Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 21:59   #921
Mislim da možeš koliko hoćeš. Znam da sam prije viđao ljude da su davali po 3.

Danas u novom McD u Arena centru ludnica; k'o da je to prvi njihov restoran u RH.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 10:56   #922
Quote:
nick78 kaže: Pogledaj post
Imam ja doma ulje za auto, neku staru sivu farbu za metal, možda koji wd40, ali ne pomišljam to koristiti u kuhinji
Ha,ha, strašno si pametan, a o duhovitosti i da ne pričam...
mateimatilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:59   #923
kod mene nisu djelili te kupone...a u mc-u su mi rekli da ih tamo ne daju,nego isključivo ih djele po sandučićima...možda će djeliti....
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:02   #924
o kojim je kuponim rijec...
moji klinci ga obozavaju,a i mama
narocito domaci klompir i karamellllllllllll
Mamica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:08   #925
s nekim uštedama za sendviće, samo što nema slastica...meni to nije stiglo,a čula sam od kolegice da je to neka akcija koja traje negdi do 12mj,a poćela je negdi pred kraj 10mj...
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:46   #926
Nego, znate li zašto na nekim sendvičima ima naljepnica sa njihovim logoom? To sam do sada vidio samo u Splitu.
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 18:34   #927
simpatičan članak za hejtere sklone senzacionalizmu
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 20:26   #928
Danas iskoristila bon za McCountry i piće i sveeee ostale bonove poklonila nekoj grupici srednjoškoljki koje su ušle u McDonalds i gruntale kaj nek uzmu jer nisu imale love baš. Ah, baš sam ili , ovisi o vašem mišljenju o takvoj hrani .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:01   #929
meni je pravo smijesno

kada vidim kako ljudi u Hrvatskoj gledaju na Mcd kao najveci otrov i kako generalno gledaju na GMO hranu iz Amerike kao junk, a s druge strane se svi ubijaju od cigara i alkohola.
Kao GMO hrana je opasna, a svi dreknu 2 kutije cigara dnevno. Nisam vidio zemlju sa vise pusaca od Hrvatske. Kao brinu sto djeca odu ponekad u Mcd, a to sto u zadimljenim prostorijama provode zivot je u redu.
U ostalom, prosjecan zivotni vijek je veci u Americi uprkos GMO hrani i Mcd otrovima.
mikemike1199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:33   #930
Da, da, to me podsjeća na to koliko znam profesionalnih ili makar rekreativnih sportaša, zdrav život, ovo ono, a puše ko čobani!

Ima i tu na forumu jedan dotični koji je meni upao u oko - hvali se kako jede hranu isključivo iz organskog uzgoja i svog vrta. OK, ali prvi put čujem da u sred Zg-a raste riža i soja umak.
Ljudi seru, prave se važni....a ni sami se često ne drže načela koja propagiraju i žive možda nezdravije od nas koji ponekad jedemo u McDonaldsu.
Btw. dotični se opija svaki vikend - ima po bircevima organsko pivo bezalkoholno možda? Mo'š mislit.

Zadnje uređivanje Sigurna : 08.11.2010. at 22:46.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:50   #931
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Da, da, to me podsjeća na to koliko znam profesionalnih ili makar rekreativnih sportaša, zdrav život, ovo ono, a puše ko čobani!

Ima i tu na forumu jedan dotični koji je meni upao u oko - hvali se kako jede hranu isključivo iz organskog uzgoja i svog vrta. OK, ali prvi put čujem da u sred Zg-a raste riža i soja umak.
Ljudi seru, prave se važni....a ni sami se često ne drže načela koja propagiraju i žive možda nezdravije od nas koji ponekad jedemo u McDonaldsu.
Btw. dotični se opija svaki vikend - ima po bircevima organsko pivo bezalkoholno možda? Mo'š mislit.
Najbolja mi je ekipa pobjegnu od žena u nedjelju na nogomet onda skupe lovu za gajbu pive i ˝igraju˝ nogomet pa zdrobe čevape poslje˝treninga˝ ali glavno je da se zdravo živi
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:00   #932
u vezi kupona-kupone s popustima od mc donaldsa-a mogu se pronaći i u dioninom katalogu i vrijede od sutra...
jpnsankaijuku is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:56   #933
Quote:
mikemike1199 kaže: Pogledaj post
kada vidim kako ljudi u Hrvatskoj gledaju na Mcd kao najveci otrov i kako generalno gledaju na GMO hranu iz Amerike kao junk, a s druge strane se svi ubijaju od cigara i alkohola.
Kao GMO hrana je opasna, a svi dreknu 2 kutije cigara dnevno. Nisam vidio zemlju sa vise pusaca od Hrvatske. Kao brinu sto djeca odu ponekad u Mcd, a to sto u zadimljenim prostorijama provode zivot je u redu.
U ostalom, prosjecan zivotni vijek je veci u Americi uprkos GMO hrani i Mcd otrovima.
Onda uživaj u Americi i imaj kakvo god mišljenje želiš. Ali ja ne želim da su moja djeca osuđena na smeće od hrane dok žive u Hrvatskoj. Ne želim da se u supermarketima i dućanima prodaje iskuljučivo smeće. Želim kupiti u supermarketima normalne namirnice koje imaju DOBAR okus i miris.

I uopće nije stvar zdravlja, već stvar da je hrana u mcdreku odvratna, smrdi i nema nikakve veze sa hranom. To je samo imitacija hrane koju neki ljudi tako jednostavno popuše. Jebemu, pa kukci su dovoljno pametni da ne sleću na plastično cvijeće, a ljudi ko bedaci trpaju u sebe što im god industrija ponudi.

Niti jedna GMO namirnica nema veze sa normalnim okusom.
nick78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:49   #934
Quote:
nick78 kaže: Pogledaj post
Onda uživaj u Americi i imaj kakvo god mišljenje želiš. Ali ja ne želim da su moja djeca osuđena na smeće od hrane dok žive u Hrvatskoj. Ne želim da se u supermarketima i dućanima prodaje iskuljučivo smeće. Želim kupiti u supermarketima normalne namirnice koje imaju DOBAR okus i miris.

I uopće nije stvar zdravlja, već stvar da je hrana u mcdreku odvratna, smrdi i nema nikakve veze sa hranom. To je samo imitacija hrane koju neki ljudi tako jednostavno popuše. Jebemu, pa kukci su dovoljno pametni da ne sleću na plastično cvijeće, a ljudi ko bedaci trpaju u sebe što im god industrija ponudi.

Niti jedna GMO namirnica nema veze sa normalnim okusom.
Evo još jedne koja nije radila u hrvatskoj prehrambenoj industriji.
Hhahahahahaha, puno sreće i živi i dalje u tom uvjerenju kak u supermarketu kupuješ DOBRE namirnice.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:58   #935
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Evo još jedne koja nije radila u hrvatskoj prehrambenoj industriji.
Hhahahahahaha, puno sreće i živi i dalje u tom uvjerenju kak u supermarketu kupuješ DOBRE namirnice.
?????

Pa upravo sam napisao da bih želio kupovati u supermarketima dobre namirnice, što je danas totalno nemoguće ...
nick78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:57   #936
Quote:
mikemike1199 kaže: Pogledaj post
kada vidim kako ljudi u Hrvatskoj gledaju na Mcd kao najveci otrov i kako generalno gledaju na GMO hranu iz Amerike kao junk, a s druge strane se svi ubijaju od cigara i alkohola.
Kao GMO hrana je opasna, a svi dreknu 2 kutije cigara dnevno. Nisam vidio zemlju sa vise pusaca od Hrvatske. Kao brinu sto djeca odu ponekad u Mcd, a to sto u zadimljenim prostorijama provode zivot je u redu.
U ostalom, prosjecan zivotni vijek je veci u Americi uprkos GMO hrani i Mcd otrovima.
Respekt!!
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 16:03   #937
Quote:
nick78 kaže: Pogledaj post
I uopće nije stvar zdravlja, već stvar da je hrana u mcdreku odvratna, smrdi i nema nikakve veze sa hranom. To je samo imitacija hrane koju neki ljudi tako jednostavno popuše.
Generaliziraš. Nebi toliko ljudi hrlilo u mek da je hrana odvratna. Pa kvragu, više ljudi vidim subotom u meku nego u jednom prosjećnom kafiću.
Dal je zdravo il ne, to je nešto drugo, al jedan burek sa mesom il bilo koje pecivo iz pekare nisu ništa zdraviji.
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 16:25   #938
Quote:
Soookie kaže: Pogledaj post
Generaliziraš. Nebi toliko ljudi hrlilo u mek da je hrana odvratna. Pa kvragu, više ljudi vidim subotom u meku nego u jednom prosjećnom kafiću.
Dal je zdravo il ne, to je nešto drugo, al jedan burek sa mesom il bilo koje pecivo iz pekare nisu ništa zdraviji.
Pa toliko puno ljudi jede hrenovke, paštetu i parizer. Koliko tek ljudi gleda sapunice. Pa koliko bedaka gleda hrvatsku nogometnu ligu?
Koliko tek ljudi provodi sve svoje slobodno vrijeme u shopping centrima?

Ti bokca, u nekoliko mcdrek "restorana" u Zagrebu ima stvarno jako puno ljudi, koliko je to mali dio promila onih koji idu u restorane?
nick78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 17:16   #939
Quote:
nick78 kaže: Pogledaj post
mcdrek
e ovaj ti je dobar

Ne kužim fakat čemu tolko pljuvanja po meku, em je fino em nije ništa nezdravije od hrane koju jedemo svaki dan..
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:35   #940
Quote:
Soookie kaže: Pogledaj post
e ovaj ti je dobar

Ne kužim fakat čemu tolko pljuvanja po meku, em je fino em nije ništa nezdravije od hrane koju jedemo svaki dan..
On misli da je nezdravije , pusti ga...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.