Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2004., 21:07   #1
tetovaža info?

Zanjima me dali postoji tetovaža koja traje po nekoliko godina.....naime čitao sam davno da umjesto "boje" daju neku prirodnu boju koju tijelo nakon nekog vremena razgradi te tako tetovaža nestane...pa me zanjima dali netko zna nešto više o tome...te gdje bi se to u zagrebu
moglo napravit......




thx
tvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 11:40   #2
tzv.bio tetovaze. hm...u hrvatskoj?ajde pitaj u tattoo shop u tkalčićevoj/radićevoj...

ja imam pravu.čekam da mi dopizdi za jedno 20 godina
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 11:42   #3
Cula sam da to ima u Beauty centru "Bozica".
To je u Dubravi, tam malo dalje od okretista.
Utipkaj na google, mozda cak imaju i web stranicu.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 10:47   #4
Bio tetovaža

Da li ima netko iskustva s njima?Poznajete nekoga tko ima bio tattoo?

Voljela bi se tetovirati, izabrala sam i motiv i mjesto no nisam sigurna da će mi se i za 10 g svidjati, zato mi se bio tetovaža čini kao dobra opcija..pa kasnije mogu napraviti pravu ili pustiti da bio skroz izblijedi + zdravije su i manje boli postupak tetoviranja.

No, ne znam nikoga tko ju je napravio ali čitala sam na netu da dosta brzo izblijede, već za godinu dana..ako je to istina onda se ne isplati dati 1000 kn i više.

I ima li uopće u Istri neki studio koji ih radi?Ili u Rijeci?
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 11:16   #5
meni je prijateljica ima već 3 ipo godine i stvarno sporo blijedi! sad je išla na nekakvo odstranjivanje jer joj se više nije dalo čekat da ode!
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 11:25   #6
Quote:
mrs.johnny knoxville kaže:
meni je prijateljica ima već 3 ipo godine i stvarno sporo blijedi! sad je išla na nekakvo odstranjivanje jer joj se više nije dalo čekat da ode!
A gdje ju je napravila?U Zagrebu?

Čitala sam na nekim njemačkim siteovima da trajnost ovisi o koži i načinu života ( da li to znači da ako se tuširam 2 ili više puta dnevo će mi prije izblijediti ,ako idem u saunu, bavim se sportom itd heh).
Imam feeling da stvari stoje ovako: ili bio tattoo i promjena life styla ili prava tattoo i mogu se znojati koliko hoću
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 11:34   #7
Quote:
Scorpio babe kaže:
A gdje ju je napravila?U Zagrebu?

Čitala sam na nekim njemačkim siteovima da trajnost ovisi o koži i načinu života ( da li to znači da ako se tuširam 2 ili više puta dnevo će mi prije izblijediti ,ako idem u saunu, bavim se sportom itd heh).
Imam feeling da stvari stoje ovako: ili bio tattoo i promjena life styla ili prava tattoo i mogu se znojati koliko hoću
ma ne stvarno to nema veze s načinom života! prija je u to vrijeme bila aktivna sportašica, šta znači da se dosta znojila i tuširala! ona se tetovirala u splitu! bio ti je ovih dana na eksplozivu neki studio za bio tetovaže u zg-u, ako si gledala (i renata sopek se tu tetovirala ), djeluje dosta profesionalno!
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 11:45   #8
Quote:
mrs.johnny knoxville kaže:
bio ti je ovih dana na eksplozivu neki studio za bio tetovaže u zg-u, ako si gledala (i renata sopek se tu tetovirala ), djeluje dosta profesionalno!

Gledala sam tu reportažu

Bio tetovaže se tek sad kod nas počinju malo češće raditi..i još se jako malo o njima priča.

Mislim da u Istri nema studia gdje ih rade.
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 12:27   #9
Jel' netko zna više detalja o tome? O čemu se uopće radi, u čemu je fora?
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 12:33   #10
Zele je jedno prije godinu dana,za jednu emisiju izjavio da bio tetovaže nepostoje,osobno mogu potvrdit da je to istina. Cak je rekao i molio da ljudi nenasjedaju na takve price. Ja sam išla radit kod jedne zemske u salon "bio tetovazu" tako su reklamirali na letcima,ja je dan danas imam,a prošlo je 5 godina od tada. Ljudi bio tetovaze ne postoje!!!!! Nema površinskih uboda,igla ide tocno pod kozu,a price da tu boju nakon nekog vremena organizam razgradi su gluposti.

I da,ja imam dva trajbla "bio tetovazui" moš mislit.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 13:52   #11
Quote:
Shadowfax kaže:
Zele je jedno prije godinu dana,za jednu emisiju izjavio da bio tetovaže nepostoje,osobno mogu potvrdit da je to istina. Cak je rekao i molio da ljudi nenasjedaju na takve price. Ja sam išla radit kod jedne zemske u salon "bio tetovazu" tako su reklamirali na letcima,ja je dan danas imam,a prošlo je 5 godina od tada. Ljudi bio tetovaze ne postoje!!!!! Nema površinskih uboda,igla ide tocno pod kozu,a price da tu boju nakon nekog vremena organizam razgradi su gluposti.

I da,ja imam dva trajbla "bio tetovazui" moš mislit.


da, i to sam čula! neki kažu da se takve tetovaže lakše daju odstraniti, ali da ne odu same!
mrs.johnny knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 16:20   #12
Quote:
Shadowfax kaže:
Zele je jedno prije godinu dana,za jednu emisiju izjavio da bio tetovaže nepostoje,osobno mogu potvrdit da je to istina. Cak je rekao i molio da ljudi nenasjedaju na takve price. Ja sam išla radit kod jedne zemske u salon "bio tetovazu" tako su reklamirali na letcima,ja je dan danas imam,a prošlo je 5 godina od tada. Ljudi bio tetovaze ne postoje!!!!! Nema površinskih uboda,igla ide tocno pod kozu,a price da tu boju nakon nekog vremena organizam razgradi su gluposti.

I da,ja imam dva trajbla "bio tetovazui" moš mislit.


Al tvoje su lijepe

Nego, ja ako si budem radila tetovažu onda se idem tetovirati kako spada, a ovo za bio tattoo prvi put čujem iako moram priznati kako sam i ja bila skeptična prema tome.

ak hoćeš nešto da ti izblijedi i ako želiš vidjeti kako bi primjerice izgledalo uzmi kanu i naslikaj njome.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 17:30   #13
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Jel' netko zna više detalja o tome? O čemu se uopće radi, u čemu je fora?
Bio tatu ne postoji. Ako zelis tatu idi na pravu, a ne se tetovirat je je to in.

__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:32   #14
Quote:
@lorduke kaže:
Bio tatu ne postoji. Ako zelis tatu idi na pravu, a ne se tetovirat je je to in.

Bio tattoo postoji - to su biljne boje, postupak je isti samo se boja utiskuje u površinski sloj kože i zato brže nestanu.Kažu da nakon cca 3g se proces odstranjivanja može ubrzati itd

Potpuno se slažem s razlogom tetoviranja i believe me, kod mene to nije nikakav hir, nemam 15.g. i želim tu tetovažu imati cijeli život..no ako mogu, zašto ne bi prije svega se raspitala o svim opcijama?
O tome ti se ovdje radi

Napraviti bio tattoo mi se čini ok iz razloga što nakon nekoliko godina možeš vidjeti da li je zaista i dalje želiš imati, baš tu slikicu i na tom mjestu.
Ja sam svoju sama nacrtala i ima mi veliko značenje, neće mi nikada biti žao jer je imam ali opet nikada ne znaš kako ćeš razmišljati za 5g ..no to ne znači da neću znati stajati iza svoje odluke o tetoviranju
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:38   #15
Quote:
Scorpio babe kaže:
Bio tattoo postoji - to su biljne boje, postupak je isti samo se boja utiskuje u površinski sloj kože i zato brže nestanu.


To su i meni rekli pa ih imam vec 5 godina.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:53   #16
Quote:
Shadowfax kaže:
To su i meni rekli pa ih imam vec 5 godina.
Ti si prva osoba za koju čujem da ima takvo iskustvo.Inače govore protiv takvih tetovaža jer boj abrzo izblijedi.

Kako izgledaju tvoje tetovaže danas?Koliko su izblijedile?Ima li uopće naznaka da bi uskoro mogle nestati?

U kojem studiu si ih radila?Puno ovisi o stručnosti osobe koja tetovira...
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:54   #17
Quote:
Scorpio babe kaže:
Bio tattoo postoji - to su biljne boje, postupak je isti samo se boja utiskuje u površinski sloj kože i zato brže nestanu.Kažu da nakon cca 3g se proces odstranjivanja može ubrzati itd
Kakve su to biljne boje? U kojem tatu salonu koriste te boje? Nemoj vjerovat svemu sta cujes od kozmeticarki.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:09   #18
Link
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:17   #19
Pogledala sam već taj site - imaju lijepe slikice u galeriji, nice work

Pogledaj site - www.studio-dis.hr/bio_tatoo.htm

PS - nekako mi je logično da će netko tko radi u tattoo studiu govoriti da bio tetovaže ne postoje
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:24   #20
Quote:
Scorpio babe kaže:
Pogledala sam već taj site - imaju lijepe slikice u galeriji, nice work

Pogledaj site - www.studio-dis.hr/bio_tatoo.htm

PS - nekako mi je logično da će netko tko radi u tattoo studiu govoriti da bio tetovaže ne postoje
Da, sta ti ljudi u tatu salonima znaju.
BTW ne cini ti se da bio tatu postoji da bi se radili u tim istim tatu salonima?
A ne da se tetoviranja obavljaju u kozmeticnkim salonima.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.