Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2016., 08:56   #1481
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
MOja ima pisaći stol (to je zapravo zajednički radi) ali nije omanji i dubine je 60 cm.
Ja cijenim "duboke" stolove
zakaj?
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
@summer, ne mogu ti pomoći jer moj nema nikakav radni stol - ni mali ni veliki.
e jbg

u fazi smo projektiranja stola, bit ce plitak samo me zanima how far i can push it
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:01   #1482
računaj da stane velika bilježnica (A4) i pernica ispred nje tj. pribor.

i oni atlasi iz zemljopisa su dosta veliki

meni se čini da bi idealna mjera bila da stane bilježnica i povrh nje udžbenik, ono dok piše zadaću pa mora prepisati nešto

nemam doma udžbenika pa ne bih znala koliko bi to onda bilo
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:16   #1483
Ma sve neke vece stvari ce sigurno raditi za kuhinjskim velikim stolom, ali ovako sam nekako i racunala, a4+b5 format, iako sam ja uvijek drzala jedno pored drugoga nikad iznad
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:22   #1484
zapravo bi ga na 45 cm htjela suziti, vidim da su 50 cm vise manje stolovi, ali ovaj ce imati i mali siri dio sa strane i police i visilice one iz ikee pa nece sve na stolu stajati
morat cu na stolu oznaciti 45 cm pa vidjeti kaj mi stane
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 13:08   #1485
Quote:
HarveyNorman kaže: Pogledaj post
Ovo za legice zvuci super, imas link mozda? Ili kako se to zove? Malo nadobudno of mene mozda, imamo tek 2 lego duplo :azurna:
Na ebayu trazi "lego play mat", ima ih jako puno sellera. Ima mala varijanta (cca 45cm) i velika (oko 160cm). Mi imamo obje, malu sam ulovila za nekih 11 kn mislim. Ta nam je super za na put - potrpa si onoliko igrackica koliko stane i nosi tako u vrecici. Veliku koristimo za one sitne legice, razmisljam mozda nabaviti jos jednu za Duplo (al Duplo nije toliko tesko pospremat ko ove sitne)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 20:10   #1486
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Na ebayu trazi "lego play mat", ima ih jako puno sellera. Ima mala varijanta (cca 45cm) i velika (oko 160cm). Mi imamo obje, malu sam ulovila za nekih 11 kn mislim. Ta nam je super za na put - potrpa si onoliko igrackica koliko stane i nosi tako u vrecici. Veliku koristimo za one sitne legice, razmisljam mozda nabaviti jos jednu za Duplo (al Duplo nije toliko tesko pospremat ko ove sitne)
Zvuci odlicno, tnx!
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 20:11   #1487
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
zakaj?


e jbg

u fazi smo projektiranja stola, bit ce plitak samo me zanima how far i can push it
Volim dubuko stolove (pisaće) jer ne njih , kako su cure rekle, stanu bilježnica i udžbenik jedno iznad drugog. Kad sam odrastala mučila sam se stalno s držačima za knjige (nešto tipa ovog http://www.njuskalo.hr/image-bigger/...a-44500588.jpg ) i nikad se nisam navikla ni na njih, ni na držanje knjige kraj bilježnice.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 09:00   #1488
Summer, moja preporuka isto ide za duboki stol, svi roditelji koje znam na kraju su promijenili plitke u duboke jer se dijete nije moglo snalaziti na uskom stolu.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 09:23   #1489
jbg, duboki ne moze biti, moze biti plitak ili plici
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 09:39   #1490
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
jbg, duboki ne moze biti, moze biti plitak ili plici
Plitak ili plići!

Ma ako ne stane duboki, bit će dobar i plitak. BOlje nego plići
Da, može biti pitanje mjesta, mi smo pak uredili njoj kutak za učenje, pisanje, crtanje u njenoj sobi. Koja greška. Nikad tamo nije ni sjela, a kamoli nešto nacrtala. Tješim se da će joj dobro doći kad bude samostalno nekaj učila, u višim razredima. No čini mi se da će ipak tak kutak morati doživjeti preobrazbu jer nam ovako stol smeta pri otvaranju ormara (nije da tak ormar nešto previše koristimo, no ipak...)

Sad sve radi na radnom stolu u dnevnoj sobi, kupili smo neki u Ikei (koma, tako je lagan da se pomiče na svaki dodir) i zasad tamo svi nešto mešetarimo (tata makete, komp držimo tu, ona ima dio za bojanje i pisanje).

Da sad kupujemo kupili bi definitivno za dnevnu sobu neki kvalitetniji (dugačak) radni stol i ne bih joj još uređivala kutak u njenoj sobi.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 09:59   #1491
ovo ce biti u njenoj sobi isto, ali ocekujem da ce sve vece stvari raditi u blagovaoni za stolom koji je dost velik i za atlas i knjigu i biljeznicu i radnu biljeznicu (ako ga raskrci prije, jel )
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:47   #1492
Moj isključivo na stolu u sobi radi, nekako je tako od početka.

U dnevnoj smo radili samo kad je bio bolestan, ali smo i bratu raširili svega da može bojiti vodenima i tad mu je bilo ok, inače se makne on sam u svoju sobu i riješi zadaću da mu ne smetamo.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 10:50   #1493
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Moj isključivo na stolu u sobi radi, nekako je tako od početka.

U dnevnoj smo radili samo kad je bio bolestan, ali smo i bratu raširili svega da može bojiti vodenima i tad mu je bilo ok, inače se makne on sam u svoju sobu i riješi zadaću da mu ne smetamo.
i moja ima tu tendenciju, kad crta nekaj ili izradjuje ode u svoju sobu i zatvori vrata, zato se nadam da bui i zadace tako.
sad iz engleskog pise zadace u blagovaoni
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 13:55   #1494
I mi imamo stol i kutak za crtanje u njegovoj sobi - nula bodova Sluzi kao odlagaliste za trenutne projekte od legica i ostalih stvari (citaj: nepregledna gomila nabacanih stvari koje se niposto ne smiju dirati).

Iduce godine pred polazak u skolu bi mu preorganizirala taj dio, izbacila bi Mamut stol i stolicu i uzela Ikein Micke sa onom nadogradnjom i onu bijelu Ikeinu djecju radnu stolicu. Ici ce u boravak i ne znam koliko ce mu bas sluziti doma za zadace, al htjela bih ipak da ima "ozbiljniji" stol i da stice nekakvu naviku da je to radni stol.

Ja isto patim na velike, ogromne, prostrane radne stolove. Imala sam u skolsko doba mali skuceni stol i uvijek mi je hrpa knjiga i biljeznica bila poslagana rasireno po podu jer mi nije sve stalo na stol. I sad doma opet imam neki srednji - dovoljan da stane komp i tastatura a za ostalo nema mjesta jer mi se muz prosirio sa svojeg dijela Mali inace ima krevet i ormar iz Funky linije i njihovi stolovi su mi wooow... imaju onaj dio koji se moze na kotacicima izvuc i onda se dobije radno mjesta sa stolom u L. To planiram malom uzet kad preraste Micke i kad bude prestao ici u boravak.

Vi koji imate djecu u skoli, jel mi ok plan?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 15:04   #1495
moj doma nešto radi za školu jednom tjedno kad dolazi ranije iz boravka - i to nikad dulje od 10 minuta.
o radnom stolu razmišljat ćemo kad mu stvarno bude trebao radni stol.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 08:50   #1496
Question

pozdrav,
imam jedno pitanje, ako mi netko može pomoći, netko tko ima iskustva sa flexa krevetima.
naručila sam klincima flexa krevete, polu visoki onaj, u lesnini. Bili su neki popusti 20% pa još 10%, na kraju nas ispalo oko 3.000 kn, malo više.
sad vidim taj isti krevet u emmezeti 999,00 kn
da li je moguće da je takva razlika u cijeni? koliko ste vi plaćali takve krevete?
kohinoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 08:59   #1497
ne bi rekla da emmezeta ima Flexu, mozda grijesim ali nisam vidjela
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 09:02   #1498
ima..to im je novo u ponudi....polica od flexe je u lesnini snižena sa 1300 da 1100, a u emmezeti početna cijena 499 kn...
kohinoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 23:40   #1499
Jel ima tko iskustva s "flexa" krevetima iz emezete ili jyska (cak se tako i zove). Isplati li se to kupiti? Puno su mi originali jer trebam tri, ali ne bih se htjela zeznuti ako nista ne valjaju
__________________
Tri puta mama <3
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 11:21   #1500
na kaj mislis da moze ne valjati? ako ti pase po dimenzijama....


nego, radni stolci, gdje kako koji ..... jel imate neke savjete, prijedloge....?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.