Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2006., 13:37   #1
Naljepnica "Beba u autu"

dragi roditelji,
dobila sam zadatak od majke moje male nećakinje da nabavim naljepnicu "beba u autu". viđala sam na autima i one na kojima su fotke dotičnih beba, pa su i natpisi personalizirani, dakle, s imenom kikića. svuda sam tražila te naljepnice, makar i obične na kojima piše samo to "beba u autu", ali ništa i u turbo limačima i knjižarama, svugdje su me blijedo gledali.

stoga, molim pomoć i informaciju - gdje se to može kupiti, i ako netko zna, gdje i kako nabaviti ove personalizirane?

muchas grazias
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:45   #2
Mi smo svoje naljepnice (doduše prije 10-11 g. ) dobivali u paketima hrane (HIP, Humana i sl.), tj. bili su reklama. Vidjela sam da se preko časopisa BEBE može naručiti (valjda još može?!) naljepnica sa slikom djeteta, ono tipa: "Marko u autu!", ali iskreno rečeno meni to baš i nije nekaj posebno (uopće ne služi ničemu - bio u autu Marko ili Mirko ili bez naljepnice ili Beba, svejedno ti je).
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:50   #3
hvala, budem pogledala u taj časopis bebe, možda pretplatu naručim. ma meni je isto svejedno jesu li te naljepnice s imenima ili ne, al me čudi da ih nema niti na nekim mjestima za koja bi čovjek pomislio da bi ih trebalo biti. također mi nije jasno da u silnim stvarima za bebe koje su se kupovale, nije bila i neka takva naljepnica pride. hmmmm... budem čekirala ovaj časopis koji spominješ, hvala.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 16:05   #4
Ja sam jednom te naljepnice vidjela u ljekarni (tamo imaju tu hranu za bebe).
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 14:43   #5
U paketu "sretna beba" dolaze 2 naljepnice.
Nivea poklanja jednu po meni dosta ružnu.
Druga je od nekog proizvođača krane, ne sjećam se je li je to Hipp, Humana ili netko treći o obliku trokuta opće opasnosti i s napomenom tipa "beba u autu".

Pripazite da naljepnicu zalijepite na staklo, a ne na lak automobila jer naljepnice vole oštećivati lak, ako nikad onda dok ih skidate sa vozila jer vam više nisu previše oku ugodne.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:36   #6
obnavljam temu

zanima me gdje kupiti naljepnicu za auto gdje su 2 bebe i pise nesto tipa Blizanci u autu ili Twins..
citao sam da je bilo negdje al ne sjecam se gdje..
ona prica o izradi pada u vodu jer sam na par mjesta pitao a nigdje nije bilo ispod 60kn a toliko ne dam za naljepnicu
ona udruga gemini je djelila te naljepnice ali se vise ne javljaju :S
fala
Fatalni_cevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 00:04   #7
Ako kupite KLIN cipelice u svakoj kutiji dobijete naljepnicu i slova tako da sami mozete napisati sto zelite pa tako i twins ili ime djeteta. Vjerojatno se to moze dati i napraviti u istih onih (tiskara) gdje se moze kupiti i naljepnica CRO za aute
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 00:13   #8
čemu to služi ispada da je život bebe vrjedniji od odrasle osobe, vozači bi jednako trebali vozit iako se ispred njih nalazi cjelokupna obitelj ili neki stariji čovjek. To nema smisla
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 00:53   #9
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
čemu to služi ispada da je život bebe vrjedniji od odrasle osobe, vozači bi jednako trebali vozit iako se ispred njih nalazi cjelokupna obitelj ili neki stariji čovjek. To nema smisla
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 07:47   #10
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
čemu to služi ispada da je život bebe vrjedniji od odrasle osobe, vozači bi jednako trebali vozit iako se ispred njih nalazi cjelokupna obitelj ili neki stariji čovjek. To nema smisla
ne služi ničemu..
baš netko kuži te naljepnice u prometu.. a ako je netko kreten dok vozi- bit će kreten i ako nema naljepnicu, i ako vidi ženu s malom bebom iza
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:30   #11
ja sam primječivala te naljepnice i prije nego sam i sama imala dijete... bila bi opreznija iza takvog auta
naljepnica ima u:
http://www.3dstudio.hr/index.php?opt...id=1&Itemid=30
http://www.baby.hr/hr/webshop/view_g...imenom_djeteta
thinkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:40   #12
http://www.frigo-print.com/index.php...category_id=20
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 11:07   #13
Na ebay-u ima svakakvih, ja imam doma reklamnih brdo ali muž ne da na auto
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 11:19   #14
http://www.pravi-smjer.hr/katalogproizvoda.aspx?gid=19

ima i za blizance
__________________
04.12.2010. Zvrk 1
01.01.2014. Zvrk 2
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:29   #15
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Na ebay-u ima svakakvih, ja imam doma reklamnih brdo ali muž ne da na auto
ni moj ne da
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:54   #16
Smile

Ni moj ne da naljepnice...

Ja sam kupila u Lidlu za 15-ak kn onaj žuti romb koji se ljepi na prozor na vakuum (s onim prozirnim gumenim... ak me kužite), na kojem piše "baby on board"... uvijek se može skinuti...

I da, ja to imam na autu jer sam ja mirnija, nekak si mislim da neki ljudi obraćaju na to pažnju (kao ja npr..), ali slažem se - ako je budala za volanom, taj ne doživljava nikakva upozorenja!!!
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:58   #17
mom mm-u je prva stvar prije sve papirologije bila otici napraviti naljepnicu
a ja sam jednu nakacila tati na auto jer ih imam doma previse, a ipak se njegov unuk ponekad vozi u autu
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:06   #18
Trebali bi smisliti nesto efikasno i uocljivo kod parkiranja jer mrzim kad dodjem do auta i skuzim da su se oko mene tako sparkirali da ne mogu vise niti jedna vrata otvoriti da bih malog stavila u auto Neki dan na parkingu se taman zenska neka uparkirava i molim je da mi ostavi malo mjesta da mogu dijete izvadit van i pita me "pa sta ne mozete od iza??" Jeee rajt, vadit cu bebu van kroz bunker!?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:10   #19
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Ni moj ne da naljepnice...

Ja sam kupila u Lidlu za 15-ak kn onaj žuti romb koji se ljepi na prozor na vakuum (s onim prozirnim gumenim... ak me kužite), na kojem piše "baby on board"... uvijek se može skinuti...

I da, ja to imam na autu jer sam ja mirnija, nekak si mislim da neki ljudi obraćaju na to pažnju (kao ja npr..), ali slažem se - ako je budala za volanom, taj ne doživljava nikakva upozorenja!!!
ja isto imam takvu, kupili je u baby centru u Brežicama, samo nikako da je stavim na auto
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:27   #20
i mi imamo tu žutu iz lidla, slučajno ju našli prošle zime u vodicama..i dobro da jesmo jel su meni ove samoljepljive katastrofa, to zakeljiš i poslije kaj onda..nemreš skinut, a više ni nemaš bebu

a ovo pitanje gore mi je smiješno kaj je život vrijedniji bla bla....te naljepnice su iz tog razloga da vozači znaju da voziš dijete pa da malo pripaze, naravno budale koje voze ko budale budu tak vozile i bez obzira na naljepnicu.

ja sam tih naljepnica dobila od svukud u rodilištu od roda s onom brošurom, od nivee, i mislim hippa.
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.