Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2011., 16:22   #61
vjerojatno ti pušta semering radilice.
a za njega promijeniti treba skidat getribu i zamašnjak.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 16:32   #62
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
vjerojatno ti pušta semering radilice.
a za njega promijeniti treba skidat getribu i zamašnjak.
Ma ne mora bit - te prve JTD mašine sline od svukud - poklopac ventila, vakuum pumpa, karter, semeringi poluosovina ....

Nije to tragičan potop (nećeš naći kapi na tlu) ali da sline - sline.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:00   #63
Ili pusta semering radilice ili getribe, jer kod oba je slucaj da je masno izmedu getribe i motora sa donje strane, meni je otisel semering getribe, ali koji je semering se da odrediti po ulju koje pusta.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 17:45   #64
točno nema kapi na tlu ali slini ,ako je semering na getribi jel sve treba skidat dole ?
mr air is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 17:50   #65
Quote:
mr air kaže: Pogledaj post
točno nema kapi na tlu ali slini ,ako je semering na getribi jel sve treba skidat dole ?
Treba...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 17:58   #66
Quote:
mr air kaže: Pogledaj post
točno nema kapi na tlu ali slini ,ako je semering na getribi jel sve treba skidat dole ?
Da, skidaš getribu dolje, a po vrsti ulja će svaki meho znati jel se radi o semeringu radilice ili getribe.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 18:02   #67
Quote:
mr air kaže: Pogledaj post
točno nema kapi na tlu ali slini ,ako je semering na getribi jel sve treba skidat dole ?
Ak slini na semeringu radilice ili semeringu primarne osovine mjenjača onda DA jer će ti prije ili kasnije zamastit lamelu pa da vidiš sranja.

Ako slini na nekom vanjskom semeringu ... piši ga vrit, nek slini - kontroliraj stanje i ulje i nema brige.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 18:07   #68
Ma to treba prepakovat mjenjač skoro 100%. Odvratno je vidjet da curi iz mjenjača.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 18:23   #69
Ma ako mu slini na poluosovinama - nek ostavi. Nema auta kojem ti semeringi nakon nekog vremena nisu slinavi - NEMA.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 18:24   #70
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma ako mu slini na poluosovinama - nek ostavi. Nema auta kojem ti semeringi nakon nekog vremena nisu slinavi - NEMA.
E drugo je to na poluosovinama. To je lako zamijeniti. I ne vidim da kod mene slini... Ili sam ćorav jebemu...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 00:04   #71
Auto ti je dobar izbor, ako nadjes ocuvan naravno. Spomenuo si Octaviju? Ako je odnos cijena kao u BiH da Octavija ce ti biti prilicno skuplja od Fiata,a obzirom da ce ti sluzit kao drugo auto nema potrebe za bacanjem novca. Plus dobices zilaviji i jaci motor (ako si mislio na tdi 90 octaviju?) . U svakom slucaju vrijedi kupovine, bolji od vecine Fiatovih modela prije i poslije.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:11   #72
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ako slini na nekom vanjskom semeringu ... piši ga vrit, nek slini - kontroliraj stanje i ulje i nema brige.
ne dirati ništa ,ako nema ulja ispod automobila.
neisplativ posao,puno novaca za ništa i uvijek se nešto zakomplicira pa bude još neplaniranih troškova.
Rio Bravo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 12:01   #73
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ak slini na semeringu radilice ili semeringu primarne osovine mjenjača onda DA jer će ti prije ili kasnije zamastit lamelu pa da vidiš sranja.

Ako slini na nekom vanjskom semeringu ... piši ga vrit, nek slini - kontroliraj stanje i ulje i nema brige.
ček sad, ajd objasni da ja lajik shvati . Znači ja se zavučem ispod auta i vidim nakon cca 5 sati flekicu od ulja promjera 1,5 cm i probam prstom proči na onom spoju getribe i motora ( tam di se spaja sa motorom onaj široki dio getribe) i na prstu mi ostane trag od ulja. E sad pokušavam dokučit koje je to ulje i pretpostavljam da je od motora jer je slične boje,a i različitog mirisa od ulja u mjenjaču.(Znam kakvog je mirisa ulje iz mjenjača jer mi i on slini, ali nema flekice ispod auta). Moje konačno pitanje je . Da li je to normalno da auti sline na tim djelovima nakon 200,300 tisuća i da li novi auti čak sline na tim mjestima, al se ne vidi niš jer imaju onu plastiku ispod motora. Jedan meho mi je rekao da je to sasvim normalna pojava i da postoji mogućnost da se zamjenom dihtunga neće popraviti situacija već može i više slinit
pa ti onda otvaraj getribu i mjenjaj lamelu i vražje slinave semeringe
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 19:57   #74
nije normalno da auto slini ulje. dihtunzi i semerinzi su i izmišljeni zato da NE slini. ima podosta auta s više od 200 000 km pa ne sline.

ako ti slini na zvonu getribe, vjerojatnije je da je ulje iz motora.
najbolje bi bilo kad bi se obradio dio radilice na koji naliježe semering, novi semering i riješio si slinjenje. ali to znači raskapati cijeli motor.
ako imaš volje, možeš probati samo sa zamjenom semeringa radilice. moguće da slini na dihtungu kartera ali vjerujem da bi onda slinilo jače od ovoga što opisuješ.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 00:33   #75
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
nije normalno da auto slini ulje. dihtunzi i semerinzi su i izmišljeni zato da NE slini. ima podosta auta s više od 200 000 km pa ne sline.

ako ti slini na zvonu getribe, vjerojatnije je da je ulje iz motora.
najbolje bi bilo kad bi se obradio dio radilice na koji naliježe semering, novi semering i riješio si slinjenje. ali to znači raskapati cijeli motor.
ako imaš volje, možeš probati samo sa zamjenom semeringa radilice. moguće da slini na dihtungu kartera ali vjerujem da bi onda slinilo jače od ovoga što opisuješ.
ne već je bio achtung dihtung na karteru i to je skroz na drugoj strani. Sa tim je bilo jebade i to žešće. Karter je bio 2 puta dole pa se predihtavala štangica od ulja bar 2 puta pa je jednom slinio semering na uljnoj pumpi. E tu je otišlo love, ali ovo je na sredini haube i baš se na onom spoju vidi da se laganao vlaži.
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 14:34   #76
Ako je motorno ulje onda je 99% semering radilice. Na veći jtd-a koji nakon 200-300tkm on procuri. Ide zajedno s kučištem i dođe oko 300-400kn original. Nikad neću shvatiti zašto fiat malo više ne posveti pažnje dihtunzima i semerinzima. Rade vrhunske motore, a uvije su im mane semerinzi na kojima bali ulje.
sime is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:38   #77
Quote:
sime kaže: Pogledaj post
Ako je motorno ulje onda je 99% semering radilice. Na veći jtd-a koji nakon 200-300tkm on procuri. Ide zajedno s kučištem i dođe oko 300-400kn original. Nikad neću shvatiti zašto fiat malo više ne posveti pažnje dihtunzima i semerinzima. Rade vrhunske motore, a uvije su im mane semerinzi na kojima bali ulje.
Stvar je jednostavna da jednostavnije ne može biti, doći ćeš ponovo kod njih na servis na promjenu, ili barem kupiti novi semering, dihtung..., a a kod takvih kvarova usluga servisa košta više no semering ili dihtung.

Da tvornice proizvode aute koji se nebi kvarili bi propale, tako da su današnji novi auti kvalitetom lošiji od onih strarijih.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 13:41   #78
ako neko ima mareu 1.9 jtd 77kw,105ks weekend kolika vam je potrošnja ?moja je prešla 134000km i troši do 6 litara laganini vožnje.
mr air is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 11:34   #79
Quote:
mr air kaže: Pogledaj post
ako neko ima mareu 1.9 jtd 77kw,105ks weekend kolika vam je potrošnja ?moja je prešla 134000km i troši do 6 litara laganini vožnje.
I nisi tadovoljan... Ili malo zajebaješ forumaše...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 10:30   #80
Kako se vadi ono čudo od radija,jel ima iza kakav šaraf ili samo one zakačke?
mr air is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.