slucajeva gdje sve skupa potraje. I tesko je. Ali se prezivi

Cestitke plusicima i puno srece svima ostalima

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
TweetyBirdy is online now  
Old 18.11.2017., 21:25   #9419
nama je u prvoj rundi bio plus iz trećeg pokušaja (biokem) i onda iz četvrtog ciklusa stigla K

sad ulazimo u šesti ciklus
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 18.11.2017., 21:28   #9420
Hvala cure na podršci..
crvenaruža is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.