Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 15:01   #2681
Espiegle ti nije dovoljno breskvast ili dovoljno mat ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 15:17   #2682
Oboje
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 15:50   #2683
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
leonidas27 uzmi u obzir i MAC Utterly Game mineralno rumenilo kao opciju breskvasto-narančastog

a ja sam uspjela swatchati Chanel Utra Rose http://www.ogledaloonline.hr/recenzi...-ultra-rose-74
preeedivan chanel:klap::
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 15:54   #2684
MAC Melba

manie coon hvala
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 18:53   #2685
I meni je super review za Chanel Ultra rose 74, ali pitam se da li mi treba ako imam MAC Tippy? Hm?!
gorda81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:16   #2686
Imala sam MAC Tippy i nije isto. Isprobala sam valjda sva vrišteće pink rumenila na tržištu i na licu to jednostavno nije isto.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:45   #2687
Quote:
*ivancica* kaže: Pogledaj post
Trazim neko breskvasto rumenilo bes sljokica, imam avonove smeđe perle, nars orgasm i chanel espiegle, znaci jos mi samo fali neko fino breskvasto koje bi mi osvjezilo lice.. Inace imam tamno smedju kosu i smeđe oci (pojma nemam koji sam podton :/)
MAC Peaches?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 00:38   #2688
Mirella, izgleda da smo se mimoišle u Mulleru a ne moram reći da sam i ja prevrtala Ultra Rose i učinilo mi se da imam takvo rumenilo.
Imam Turbulent-a još cca 1/3 i zaista mu ništa slično nisam našla. Prestala sam ga koristiti kad sam shvatila da ništa slično ne nalazim i od tad je u ladici

Svejedno, kupit ću i Ultra Rose jer je ipak drugačije: ima više plavičast podton, više je pink i na meni intenzivnije od Turbulent-a.

Inače, super ti stoji ova nijansa (na oba mislim); baš ova nijansa ide dobro na žuti podton i na tvoju sadašnju boju kose.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 08:03   #2689
Calandre, da Ultra Rose je malo intenzivniji, al ja mislim da je to i zato što nije jako tvrde teksture ova nijansa i stvarno ima malo više plavičaste komponente nego Turbulent, ali svejedno je to najbliže što se ikada itko približio teksturom i nijansom Turbulentu.
Ja sam nedavno kupila jedno japansko rumenilo Candy Doll u nijansi Strawberry Pink i ono je bojom 99 % Turbulent, ali mu je tekstura totalno drugačija i na licu to nije to.
Osim toga dosta slično ili dupe Turbulentu je jedno sjenilo za oči od Sephore koje se može koristiti i kao rumenilo, ima sjajne čestice, ali su krupnije od onih u Turbulentu i opet na licu to ispada posve drugačije.

Inače ja nisam pobornik crvene (bakrene) kose i turbo pink rumenila, što je eto meni sada ispala kombinacija, al ak treba budem se ofarbala ponovno u smeđe samo da ga mogu nositi. ;zubo:
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 08:13   #2690
Mirella

Koje ruzeve kombiniras s ovim rumenilom? Jucer sam ga isprobala na ruci i stvarno je prekrasan.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 09:07   #2691
Imam jedan mat od Diega Dalla Palma i to već dugo, onaj koji imam na slikama u recenziji, on je dupe za NARS Schiap. A koristim i YSL Rouge Pur 145 te Volupte 10.
To su sve drečeći pink ruževi,a kako na očima obično nosim samo maskaru, onda oni mogu proći uz takvo rumenilo.
Inače možeš bilo koji pink ili fuksija ruž koji paše uz tvoj podton kože, ne mora biti drečeći.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 16:38   #2692
Zbilja je predivan. Naravno da sam ga morala uzeti. Mogu samo reći da je ultra pink + notorious kombinacija to die for.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 17:10   #2693
Daj uslikaj tu kombinaciju , ne trebaš staviti cijelo lice, možeš i samo pola kao ja
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 18:07   #2694
idem na put ovaj tjedan i ako ne nađem notorius plakat ću se
an kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 18:13   #2695
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Daj uslikaj tu kombinaciju , ne trebaš staviti cijelo lice, možeš i samo pola kao ja
Nema problema, stavim preksutra ili u srijedu, samo da se dokopam fotića, jer nema šanse da to uspijem s mobom uhvatiti. Obadva su hladna i to tako dobro izgleda.. A notorious je nešto posebno, zbilja razmišljam o tome da si uzmem backup dok ga još ima, nikad bolji contour proizvod nisam imala. Za vas tople cure je lako, vi imate puno više izbora, ali za hladne ovo je san snova, napokon. Bila sam skeptična jer za konturiranje volim mat proizvode, a on ima tu i tamo neku šljokicu, ali nijansa izgleda identično kao moja prirodna sjena na licu, plus šta se taj shimmer na koži uopće ne vidi. A on je praškast, nije ko EU JC tvrd, tako da se bojim da bi ga mogla dosta brzo potrošti, pogotovo jer ga nosim i na očima. E da, i baš me iznenadilo kad sam vidjela da je ultra rose isto praškast, odnosno mekan, nije ko klasična EU rumenila. Dal to znači da će od sad cijela serija biti takva, ili samo ovih par novih nijansi??
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 19:24   #2696
ako napišem ovako: joooj, mirelaaa... onda svi znaju koje sam rumenilo kupila i sva sam u transu.
obećala sam si da ću prodati bar poneko od nerazumne mase JC-ova koja se skupila kod mene, samo da ga imam. (živi bili pa vidjeli hoću li se od kojeg uspjeti odvojiti...) skroz je čudesno i danas sam ga već dvaput vadila iz ladice da ga malo pogledam, kao dijete.

što se tiče praškastosti, izgleda da su nažalost (bar na moju žalost) promijenili formulaciju i ova novija rumenila koja sam kupila u zadnjih par mjeseci mnogo su mekša i praškastija, ali rekla bih da i dalje besprijekorno izgledaju na licu i traju kao i ranije, ako me dojam ne vara, samo ih je nezgodnije nanijeti ako si naviknut na tvrda.
prije kojih dva mjeseca kupila sam plum attraction, dakle stara nijansa, ali je također ove nove formulacije, tako da se bojim da su ih stvarno preformulirali zaozbiljno.

Zadnje uređivanje malimi : 28.10.2012. at 19:26. Reason: .
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 02:06   #2697
malimi, ja ga tako malo pogledam svaki put kad odem na wc
Slučajno sam naletila u Iris baš kad su imali 20% off, inače ga kod mene nema, ali da Mirella nije pisala o njemu i kako paše toplom podtonu, ne bi se bila usudila...
mika8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 08:46   #2698
Malimi i mika8 drago mi je da vam se Ultra Rose sviđa, stvarno je posebno rumenilo. evo i ja ga danas nosim i već mi je dvoje ljudi reklo da izgledam svježe i odmorno

Anarniel, nestrpljivo čekam fotku i imaš pravo i ja mislim da je Chanel mijenjao formulaciju , ja sma to primjetila još kod Espiegle-a.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 21:54   #2699
Da li je neko vidio uzivo Avon Ideal Luminous blush Classic Aura?Ovaj

Kakav je?Da li bi pasao na svijetli roza ten?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 08:22   #2700
http://www.fragrancex.com/products/_..._products.html

mac dainty na akciji, bio 31$, sada 25 $-fragrancex
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.