Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2014., 13:50   #81
Quote:
xodius kaže: Pogledaj post
pozdrav, imam par pitanja s obzirom da se uopce ne kuzim..
prvo gledao sam u camelotu, na web stranici, sve su pakiranja od x komada, to znaci da ne mogu doc tamo i kupiti na komad? jer bas mi se ne uzima 10 istih za probu
kao drugo, sto bi preporucili za prvi put, nesto blazeg i neutralnijeg okusa, po mogucnosti da ne traje pre dugo? cuo sam da je dobar izbor partagas shorts, ali pise da ih trenutno nema. htio bi se zadrzati u cijenovnom rangu do cca 50kn, ali ako moze jeftinije od toga zasto ne
Otiđi tamo osobno i reci da bi probao nešto i da ti budžet nije veći od 50-100 Kn.
Ja sam tako napravio, jednu cigaru sam platio, drugu dobio na poklon. I onaj rezač za cigaru kao i štapiće za paljenje cigare.
Prodavačica,barem ona koja je bila kad sam ja kupovao, je bila iznimno susretljiva i uslužna.
cherokee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 05:23   #82
citam sta ovdje neki pisu i nemogu da virujem sta neki lupaju . Ja ima 30 god. pusim ima dvije godine, vecinom montecristo no.2 ili edmundo , cohiba siglo IV ili bolivar . Cesto probavam i druge ali onda kupim samo po 3-4 (inace uvik cijele boksove i onda idu na aging na par godina) jer vecina ih je rucno radjena tako da se moze desit da pusis 10 x istu marku i model ali svaki put ti je drugacij okus. naravno da nije uvik tako .
Za ove sto traze bilo sto imam samo jedan prijedlog , nemojte se sramotit jer ocigledno je da zelite se kurcit stim a svak ko ima imalo u glavi ce vas skontat jer te za 20-30-40 kn su otpad od ovih boljih ili su radjene masinski.

za ove sto pisu da traze "kubanske" triba napomenuti da su samo cigare iz kube kubanske ali npr. iz hondurasa nicarague ili dom.rep. nisu kubanske vise . Uz to cigare iz Kube imaju na kutijama uvik natpis HABANOS

I jos nesto dobro pazite na anilu kad kupujete pogotovo cohibu jer ima dosta fejk cohiba na trzistu.

za ove sto zele nesto jeftinije a dobro mogu preporucit od partagas mille fleur ili aristocrats ili od romeo y julietta mille fleurs ako zelite bas nesto dobro onda stvarno montecristo no.2

i za kraj ako nemate dovoljno novca nemojte krecati pusit jer je jako skupo triba vam pribor triba vam humidor jer cigare nesmite niposto kupit i ostvait ih negdje pa par dana kasnije pusit jer se isuse i onda nemaju nikakav okus. znaci za start vam triba sa priboromi 10 ok cigara priko 2000kn

Zadnje uređivanje DonDado30 : 04.09.2014. at 05:28.
DonDado30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:37   #83
Može preporuka za dobre cigarillose? Moods mi nikako ne valja, ne sviđa mi se okus, 'Cafe Creme filter Arome' su mi najbolje što sam ikad pušio vrijede svake kune ... pa ako je netko probao Villger, Clumbaster, Montecristo ? .. htio bi probati ali da ne bacam lovu isprobavajući jer nisu jeftine, kao npr. Moods par puta sam ga kupio i ne sviđa mi se , iako je većini ok ..

https://www.thebackyshop.co.uk/syste...tch_cigars.jpg

http://tamuzcigar.com/wp-content/upl...2/IMG_7224.jpg najgore mi je kad ovako ima 100 verzija pa ne znam što da uzmem

a biće po trafikama i nema neki izbor, sjećam se da cafe creme sam jedva našao sa filterom, u svim trafikama su bile samo plave i žute,
a filter arome u jednoj jedinoj trafici u cijelom gradu -.-
__________________
Things end but memories last forever

Zadnje uređivanje Stranger FX : 03.08.2015. at 11:47.
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 16:30   #84
Evo i ja sam novi korisnik cigara. Vidim da je to jos uvijek poprilicno rijeko u Hrvatskoj vidjeti na cesti/kaficima, ali mislim da ce biti sve ucestalije.
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 14:40   #85
prodaju se original cigare s Cube Cohiba esplendino. Donešene u 7 mjesecu i dobro uskladištene.
Kutija 25 komada - 1.200,00 kn
Zlata2808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 18:39   #86
Najjeftinije od cigarillosa kaj se da nabavit na HR tržištu i gdje? Tražim one po 10 u paketu..
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 11:01   #87
Našao ono kaj sam tražio, mislio sam da toga nema više na tržištu. Handelsgold, pet ih je u pakiranju, al su veći, bez filtera. Standardno loši, ali 13,90 pakiranje
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:59   #88
još jedan početnik s cigarama.

uzeo sam Meharis Java, kako mi je jedan pušač lule preporučio, no nisam iskusio ono što sam čitao o cigarama. znam da je cigariljos na pola puta i bliže cigareti ali ... okus je nekako kiseo i dim je vruć za držat u ustima (pretpostavljam da i ne može biti mlak, bez filtera i kratke dužine)
mislim, kad uspijem ne udahnut ko cigaretu nego samo zadržat u ustima, pitam se šta mi to treba. zbog čega da držim dim u ustima ... sekundu, dvije... pet ? i onda pustim dah a izađe mi na nos
okus, dakle razočaranje, (ako je okus ono prvo kod cigara) a nikotin, mislim - ako ne uvlačiš ? ... koliko se to uopće drži u ustima i zaista koja je poanta ...
još uvijek osjećam okus duhana nekoliko sati nakon što sam popušio ni cijelu nego polovicu.

imao sam namjeru uzet cigare, dakle ne cigariljose, ali ajde, rekoh, pomalo. no ... ovo me blago rečeno razočaralo. ono što je plus što se zaista osjeti kvalitativni pomak od običnih pljuga. inače, obožavam gorke okuse, čaj, kakao, pogotovo sama gorka zrna , kavu, nezaslađeno i nearomatizirano... pa se pitam da li će prave cigare biti bolje.

naravno, 10 za 31 kn ih ne čini mnogo različitijima od pljugi vulgaris, razlika je dovoljna taman da popušim još koju za vježbu
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 25.03.2017. at 23:19.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 01:48   #89
Cici pa nemoj drzat dim u ustima tako dugo dok pusis cigarilose, 1 sekunda je dovoljna , puši polako bez žurbe , potegnes dim , sekunda i van , onda malo pricekas 15-20 sekundi pa opet potegnes dim , ono totalno opusteno kao da si ljencina , probaj uzivat u trenutku , nemoj brojat sekunde , sve mahinalno jedino tad mozes osjetiti okuse... i kupi postene cigarilose npr montecristo open club , 90kn za 10 komada , nisu prejake , taman. I kad kupis cigare nemoj stedit pa kupit za 20-30kn po komadu ,budi baja uzmi kako valja za 100 + kuna , ako nemas love nemoj ici ispod 60 kn , osim ako kupis neku manje velicine petit ima ih po 40-50kn jer su kratke... ja osobno samo kad ih pomirisem najradije bi je zagriza
BioTech is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 21:41   #90
Quote:
BioTech kaže: Pogledaj post
Cici pa nemoj drzat dim u ustima tako dugo dok pusis cigarilose, 1 sekunda je dovoljna , puši polako bez žurbe , potegnes dim , sekunda i van , onda malo pricekas 15-20 sekundi pa opet potegnes dim , ono totalno opusteno kao da si ljencina , probaj uzivat u trenutku , nemoj brojat sekunde , sve mahinalno jedino tad mozes osjetiti okuse... i kupi postene cigarilose npr montecristo open club , 90kn za 10 komada , nisu prejake , taman. I kad kupis cigare nemoj stedit pa kupit za 20-30kn po komadu ,budi baja uzmi kako valja za 100 + kuna , ako nemas love nemoj ici ispod 60 kn , osim ako kupis neku manje velicine petit ima ih po 40-50kn jer su kratke... ja osobno samo kad ih pomirisem najradije bi je zagriza
ne brini, ne vučem ko sivonja. nije pljuga. ali pače, 2-3 puta je moram ponovo palit ...
ušo sam u štos, nema vrućine.

ma da, to mi je i namjera, ovak gubim vrijeme. znam da ne može bit razlika ak je 30/10 i 30/20

zato ti hvala ne preporuki, sutra već kupujem MC
montechristo, ne MC

vidim da u camelotu ima hrpa MC cigara po 60-70 kuna, "junior" valjda, koju izabrat?
a cigarillos
http://www.havana-cigar-shop.com/tos...assico-5-1/442
http://www.havana-cigar-shop.com/mon...o-club-10/1638
http://www.havana-cigar-shop.com/rom...puritos-5/1623
ili
http://www.havana-cigar-shop.com/mon...o-no-5-10/1741
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 21.05.2017. at 21:55.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:23   #91
partagas po preporuci ljubazne djelatnice , 5 za 55

znači, NEBO I ZEMLJA u usporedbi sa meharis. obične pljuge naravno ne ulaze uopće u igru.
ko da sam pušio drinu bez filtera pa prešao na davidoff light

planinski zrak s aromomom biljnog svijeta. sapienti sat.


pošto tu već pričam sam sa sobom reći ću još vlastitu presudu: ispod 10kn po komadu ne isplati se uzimat.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 05.06.2017. at 00:37.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:39   #92
Pitanje, teoretski da uzmem par komada cohibe ili nekih drugih cigara bolje kvalitete, gdje i kako ih skladistiti? Kakva tocno oprema je potrebna (link?). Pusio bih povremeno, ali ne znam koliko cesto (kad mi dode), a opet mi se ne ide svaki put u frankopansku kad mi se pripusi.

Hvala
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:08   #93
Idem na Kubu.
Htjela bi kupiti cigare dragom i sebi.
Koje bi mi preporučili?
Inače, ne pušimo, ali jednom u 3 mjeseca zapalimo neku cigaru no name.

P.S. Koliko se isplati kupiti na Kubi pa preprodati koju u RH?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 09:48   #94
Ima li Monte Cristo cigarillose kod nas? Cafe creme filter arome su mi zasad najbolje što sam probao .. oni plavi ili žuti su mi
bezveze, prekratki, bez filtera ..

33 kn ne isplati se, neki dan uzeo plave jer nije bilo filter verzija, nema svugdje
jedino filter arome su super, okus fenomenalan i nisu kratki kao plave ili žute ..

znači ove ne ni slučajno više



ove da ..



te plave sam još davno znao uzimati dok nisam našao jednu trafiku gdje ove zadnje uvijek imaju ..
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 20:23   #95
bok,

šta vi mislite o ovoj ponudi za početnika???

http://www.cigarworld.de/zigarrenzub...90013936_35988

nemam još humidor pa si mislim da cigare u foliji ili u aluminijskoj kutiji su dovoljno dobro zaštičene da bi se mogle čuvat neko vrijeme a i pušit kakve jesu.

mišljenja?

i još jedan link za preispitat, dali se isplati uzet ove cigare? možda bi i nabavio humidor kad bi se odlučio za neki veči sampler.

http://www.cigarworld.de/zigarren/sa...01901001_31156
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:57   #96
Ima li neko da zna šta se dešava sa Al Capone sweets,cognac-onaj u plastičnoj širokoj kutiji? Nigdje ga ne nalazim već mjesec dana?
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:36   #97
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Ima li neko da zna šta se dešava sa Al Capone sweets,cognac-onaj u plastičnoj širokoj kutiji? Nigdje ga ne nalazim već mjesec dana?
jednostavno nema potražnje, doživio i ja na par trgovina, prvo bile svugdje J.Cortez High Class, sad nemogu nigdje da dobijem, a bile pristojne za cijenu od 15 kuna, i tako moram gledat van države za narudžbu.

http://www.jcortes.com/craftsmanship...ries/sri-lanka
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 17:58   #98
bok, pisao j.cortes-u, i javili mi da imaju lika koji piči po večim gradovima sa kombijem i prodaje cigare i ostalo iz njega, ako nekom treba dati ću broj.
__________________
Onoga dana kada nauka počne proučavati nefizikalne (duhovne) pojave, u deset godina napredovat će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti.
Belliall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:55   #99
Quote:
Bushi no nasake kaže: Pogledaj post

Ako ne nađeš, viči pa ćemo zajednićkim snagama u boj



Btw, danas kupio Sobranie, bijele... Sa zlatnim filterom
Jedine cigarete dosad u kojima uživam


PLIZ RECI DI SI KUPIO TRAZIM SOBRANIE VEC DOBRIH MJESEC DANA
PepperoniNipple is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:27   #100
Ako ima ko zainteresiran za COHIBA BEHIKE limited edition, inbox
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.