Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2012., 17:05   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod sezone kiselih krastavaca i unošenja parametara u kretenizam, ja bih samo dodala:

postoje iznimno dobri manipulatori. Uzmimo u obzir parametar da je kreten ujedno i jako dobar manipulator i da je, recimo riječ o jako mladoj djevojci koja nije kretenka, nego jednostavno je naivna (dobro, u nekim zemljama je naivnost kretenizam, al ajd) jer/ili nema dovoljno iskustva.

U tom slučaju manipulativni kreten je privuče tako da joj se predstavi nekretenom.

Ovo prije nego li baš totalno zaključimo da svaki kreten nađe kretenku, jer ono, fakat ima manipulativnih tipova.

I žena.
Ok, ima manipulativnih tipova. Ima naivnih djevojaka. I obratno, naravno.

Oni koji više nisu toliko naivni i ne-iskusni pa opet padaju na manipulatorske prividne ne-kretene su i sami - kreteni. Naivnost i neiskustvo mogu biti "alibi" za kompleks manje vrijednosti (tako čest kod ljudi) koji ih gura prema kretenizmu.

Začudo, al upoznah mlade i naivne te neiskusne primjerke ljudskog roda koji su visoko rezistentni na kretenluk, odnosno prijemčivi na ne-kretenluk.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 21.08.2012., 20:59   #42
Smiješno je kako i vrlo zgodne ženske možeš natjerati da se zaljube u tebe ako im nađeš ili izmisliš nekakvu fizičku manu, a svoj vlastiti izgled dižeš u savršenstvo.

Nikad neću shvatiti ženski mozak, što si prema nekoj gori to te ona više želi.
JustOnPaper is offline  
Old 21.08.2012., 21:39   #43
Jbt, izgleda da kod mene ima svega pomalo tu. Uglavnom bit će prije da sam nešto nenavedeno u prvom postu od tih ''kretena''. Ono što bi se meni najčešće događalo jest da sam ili friendzoniran, ili odjeban zbog drugog ili cure nisu bile zainteresirane.
Imao sam ja svojih veza i vezica, ali sam u omjeru više puta ja sjeban od strane cura. A najveći bed mi je što sam ja dosta kriv za to što nisam uspio zadržat najbolju curu koju sam imao. Ona je ujedno bila jedina i koju sam volio i ja sam ju hajvan pustio da samo tako ode. Nisam se ni potrudio zadržat ju. Ponekad zbilja jako želim vremeplov da se mogu vratit i ispravit tu grešku, ali nažalost to nije moguće. Da stvar bude gora, sad sam već dulji period sam i ne mogu pronać niti sličnu njoj. Možda nađem, ali pitanje je kad
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Old 22.08.2012., 13:40   #44
Quote:
jasamnebitan kaže: Pogledaj post
2. Kreten dobrica
Imam momka koji je dobrica. Imao je par cura ovako, ništa ozbiljno, iskorištavale su ga.
Tu se malo opekao s njima, a mi od početka nekako dijelimo troškove, izmjenjujemo se u plaćanju, pomažemo si.... takvi smo.

Ali mislim da se još uvijek ponaša ko dobrica, samo što ja to ne iskorištavam već se trudim uzvratit...Ali izluđuje me što mi nikad ne želi reć nešto kontra jer...eto, boji se da me ne naljuti,
da me ne povrijedi - misli da ću ga ostavit. a veća je vjerojatno da ću ga ostavit ako se nastavi tako ponašat.
zna to, ali...teško je mijenjat ljude,očito...

Jučer smo pričali opet o tome i na kraju sam mu dala link teme..i prepoznao se u dobrici veli da nije znao da je takav.
i sad, kako da on postane nedobrica? tj. slučajni kreten, ajmo reć
može li to sam od sebe uopće?

1. S kojim tipom kretena najčešće završite,odnosno kojeg tipa kretena birate?
Zaljubljujem se u slučajne kretene.

2. Što je toliko neodoljivo u tome da smo bezobrazni prema vama i da vas gazimo?
Ne znam ni ja. Mislim da to nema veze s muškarcima i ženama i kakve su to osobe već jednostavno priroda tu ima neke prste, ona je to tako posložila.
Ja bih se možda, samo možda, i zaljubila u takvog lika, ali ne bih bila s njim. i nisam bila.

3. Imaju li nepokvarive dobrice ikakve šanse?
Ne baš..Ako baš ništa ne nauče iz veze u vezu, to je znak da osoba i nije pretjerano bistra, tako da NE

4. Od koliko ste likova same napravile kretena a da je prije vas bio dobrica?
mislim još nijednog, ne mogu znati. moguće da sam na putu da jednog napravim.

5. Da li bi kreteni opstali bez vas djevojaka?? Odnosno zašto podržavate svojim postupcima kretene na sve moguće načine!
mislim da su ti obrasci primjenjivi na sve odnose, gotovo svatko tko vidi da je netko slab,
nesvjesno će se počet ponašat nadmoćnije i obratno, neki i nešto mnogo gore. na žalost. mislim da bi opstali.

6. Zašto svaka djevojka ogovara drugu kako je jadnica i kako si dopušta da je tako gazi, a onda ona dopusti to isto,ako ne i još gore?
ne znam zašto to rade. to bi se isto moglo stavit u kategoriju nepopravljive dobrice - žena koja ništa ne uči iz primjera.

Zadnje uređivanje minnie08 : 22.08.2012. at 13:52. Reason: Lapsus calami ...
minnie08 is offline  
Old 22.08.2012., 14:08   #45
Pa dobro, ne mora se sad baš svaki muškarac svrstati u neku od navedenih kategorija.
Valjda ima i onih koji nisu kreteni...
__________________
Talk to the face, talk to the face!
Starija Sestra is offline  
Old 22.08.2012., 14:32   #46
1.S kojim tipom kretena najčešće završite,odnosno kojeg tipa kretena birate?
-> kreten dobrica

2.Što je toliko neodoljivo u tome da smo bezobrazni prema vama i da vas gazimo?
-> ništa. jednostavno smo nekad preslijepe ili preslabe da to otkačimo po kratkom postupku. Ovo nekad može trajati duže vremena. . Nije stvar u tome to što je to neodoljivo, nego što mi često uopće ne kužimo da se radi o gaženju. jer kad skužimo, damo petama vjetra. a sad zašto ne kužimo...vjerojatno jer ne želimo kužiti... :/ slabost

3.Imaju li nepokvarive dobrice ikakve šanse?
-> osim ako su previše kako se ono kaže.... plačipičke... osobno, nemam iskustva, nikad nisam naletjela na tu vrstu pa ne znam

4.Od koliko ste likova same napravile kretena a da je prije vas bio dobrica?
-> nijednog. iz razloga što sam uvijek nalijetala na one koji su već taj tretman dobili od neke druge (i uglavnom su svi toga bili i svjesni).

5.Dali bi kreteni opstali bez vas djevojaka?? Odnosno zašto podržavate svojim postupcima kretene na sve moguće načine!
-> ne razumijem baš pitanje..

6.Zašto svaka djevojka ogovara drugu kako je jadnica i kako si dopušta da je tako gazi, a onda ona dopusti to isto,ako ne i još gore?
-> znam djevojke koje to rade, ali znam i one koje to ne rade... nikad ne ogovaram neku zato što to dopušta jer dotična vjerojatno ni ne shvaća da to dopušta, inače ne bi bila tu gdje je.. uostalom, ne diram tuđe krugove
nakojumisliš is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger