Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 09:03   #821
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
iskreno, ja sumnjam da u tim hamburgerima ima mesa
Možda u tragovima ali je zato MC prilagođen svima praktički ga i vegetarijanci mogu jesti bez straha da jedu neku životinju
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:04   #822
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Jeste jeli cool pitu u Mcdonaldsu? Ako da onda znate da je to nešto savršeno ... Pitanje je kako napravit ili gdje kupit takvu pitu ili tijesto? Pliz ako znate nešto o tome pišite
ta se pita ne peče u pećnici nego se prži u ulju.
U tome je štos.
Koliko je "savršena" - o tome bolje ne počinjati.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 11:10   #823
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Jeste jeli cool pitu u Mcdonaldsu? Ako da onda znate da je to nešto savršeno ... Pitanje je kako napravit ili gdje kupit takvu pitu ili tijesto? Pliz ako znate nešto o tome pišite
Ja ju obožavam, prefina je mislim da mi je to uz McFlurry omiljeno jelo u meku
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:53   #824
Super mi je kako svi pljuju McD, govore kako je to smeće, kako nikad tamo ne bi jeli...
Sinoć, 19:30, McDonalds Vrbani, niti jednog mjesta za parkiranje, a u koloni za McDrive petnaestak automobila (i ja među njima ).

Slično je i sa drugim McD restoranima. Npr. onaj na Glavnom kolodvoru, nekad jedva nađem mjesto za sjesti (pogotovo kada je hladnije, pa nemaju stolove vani). U onom u Jurišićevoj od 12-14 sati uopće ne možeš naći mjesto, a na blagajnama hrpa ljudi. A tek vikendom...

Stvarno ne znam tko to onda jede tamo kada ga (navodno) nitko ne voli.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:55   #825
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Super mi je kako svi pljuju McD, govore kako je to smeće, kako nikad tamo ne bi jeli...
Sinoć, 19:30, McDonalds Vrbani, niti jednog mjesta za parkiranje, a u koloni za McDrive petnaestak automobila (i ja među njima ).

Slično je i sa drugim McD restoranima. Npr. onaj na Glavnom kolodvoru, nekad jedva nađem mjesto za sjesti (pogotovo kada je hladnije, pa nemaju stolove vani). U onom u Jurišićevoj od 12-14 sati uopće ne možeš naći mjesto, a na blagajnama hrpa ljudi. A tek vikendom...

Stvarno ne znam tko to onda jede tamo kada ga (navodno) nitko ne voli.
Ako većina forumaša koji pišu na Gastronomiji prezire Mac, ne znači da tamo ne jede "nitko".
Na žalost.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:01   #826
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Ako većina forumaša koji pišu na Gastronomiji prezire Mac, ne znači da tamo ne jede "nitko".
Na žalost.
Ne prezire ga većina, nego snobovska glasna manjina. Koja misli da pljuvanjem po McD-u dobiva na ugledu.

Jednostavno nema taj prestiž zgražavati se nad time što je netko pojeo još deset puta veći junk poput bureka od mesa u lokalnoj prčvarnici, kao što ima za McD. Nije brendiran.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:17   #827
nije ti usporedba na mjestu
ako već uzdižeš MekDonalds na nešto dobro i kvalitetno, onda ga uspoređuj sa Starim kotačem ili Kod Srbina
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:28   #828
ma nećemo valjda sad opet o Meku?

Evo priznam: svi koji bi jeli u Meku samo u slučaju teške gladi i prijetnje nekim oružjem ,smo trube koje ne znaju da je burek u kvartovskoj pekarni puno gori i smrtonosniji od američke plastike.
O ćevosima da se i ne govori!
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:50   #829
U kvartovskoj pekarni uz burek ne dobiješ gratis čašu, u Mcdonaldsu da i to made in France, ne neku kinesku.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 15:32   #830
jel mcdonalds sad uzima meso od gavrilovića? jer od kad je gavrilović preuzeo mcd, baš mi često zna smrditi meso i cijeli prostor tamo onak po običnoj pečenjari, a nikad mi tako nije smrdilo u mcd...
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 17:47   #831
Vidio sam njihove nove reklame za meso (da je 100% govedina), i za krumpire, ali nisam pročitao što taj kaže.
A sad tko proizvodi...

Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
ma nećemo valjda sad opet o Meku?
Pa tema je McD.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:07   #832
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
nije ti usporedba na mjestu
ako već uzdižeš MekDonalds na nešto dobro i kvalitetno, onda ga uspoređuj sa Starim kotačem ili Kod Srbina
Usporedba je savršeno na mjestu. Uspoređujem McD sa ostalim fast food pečenjarama, jer on jest obična pečenjara, a ne restoran s dobrim roštiljem kao Srbinov.

Ali, poanta mi je bila sljedeća - zašto se dežurni "gastronomi" odavde ne dižu na zadnje noge kad netko kaže da su mu dobri ćevapi na Dolcu? Jer srati po bezimenoj nebrandiranoj pečenjari jednostavno nema isti preseravački impact.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 13:19   #833
baš kad se spominje MCdonalds samnom je radio jedan dečko u Bechtelu iz rijeke imao je negdje onda 30-31 godinu,to je bilo 2001-2003,znači da sada ima negdje oko 40-tak....i čuo sam da je ružno obolio,a nije izlazio iz tih Mdonaldsa i fastfoodova,a čujem da ima karcinom na želudcu....dok je samnom radio vječito je imao neki probvlem sa želudcom,čak su mu čirevi počeli pucati jednom na trasi auto ceste dok smo radili...
Šeik_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 14:03   #834
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
baš kad se spominje MCdonalds samnom je radio jedan dečko u Bechtelu iz rijeke imao je negdje onda 30-31 godinu,to je bilo 2001-2003,znači da sada ima negdje oko 40-tak....i čuo sam da je ružno obolio,a nije izlazio iz tih Mdonaldsa i fastfoodova,a čujem da ima karcinom na želudcu....dok je samnom radio vječito je imao neki probvlem sa želudcom,čak su mu čirevi počeli pucati jednom na trasi auto ceste dok smo radili...
Još jedna potvrda kako ljudska glupost nema kraja....
Najvjerojatnije su svi sa rakom jeli u McDonaldsu. Đizs.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 14:05   #835
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
baš kad se spominje MCdonalds samnom je radio jedan dečko u Bechtelu iz rijeke imao je negdje onda 30-31 godinu,to je bilo 2001-2003,znači da sada ima negdje oko 40-tak....i čuo sam da je ružno obolio,a nije izlazio iz tih Mdonaldsa i fastfoodova,a čujem da ima karcinom na želudcu....dok je samnom radio vječito je imao neki probvlem sa želudcom,čak su mu čirevi počeli pucati jednom na trasi auto ceste dok smo radili...
Joj, i ja sam to čula, jel to onaj čija je tetka medicinska sestra baš na onoj hitnoj gdje su Severini šivali šupak?
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:18   #836
McDonald'sov Happy Meal ne kvari se niti nakon pola godine stajanja

__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 18:13   #837
Već smo to apsolvirali.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 20:14   #838
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da je tip amater .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:46   #839
Ponovo dijele kupone za hamburgere, menu-e... Vrijede od 27.10. do 10.12.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:09   #840
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ponovo dijele kupone za hamburgere, menu-e... Vrijede od 27.10. do 10.12.
Da li se ti kuponi dijele na licu mjesta ili ih se može isprintati prek neta?
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.