Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2008., 08:40   #1841
restoran Maksimir u parku Maksimir... jako fina hrana
surlica is offline  
Old 26.06.2008., 15:21   #1842
u karijoli....baš sam se zaželjela dobre pizze...iako su jučer malo pretjerali s mozzarelom...činilo mi se kao da su samo nju stavili, a ostali sir zaboravili...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 26.06.2008., 22:37   #1843
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
u karijoli....baš sam se zaželjela dobre pizze...iako su jučer malo pretjerali s mozzarelom...činilo mi se kao da su samo nju stavili, a ostali sir zaboravili...
i ja u karijoli, danas, odlična pizza kao i obično
gennariello is offline  
Old 29.06.2008., 02:26   #1844
Gardens- usluga katastrofa.Bilo nas je 5. I bili smo jedini u restoranu. Od pet, dakle jedinih te večeri, narudžbi, uspjeli su donijeti jednu potpuno krivu ( skroz drugo jelo) a u dvije su pobrkali koliko bi koji biftek morao biti pečen. Puno para za malo muzike, never again
murtela is offline  
Old 29.06.2008., 12:15   #1845
Quote:
murtela kaže: Pogledaj post
Gardens- usluga katastrofa.Bilo nas je 5. I bili smo jedini u restoranu. Od pet, dakle jedinih te večeri, narudžbi, uspjeli su donijeti jednu potpuno krivu ( skroz drugo jelo) a u dvije su pobrkali koliko bi koji biftek morao biti pečen. Puno para za malo muzike, never again
Jel to ono u gotovčevoj? Kavu pijem tamo u blizini pa vidim da je uvijek prazno. A sad ak je još loše i skupo...
__________________
vali voli torte
ValiGali is offline  
Old 29.06.2008., 12:41   #1846
Je, taj u gotovčevoj. Hrana je korektna ali ali usluga zaista ispod svakog nivoa. Mislim nakon što si donio jedno krivo jelo ja sam očekivala barem ispriku ili da će nam kavu na karaju ponuditi. Ni mu ni be. Strašno sam alergična na restorane koji misle da biti fancy znači imati paprene cijene i lošu (bahatu ) uslugu.
murtela is offline  
Old 30.06.2008., 09:29   #1847
zeleni papar u petak

jako lijepo uredjeno, malo sam se prepala kad smo usli da smo underdressed
bilo nas je 6, sve je bilo izvrsno! svi smo se stvarno najeli.
ja sam jela punjenu puretinu zeleni papar s kroketima, zelenu salatu i za kraj tiramisu - prefino
sve nas je na kraju doslo malo vise od tisucu kuna ( ponajvise zbog vode 20kn za 0,75)
definitivno preporucam
Zla patka is offline  
Old 30.06.2008., 21:14   #1848
Steak house Mu
I dopalo mi se, biftek je bio fin, rekla sam da mi ga speku srednje, i on je fakat bio spečen kak treba, dakle, nije se osjetio okus pečenog, a nije bio ni skroz sirov + mekan
I umak od tartufa, i pečena paprika sa ovčjim sirom
Sviđa mi se kaj na stolu stoje maslinovo ulje i aceto balsamico.

I nije skupo, nisam ja plaćala, ali ono kaj sam ja jela (meso, prilog, umak i salata) došlo je manje od 150kn.
TincH is offline  
Old 18.07.2008., 16:03   #1849
kineski asia u novoj vesi

totalno, ali totalno razočaranje. nakon sveg tog silnog hvaljenja, kao najbolja kineska klopa u zgb, pa spika o tome kako je to skroz druga razina klope od normalnih kineskih restorana, otišla sam tamo danas prvi put očekujuć da je hrana zaista dobra, kad ono:

juha bezveze. bljutava, ko oprana, bez začina, bez ičega.
glavna jela sam probala nekoliko i niti jedno mi se nije učinilo strašno dobro, posebno fino, išta finije nego u rapskoj, okićkoj, u krajnjoj liniji i u Zagrebačkoj. naprosto, konfekcija, svugdje je to isto nije loše, ali mi fakat nije jasno zašto bi ovo u novoj vesi bilo tolko bolje od ostalih...
desert: isti kao i svugdje drugdje

voljela bih kad bi mi netko uspio objasnit u čem je tajna te fame da su tolko bolji?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 18.07.2008., 16:06   #1850
Probaj Crveni koralj.
KavaSMlijekom is offline  
Old 18.07.2008., 16:46   #1851
kamplin-krk-pizza....odddlična...jedino nedostatak malo stolova vani
krizia is offline  
Old 28.07.2008., 18:31   #1852
David, Kaštel (Istra)

Uz nevjerovatno dobro meso s žara, ali desert! Sladoled s tartufima

__________________
bez panike
apić is offline  
Old 29.07.2008., 21:06   #1853
Moby Dick, Dubrovnik Jednostavna i ukusna spiza, pristojne cijene...
amfibija is offline  
Old 08.08.2008., 13:07   #1854
Quote:
snoopy_dc kaže: Pogledaj post
Vinodol Teslina 10 ZG klopa im je za pet ... Teletina ispod peke moja preporuka ...
Teletina ispod peke za prste polizati! Iduceg dana otisla opet, ali narucila fuze s tartufima, morala vratiti kako je bilo lose. Pasta prekuvana, tartufi se mikroskopom moraju traziti, a ni na jeziku se nisu osjetili. Bljak. I narucim neku drugu mesinu, srednje pecenu, bila je bas, bas srednje pecena, perfektna. Iskreno, drzite se mesa kad narucujete tamo. (Juhe su im takodje ok).
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Old 08.08.2008., 14:59   #1855
Konoba Adio Mare u Korčuli. Sjajni škampi.
__________________
vali voli torte
ValiGali is offline  
Old 08.08.2008., 15:03   #1856
čevapi s kajmakom u ''sport'' u utrinama, novi zagreb. do jaja
fridda is offline  
Old 08.08.2008., 15:20   #1857
mc'donalds
kebab
nokturno
fashion guru is offline  
Old 09.08.2008., 09:20   #1858
Pohvalila bi par restorana:

Restoran Roko, Zadar: hobotnica na toplo vrijedna puta od višesto km da bi ju se pojelo. Jako, jaaaako fino. S kruhom pomazano, štoviše.

Restoran Ming, Zadar: jedini zadarski kineski. Fino i jeftino.

Konoba San Antonio, Zadar: riblja plata (osim malčice žilavih friganih liganja) je nahranila tri dame. Uvjerljivo najbolji espreso u okolici. Cijene umjerene, konobarice super ljubazne.

Konoba Barbara, Preko: predivna terasa na kojoj i u doba ručka krasno puše, solidna hrana, ne previsoke cijene.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 10.08.2008., 18:09   #1859
Japanski restoran u Centru Kaptol-hrana odlična,cijene manje odlične,konobari nisu nešto susretljivi...
plagra is offline  
Old 10.08.2008., 22:17   #1860
Ja nisam bas bila odusevljena tim restoranom. Ne ide im bas od ruke ta japanska hrana. Mislim da se zove Takenomo. Konobari su neljubazni. Primijetila sam da je okolo bilo puno ljudi koji se nikad prije nisu susreli sa japanskom hranom, nisu znali kako da sta upotrijebe i sta se sa cim jede. Mogli su ih fino pitati da li je prvi put, treba li im savjet i pomoc. Jadni su ljudi bili razocarani hranom, a steta - mogli su uzivati.
Cijene su urnebesne, ali to je zato sto nemaju konkurenciju.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.