Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2004., 19:35   #1
Nova TV

Quote:
mirrorball kaže:
OTVORI LI NETKO U NAREDNIH DESET DANA J E D A N TOPIC SA TEMOM NOV@ TV BITI ĆE BANAN I ON I SVA NJEGOVA POKOLJENJA UNAPRIJED 100 GODINA!!!!!!

:2up:




Ljudi, ovo je grozota.
Ja danas gledam tekmu Liverpool vs Aston Vila.
Novin komentator 50 puta ponovi istu stvar:
I Haman puno pomaže u momčadi Liverpoola.
Haman je dobio žuti! On je puno pomogao Liverpoolovoj momčadi!
Akcija je: Ovaj se poslije pola sata sjetio reći kako je Liverpool zabrljao akciju.
Kao da komentira prvi puta!
Mala beba može bolje od njega!
Ne gledam ona 24 sata jer su prije rekli neku vijest staru 1 dan.
SRAMOTA, NOVA TV!!!!!!!!
A program vam je sramota (ponekad se nešto dobro nađe)
Sada po treći puta reprizirate Princa.
AAAAAA!
I još mislite konkurirati HRT-u..
Vi pustite Men in black, a HRT 5 filmova!
I još sutradan Brak na brzaka koji je bio nedavno.

.
HRT je onaj koji puca, a Nova je žrtva.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.

Zadnje uređivanje Nastassja : 28.08.2006. at 22:54.
iprskal9 is online now  
Old 10.01.2004., 19:56   #2
mladicu ili djevojko, obje televizije su sranje, ali nova je malo vece...to nije nista novo...sta ste vi htjeli reci sa ovim topicom--?
drago mi je da ste to sve primjetili.
ugasite televizor i izadjite na svjezi zrak, ili jos bolje odite na forum.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Old 10.01.2004., 20:07   #3
Mladić.
Nova bi se trebala zvati Repriza TV.
Ma, najbolje otići s društvom u kino i lijepo se opustiti.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Old 10.01.2004., 20:12   #4
Nije baš da pratim pretjerano bilo koju televiziju ali nova mi se sviđa jer ima dosta serija koje su okej. a tu i tamo im se zaleti koji dobar film. dok na hrtu ima dobrih političkih i inih emisija, poput one od stankovića i svilana. filmova imaju svakakvih ali ne tako atraktivnih kao nova dok s druge strane tako neki stari kultni filmovi kojih nigdje nema im se znaju zaletiti
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Old 11.01.2004., 14:08   #5
Meni se nova zgadila tolko da je više ne mogu gledat.

Jedino sam neko vrijeme gledao Malcoma i ponekad Ally McBeal, ali one reklame od 10 minuta koje ubacuju su više nepodnošljive.

Srećom sad sam dobio kabelsku, pa Novu uvijek preskočim.
 
Old 11.01.2004., 15:04   #6
Nova TV u biti nije nikakva televizija, nego savršeni stroj za zarađivanje, netko se bavi prodajom auta, netko je privatni zubar, a neko ima televiziju....

Koliko god mi je jadna, divim joj se, moš mislit što će njoj značit što mi tu serendamo, dok mi tu seremo, oni smišljaju još 500 rijaliti šouova kojim će izmanipulirat jadne ljude...
Superhrabar Dabar is offline  
Old 11.01.2004., 15:14   #7
I dolazi sad vjechno pitanje, jel vam se udobnost hrt-a isplati za 55kn mjesechno?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Old 11.01.2004., 16:59   #8
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
I dolazi sad vjechno pitanje, jel vam se udobnost hrt-a isplati za 55kn mjesechno?
evo tu je, u toj maloj rečenici početak i kraj rasprave o Novojteve: ne moraš plaćat pretplatu, ne moraš je gledat, moš prebacit program, pače, ne mora ti ni bit umemorirana na teveu... s novomteve niš ne moraš, samo uzmeš ono šta tebi paše, ako ti išta paše...
beatrice is offline  
Old 11.01.2004., 18:01   #9
NOVATV ima sve neke polupismene ljude, a profica gotovo da uopce i nema.

nazalost, tvoj me post nije sokirao...pored anje lavanje i ivone pandže, zar si ocekivao mozda da zaposle i dobrog komentatora???
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Old 11.01.2004., 21:30   #10
Jedine 3 dobre stvari na novoj:
Malcolm in the middle
Everybody loves Raymond
Nema pretplate.
Htio sam dati naziv temi Nova tv - užas iz sporta, no sjetih se da je nova tv totalno glupa.
Rafo ima kvocijent inteligencije 0,0000004 (on samo zna reći: legenda, super, ludnica, did Rafo).
iprskal9 is online now  
Old 11.01.2004., 23:59   #11
Quote:
NoWa kaže:
NOVATV ima sve neke polupismene ljude, a profica gotovo da uopce i nema.

nazalost, tvoj me post nije sokirao...pored anje lavanje i ivone pandže, zar si ocekivao mozda da zaposle i dobrog komentatora???


novatv ima malcoma i dobro je............. ostalo je sve za bacit više-manje
__________________
daskjgsfkgj .soshgs...... jebo potpis
Eidia is offline  
Old 12.01.2004., 16:01   #12
Quote:
NoWa kaže:
NOVATV ima sve neke polupismene ljude, a profica gotovo da uopce i nema.
S ovim se slazem! Mozda cak nije problem u tome da li je netko pismen ili polupismen - meni se cini da oni jako malo ulazu u njihovo dodatno obrazovanje (ponekad imam osjecaj da nemaju niti jednog strucnjaka za jezik ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Old 12.01.2004., 16:21   #13
meni su jučer digli žifce samo tako...tekma "Cibona - Crvena Zvezda" ...i oni ne stave timer!!! ...pa ne kužim...zar je to tako teško...napravit glupi timer od glupih 12 minuta i stavit ga u kut ekrana...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Old 12.01.2004., 16:42   #14
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
napravit glupi timer od glupih 12 minuta i stavit ga u kut ekrana...
10 minuta...
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Old 12.01.2004., 17:11   #15
Quote:
tuk'bah kaže:
10 minuta...
pa jel vidiš...da su stavili onda bi znao da četvrtina ima 10 min...a ne 12 min...

no, ne pratim baš taj sport..."znam" da u NBA imaju 12 minuta četvrtine...10 je kod nas, ili je to u Goodyear ligi ili...?
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Old 13.01.2004., 08:34   #16
Dok god je Malcolm na NOVA TV meni je OK!!! Jest da im je program generalno u kurcu a voditelji još i u većem.....
Vincent V is offline  
Old 14.01.2004., 13:10   #17
Exclamation

šteta od TVa.. ipak je to naša jedina privatna na državnoj razini--
jer super su počeli... ali se sada samo srozavaju..
em taj skandal na webu - sa sjednicama,
em taj atentat..
i jel netko vidio njihovu zgradu u vukovarskoj -
i tamo je staklo propucano


valjda će se stvari poboljšati kada ju napokon prodaju FOX/SKY televiziji
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Old 17.01.2004., 19:58   #18
ma nova sucks! i još povrh svega neće da kupe nove epizode buffy! nego su stavili nekakvu anketu: da li želite gledati novu sezonu buffy, angela ili neku novu seriju. ja tim njihovim anketama ništa ne vjerujem. možeš ti klikniti koliko hoćeš puta, ništa ti ne vrijedi. biti će kako su oni zacrtali!:2up:
i nema više south parka još neka skinu i malcoma i neće biti ništa za pogledati.
i još jedna nebuloza na novoj tv: reprize svih glupavih serija, filmova i ostalog daju po par puta a npr nešto zanimljivo i poučno ne bi reprizirali. tako prošlu nedjelju je bila neka dokumentarna o mumijama u 15:30 što nisam mogla gledati a reprize nije bilo.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 17.01.2004., 22:18   #19
tako danas čekam Malcolma u 13:00 i ako nisu 4-5 puta stavili onu debilanu od reklame u kojoj prodaju one Super Shitty Nova Music AntiTalents koja traje 4 minute.......

čim vidi ove idiote na TVu dođe mi da bacim daljinski u ekran....

Rev is offline  
Old 17.01.2004., 22:32   #20
Quote:
Rev kaže:
tako danas čekam Malcolma u 13:00 i ako nisu 4-5 puta stavili onu debilanu od reklame u kojoj prodaju one Super Shitty Nova Music AntiTalents koja traje 4 minute.......

čim vidi ove idiote na TVu dođe mi da bacim daljinski u ekran....

pa to je da ne zaboravimo 'zvijezde'. i tako će nas konstantno podsjećati na njih dok ne nađu neke nove, ili dok ove 'zvijezdice' ne naprave nešto same.
a tko uopće kupuje ta sranja?!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.