Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 16:27   #1001
"Kuda odlaze testeri..."

Ponukana i iživcirana današnjim posjetom Mulleru moram otvoriti ovu temu, premda je slična onoj o prodavačicama. Naime, dođemo frendica, ja i moj dragi danas u Muller, ona kupi Sisleyev puder, ja sjajilo i sjenilo, dragi nekaj pregledava kreme malo dalje od nas. Pitamo curu dali ima testerić jedne cliniqove kremice, ona se ode konzultirat sa starijom radnicom malo dalje, pritom je moj dragi stajao iza njih. Veli njoj starija ženska:" Reci im da nema, ne moraš svakom davati testere!" Srećom pa imaju na prsima karticu s imenom jer se danas namjeravam žaliti Mullerovom zastupništvu. Potom odemo u kaptol u Iris i daju nam testere bez ikakve kupnje.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:30   #1002
To mi je jednostavno nevjerojatno jer testeri služe probi, a ne stalnoj kućnoj uporabi od strane prodavačica. Svaka čast onima u Irisu!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:38   #1003
daju ih svojim frendicama!!!!!!!!!!!
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:46   #1004
kod nas su ove u Irisu tako čudne i neljubazne, da me čisto strah da me neće isprdat kad ih pitam za tester ... .. Vi u Zg imate makar veći izbor
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:51   #1005
znam da su testeri bitni kod biranja proizvoda, pogotovo onih skupih, čitajući sve ove vaše postove vezane uz njih, smatram da se poprilično opsjednute s njima, ne želim da ovo shvatite kao nekakav napad ili sprdnju, ali pretjerujete u razglabanju o testerima, koliko vidim ovo nije jedini topic na temu testera
yaniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:54   #1006
Quote:
yaniska kaže: Pogledaj post
znam da su testeri bitni kod biranja proizvoda, pogotovo onih skupih, čitajući sve ove vaše postove vezane uz njih, smatram da se poprilično opsjednute s njima, ne želim da ovo shvatite kao nekakav napad ili sprdnju, ali pretjerujete u razglabanju o testerima, koliko vidim ovo nije jedini topic na temu testera
a gle, neću kupit kremu od 300 kuna dok ju ne probam!!! Nemam baš novaca na bacanje...
a i isto vrijedi za ruževe i tomu slično
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:01   #1007
Quote:
yaniska kaže: Pogledaj post
znam da su testeri bitni kod biranja proizvoda, pogotovo onih skupih
i zašto ti onda nije jasno da cure žele probati tester nekog skupog proizvoda prije nego što ga kupe i da se žale kada ne mogu do njega doći?

o ovakvim stvarima treba pisati što više,možda neke od prodavačica(ili njihovih nadređenih) nešto od ovakvih stvari i pročitaju,pa se malo zamisle.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:05   #1008
a ovo za Mueller,to je opće poznata stvar da ne daju testere koliko god novaca da potrošiš.
baš za Mueller znam da ih uzimaju sebi i dijele frendicama(znam,jer sam i ja dobivala testere i to one velike,za koje mi ni ne znamo da postoje).
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:07   #1009
u irisu u kaptol centru daju testere bez problema i prodavacice su ljubazne. barem su uvijek bile kada sam bila tamo
iako nisam inace previse trazila testere (osim u ljekarnama za kreme i sl), zanima me da li postoje testeri "za po doma" dekorativne kozmetike? mozda glupo pitanje...ali eto
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:27   #1010
Quote:
yaniska kaže: Pogledaj post
koliko vidim ovo nije jedini topic na temu testera

na sreću nije jedini topic o testerima,jer su se cure odlučile međusobno si pomoći u razmjenjivanju testera,kada ih babe u parfumerijama čuvaju kao suho zlato.

ja ne želim ni razmišljati koliko sam novaca bacila u vjetar za kreme za lice koje su mi bile grozne,jer nisam mogla doći do testera.
imala sam jednu frendicu,koja je imala neku sestričnu koja je radila u apoteci,i jednom sam kod frendice vidjela na STOTINE testera iz apoteke,nema šta nije imala
a kada u apoteci pitam za tester,nemaju

šta bih ja npr. trebala dati 600 kn za okoloočnu kremu bez da ju probam?
pa nisam budala!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:36   #1011
ok, zanijela sam se
yaniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:36   #1012
Quote:
gia kaže: Pogledaj post
zanima me da li postoje testeri "za po doma" dekorativne kozmetike? mozda glupo pitanje...ali eto
postoje (ona mini pakiranja),samo moraš imati "vezu" da bi ih dobila
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:45   #1013
hvala!
pitam jer me prodavacica u sephori u AM uvjeravala da takvo sto ne postoji
inace, tek odnedavno koristim dekorativnu kozmetiku tako da sam jos u fazi istrazivanja )
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:29   #1014
Quote:
Srećom pa imaju na prsima karticu s imenom jer se danas namjeravam žaliti Mullerovom zastupništvu. Potom odemo u kaptol u Iris i daju nam testere bez ikakve kupnje.
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
To mi je jednostavno nevjerojatno jer testeri služe probi, a ne stalnoj kućnoj uporabi od strane prodavačica. Svaka čast onima u Irisu!
Usput im napomeni da imaš doma sisley all day all year kremu koju si dobila od predstavnika sisley-a zato što je dečko tvoje frendice.
Mislim ok ti je tema ali fakat ne znam zašto dramiš oko clinique testera kad si sama se okoristila i to oho-ho nedavno-zašto misliš da su te žene bolje od tebe
Tvoj post od neki dan
Quote:
I ja sam večeras prvi put probala to čudo, ispostavilo se da frendicin novi dragi radi u njihovu zastupništvu pa nam je bez beda nabavio po jednu Uh, jedva čekam jutro, za sad sam jako zadovoljna... i nadam se da će im veza potrajat
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:48   #1015
Moram se javit.....nedavno sam u jednoj parfumeriji potrošila cc 1000 kn , i mislim da sam zaslužila nešto više od testera muškog parfema, a o ljubaznosti djelatnica da ne pričam. ok šta one sebe i cilu familiju opreme, al bilo bi lijepo kad bi i nama nešto ostavile s obzirom da je to namijenjeno kupcima. i ja se nadam da će ovo neko od odgovornih pročitat i promijenit politiku u svojim parfumerijama, jer kad bi probale nešto novo u obliku testera, možda bi drugi put to kupile...beelj neljubaznim prodavačicama
pahujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:37   #1016
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
Usput im napomeni da imaš doma sisley all day all year kremu koju si dobila od predstavnika sisley-a zato što je dečko tvoje frendice.
Mislim ok ti je tema ali fakat ne znam zašto dramiš oko clinique testera kad si sama se okoristila i to oho-ho nedavno-zašto misliš da su te žene bolje od tebe
Tvoj post od neki dan
Dotični gospodin nije prodavač određene kozmetike pa da nama običnim smrtnicima uskraćuje prijekopotrebne testere nego jedan od gen. zastupnika koji svakom narudžbom dobiva besplatne kreme koje je tom prilikom ustupio nama. Btw. taj veliki realni tester sam poklonila jednoj curi tu s foruma koja nikako nije mogla dobiti tester u parfumeriji. Tako da ne bih rekla da sam se okoristila.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:46   #1017
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
Usput im napomeni da imaš doma sisley all day all year kremu koju si dobila od predstavnika sisley-a zato što je dečko tvoje frendice.
Mislim ok ti je tema ali fakat ne znam zašto dramiš oko clinique testera kad si sama se okoristila i to oho-ho nedavno-zašto misliš da su te žene bolje od tebe Tvoj post od neki dan
Pa ne mislim da su bolje od mene jer ja nikada ciljano ne bih uzimala nešto što je namijenjeno kupcima, bilo onima koji nešto žele samo probati ili onima koji su te testere zaslužili ogromnom kupnjom, kako god. Testeri služe za kupce! A i kaj se tebe uopće tiče kakve ja kreme kupujem ili dobivam, da se radi i o 5 tisuća kuna ne kradem ih na svom radnom mjestu. Hm, da se to ne javlja jedna od prodavačica?!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:49   #1018
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
na sreću nije jedini topic o testerima,jer su se cure odlučile međusobno si pomoći u razmjenjivanju testera,kada ih babe u parfumerijama čuvaju kao suho zlato.

ja ne želim ni razmišljati koliko sam novaca bacila u vjetar za kreme za lice koje su mi bile grozne,jer nisam mogla doći do testera.
imala sam jednu frendicu,koja je imala neku sestričnu koja je radila u apoteci,i jednom sam kod frendice vidjela na STOTINE testera iz apoteke,nema šta nije imala
a kada u apoteci pitam za tester,nemaju

šta bih ja npr. trebala dati 600 kn za okoloočnu kremu bez da ju probam?
pa nisam budala!
Uh, a tek ja, sada mi bezveze stoje pa sam odlučila curama slati ili već malo korištena-polovna pakiranja ili u malim bočicama, pa tako i pudere, barem da probaju jer 300 kn pljunut za puder il kremu nije baš malo, pogotovo kad zaključiš da ti krema ne odgovara.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:57   #1019
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Pa ne mislim da su bolje od mene jer ja nikada ciljano ne bih uzimala nešto što je namijenjeno kupcima, bilo onima koji nešto žele samo probati ili onima koji su te testere zaslužili ogromnom kupnjom, kako god. Testeri služe za kupce! A i kaj se tebe uopće tiče kakve ja kreme kupujem ili dobivam, da se radi i o 5 tisuća kuna ne kradem ih na svom radnom mjestu. Hm, da se to ne javlja jedna od prodavačica?!
A kome je onda tvoj tester bio namijenjen ako ne kupcima?
Nisam ja prodavačica,samo mi nije jasno zašto dramiš bezveze kad i sama nabavljaš testere na neke druge načine.
Testeri bi trebali biti u parfumerijama dostupni svima,tu se slažemo.
Tebi svaka čast što si poklonila kremu,nemam ja ništa osobno protiv tebe,ali ne mogu se načuditi tvojoj ljutnji kad znam da nisi ništa bolja-da imaš frendicu u parfumeriji i od nje bi se grebala,ajde priznaj
Ne samo ti ofkors,nego sve mi
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 21:11   #1020
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
Tebi svaka čast što si poklonila kremu,nemam ja ništa osobno protiv tebe,ali ne mogu se načuditi tvojoj ljutnji kad znam da nisi ništa bolja-da imaš frendicu u parfumeriji i od nje bi se grebala,ajde priznaj
Ne samo ti ofkors,nego sve mi
ali na grebanje i je promorana zato sto ih ne moze dobiti u parfumeriji normalnim putem
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.