Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 09:13   #21
Slažem se sa Tsigijem.
Nisam mislio odustati da vas ne zajebem, ali i meni bi bilo interesantnije da nas je više. Ne znam zašto se ekipa s NBA teme nije prijavila, pogotovo oni naviknuti na igranje - Pierce, Feenian, Vodka, Plazo...
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 09:18   #22
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa Tsigijem.
Nisam mislio odustati da vas ne zajebem, ali i meni bi bilo interesantnije da nas je više. Ne znam zašto se ekipa s NBA teme nije prijavila, pogotovo oni naviknuti na igranje - Pierce, Feenian, Vodka, Plazo...
Ma ne, sve stoji. Naravno da je bolje ako više ljudi igra. Ali da, ja sam baš vidio da su ljudi na ovom podforumu dosta aktivni i nadao sam se da će biti bar tih 8 za minimum.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 09:54   #23
a ne bi li bilo zgodno da se kroz prosjeke u karijeri napravi nešto kao h2h playoff pa da to onda stvarno i liči na fantasy?

format s glasanjem me ne zanima.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 10:01   #24
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Nije baš zanimljivo igrat protiv 5 igrača...
Ako nas bude 10-ak, ja sam za. U protivnom, odustajem.
Iszo vrijedi za mene jbga.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 10:24   #25
Quote:
Serse kaže: Pogledaj post
a ne bi li bilo zgodno da se kroz prosjeke u karijeri napravi nešto kao h2h playoff pa da to onda stvarno i liči na fantasy?

format s glasanjem me ne zanima.
Ovo nije isto što i ''fantasy''. Ovdje je ''fantasy'' samo pridjev u smislu fantazije pošto je nemoguće sastaviti takav tim u stvarnom životu, ne ''fantasy'' format.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 10:25   #26
upadan
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 11:04   #27
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
upadan
Ae super. Sad nas je 7. Još jedan barem i mislim da je to ok za igrat.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 15:40   #28
ae, ajd i ja ću
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 15:47   #29
Volim košaricu. I ja ću.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 16:27   #30
Dečki, ljubi vas dedo Sad nas je 9 i to je optimalno. U 17:30 ću otvoriti glavnu temu za igru i počinjemo.

Prijava više nema.

Zadnje uređivanje Jimmy_Leppard : 11.05.2016. at 17:37.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:54   #31
Ostaje li ova tema za laprdanje, da tamo možemo lakše pratiti koji su igrači odabrani?
Moderatori, mislim da je odluka na vama... Ako ostaje, možda bi ju bilo dobro preimenovati u NATFD Chat ili tako nešto?
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 17:57   #32
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Ostaje li ova tema za laprdanje, da tamo možemo lakše pratiti koji su igrači odabrani?
Luyo i Pierce, mislim da je odluka na vama... Ako ostaje, možda bi ju bilo dobro preimenovati u NATFD Chat ili tako nešto?
Teoretski, da, ovo bi moglo biti preimenovano u chat da ne spammamo glavnu temu. Ovo bi bilo dobro da ostane za komentiranje pickova i ovdje ću onda i objavljivati rostere kroz draft nakon svake runde, tako da molim admine koji ovo čitaju da preimenuju ovu temu slobodno u NATFD chat tema, ali nemojte lockati dok draft ne završi. Ja ću zatražiti lock ove teme kad draft završi.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 18:47   #33
Nije li se i ZZ prijavio?
Istina, izrazio je skepsu zbog lošeg iskustva sa sudjelovanjem u zadnjoj tvojoj igri ovog tipa, no shvatio sam da bi igrao...
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 19:02   #34
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Nije li se i ZZ prijavio?
Istina, izrazio je skepsu zbog lošeg iskustva sa sudjelovanjem u zadnjoj tvojoj igri ovog tipa, no shvatio sam da bi igrao...
Nije rekao da se želi prijaviti pa ga nisam nigdje zapisao.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:39   #35
Leopard, nakon svakog picka ne moras postat, dolazi do previse spama. Napisan je redoslijed kojim se igra.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:18   #36
Quote:
Jimmy_Leppard kaže: Pogledaj post
Čisto informativno, prijave će biti otvorene do sutra u 17:30 tako da zaokružim na nekih 1 dan, pa ako se neće skupiti dovoljno ljudi, produžit ću dok se ne skupi bar minimum od 8.
Sreća pa je rok bio toliko dug, inače tko zna kad bi vas se navuklo 9.

Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Nije li se i ZZ prijavio?
Istina, izrazio je skepsu zbog lošeg iskustva sa sudjelovanjem u zadnjoj tvojoj igri ovog tipa, no shvatio sam da bi igrao...
E da, tad sam se i navukao na draft i onda je uletio Ing sa spikom o ATD draftu.
Pratit ćemo ovo koliko stignemo, navijati za neke i tako
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:22   #37
A gle, kroz par dana sam vidio da puno ekipe cirkulira u ovom podforumu i aktivno je tijekom cijelog dana pa nisam mislio da je potrebno više od 24 sata za prijave jer oni koji su aktivni cijeli dan, vidjet će prije ili kasnije i odlučit će hoće li ili neće sudjelovat.. Ali eto, ipak sam čak i produžio bio da ne bi bilo :P
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:26   #38
Dobrodošao draft
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:29   #39
Ma sve u redu, mogu valjda neku igru i propustit
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:32   #40
Da mogu editat prvi post u glavnoj temi, zgurao bi one koji bi još sad htjeli upast samo na kraj liste jer nije frka do kraja prve runde. Dok god ne počne druga runda, mogu ekipu bacat na kraj liste redoslijeda, ali sad kad mi ne da editat post, sjebat će se ljudi oko lista.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.