Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2008., 17:24   #381
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
@ Shamaness --> bila sam danas u Intersportu u Mercatoru na Ljubljanskoj....nemaju više ženskih Rollerblade rola, sve se rasprodalo...tako da Intersport možeš križati...
Nema veze, ionako izgleda da ću morati pričekati bolja vremena za kupnju jer mi se pojavilo par neplaniranih troškova tako da ih sad nemogu priuštiti, možda dogodine. Ipak, hvala što izvještavaš situaciju Kad budu malo bolja vremena ću krenuti u potragu kod mene, ako završi uspješno navratit ću na topic da se pohvalim. Thanx na svemu
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 20:20   #382
je l' ima negdje kupit one šarafe za kotačiće za role? za početak me zanima samo ima li.. sumnjam da ovdje ima netko iz mo da zna gdje ima
 
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 16:37   #383
Question role role role

vakoc. kupih salomon role prije 2 godine, model pilot pro 90 (oko 2000 kn), i role su vrhunske, apsolutno nikakve zamjerke osim sto je salomon prestao proizvoditi role i nema vise zamjenskih dijelova .

trazio sam stvarno svugdje ali nigdje nemaju rezervne dijelove (cak niti kocnice). u najboljem slucaju su imali cijele role nekih prastarih modela i malih brojeva.

stvarno sam svugdje gledao ali ponuda rola kod nas je OCAJ. cak sam naletio na neki site koji ima fakat ok ponudu rola i dijelova ali u stvarnosti nemaju nista kod sebe i ako oces nesto extra (znaci sve osim ta 2 modela koja doista imaju kod sebe), moraju naruciti iz vana i platiti dodatnih 1000 kn troskova.

kupovao sam vec neke kotace (sa lezajevima) tu i tamo gdje naletim po ponekoj trgovinici, ali to je SMECE. potrgam kotace nakon ~tjedan dana rolanja (a i lezaji odu). originalni salomon kotaci i lezaji (twincam ilq9) su trajali 4-5 mjeseci pri stvarno intenzivnom koristenju (prosjecno 30-40 km dnevno, ulicni asfalt i slicno).

buduci da je vec polako kraj sezone, uzeo bih samo nove kotace i lezaje (ali kvalitetne). ponegdje i gdje imaju zamjenske dijelove, imaju lezajeve abec5 sto je kolko znam smece (a u usporedbi sa twincam ilq9 nekih 3-4 nivoa losije).

pomoc i savjeti!
__________________
roses are red
violets are blue
all of my base
are belong to you
theraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 22:29   #384
I ja imam problem sa nabavom kvalitetnih kotaca za role, imam neke Nike role, dobre su, kvalitetne, ali ne mogu nigdje naci kvalitetne kotace,ovo sto se nudi po vecini ducana je SMECE. Dakle ako neko zna za dobru trgovinu neka je preporuci.
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 00:18   #385
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
I ja imam problem sa nabavom kvalitetnih kotaca za role, imam neke Nike role, dobre su, kvalitetne, ali ne mogu nigdje naci kvalitetne kotace,ovo sto se nudi po vecini ducana je SMECE. Dakle ako neko zna za dobru trgovinu neka je preporuci.
iz kojeg si grada i jesi li vec kupovao neke zamjenske kotace? po meni je stvarno sramota da ove trgovinice prodaju proizvod a bez neceg tako NEOPHODNOG za taj proizvod kao sto su zamjenski kotaci i lezajevi (pa cak i najobicnije kocnice nemaju). jadno do bola . ajde, cak se i ne bi tolko zamjerio malim trgovinicama (al svejedno bi, isti je to vrag) no sto je sa takvim velikim centrima kao TOP SPORT?!? pazi, kupis role od 2000 kn i dodjes nakon 3-4 mjeseca po nove kocnice/kotace a kad ono - NEMA. a sto se salomona tice, oni npr imaju vlastite "unikatne" oblike kocnica i pasu samo njihove. sto da radis? pa kupi ti nove role...
__________________
roses are red
violets are blue
all of my base
are belong to you
theraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:21   #386
naruči s neta

imam Salomon Siam 7 i namjeravam naručiti s neta zamjenske dijelove kada mi budu zatrebali....

www.skates.com

www.prolineskates.com

www.inlinewarehouse.com


ak nećeš s neta, imaš u Grazu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:32   #387
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
naruči s neta

imam Salomon Siam 7 i namjeravam naručiti s neta zamjenske dijelove kada mi budu zatrebali....

www.skates.com

www.prolineskates.com

www.inlinewarehouse.com


ak nećeš s neta, imaš u Grazu...
pogledao sam ove linkove i nisam mogao tamo naci salomon kotace i lezaje, samo neke sitnice. jesam corav ili...? znas sto bih najradje? da mogu kupit slaomon pilot pro 100 role (iste ko ove koje imam ali sa 100 mm kotacima umjesto 90 mm).
__________________
roses are red
violets are blue
all of my base
are belong to you
theraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:54   #388
jel misliš na ove --> http://www.baysideblades.com.au/inli...ot_v_proII.htm

to je zadnji model, iz 2006....tada je Salomon prestao proizvoditi role....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 23:18   #389
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel misliš na ove --> http://www.baysideblades.com.au/inli...ot_v_proII.htm

to je zadnji model, iz 2006....tada je Salomon prestao proizvoditi role....
jok. ja imam ove:

http://www.baysideblades.com.au/inli...lot_90_pro.htm (90 mm kotaci tj. salomon pilot 90 pro) .

to su prve role koje sam kupio (prije 2 godine) i uglavnom sam se orijentirao po cijeni (sto skuplje, to bolje ). kostale su oko 2000 kn (debelo najskuplje u turbo sportu) i bio sam odusevljen udobnoscu, brzinom te kvalitetom kotaca i cijelih rola opcenito. sad dok vidim sto se nudi po ostalim trgovinama (barem kod nas) znam da sam itekako napravio dobru kupovinu jer ovo sto se kod nas nudi... (al o tom na dnu posta).

ono kaj bi htio ponovno kupiti je iste te role ili ovaj malo "napredniji" model sa 100 mm kotacima (salomon pilot 100 pro):

http://www.testberichte.de/test/prod...m__p73739.html

znaci, iste ko ove koje imam ali sa 100 mm kotacima.

ovo kaj si ti stavila link su pilot V pro. kolko vidim to je isto to, manje vise, jedino kaj im je drugi kotac manji od ostalih (to sluzi kao za bolji nagib, premda sam malo skeptican oko tog, no ako je doista korisno, ne bih imao nista niti protiv ovog modela).

nego, znas sto mi nije jasno? zasto je hebeni salomon prestao proizvoditi role. fakat sam razocaran i zbunjen. to mi je nesto kao kad je Nokia prestala proizvodit svoje vrhunske CRT monitore koji su i danas savrsene kvalitete...

a sad malo o ponudi u ZGu.. malo sam jucer setao po trgovinama i ovo je sramota.. neke trgovine koje se reklamiraju po netu kao da imaju 200 modela nemaju NISTA kod sebe niti ti ih mogu nabaviti. nadalje, bio sam u ROST SPORTU i oni su jad jadova. 2-3 modela jadno jadnih rola po nebeskim cijenama. najjaci im je neki plasticanjak sa groznim kotacima po cijeni od 1300-1500 kn. probas zavrtit kotac i stane nakon 2 (dva) okretaja! Nadalje, iste te role u turbo sportu kostaju oko 600 kn (!), pa si mozes mislit kolko su ovi pederi u ROSTU nabili zaradu. nasao sam u turbo sportu neke sa 90 mm kotacima za 800 kn (inace su 1300 kn) i te mi se cine, nazalost, kao najbolje kod nas.. nasao sam jos 2-3 ducana al to je isto dno dna - neki kineski srotovi po 200-300 kn kojima jedva da se kotaci vrte (za ilustraciju, ovim salomonkama kad zavrtis kotac vrti se oko 1 minutu..). ima i nekakav "extreme sport" trgovina na trgu u kojima imaju nekakve FILA s 90 mm kotacima za 2000 kn i cine se OK ali mislim da nisu ni blizu Salomonkama i da je cijena barem duplo uvecana ne zbog kvalitete vec radi same marke "fila". konacan zakljucak je da je ovdje ponuda rola SRAMOTNA - mozes dobiti samo par srot jeftinjak modela po paprenim cijenama (brijem da su im marze BAREM 300%..). sto se tice dijelova i dodatne/rezervne opreme, tu je stvar ista, ako ne i gora. ja ne znam gdje se mogu naci kvalitetni kotaci i lezajevi. kupio sam 2-3 seta zamjenskih kotaca i lezaja i kotaci su se raspali za tjedan dana. sto se lezaja tice, najbolje kaj imaju je abec 5 ili u najboljem slucaju abec 7. o necem kvalitetnijem ne mozes niti sanjati. mislim, ajde za trgovinice koje prodaju 1 role u trgovini ali tzv "sportski centri" kao turbo sport itd., pa to je sramota da nemaju zamjenske dijelove sljedecih bar 3-4 godine nakon prodaje (nisam siguran, ali nije li to cak nezakonito?!). kupio sam nesto tako skupo u turbo sportu i nakon 2 mjeseca kad sam dosao nisu imali niti zamjensku kocnicu (a da ne govorim o kotacima, lezajevima itd.). palac dolje za turbo sport i sve ostale slicne trgovinice .

zakljucak: kupovati samo preko neta jer na nase trgovinice ne mozes se osloniti vec ce te jos oderat ko majmuna za kinesko polusmece.

p.s. ako netko zna neki dobar shop di ima takvih kvalitetnijih modela nek napise ovdje . kupujem ih odma bilo da se zaletim do austrije bilo da narucim prek neta (samo da ih imaju za prodat a ne da pise "SOLD OUT", kao za ove sa linka http://www.baysideblades.com.au/inli...ot_v_proII.htm )
__________________
roses are red
violets are blue
all of my base
are belong to you
theraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 23:30   #390
probaj u grazu, čula sam da tamo ima Salomonki, jedna poznanica ih je kupila na proljeće tamo...iako ne znam koliki im je izbor i jel ima ovih koje tražiš...

a što se naših sportskih trgovina tiče, više nemam komentara osim

jer o čemu god se radilo, a ne samo rolama, ponuda im je sramotna...a cijene astronomske za trash koji nude...

Salomon je pogriješio što je prestao proizvoditi role, nikad mi neće biti jasan taj potez...stvarno su bili najbolje što se na tržištu rola moglo ponuditi...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 22:50   #391
A na eBay?
RedskinsFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 23:38   #392
Mi može neko savjetovat za amatersko rolanje,gumeni kotači,a da nisu preskupe ofc
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 14:58   #393
imaš sad sniženja u sport4sportu, teslina i domjanićeva te u level 2, avenue mall....oni ti drže rollerblade....naći ćeš tamo dobre role....cijene su od 400 kn na dalje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:25   #394
evo ovako...
zanima me kakvo je stanje u vezi role u king crossu i city centru ..jel neko bilo ?
ja ću vjerojatno drugi tjedan bit u zg pa da ne idem bezveze
neke ženske role do nekih 800 kn
zna neko ?
hvala
anonimacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 01:03   #395
u king crossu imaš cisalfu koja drži roces i rollerblade, ali s obzirom da su sniženja, može, a i ne mora imati puno modela i brojeva...hervis (CC) isto tako, a drže filu i nešto rollerbladea....

najbolje da odeš u level 2, nalazi se u avenue mallu....oni drže rollerblade, sigurno ćeš tamo nešto naći...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 15:21   #396
heh..a ne znam dal cu moći do avenue molla ...
a pronasla sam ovdje kod nas
eh kad bi sad znala koje sam sve probala
mislim da su bile spark 4.0 W - 800 kn
st.tropez 1200 kn - koje su prekrasne )
ne sjaćam se bilo je dosta modela još ali nije bilo brojeva...
a za oko su mi zapele wing 40 ali njih nije ih bilo..
a ne mogu se odlucit ;
anonimacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 23:52   #397
slažem role

ukoliko netko od yas hoće dobre role neka mi se javi imam gotovih rola a i slažem role po narđbi i želji.Trenutno imam nekoliko pari dobrih rola.Ako vas zanima nazovite098281016.
roller old is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:58   #398
role

kakva je razlika između muških i ženskih rola i koje su oznake...
bayker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 11:52   #399
Samo da pitam!! Kupio sam role r.blade astro 6.0... Jedva sam pronasao broj!! Naime treba mi 47!! 46 mi je mali, ali mi u ovome nekako noga ne stoji na mjestu!! Kad se malo nagnem kao da mi ode u stranu i ne naslanja se na donji dio role nego bocni!! Prije sam imao role s plasticnom cizmom, pa ne znam da li je to stvar navike ili???
strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:01   #400
ja cu vjerovatno za koji mjesec narucivati preko neta speedmachine 8.0
izadju me jedno 200 kn sa postarinom! samo neznam jel i na to sve carinu daju
Blue Mist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.