Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2013., 16:19   #3301
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ne stavlja se debeli sloj bepanthena. to je prvo i vazno pravilo...
stavlja kad imas neku vecu aktivnost pa se znojis il u slicnim situacijama
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 17:19   #3302
ady, ne znam kod kog si se tetovirala i tko ti je to rekao ali jedno od pravila je da se ne bavis necime od ceg bi se znojio u takvoj mjeri da bi bilo "stetno" za tetovazu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 17:55   #3303
Pogledajte ove bolide http://www.youtube.com/watch?v=7ry4oDPLJ9U
LadaMarmelada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 07:09   #3304
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ady, ne znam kod kog si se tetovirala i tko ti je to rekao ali jedno od pravila je da se ne bavis necime od ceg bi se znojio u takvoj mjeri da bi bilo "stetno" za tetovazu
kod covjeka u studiju koji tetovira cijeli svoj zivot....
a stetno je siri pojam nvm
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 15:36   #3305
dobro, jer ja sam svuda citala (zele, roby, imaginarium itd) da se treba izbjegavati fizicku aktivnost koja uzrokuje znojenje (tipa trcanje, bicikliranje i slicno).. i svugdje pise velkim slovima da se ne smije stavljati bepanthen mast u debelom sloju...

uglavnom, ja nista ne stavljam u debelom sloju i tetovaza je super
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:49   #3306
Znači ne smijem se ševiti ko živina poslije tetoviranja...
snow9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:02   #3307
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
dobro, jer ja sam svuda citala (zele, roby, imaginarium itd) da se treba izbjegavati fizicku aktivnost koja uzrokuje znojenje (tipa trcanje, bicikliranje i slicno).. i svugdje pise velkim slovima da se ne smije stavljati bepanthen mast u debelom sloju...

uglavnom, ja nista ne stavljam u debelom sloju i tetovaza je super
potpis.

čitala sam slične savjete i na stranim stranicama kad sam istraživala što/kako nakon tetoviranja prije prve tetovaže.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:13   #3308
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
potpis.

čitala sam slične savjete i na stranim stranicama kad sam istraživala što/kako nakon tetoviranja prije prve tetovaže.
pa bas to. svuda to pise. i kod zeleta, i gandalfa, imaginariuma, robya pa čak i ognjene i onog nekog iz sesveta il di vec.... svi imaju prakticki isti tekst
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:19   #3309
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
pa bas to. svuda to pise. i kod zeleta, i gandalfa, imaginariuma, robya pa čak i ognjene i onog nekog iz sesveta il di vec.... svi imaju prakticki isti tekst
znam, da.. dopizdilo mi čitat isto nakon treće stranice . nekak se najviše uzdam u robyja i senfa, pogotovo nakon što su mi obje tetovaže zarasle kak spada i bez ikakvih komplikacija. imaju salon od 1997. (ak se dobro sjećam), jebote, valjda onda znaju koji je pravi način za održavat tetovažu.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:23   #3310
Nekako mi se maglovito čini da samo održavanje tetovaže (koliko dugo što i kako) ovisi i o samoj tetovaži - dakle, mjestu gdje je rađena, koži kakvu osoba ima, koliko duboko je išao iglom, koliko ima farbe na pojedinim mjestima... i tako.
Zato uvijek: slušati svog tattoo majstora.
Ako ste mu vjerovali dovoljno da mu date da vas pika s nečim što će trajno ostati na vama, onda mu valjda vjerujete i to.

Ako vas je pak pikao frend s mašinicom napravljenom od elektromotorića iz autića na daljinsko s kotačićem od skejta, u nekakvom ćumezu, onda je tak svejedno.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:26   #3311
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Nekako mi se maglovito čini da samo održavanje tetovaže (koliko dugo što i kako) ovisi i o samoj tetovaži - dakle, mjestu gdje je rađena, koži kakvu osoba ima, koliko duboko je išao iglom, koliko ima farbe na pojedinim mjestima... i tako.
Zato uvijek: slušati svog tattoo majstora.
Ako ste mu vjerovali dovoljno da mu date da vas pika s nečim što će trajno ostati na vama, onda mu valjda vjerujete i to.

Ako vas je pak pikao frend s mašinicom napravljenom od elektromotorića iz autića na daljinsko s kotačićem od skejta, u nekakvom ćumezu, onda je tak svejedno.
to sam i ja napisala, jer ako se šta zakomplicira, naravno da se vraćaš majstoru kod kojeg si radio da to popravi, a ak mu kažeš da nisi slijedio upute ispadneš si sam kriv (iako ne mora biti jesi).

a ovaj zadnji opis, bome si detaljno dočarala .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:29   #3312
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
a ovaj zadnji opis, bome si detaljno dočarala .
Pokraj mene sjedi jedan takav "slučaj", skuplja lovu za cover-up jedne takve tetovaže napravljene kad je imao 14
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 21:35   #3313
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Pokraj mene sjedi jedan takav "slučaj", skuplja lovu za cover-up jedne takve tetovaže napravljene kad je imao 14
ajoj, zvuči gadno . mislim smješno je kad se radi o nekom imaginarnom slučaju, al nije baš tako smješno kad skužiš da je netko to stvarno i napravio.

ja sam sad malo istraživala o kid krosu i lajkam ga . čak je neka tvrtka njemu dala da smiksa svoju boju . radovi su mu fakat odlični, al sad nije u RH, nadam se da bude bio kad se budem planirala tetovirat.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 17:54   #3314
a cime mazati nakon bepanthena? manje vise svi saloni u uputama kazu da se bepanthen koristi samo prvih 10-14 dana, a nakon toga se tetovaza maze sa hidratantnom kremom. jel ima neka posebna krema ili tu ulaze i ove klasicne tipa plava nivea? musko sam i ne kuzim se kreme pa ne znam koju da kupim
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 18:23   #3315
može i nivea iako bi bilo idealno nešto ph neutralno .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 19:38   #3316
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
a cime mazati nakon bepanthena? manje vise svi saloni u uputama kazu da se bepanthen koristi samo prvih 10-14 dana, a nakon toga se tetovaza maze sa hidratantnom kremom. jel ima neka posebna krema ili tu ulaze i ove klasicne tipa plava nivea? musko sam i ne kuzim se kreme pa ne znam koju da kupim
Čak ni ne mora biti ta plava Nivea, iako može i to ako ti nije premasna. Rekla bih ti maži bilo čime čime se i inače mažeš, ali ti se i ne mažeš baš? Otiđi u DM ili bilo koji dućan i potraži kremu/mlijeko za tijelo koje ti je cijenom prihvatljivo, a bočice se nećeš sramit u kupaoni. Možeš i pošnjofat ako ti je to bitno.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 19:45   #3317
ja zadnjih 2 tjedna mazem sa nevenovom kremom.. ne svida mi se miris bas, iako macak ludi na taj miris ali fino mi zamasti kozu, lako se razmaze i bas hidratizira kozu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 07:19   #3318
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ajoj, zvuči gadno . mislim smješno je kad se radi o nekom imaginarnom slučaju, al nije baš tako smješno kad skužiš da je netko to stvarno i napravio.

ja sam sad malo istraživala o kid krosu i lajkam ga . čak je neka tvrtka njemu dala da smiksa svoju boju . radovi su mu fakat odlični, al sad nije u RH, nadam se da bude bio kad se budem planirala tetovirat.

rekoh ti
divan je
da, ona neka luda plavo siva boja
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 18:10   #3319
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
rekoh ti
divan je
da, ona neka luda plavo siva boja
jes, jes, ju told mi sou .
sviđa mi se i ta njegova boja, volEm sivu .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:27   #3320
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ja zadnjih 2 tjedna mazem sa nevenovom kremom.. ne svida mi se miris bas, iako macak ludi na taj miris ali fino mi zamasti kozu, lako se razmaze i bas hidratizira kozu
kupio sam je i ja danas. gledao sam po stranim forumima i vecinom se predlaze coconut oil, ali to nisam nasao za kupiti. ima na iherbu, nije cak ni skupo al mi se nije dalo cekati da stigne tak da ce i ovo biti ok.
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.