Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 07:56   #621
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Gledala sam prvi film,odličan je. Ako je nova priča s istim glumcina onda je valjda vezana na 1.dio. U svakom slučaju očekujem dobar film
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 24.10.2017., 11:10   #622
Počelo je snimanje filma Cebimdeki Yabancı

U glavnim ulogama su Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Şebnem Bozoklu i Şükrü Özyıldız.
Redateljica je Serra Yılmaz.

Ferzan Özpetek je otkupio pravo na snimanje turske verzije talijanskog filma Perfetti sconosciuti (odličan film, odličan! ).

Produkcija: BKM, Frigo Film i İmaj

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 24.10.2017., 22:38   #623
Film Oteki taraf kreće u kina 8.prosinca.
Danas je objavljen prvi trailer .. cok napeto i sa puno prevrata i iznenađenja,kaže Ozcan..očekujete jedno,ispadne drugo...kad film završi stalno raspravljate-ja bi ovako učinio,ja bi onako..film je završio ali se u vašoj glavi nastavlja...to je takav film

https://www.youtube.com/watch?v=58mR...ature=youtu.be
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 05.11.2017., 13:03   #624


Ömür Gedik, novinarka Hürriyet magazina napravila intervju o filmu „Öteki Taraf“

Özcan Deniz, Aslı Enver i Maryem Uzerli…trio je stigao na intervju o filmu. Radi se o filmu OT, čiji je scenarist i režiser Özcan Deniz.
Kao netko tko je pogledao film prepun napetosti i iznenađenja u ljubavnom trokutu mogu reći: Ovo troje ljudi napravilo je fantastičan posao. Sigurna sam da će promijeniti stav prema ovoj vrsti filma, budući su do sada najcjenjenije bile komedije.

*Bez daha sam odgledala film OT. Čestitam. Fantastičan film.
AE: I ja sam vrlo znatiželjna (kakav je).
MU: I ja također.
OD: Snimali smo skoro godinu dana. Zajedno smo krenuli u seriju IG. Djevojke su zaboravile što smo sve radili, ničeg se ne sjećaju!
AE: Sjećam se naših imena . Ja sam Ece…
MU: Neki dan sam se pitala „Kako se zvao moj lik?“ Kao što Özcan reče, prošlo je puno vremena.Ali sada se sjećam,ja sam Sara.

*Özcan, u vrijeme kad svi napadaju na Box office sa romantičnim komedijama ti skreneš u mračni horror. Odakle ti odvažnost za to?
OD: Mislim da je vrijeme za promjene. Preda mnom je popis turskih filmova nedavno snimljenih. Od 170 filmova 160 su komedije. Tu se javlja problem sadržaja/scenarija. Ako film pogleda između 500 tis-1.5 miliona gledatelja kažemo da je uspješan. Ali u stvari nije tako…

OD: TURSKA IMA VELIKI POTENCIJAL

*Ove godine kažu da je bilo filmova koji su premašili 1 mil gledatelja…
OD: Turska ima dobar potencijal,preko 80 miliona stanovnika. Trebalo bi biti između 3-5 miliona posjetitelja u kinu a bude ih 200-300 tisuća.

*Što misliš, koji je tome razlog?
OD: Nema dobre priče. Što svi režiseri rade…komedije. Naravno da dolazi do zasićenja /pada gledanosti. Zbog toga želimo predstaviti novi sadržaj/novu priču. U Turskoj kinematografiji nema mnogo sličnih projekata.

*Rekla sam da se radi o horror filmu, ima mnogo tajanstvenih zapleta...kako bi ga ti opisao?
OD: To je triler-drama. U biti, to je tragična priča. Film ima podtekst,kad izađete iz kina imat ćete mnogo pitanja u glavi. U filmu se obrađuje tragičan događaj.

*Obavio si vrlo težak posao…ograničeni prostor,snimaš s troje ljudi,svi ste neprestano zajedno,ne nedostaje iznenađenja, iz svega toga je proizašao odlično urađen posao.
Turska publika obično očekuje scene gdje će se nasmijati i vidjeti neke glupe štoseve. Ovdje nema takvih scena.
OD: Kad u Turskoj govorimo o horroru nema mnogo uspješnih izvedbi. Zato ga ne opisujem kao horror film, kažem da je to triler-tragična ljubavna priča. Ako želimo kreirati najavu/reklamni slogan za film, onda se moramo fokusirati na to. Strah je nešto drugo. Najčešće je smišljen kao skup nadnaravnih elemenata i događaja. Kad napetost počinje rasti znamo da dolazi takva scena. Gledatelji osjećaju da se približava nešto. Ako osjećaš strah,znaš to je to. Na primjer,iznenadni zvuk dolazi odnekud sa strane i …

OD: ASLI NIJE MOGLA BITI U ULOZI MERYEM

*Postoje i razlike u ženskim likovima. Detalji privlače pozornost publike. Kako se vaš trio našao zajedno?
OD: Asli i ja započeli smo film prije našeg zajedničkog ulaska u seriju. Neki projekti jednostavno imaju svoju ekipu glumaca. U tvojoj glavi nema mnogo opcija. Ovdje se radi o dvije žene i mora biti naglašen kontrast između njih. Također je važna slika koju publika ima od ranije. Na primjer, nije moguće zamisliti Asli u ulozi Meryem i obrnuto. Važno je kako publika doživljava glumce, zato …

*Da upoznamo Asli. Što misliš,kako ju doživljavaju ?
OD: Kad uđete u kući čini vam se da ju svi vole, od unučadi do bake.

*Obiteljski tip…
OD: Da,točno tako. Kad pogledamo Meryeminu prošlost, ona sama odgaja dijete,bilo negdje u Evropi ili Dubaiu,nije važno…bori se rukama i nogama...ona je borac.
MU: Vrlo zanimljivo, samo nastavi, Ozcan.
OD: Imidž je vrlo važan. Sjeli smo s našim suradnicima i zajednički detaljno prodiskutirali glumce i cijelu ekipu.

AE: KAD JE STIGLA OZCANOVA PONUDA REAGIRALA SAM NA OSNOVU PREDRASUDE

*Asli, što si mislila kad si dobila ponudu za ulogu? Zašto si prihvatila ulogu?
AE: Ozcanovi filmovi su uglavnom istog žanra. U to vrijeme nisam baš namjeravala raditi. „Opet neka romantična komedija“ pomislila sam i rekla „zahvaljujem (ne bih)“. Ipak,našli smo se i porazgovarali. Ozcan je ispričao priču i ja sam se pronašla u njoj. „U stvari, predomislila sam se, što kažeš?Možemo pročitati scenarij?“ Eto, u početku sam bila puna predrasuda.
*Rekla si, već sam radila romantične komedije, ne želim se ponavljati, tako nešto?
AE: Da, zbog toga.
OD: Svaki glumac ima svoja očekivanja, sasvim je normalno da tako gleda na posao.
AE: Ja u stvari volim gledati i glumiti u ljubavnim filmovima. Ali dvaput ponavljati istu stvar, to me nije privlačilo. Onda Ozcan ispriča priču, razgovaramo skoro 2 sata i ja kažem „Htjela bih pročitati scenarij“. I to je bio taj trenutak. Od utjecaja je bila i informacija da je tu i Meryem.
MU: Biti ću iskrena. Čula sam da Ozcan sprema novi film. Dva dana ranije bila sam na premijeri filma „Sevimli ve tehlikeli“. Nakon toga rekla sam svima „Bilo je odlično,on je vrlo talentiran režiser, od ranije poznat kao vrlo dobar glumac. Voljela bih biti u njegovom filmu.“ Dva dana kasnije osjetila sam tu energiju, san je postao stvarnost.

OD: MERYEM JE POZVANA NA PREMIJERU DA SE UPOZNAMO

*Znači, imao si namjeru ponuditi joj ulogu kad je došla na premijeru?
OD: Da, imao sam namjeru. Pozvao sam ju na premijeru da se upoznamo. Već tada sam imao u glavi ulogu za nju, to nije došlo naknadno.
*Što si mislila kad si prvi put pročitala scenarij za OT?
MU: Nisam pročitala scenarij. Srela sam se s Ozcanom, on je rekao ovo će biti ovako, onda ide ona scena, priča ide o tome i tome…Znate li zašto je Ozcan tako dobar režiser? Zato što odražava/prenosi osjećaje svake scene na vas, 100 %. Tako da sam odmah ušla u priču.
OD: Zahvaljujem. Ja sam samouk u filmskom poslu/režiji i u svakom slijedećem projektu nastojim nadrasti onaj prethodni (učim da budem bolji).

MU: CIJELA ŠUMA ČULA JE MOJE VRIŠTANJE NA GROBLJU

*Koje scene su bile najteže na snimanju?
OD: Scene na groblju bile su vrlo teške.
MU: Da, bilo je jako teško.
OD: Za Asli su bile teške scene baleta.
AE: Jer je htio da se vratim baletu. Uzimala sam satove baleta ali naravno, nemoguće je to. Na kraju je Ozcan rekao „Dok to ne napraviš,nema ručka!“

MU: STRAH POKUŠAVAM RIJEŠITI UZ POMOĆ ALLAHA

*Ima li kakvih strahova u stvarnom životu?
OD: Bojim se nadnaravnih stvari.
AE: Hvala Bogu,ništa posebno.
MU: I ja se bojim negativne energije. Tada se okrenem molitvi. Pokušavam se povezati s Bogom, jer nema ničeg jačeg od toga.

*Ima li u tvom životu neki sličnih momenata kao u scenariju?
OD: Ne, u filmu nema trenutaka iz mog života. Ovo je jedna opsesivna ljubavna situacija…mislim,patološka ljubav/ljubomora, povrijediti onog kojeg voliš ili živjeti s ožiljcima ljubavne traume. Sve to vidimo svaki dan u svojoj okolini.

*Što misliš o ljubavi ovih ljubavnika u filmu?
AE: Bolesno.

*Jesi li ikad bila u takvom odnosu/ljubavi?
AE: Ne. Nisam nikad.

*Jesi li ti imala nešto slično, Meryem?
MU: Proživjela sam nešto slično. Ali bila sam na suprotnoj strani . Naravno, to je vrlo teško i bolesno.

*Poput ubojstva Vatana Şaşmaza ? (fotografije ubijenog i žene samouboijice na Internet je postavila neka glumica,htjela ih je prodati novinarima…ispalo je da su potekle od policijskih službenika…tužitelj ih je oslobodio)
OD: Svugdje u svijetu to je zločin ali na žalost u Turskoj su drugi zakoni. To me jako brine, zakon ništa ne može.

OD: ŽENE NE BI TREBALE STAVLJATI LJUBAV NA KUŠNJU

*Tema filma je stavljanje voljene osobe na kušnju/provjeru. Da li me voli, da provjerim koliko me voli…Žene se često okreću takvim provjerama. Što ti kao muškarac misliš o tome?
OD: Ne bi trebale provjeravati.
AE: Istina, nepovjerenje je vrlo opasna stvar.
*Najčešće povrijede same sebe,zar ne?
AE: Tako je.

*Jesi li ti ikad provjeravala?
AE: Ne, nisam nikad došla do toga.

*Provjeravaš li telefon?
AE: Ne, nikad to nisam radila.
MU: Ni ja nisam. Čak i da želim, ne znam kako. (ahha) Vidjela sam novi model. Držiš ga ovako ispred sebe i odjednom bam! Stigne poruka haha I dok spavaš moraš ga ovako držati…ali ne,nisam to nikad radila.

*Što će se dogoditi ako pogledaš poruku?
OD: Ako si došla do te točke, nema povratka.
AE: To je povezano sa samopoštovanjem, nije li? Ako ništa ne pronađeš onda se pitaš „zašto sam to učinila/kakva sam to osoba?“. Sama pomisao da meni netko pregledava telefon jako me ljuti.

OD: MOJA ŽENA/DJEVOJKA NE BI TREBALA RADITI SA SVOJIM BIVŠIM

*Da se vratimo na temu filma…ako partner počne raditi sa svojom bivšom..
MU: Pitala bih „Ima li još nešto među vama?“ Ako kaže „ne“ moram vjerovati.
AE: Ne znam, nisam nikada razmišljala o tome. Ali nikad ne bih željela da bivša ljubav bude kao u filmu. Želim sama birati svoj put.

*Kako muškarci gledaju na tu situaciju? Inače ste dosta natjecateljski nastrojeni…
OD: Ko spominje natjecanje? Zar je tako nešto moguće? Ne bi trebala raditi!

MU: OZCAN JE TURSKI GEORGE CLOONEY

*Htjela bih razgovarati o promjeni imidža. Prokomentirajte jedno drugo…
AE: Ozcanu jako dobro stoji sijeda kosa.
OD: Hvala, meni se jako sviđaju tvoje šiške.
MU: Ja danas nosim umjetne trepavice, nema drugih novosti. Ozcanova kosa je super. S nama sjedi turski George Clooney.

*Ozcan, imaš li što reći za Meryem ?
OD: Ko Charlize Theron…

*Da čujem nešto i o Asli?
OD: Asli je jedinstvena. U Turskoj nema lica poput njenog. To kažem kao režiser.
AE: I još k tome, Ozcan je odličan režiser.
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 10.11.2017., 09:09   #625
U srijedu 8 studenog je održana Gala veče filma "Mutluluk Zamani" Elcin Sangu-Bariš Arduc a u petak 10 studenog je premijera ..... Ranini....
femir1 is online now  
Old 14.11.2017., 21:41   #626
Izašli su kratki fragmani filma Arif V 216

1
2
3
Režija - Kıvanç Baruönü
Scenarij - Cem Yılmaz
Glavne uloge - Cem Yılmaz i Ozan Güven
Ostale uloge - Özkan Uğur, Zafer Algöz, Seda Bakan, Özge Özberk, Çağlar Çorumlu, Ahu Yağtu, Can Yılmaz, Farah Zeynep Abdullah, Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Sercan Badur, Zeynep Kankonde, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Beyti Engin, Erkan Üçüncü, Kamil Güler, Muhittin Korkmaz, Maria Anastasiava i Zeynep Sümer.

Premijera filma 5. siječnja 2018.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 22.11.2017., 14:18   #627
Usporedba neusporedivog a i nema nikakve veze s ljepotom ....jedno je romantična komedija a drugo ratna drama,jedna se prikazuje dva a druga četiri tjedna,negdje sam naletila na podatak da je za Aylu namjenjeno 600 a za Mutluluk 300 kina....naravno da će turci pohrliti u kina da vide Aylu,film koji je nominiran za Oscara a i sama tema im je bliža,znamo da su im draže drame od rom. komedije tako da mi to nije ništa čudno a usporedba mi bez veze.....i zašto baš usporedba Mutluluk Zamani i Ayle zašto ne nekog drugog filma i Ayle,ima ih ovih dana-mjeseci dosta novih ....e da,ima puno teorija zavjere ali neću o njima a koga zanima neka malo prošvrlja Ins. i Twitterima ....
Još jedna usporedba..
femir1 is online now  
Old 17.01.2018., 15:17   #628
Turski filmovi,stvarno turci imaju čudan ukus ....komedija i samo komedija sve drugo loše prolazi....ovaj Cemov Arif ruši sve rekorde,prošli vikend ga gledalo preko 700 tisuća ljudi a u prvom tjednu preko 2 milijuna ljudi,u deset dana 3 mil.....prošli petak su imali premijere Gupsina Deliha 2,isto komedija i Onurova Daha (ne znam što je nisam pratila) Deliha je u prva tri dana imala preko 340 tisuća ljudi a Daha samo nešto malo preko 6 tisuća Deliha je na raspolaganju imala 650 kina a Daha samo 6 kako to?.....Gupse je svoj film reklamirala u svim mogućim i nemogućim turskim medijima a Onur skoro pa nigdje ....valjda Gupi ima bolje veze što li ....kuhala je,tukla luk i davala int. gdje je giod stigla a naj zanimljivije od svega im je bilo to što se udebljala 23 kg. zbog Delije ....Bayaz showu,Hulya Avsar,1,2,3,i td....ima ih još ali mi se ne da tražiti pa mi nije jasno kako to kod njih ide ili se zovu samo neki ili oni koji hoće ili oni koji imaju bolje veze ili ili....rijetko koji su imali ovakvu privilegiju da se pojave u svim tim medijima....nap.romantične kom. su potpuno nebitne,vrlo malo gledane,film od Bariš-Ecin,film od Bugre i Ozge katastrofa gledanost,nešto malo preko 500 tisuća,reklamiranje nula,skoro pa nigdje nisu gostovali nitko s njima nije peavio int. i reklamirao ih....meni osobno se diže kosa na glavi od ovih njihovih kom. a posebno od ove Delihe,vrijeđa mi pamet bar po ovim videjčičćima što ih vidjeh,ne sviđa mi se ni Gupse a kamo li Deliha a tu se može pridodati i Cem i ovi njegovi limeni ljudi ali eto turci to obožavaju i hrle u kina...,znači kod njih se isplati snimati samo komedije..
A ja jedva čekam da se na YT pojave ove dvije romantične kom. pa da ih pogledam ..

Oo bože dragi,što li se sve pokušava ..Cinemaximum pokušava blokirati prodaju karata za Arif a daje jeftinije dvije karte za Delihu.....srijedom posebne cijene ulaznica

Zadnje uređivanje femir1 : 17.01.2018. at 16:08.
femir1 is online now  
Old 17.01.2018., 16:22   #629
Quote:
femir1 kaže: Pogledaj post
....prošli petak su imali premijere Gupsina Deliha 2,isto komedija i Onurova Daha (ne znam što je nisam pratila) Deliha je u prva tri dana imala preko 340 tisuća ljudi a Daha samo nešto malo preko 6 tisuća Deliha je na raspolaganju imala 650 kina a Daha samo 6 kako to?.....
femir1, ovde se takođe radi o "usporedbi neusporedivog", kao što si sama rekla par postova više. A donekle si i sama dala odgovor: turska publika voli Delihino kreveljenje i hrli u bioskope da ga gleda. Film je razbibriga, komercijalan da komercijalniji ne može biti, za razliku od filma "Daha", koji je tipičan "festivalski" film, teška drama, zabranjen za mlađe od 18 godina zbog brutalnosti i eksplicitnog prikazivanja fizičkog i psihičkog nasilja. Pri tome, film realno prikazuje određena događanja u Turskoj u sadašnjem trenutku, a Turci naprosto ne vole kada se prikazuju u ružnom svetlu, čak i ako je to istina. Dakle, film "Daha" ni slučajno neće imati toliki broj gledalaca kao "Deliha", ali sa druge strane, ni "Deliha" se nikad neće moći pohvaliti tolikim brojem nagrada koliko ih je "Daha" pobrao na festivalima širom sveta, pa i u samoj Turskoj.
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Old 17.01.2018., 16:28   #630
Quote:
slavica7 kaže: Pogledaj post
femir1, ovde se takođe radi o "usporedbi neusporedivog", kao što si sama rekla par postova više. A donekle si i sama dala odgovor: turska publika voli Delihino kreveljenje i hrli u bioskope da ga gleda. Film je razbibriga, komercijalan da komercijalniji ne može biti, za razliku od filma "Daha", koji je tipičan "festivalski" film, teška drama, zabranjen za mlađe od 18 godina zbog brutalnosti i eksplicitnog prikazivanja fizičkog i psihičkog nasilja. Pri tome, film realno prikazuje određena događanja u Turskoj u sadašnjem trenutku, a Turci naprosto ne vole kada se prikazuju u ružnom svetlu, čak i ako je to istina. Dakle, film "Daha" ni slučajno neće imati toliki broj gledalaca kao "Deliha", ali sa druge strane, ni "Deliha" se nikad neće moći pohvaliti tolikim brojem nagrada koliko ih je "Daha" pobrao na festivalima širom sveta, pa i u samoj Turskoj.
Hvala ti na pojašnjenju ....njihova komedija meni izgleda idiotski,meni sve neugodno gledati ovu Delihu ....ali ima tu i još koječega pa i prljave igre....i ovdje važi ona "jači tlači"....ma nisam pravila usporedbu samo sam prenijela napise i ne razumjem u čemu je štos ali sad kada si mi objasnila jasnije mi je i veća frka je oko Arifa i Delije nego oko Dahe a ovo su obje komedije
femir1 is online now  
Old 28.02.2018., 10:34   #631
Kaybedenler Kulübü Yolda u kinima od 16/3/2018.Najava



Nejat , Riza
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 13.03.2018., 15:17   #632
Can Feda, glavne uloge Kerem Bursin i Burak Özçivit, od 6. travnja u turskim kinima

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 13.03.2018., 19:20   #633
Film "Çocuklar Sana Emanet" ("Povjeravam ti djecu") redatelja Çağana Irmaka (koji je i scenarist filma) u turskim kinima (ali i u Latinskoj Americi i u nekim europskim državama) od 23. ožujka 2018:



U glavnim ulogama: Engin Akyürek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Osman Alkaş.

Kerem, uspješni arhitekt za unutarnje uređenje, živi mirnim životom s Yeşim. Onda doživljava tešku prometnu nesreću.

Çağan Irmak o filmu, sažeto:
Quote:
Možda je jedina stvar koju želimo ta da se riješimo svojih okova. Da pritom nikoga ne povrijedimo, da se oslobodimo lanaca kojima smo prikovani, koji nas uništavaju. Možda postoji neki bolji svijet. Ako čovjekov dodir može i povrijediti i izliječiti, onda je moguć i bolji život.
kedi18 is offline  
Old 10.04.2018., 16:19   #634
Loš start filma Can Feda, Burak Özçivit i Kerem Bürsin,u prva tri dana film pogledalo samo nešto više od 110 tisuća ljudi.....
femir1 is online now  
Old 14.06.2018., 13:41   #635
Kelebekler - Leptiri (2018)

Nagrade već dugo (ako su ikad bile) nisu mjerilo dobrog filma, ali pomažu da filmovi postanu dostupniji, „vidljiviji“, ako se tako može reći, i publici koje ih inače ni bi imala prilike vidjeti.
Film "Leptiri" (Kelebekler) scenarista i redatelja Tolge Karaçelika dobitnik Gran Jury Prize na Sundance Festivalu 2018 godine, topao je i dirljiv ali većinom urnebesan film koji nepretenciozno i s lakoćom priča priču o obitelji, disfunkcionalnoj kao bilo koja druga, ili jednostavno, pripovijeda o životu. Glavni likovi, dva brata i sestra (i sestrin, uskoro bivši muž) će se možda nekome učiniti malo „osebujni“, meni su genijalni. Ukratko .
Kokoši sa „probavnim tegobama“ (da ne spojlam, i nemojte gledati trailer) i hodža s krizom vjere neki su od neprocjenjivih motiva ovog filma.
Ovakvi filmovi rijetko dolaze u redovitu kino distribuciju (makar u Splitu, da ne generaliziram previše) pa sam (i puno drugih filmoljubaca) do neba zahvalna ekipi „Festivala mediteranskog filma Split“ koja nam je omogućila ovo filmsko zadovoljstvo.
Ako budete imali priliku pogledati ovaj film, nemojte ju propustiti .
Ivančica5 is offline  
Old 26.07.2018., 16:33   #636
https://www.instagram.com/p/BlsAXtNg...fjddyp6p7ljf6t

Mucize 2,film Mahsuna Kirmizigula dolazi u kina 1.3.2019. ��
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 02.11.2018., 13:11   #637
Quote:
vese956 kaže: Pogledaj post
Ikimizin Yerine (2016) - Umjesto nas dvoje - Premijera je 21. oktobra 2016.

Kratki sadržaj:
Lik kojeg Serenaj igra zove se Čiček. Odrasla je u malenom selu. Život joj je monoton i dosadan. Susret sa učiteljem književnosti Doganom (Nejat Isler), protrest će je iz osnova. Ljubav koja plamti u njenom srcu izniknut će nekoliko pitanja čiji odgovori su suviše teški za njena pleća. Čiček će se suočiti sa mnogim istinama u životu. Istovremeno, prva ljubav će biti i prvi ispit za Dogana. Film je o porodici, prijateljstvu, tajnama, ljubavima i nadi. Ljubav koja će izliječiti dva srca.

Režiser je Umur Turagay
Glumci: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor ...

sinoc odgledah ovaj film
vodjena tim da odgledam neki uradak od nejata.pocetak mi je bio onako klasika vec vidjeno.ucenica se zaljubljuje u profesora.i tako ja gledam i kao jednu forumasicu pitam nesto u pola filma.kaze ona film ima poseban zaplet.
ja tek onda poceh da kapiram neke tikove i u stvari cijelu pricu da nije obicna i da je posebna.(previse sam odgledala filmova tipa ucenica ucenik zaljubljen u nekog tamo profesora klasika.
LJudi moji rasplet i sve oko toga sok sok sok.Naravno to sto je majka odgajala cerku onim stilom pripisivala sam sasvim necem drugom.Al ona ispovjest majke koju glumi perfektna zerin i sve sto dalje je nasljedovalo.
perfektno.steta sto nisu isli dublje u radnju i razradili film.po meni film je komotno mogao da bude i tri sata.gledala bih ga s uzitkom
nejat mi je pre savrsen.uf
mlada glumica dobra je na to da je pocinjala kao manekenka.
al nejat sve pohvale
covjek koji je prezivio sepsu upale pluca odsjekli mu prste znaci jednom nogom u grobu izgleda to hot za nekog ko je bio bolestan.
znaci film toplo preporucujem.
I zahvaljujem se forumasicama i ovdje i na fcu koje zajedno sa mnom gotive njegovo velicanstvo Nejata Isleraovo je za nejata.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 02.11.2018., 13:15   #638
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Kaybedenler Kulübü Yolda u kinima od 16/3/2018.Najava



Nejat , Riza
hvala na info
i da nejat
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 11.11.2018., 02:07   #639
Vozdrica

"DAHA" / "MORE" ( engl. ) / "JOŠ" - cijeli film ( zasad ) bez prevoda
Režija: Onur Saylak
Scenarij: Hakan Gunday, Onur Saylak, Dogu Yasar Akal
Uloge: Hayat Van Eck, Ahmet Mümtaz Taylan, Turgut Tunçalp, Tankut Yıldız, Tuba Büyüküstün
Produkcija: Ay Yapim, b.i.t.arts
Daša is offline  
Old 05.02.2019., 14:12   #640
Kivin film OrganizeİslerSazanSarmalı,odlično startao u turskim kinima,u tri dana film je pogledalo 923.663 gledatelja,to je 9 naj otvaranje svih vremena ..https://twitter.com/KT_Kosovo/status...79936449925122
femir1 is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.