Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 16:02   #61
Meni su super Afroditin šampon od kamilice i Keune za često pranje kose (crveni). Nikada nisam probala one Guhl šampone i regeneratore iz Mullera, a htjela bih. Kakva su vaša iskustva s Guhl?
sade1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 13:53   #62
rozi elseve mi je koma. kad bi nakon pranja isla susiti kosu bila mi je odmah masna na tjemenu kao da ju nisam ni oprala. a sutradan sam ju mogla vec ponovno prati.
ista stvar mi je bila sam SVIM samponima za sjaj kose (i niveini, i lorealovi i gliss kur). uzas. koristila sam i syoss. nista ekstra. samo fino kosa mirisi...
kad potrosim nivein za smedju kosu vracam se na zuti elseve, taj mi je nekako bio najbolji...
pahuljica8945 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 16:41   #63
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Cure, da li je koja od vas probala nove Garnierove šampone? Ne mislim na one klasične u zelenoj boci, Fructis, već sasvim nove (nove makar u DM-u), nešto Naturals...?? Ima raznoraznih, ja sam kupila onaj od lipe za masnu i normalnu kosu. Koliko me još pamćenje služi, ima i šampon od aloe vera, ljuske jajeta , manga,...ma svakakvih
To uopće nisu novi šamponi, u EU ih prodaju već godinama

Probala sam onaj sa kupinovim octom i kanom (za tamnu kosu, koristim ga na preskoke već godinama), sa ekstraktom trešnjinog cvjeta (za sjaj), sad imam aloe veru i onog s jajima
Definitivno su bolji od Fructisa, nekako blaži, a opet se baš osjeti da je kosa dobro oprana i njegovana
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:58   #64
Nakon dugog mozganja ipak sam uzela Garnierov (jaje) iako slijedeći na popisu mi je lipa! Kad probam javim da li je za koš, proslijediti nekome od ukućana ili ga ipak ostaviti na životu!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:31   #65
mene zanima neka preporuku za jeftin a dobar sampon za normalnu kosu
koristila sam balea za ravnu (rozi cep) i glis kur asia za ravnu kosu (ljubicasto pakovanje) i kratko tony&guy za ravnu kosu i sva tri su mi dobra
onda sam probala baleu za smedju kosu (smedje pakovanje) i baleu za ostecenu kosu (ljubicasti cep) i to je bilo katastrofa, jos ova za smedju kako tako ali ova za ostecenu od ribiza horor
znaci ja bi jednostavam sampon koji ne radi nista nego pere kosu, nit da ravna, nit da kovrca, ni volumen, nis mi ne treba samo da opere kosu, ne stvara prhut i ne masti ju vise nego se sama masti i ne mora ni mirisat neko cudo, samo da bas ne smrdi
anyone?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:44   #66
Mene pak privlače ti novi Garnierovi šamponi, naravno za obojenu kosu. E sad je problem što taj za obojenu kosu ima u sebi arganovo ulje, a ja imam masnu kosu pa mislim da to definitivno nebu dobro završilo. A baš me jako privlači. Možda da probam ovaj za masnu kosu, pa samo regenerator uzmem ovaj za obojanu kosu?

Regenerator ionako stavljam samo na donji dio kose i vrhove, a to mi nije masno. Zapravo mi je tjeme najviše masno, ostatak kose normalan.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 12:28   #67
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
mene zanima neka preporuku za jeftin a dobar sampon za normalnu kosu
koristila sam balea za ravnu (rozi cep) i glis kur asia za ravnu kosu (ljubicasto pakovanje) i kratko tony&guy za ravnu kosu i sva tri su mi dobra
onda sam probala baleu za smedju kosu (smedje pakovanje) i baleu za ostecenu kosu (ljubicasti cep) i to je bilo katastrofa, jos ova za smedju kako tako ali ova za ostecenu od ribiza horor
znaci ja bi jednostavam sampon koji ne radi nista nego pere kosu, nit da ravna, nit da kovrca, ni volumen, nis mi ne treba samo da opere kosu, ne stvara prhut i ne masti ju vise nego se sama masti i ne mora ni mirisat neko cudo, samo da bas ne smrdi
anyone?
a probaj ovu novu Garnierovu liniju.. mislim da dođe 11 kn.. moguće da je dobar..
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 13:59   #68
Meni od ovih iz DM-a rijetko koji šampon odgovara, osim H&S Sensitive, koji mi skače u pomoć kad nakon drugih šampona dobijem prhut, primejrice nakon L`Orealovih - ne znam, eto jednostavno mi L`Orealovi šamponi ne pašu za tjeme, čak ni oni iz linije Professionnel, što je šteta jer mi je kosa lijepa kad ju operem s Absolut Repair, super bi bio šampon da mi ne radi prhut.

Pohvalila bih šampon Repair Rescue od BC Bonacure - famozno miriši, hranjiv je i oduševljena sam njime, u rangu mi je sa žutim Vichyem koji mi je dosad bio najbolji šampon, te ne radi prhut. Jedino ga nemojte kombinirati s regeneratorom iz iste linije jer će vam kosa biti masna i teška
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 16:26   #69
Kakva iskustva imate sa Fructisom? Koji je najbolji iz te linije?
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 16:26   #70
Kakva iskustva imate sa Fructisom? Koji je bolji iz te linije?
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 16:51   #71
meni je najbolji mustela dijecji šampon
riješila sam se peruti,a razmak između pranja kose mi se produzio zua 1 dan (3 dana mi je kosa ok)
Ana.m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 22:44   #72
Quote:
blue kitty kaže: Pogledaj post
Kakva iskustva imate sa Fructisom? Koji je bolji iz te linije?
Ja sam koristila fructis za obojenu kosu i bio mi je okej.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 22:56   #73
Quote:
meni je najbolji mustela dijecji šampon
za kakvu kosu je on najbolji i koja je cijena?
hvala
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 23:02   #74
pola litre je 130 kn
a 200 ml oko 60 kn
kupuje se u ljekarni
djecji je pa nema određenog tipa kose
koristimo ga ja(masna kosa,perut) moja mama(masno tijeme,suhi vrhovi),teta(normalna kosa) i tetak(perut)
i svi smo prezadovoljni
Ana.m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 00:32   #75
Mustela je i od strane med. osoblja dosta hvaljen!

Garnier (jaje) nova linija, nisam mogla izdržati potrošiti zalihe i morala sam ga isprobati, čini mi se dosta ok, za sada sam zadovoljna, kosa mi je tako prekrasno mekana, a prala sam ju samo šamponom, nakon toga nisam stavljala ništa! Zadovoljna sam, doduše, ovo je samo jedno pranje, možda poslije budem imala nešto više za reći!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 01:00   #76
Ima li ta nova Garnier linija nešto protiv peruti?
Kadvećtolikopričateonjojdamorampokleknut.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 15:55   #77
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Ima li ta nova Garnier linija nešto protiv peruti?
Kadvećtolikopričateonjojdamorampokleknut.
mislim da je onaj od lipe za perut, odnosno protiv peruti i masnoće tjemena, tako nekako...

edit: ili limun nemam pojma, zaboravila sam ali nekakvo žuto-zeleno pakiranje je!

Zadnje uređivanje Dandy_080 : 18.04.2010. at 16:01.
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 16:15   #78
Fructis Color resist.. probala sam milijun šampona i regeneratora, ali Fructis mi je ipak
__________________
"...treating illnesses is why we became doctors, treating patients is what makes most doctors miserable."
lucidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 19:26   #79
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
mislim da je onaj od lipe za perut, odnosno protiv peruti i masnoće tjemena, tako nekako...

edit: ili limun nemam pojma, zaboravila sam ali nekakvo žuto-zeleno pakiranje je!
ja imam toga
nisam mogla odolit i kupila ga
previse mi je isusio tijeme
tako da mi se kosa samo jos vise mastila i tjeme perutalo
Ana.m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 16:34   #80
Quote:
-Snjegulj@st@- kaže: Pogledaj post
Evo da pitam i ovdje

Probao tko od L*erbolaria (il kako se već piše) šampon od propolisa ?
nemoj ga uzimati, ne vrijedi ništa, bolji je onaj od koprive, a najbolji crveni vichy energising i za perut i za masno vlasište, ja sam ih sve isprobala i od vichya i od l'erbolaria i dm-ovske marke, i ostale...
kilimanju3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.